Upload a Photo Upload a Video Add a News article Write a Blog Add a Comment
Blog Feed News Feed Video Feed All Feeds

History for 2010 Mar 19th to Mar 20th

YearResultsNews 
20151 1 
20141 1 
20131 1 
20121 2 
20111 1 
20101 1 
2009 
 

Media for 2010

Videos (0)
View
+
Photos (0)
View
+
Articles (1)
View
+
Blogs (0)
View
+
 

Results

2010 Results - Coaches Classic
Apr 23rd 2010, 3:12am
 

Attending groups

 

Invited groups

 

2010

COACHES INVITATIONAL

FRIDAY & SATURDAY March 19-20, 2010

GRIFFIN STADIUM, GEORGIA TECH, ATLANTA, GEORGIA

The 10th annual high school track & field event will bring together Georgia’s top girls and boys track and field athletes from all five classifications in the prime time of the season.  Griffin Stadium has a beautiful MONDO track and an outstanding view of the city.  This event will be open to all GHSA sanctioned schools.  If past years are any indication, this year will also provide excellent competition and excitement for all.

 

ELIGIBILITY: The Georgia High School Association sanctions this event.  Any Georgia High School athlete in grades 9-12 eligible under GHSA rules may compete upon selection.  Athletes must compete for their school and in their school uniform.

 

ENTRY INSTRUCTIONS:  All entries this year will be conducted on-line using http://www.ptgrouponline.com/entrysystem/. 

 

ENTRIES:  Please see the entry limitations on the schedule of events listed below. It is understood that schools have not had the opportunity to compete in some of the relays prior to this meet.  Please estimate an accurate time in these events and selection will be considered on performances in other events.  In an effort to provide the fairest selection process all individual entries MUST be verified during the entry process.  Coaches who do not provide legitimate FAT times for athletes will cause their athletes/relays to be eliminated from competition.

 

ENTRY LIMITATIONS: All Coaches should follow GHSA rules and have their athletes entered in the appropriate number of open and relay events. Schools may only enter 2 athletes in each open event and 1 relay team.  

ENTRY FEES:  Entry fees will be $10 per athlete.  Maximum entry fee will be $100 per team.  Boys and Girls teams are separate teams.  Please send a school check or money order payable to POPE TRACK BOOSTER CLUB.  Entry fees are non-refundable.  NO Coaches will be allowed to pick up their packet until $$ has been received …”the check is in the mail”  will NOT work this year as we have had several schools not pay in a timely fashion in the past

Entry

Selection

Payment

Deadline for entries is Sunday 3/14 at 2:00pm to http://ga.milesplit.us/meets/60624

Notification of selection will be posted via www.gatfxc.com and on www.xcpope.com by Monday 3/15/10 by  8pm

$12/athlete OR $100 per team

A school check or money order

Payable to Pope Track Booster Club. 

 

Scratch by e-mail to cmonk3@hotmail.com or Wednesday 3/17, 12:00 noon.

Mail checks to
Pope High School

   Attn: Cathi Monk

3001 Hembree Road

Marietta, GA 30062

NO CHANGES OR SUBSTITUTIONS WILL BE MADE AT THE MEET.

A repost will occur on Thursday 10am pm as alternates may move onto the acceptance list as athletes scratch.

Coaches may pay at packet pickup with a $15.00 late fee.

 

 

COACHES INVITATIONAL

PRESENTED BY THE ATLANTA TRACK CLUB

FRIDAY & SATURDAY March19-20, 2010

GRIFFIN STADIUM, GEORGIA TECH, ATLANTA, GEORGIA

EVENT INFORMATION

 

PARKING: The parking lot off 10th St. will once again be used for all spectators and busses.  Please come by bus if possible.

 

PACKET PICK UP: Packets with bib numbers will be available for pick up at 4:15pm on Friday 3/19/10 and 9:15am on Saturday 3/20/10.  All athletes will need a number in order to be admitted into Griffin Stadium.

 

ADMISSION: Admission will be $5 for everyone.  Admission will be charged on both days.  Athletes should be prepared to show their competitor number to gain access to Griffin Stadium.

 

AWARDS:  Gold Relay Batons will be awarded to the Champions on the field in a ceremony immediately after the event. Second and third place will receive a spike bag and may be picked up at the awards table adjacent to the concession stand.

 

EVENT SEEDING: Field events will be seeded from worst to best.  Running events sections will be from slow to fast.

 

FACILITY: Griffin Stadium has a world-class track that is MONDO.  One-quarter inch spikes only are allowed. Warm ups will be on the practice field adjacent to the track.  Trainers may work in the warm-up area.

 

CLERKING: Athletes must check in 30 minutes ahead of their event at the check in table in the warm up area.  All athletes must check together.

 

UNIFORMS: Athletes must compete in the school issued uniform in compliance with GHSA rules.  No jewelry.

 

 

 

 

 

 

COACHES INVITATIONAL

FRIDAY and SATURDAY March 19-20 2010

GRIFFIN STADIUM, GEORGIA TECH, ATLANTA, GA

TIME SCHEDULE

Friday March 19, 2010

 

TIME

EVENT

COMPETITORS

HEATS/FLIGHT

QUALIFYING

5:30pm

Boys High Jump

30

5 alive

Final

5:30pm

Girls Long Jump

30

2 flights

3 Jumps

5:30pm

Boys Long Jump

30

2 Flights

3 Jumps

5:30pm

Boys Pole Vault

30

5 alive

Final

5:30pm

Girls Discus

30

3 throws

Final

6:45pm

Boys Discus

30

3 throws

Final

6:15pm

Girls High Hurdle-Semi

32

4 heats

Top 8 Times

6:30pm

Boys High Hurdle-Semi

32

4 heats

Top 8 Times

6:50pm

Girls 100m – Semi

32

4 heats

Top 8 Times

7:05pm

Boys 100m-Semi

32

4 heats

Top 8 Times

7:25pm

Girls 4x1600m Relay

15 teams

1 heat

Final

8:00pm

Boys 4x1600m Relay

15 teams

1 heat

Final

8:30pm

Girls Sprint Medley

32 Teams

4 heats-Final

100,100,200,400

8:55pm

 

 

2010 Results - Coaches Classic

Published by
ross   on Apr 23rd 2010, 3:12am
Licensed to Perfect Timing Group - Contractor License
HY-TEK's Meet Manager 3/20/2010
Coaches Invitational - 3/20/2009 to 3/21/2009
Georgia Tech
Results

Event 1 Girls High Jump
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
Finals
1 Mainor, Melanie Hillgrove 5-04.00 10
2 Dickerson, Kaylin Chapel Hill J5-04.00 8
3 Smith, Oneisha Chapel Hill 5-02.00 6
4 Musselwhite, Molly Starrs Mill J5-02.00 5
5 Light, Carlin North Forsyt J5-02.00 4
6 Fraser, Shoiban Peachtree Ri 5-00.00 3
7 Dessaa Legros Allatoona HS J5-00.00 2
8 Chisolm, Imani Union Grove 4-10.00 1
9 Greer, Michaela Walton High J4-10.00
9 Shane, Rebecca Parkview Hig J4-10.00
9 Logwood, Abby Pope High Sc J4-10.00
9 Egolum, Beverly Collins Hill J4-10.00
9 Schartman, Sabine Lassiter Hig J4-10.00
9 Toddy, Paige Creekview J4-10.00
15 Brown, Eileen Woodward Aca 4-08.00
15 O'Connor, Megan Starrs Mill 4-08.00
15 Bosma, Stephanie Lassiter Hig 4-08.00
15 Smith, Camille Peachtree Ri 4-08.00
19 Nall, Mary Ashton Auburn 4-06.00
19 Kellar, Megan Collins Hill 4-06.00
19 Cage, Bianca Southwind Hi 4-06.00
19 Mitchell, Alexandria Parkview Hig 4-06.00
19 Phillips, Ashton Grayson High 4-06.00

Event 2 Girls Long Jump
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Williams, Kendell Kell High Sc 19-03.25 10
2 Mckee, Julienne Lassiter Hig 18-07.75 8
3 Piper, Gabrielle Lassiter Hig 17-10.25 6
4 Bell, Indiah Parkview Hig 17-08.00 5
5 Winters, Denise Parkview Hig 17-06.50 4
6 Scaife, Desni Auburn 17-02.00 3
7 Greer, Michaela Walton High 16-09.25 2
8 Waters, Erika Peachtree Ri 16-06.00 1
9 Brown, Nandi Wheeler High 16-03.00
10 Young, Bria Collins Hill 16-00.50
11 Amah, Advago Wheeler High 15-09.00
12 Ball, Symone Eagle's Landing 15-06.00
13 Gates, Briana Southwind Hi 15-03.25
14 Jones, Kayla Grayson High 14-09.50
15 Egolum, Beverly Collins Hill 14-05.50
16 Nall, Mary Ashton Auburn 14-05.00
17 Bakari, Kamila Norcross Hig 13-09.50
18 Couey, Ashley Union Grove 13-04.00
-- Hixon, Leah Etowah ND
-- Sorinmeide, Ashake Riverdale Hi ND

Event 3 Boys Long Jump
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Foster, Chris Walton High 22-05.75 10
2 White, Jaleen Southwind Hi 22-04.25 8
3 Bryant, Jamal Wheeler High 21-11.00 6
4 Echols, Cameron Auburn 21-09.00 5
5 Brown, Kamau Parkview Hig 21-06.00 4
6 Perryman, Randy Kennesaw Mou 21-04.50 3
7 Everett, Myles Pope High Sc 21-02.75 2
8 Flaaen, Peter Milton High 21-02.00 0.50
8 Barham, Ian Chapel Hill 21-02.00 0.50
10 Isaac, Adarius Union Grove 21-01.75
11 O'Neil, Bobby Milton High 20-07.25
12 Earle, Trae Seneca 20-05.00
13 Carson, Paris Wheeler High 20-04.25
14 Ferguson, T Evans High S 20-01.00
15 Truss, Bill Pope High Sc 19-10.75
15 Tatum, Trevor Hillgrove 19-10.75
17 Thomas, Pt Allatoona HS 19-09.00
18 Mccauley, Chadwick Seneca 19-08.00
19 Martin, Kevin Chattahooche 19-06.50
20 Howard, Chaxavier Collins Hill 19-05.75
21 Howard, C. J. Collins Hill 19-00.50
22 Dowdell, Rotavious Auburn 18-09.75
23 Stovall, James Bradley Cent 16-03.25
-- Days, Synjyn Hillgrove ND
-- Westbrooks, LaVelle Riverdale Hi ND

Event 4 Girls Pole Vault
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Wilson, Lauren Chapel Hill 11-10.00 10
2 Nall, Mary Ashton Auburn 11-00.00 8
3 Becker, Samantha Milton High 10-06.00 6
4 Hutchinson, Lauren North Cobb J10-06.00 5
5 Colson, Brook Kennesaw Mou J10-06.00 4
6 Penk, Danielle St. Pius X J10-06.00 3
7 Evans, Caroline Starrs Mill 10-00.00 2
8 Sanchez, Samantha Blessed Trin 9-06.00 1
9 Pullen, Taylor North Gwinne J9-06.00
10 Norwood, Raven North Gwinne 9-00.00
10 Lament, Tiffany Seneca 9-00.00
10 Lehman, Shawna Starrs Mill 9-00.00
10 Walker, Reyna Greenbrier H 9-00.00
10 Meyrowitz, Dhana Woodward Aca 9-00.00
10 Ebets, Holly Lee County 9-00.00
16 Lowe, Sam Chapel Hill 8-06.00
16 Wortham, Lindsay Marist 8-06.00
18 Carroll, Victoria North Cobb 8-00.00
18 May, Brittany Greenbrier H 8-00.00
-- Dunn, Anna Creekview NH
-- Woodruff, Kathryn Woodward Aca NH
-- Osterlon, Alexa North Forsyt NH
-- Wells, Lindsey North Forsyt NH

Event 5 Girls Discus Throw
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Dupont, Taylor Starrs Mill 120-10.50 10
2 Amelinaite, Berta Huntsville H 116-05.50 8
3 Brewer, Emily Brookwood 111-11 6
4 Goddard, Damika Hillgrove 110-01 5
5 Cole, Dana Allatoona HS 109-08.50 4
6 Ashe, Shelby St. Pius X 103-00 3
7 Clark, Areial North Cobb 102-04 2
8 Akinwumiju, Josephine Kell High Sc 98-09 1
9 Holland, Majayla Seneca 95-11
10 Henthorne, Brittany Lakeside, Ev 93-09
11 Green, Natalie Chapel Hill 93-08.50
12 Gibson, Camelia Seneca 93-06
13 Shields, Amy Parkview Hig 92-00
14 Wilson, Quanesha Parkview Hig 91-06
15 Clark, Jenni North Cobb 83-10.50
16 Mcadory, Grace Creekview 73-01
17 Huskins, Haley Creekview 66-02
-- Story, Avana Woodward Aca ND
-- Phillips, Monica Pope High Sc ND

Event 6 Boys Discus Throw
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Wilhoite, Peyton North Hall 171-07 10
2 Mills, Akil Grayson High 161-10 8
3 Mccarty, Burke Marist 158-06 6
4 Mahaley, Eli Dacula 156-07 5
5 Porter, Jonathan St. Pius X 148-00 4
6 Hill, Grant Huntsville H 146-08 3
7 Garrett, Courtland Pope High Sc 141-04.50 2
8 Harvey, Robert Dacula 138-10.50 1
9 Lynch, Cameron Brookwood 135-07.50
10 Kent, William Walton High 134-04.50
11 Tew, Rodney Hillgrove 130-04
12 Chambers, Jordan Kell High Sc 128-04.50
13 Stadom, Cedric Lassiter Hig 127-01
14 Drisker, Steven Columbus Hig 126-11.50
15 Gilkey, Joey Etowah 126-05
15 Gilbert, Matt Walton High 122-09
16 Baldwin, Casey Seneca 118-10
17 Rawden, Zach Woodward Aca 117-04.50
18 Anderson, Henry Woodward Aca 116-04
19 Wood, Matthew North Forsyt 111-09
20 Jordan, Parker Parkview Hig 110-04.50
21 Ofei, Kelvin Wheeler High 106-04
22 Bonts, Tyler Auburn 89-10.50
-- Henderson, Hayden Eagle's Landing ND
-- Thomas, Tre Parkview Hig ND
-- Antos, Christian Marist ND
-- Alexander, Will Chapel Hill ND

Event 7 Girls 100 Meter Hurdles
===================================================================
Name Year School Prelims H#
===================================================================
Preliminaries
1 Williams, Kendell Kell High Sc 14.07q 3
2 Piper, Gabrielle Lassiter Hig 14.92q 2
3 Nall, Mary Ashton Auburn 15.23q 1
3 Mule, Hannah North Gwinne 15.23q 3
5 Johnson, Chelsey Collins Hill 15.34q 2
6 Pate, Monique Peachtree Ri 15.38q 4
7 Burnette, Autumn Peachtree Ri 15.49q 4
8 Jones-hardy, Alexis Parkview Hig 15.56q 2
9 Greer, Michaela Walton High 15.66 3
10 Egolum, Beverly Collins Hill 15.78 1
11 Katherine Bickes, Mary St. Pius X 15.91 1
12 Vaughn, Molly Milton High 16.07 1
13 Anderson, Allana Parkview Hig 16.30 3
14 Katchens, Shaniqua Southwind Hi 16.44 3
15 Dunn, Anna Creekview 16.48 3
16 Bakari, Kamila Norcross Hig 16.50 2
17 Boler, Marnesha Auburn 16.57 3
18 Lorimer, Emma Walton High 16.94 4
19 Salughter, Tiarra Union Grove 17.01 2
20 Firsowicz, Maya Starrs Mill 17.09 1
21 Douglass, Lynsey Starrs Mill 17.11 4
22 Weidenaar, Lindsey Lakeside, Ev 17.29 2
23 Phillips, Ashton Grayson High 17.32 4
24 Clark, Areial North Cobb 17.46 1
25 Hammond, Kaila Allatoona HS 18.00 2
26 Jakes, Jasmine Eagle's Landing 18.23 4
27 Walters, Monique Bradley Cent 18.70 1
28 Campbell, Georgie Creekview 18.73 2
29 Burnam, Erica Riverdale Hi 19.80 3
30 Weems, Camea North Cobb 22.98 4

Event 7 Girls 100 Meter Hurdles
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
Finals
1 Williams, Kendell Kell High Sc 14.02 10
2 Piper, Gabrielle Lassiter Hig 14.95 8
3 Nall, Mary Ashton Auburn 15.23 6
4 Jones-hardy, Alexis Parkview Hig 15.26 5
5 Pate, Monique Peachtree Ri 15.35 4
6 Burnette, Autumn Peachtree Ri 15.43 3
7 Johnson, Chelsey Collins Hill 15.46 2
-- Mule, Hannah North Gwinne DNF

Event 8 Boys 110 Meter Hurdles
===================================================================
Name Year School Prelims H#
===================================================================
Preliminaries
1 Parks, Johnathan Chapel Hill 14.49q 1
2 Edwards, Robert Brookwood 14.63q 3
3 Baisden, Sylvester Riverdale Hi 14.68q 4
4 Graham, Stephen Collins Hill 14.76q 3
5 Dupoux, Dion Chattahooche 14.87q 1
6 Thompson, Jordan Wheeler High 15.00q 4
7 Josephs, Levi North Cobb 15.08q 3
8 Evans, Tamario Collins Hill 15.11q 1
9 Lawrence, Dexter Parkview Hig 15.13 4
10 Dobbs, Nathan Grayson High 15.22 4
11 Moore, Jordan Union Grove 15.31 2
12 Williams, Devon Kell High Sc 15.65 2
13 Roberts, Theo Union Grove 15.66 4
14 Holley, DJ Auburn 15.73 2
14 Smith, Williams Brookwood 15.73 2
16 Wilson, Chris Chapel Hill 15.90 3
17 Jones-craven, Darius South Gwinne 15.99 2
18 Bushman, Hank Lassiter Hig 16.10 1
19 Howard, Chandler Pope High Sc 16.11 1
20 McNeil, Chesley Hillgrove 16.16 3
21 Gillespie, Dennis Norcross Hig 16.18 1
22 Muldrow, Edward South Gwinne 16.23 2
23 Panayioto, Luke St. Pius X 16.30 1
24 Brown, Caleb Auburn 16.39 2
25 Crute, Michael Kell High Sc 16.55 4
26 Lewis, Kitano North Gwinne 16.59 1
27 Robinson, Chris Seneca 16.73 2
28 Bello, Osei Chattahooche 17.14 3
29 Smith, Ricky St. Pius X 17.19 4
30 Baaklini, Jad Starrs Mill 17.26 4
31 Houston, Justin Bradley Cent 18.18 3

Event 8 Boys 110 Meter Hurdles
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
Finals
1 Edwards, Robert Brookwood 14.44 10
2 Baisden, Sylvester Riverdale Hi 14.54 8
3 Dupoux, Dion Chattahooche 14.75 6
4 Parks, Johnathan Chapel Hill 14.83 5
5 Josephs, Levi North Cobb 14.94 4
6 Thompson, Jordan Wheeler High 14.98 3
7 Graham, Stephen Collins Hill 15.20 2
8 Evans, Tamario Collins Hill 15.73 1

Event 9 Girls 100 Meter Dash
===================================================================
Name Year School Prelims H#
===================================================================
Preliminaries
1 White, Taren Grayson High 12.24q 5
2 Siasia, Sanita Wheeler High 12.50q 5
3 Epps, Bria Chapel Hill 12.59q 3
4 Deck, Santia Milton High 12.61q 3
5 Spencer, Chelsea North Gwinne 12.62q 5
6 Piper, Gabrielle Lassiter Hig 12.64q 4
7 Bell, Indiah Parkview Hig 12.77q 2
8 Anderson, Netalia Wheeler High 12.80q 5
9 Oliver, Ashleigh Norcross Hig 12.81 2
10 Jones-hardy, Alexis Parkview Hig 12.86 4
11 Murray, Alisha Pebblebrook 12.87 1
12 Scaife, Desni Auburn 12.93 4
13 Smith, Camille Peachtree Ri 12.97 3
14 Ellis, Jasmin Chapel Hill 12.98 5
15 Jones, Kayla Grayson High 13.05 1
15 Martin, Shantel Southwind Hi 13.05 4
17 Gant, Sydney Milton High 13.08 5
17 Richardson, Darington Woodward Aca 13.08 4
19 Sorinmeide, Ashake Riverdale Hi 13.09 2
19 Young, Bria Collins Hill 13.09 2
19 Hardy, Cierra Allatoona HS 13.09 2
22 Carter, Tayla Walton High 13.11 4
23 Calvert, Bree Etowah 13.15 2
24 Cage, Bianca Southwind Hi 13.16 1
25 Holt, Cleo Walton High 13.21 2
26 Browne, Triana Starrs Mill 13.24 1
27 Phillips, Taylor Collins Hill 13.25 1
28 Poteat, Mishae Pebblebrook 13.34 3
29 Osterlon, Alexa North Forsyt 13.38 5
30 Vuduris, Ashley Starrs Mill 13.52 2
31 Vaughn, Erin Creekview 13.67 4
32 Boler, Marnesha Auburn 13.78 3
33 Lugo, Elicia Bradley Cent 13.85 1
-- Kelly-Taylor, Kendria Brookwood X12.76 1

Event 9 Girls 100 Meter Dash
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
Finals
1 White, Taren Grayson High 12.02 10
2 Deck, Santia Milton High 12.48 8
3 Piper, Gabrielle Lassiter Hig 12.50 6
4 Siasia, Sanita Wheeler High 12.59 5
5 Epps, Bria Chapel Hill 12.65 4
6 Bell, Indiah Parkview Hig 12.70 3
7 Spencer, Chelsea North Gwinne 12.74 2
8 Anderson, Netalia Wheeler High 12.92 1

Event 10 Boys 100 Meter Dash
===================================================================
Name Year School Prelims H#
===================================================================
Preliminaries
1 Jenkins, Martin Centennial 10.93q 5
1 Harp, Keenan Brookwood 10.93q 3
3 Randolph, Brian Kell High Sc 10.96q 5
4 Finch, Jonathan Evans High S 10.99q 4
5 Lester, Steven Wheeler High 11.00q 3
6 Foster, Chris Walton High 11.06q 3
7 Maraugh, Kris Smiths Stati 11.10q 1
8 Echols, Cameron Auburn 11.18q 4
9 White, D.J. Union Grove 11.19 2
10 Gary, Kevin South Gwinne 11.20 4
11 Dobbins, Sam Chattahooche 11.23 2
12 Mckinny, Tracy Smiths Stati 11.24 5
13 Thompson, Brandon Milton High 11.26 1
13 Sims, Trey North Gwinne 11.26 5
15 Mcbride, Deandre Riverdale Hi 11.28 4
16 Garrett, Marcorus Pope High Sc 11.30 1
17 Huitt, Kendrix Norcross Hig 11.32 3
17 Brown, Eric Parkview Hig 11.32 4
19 Bailey, Jon Chattahooche 11.34 2
20 Hudson, Darrien Eagle's Landing 11.35 1
21 Krause, Jonathan South Gwinne 11.36 2
22 Hegedus, Charlie Lassiter Hig 11.39 5
23 Crawford, Nic North Gwinne 11.41 4
24 Howard, C. J. Collins Hill 11.44 2
25 Parks, Nick Hillgrove 11.45 5
26 Thompson, Juwan Woodward Aca 11.52 5
27 Arvey, Chris Creekview 11.56 5
28 Carson, Gunnar Starrs Mill 11.60 4
29 Martinez, Andrew Collins Hill 11.64 3
30 Jones, Miles Allatoona HS 11.72 2
31 Lynn, Ethan Bradley Cent 11.77 1
32 Drake, Brian Milton High 11.81 1
33 Williams, Logan Starrs Mill 12.06 3
34 Westbrooks, LaVelle Riverdale Hi 12.11 4
35 Dodd, Steven Bradley Cent 12.49 1
-- Dowdell, Rotavious Auburn FS 1
-- Carlson, Coray Lassiter Hig FS 3

Event 10 Boys 100 Meter Dash
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
Finals
1 Finch, Jonathan Evans High S 10.89 10
2 Harp, Keenan Brookwood 10.94 8
3 Lester, Steven Wheeler High 11.05 6
4 Randolph, Brian Kell High Sc 11.10 5
5 Jenkins, Martin Centennial 11.12 4
6 Foster, Chris Walton High 11.27 3
7 Maraugh, Kris Smiths Stati 11.41 2
8 Echols, Cameron Auburn 11.42 1

Event 11 Girls 4x1600 Meter Relay
=======================================================================
School Finals Points
=======================================================================
1 Walton High School 'A' 21:30.86 10
1) Hamvas, Lena 2) Womack, Kylie
3) Canning, Mara 4) Sullivan, Caroline
2 Brookwood 'A' 21:39.11 8
1) Egan, Carly 2) Perry, Sarah
3) Lopez, Anakaren 4) Kissel, Caroline
3 Marist 'A' 22:00.93 6
1) Mavity, Megan 2) Harkins, Sophie
3) Andrews, Tori 4) Northrop, Kate
4 Parkview High School 'A' 22:04.13 5
1) Spicher, Shea 2) Brown, Sara
3) Detweiler, Janet 4) Ward, Valerie
5 Collins Hill High School 'A' 22:25.16 4
1) Akande, Nicky 2) Winslow, Vicky
3) Whitworth, Chloe 4) Burke, Carrie
6 Milton High School 'A' 22:29.63 3
1) Jones, Lauren 2) Weiermiller, Chelsea
3) Butzer, Maddie 4) Koerner, Olivia
7 Wheeler High School 'A' 22:30.10 2
1) Brackin, Allison 2) Kraeger, Monica
3) Kiblinger, Sam 4) Yoonis, Alla
8 Harrison High School 'A' 22:32.69 1
1) Waterson, Ali 2) Boff, Maria
3) Kalafut, Marrion 4) Isaacs, Kaylee
9 Lassiter High School 'A' 22:57.33
1) Schartman, Sabine 2) Bishop, Natalie
3) Hess, Isabella 4) Gutierrez, Corie
10 Northview High School 'A' 23:02.28
1) Hall, Emily 2) Keen, Joanna
3) O'Connor, Katie E 4) O'Conner, Katie
11 Peachtree Ridge High School 'A' 23:20.58
1) Arsenault, Kelly 2) Morris, Heather
3) Walters, Sonikqua 4) Spencer, Kathryn
12 Chapel Hill High School 'A' 23:22.91
1) Drosky, Hayley 2) Fulton, Gabby
3) Melilli, Gina 4) Drosky, Hannah
13 Starrs Mill High School 'A' 23:30.25
1) Sample, Jackie 2) Sample, Jenny
14 Grayson High School 'A' 23:41.59
1) McKenzie, Caitlin 2) Wanting, Atlanta
3) Moreman, Amber 4) Seasholtz, Rebecca
15 Allatoona HS 'A' 23:46.34
1) Moffatt, Elise 2) Ravencraft, Lindsay
3) Dunn, Emily 4) Brown, Jessica
16 Woodward Academy 'A' 24:13.55
1) Rubel, Jennifer 2) Morrison, Missy
3) Smith, Haley 4) Wood, Caroline
17 Southwind High School 'A' 25:37.57
1) Culver, Shelby 2) Hinton, Whitney
3) Alexander, Tieshia 4) Williams, Adreonna

Event 12 Boys 4x1600 Meter Relay
=======================================================================
School Finals Points
=======================================================================
1 Brookwood 'A' 17:20.26 10
1) Anyan, Tyler 2) Hewitt, Carter
3) Wearn, Jackson 4) Brennan, Sean
2 Grayson High School 'A' 17:56.34 8
1) Erassa, Kirubel 2) Kovalczyk, Billy
3) Parrish, Josh 4) Cown, Cory
3 Parkview High School 'A' 17:57.91 6
4 Collins Hill High School 'A' 18:14.49 5
1) Gonzalez, Andy 2) Kellams, Alex
3) Galindo, Carlos 4) Gatei, Nganda
5 Pope High School 'A' 18:28.81 4
1) Demeunynck, Gerald 2) Chambers, John
3) Fleming, Patrick 4) Tupper, Zach
6 Centennial 'A' 18:30.56 3
7 Wheeler High School 'A' 18:39.66 2
1) Jackob, Cole 2) Gopinath, Varun
3) Rybka, Conrad 4) Artman, Ryan
8 Woodward Academy 'A' 18:39.92 1
1) Vassey, Nathan 2) Greer, Mathew
3) Bittinger, Beau 4) Martin, Hill
9 Marist 'A' 18:47.22
1) Selvey, Scott 2) Campbell, Ben
3) Mahoney, Lawson 4) Weber, Matthew
10 Allatoona HS 'A' 18:48.06
1) Williams, Corbin 2) Decarreau, Thomas
3) Kallas, Danny 4) Carty, Henry Steven
11 Union Grove 'A' 18:48.60
1) Prosper, Sony 2) Worsham, Matt
3) Cromer, Brandon 4) Smith, Dacosta
12 Kell High School 'A' 18:50.53
1) Kapadia, Shyam 2) Hackney, Cody
3) Johnson, Blake 4) Morris, Josh
13 Lassiter High School 'A' 18:55.13
1) Erdman, Christian 2) Melissas, Craig
3) Shields, Patrick 4) Grooms, Travis
14 St. Pius X 'A' 19:06.49
1) Kaufman, Lee 2) Hoban, Brendan
3) Luther, Steven 4) Evans, James
15 Harrison High School 'A' 19:07.56
1) O'Connell, Austin 2) Ryan, Dan
3) Estes, Nat 4) Chickvara, Evan
16 Norcross High School 'A' 19:26.10
1) Hendrix, Kyle 2) Winters, Daniel
3) Turner, Cameron 4) Lindberg, Eric
17 Chapel Hill High School 'A' 19:26.83
1) Voyles, Wade 2) Eldredge, Chance
3) Lueck, David 4) Lueck, Paul
18 Walton High School 'A' 19:31.96
1) Laskey, Philip 2) Ayres, Michael
3) Ramesh, Abhi 4) Giannotti, Thomas
19 Milton High School 'A' 19:46.34
1) Salvatierra, Alex 2) Blauvelt, Chris
3) Guttery, Boyd 4) Dayaub, Miles
20 Lakeside, Evans 'A' 19:58.52
1) Crowley, Connor 2) Valerio, Michael
3) Vaughn, Sid 4) Fowers, Chase
-- Lovejoy HS 'A' DNF
1) Nuness, Jeremy 2) Wilson, Nick
3) Prewett, Tevin 4) Roye, Joshua

Event 13 Girls 800 Sprint Medley
==========================================================================
School Finals H# Points
==========================================================================
1 Peachtree Ridge High School 'A' 1:45.31 4 10
1) Pate, Monique 2) Wilson, Amber
3) Walters, Sonikqua 4) Smith, Camille
2 Lassiter High School 'A' 1:48.80 4 8
1) Piper, Gabrielle 2) Mckee, Julienne
3) Gordon, Cydnee Ayn 4) Fross, Marshara
3 Collins Hill High School 'A' 1:49.02 4 6
1) Williams, Sydney 2) Phillips, Taylor
3) Garcia, Carmen 4) Bennett, Monique
4 Chapel Hill High School 'A' 1:49.24 3 5
1) Smith, Oneisha 2) Epps, Bria
3) Ellis, Jasmin 4) Dickerson, Kaylin
5 Wheeler High School 'A' 1:50.42 4 4
1) Emoihe, Elizabeth 2) Love, Morgan
3) Anderson, Netalia 4) Siasia, Sanita
6 Pebblebrook High School 'A' 1:51.10 3 3
1) Murray, Alisha 2) Smith, Breshaye
3) Land, Isis 4) Poteat, Mishae
7 North Gwinnett 'A' 1:52.01 3 2
1) Mule, Hannah 2) Jenkins, Marissa
3) Fleetwood, Shay 4) Spencer, Chelsea
8 Starrs Mill High School 'A' 1:52.02 4 1
1) Helm, Daisy 2) Vuduris, Ashley
3) Ott, Natalie 4) Browne, Triana
9 Walton High School 'A' 1:52.08 3
1) Lorimer, Emma 2) Riley, Sarah
3) Janku, Joy 4) Carter, Tayla
10 Milton High School 'A' 1:52.97 2
1) Mahoney, Gloria 2) Butzer, Stephanie
3) Mahoney, Jacqueline 4)
11 Grayson High School 'A' 1:53.01 3
1) Braswell, Amber 2) Durmic, Anela
3) Obi, Jacqueline 4) Jones, Kayla
12 Parkview High School 'A' 1:53.44 4
1) Bell, Indiah 2) Jones-hardy, Alexis
3) Rucker, Amaris 4) Halsey, Keiondra
13 Hillgrove 'A' 1:54.79 3
1) Burrus, Bridgett 2) Lester, Maurissa
3) Johnson, Taylor 4) Freeman, Charity
14 Brookwood 'A' 1:55.67 2
1) Banning, Kaitlyn 2) Rencher, Taylor
3) Joseph, Morgan 4) Kelly-Taylor, Kendria
15 Eagle's Landing Christian Acad 'A' 1:56.87 1
16 Woodward Academy 'A' 1:56.91 3
1) Adams, Alex 2) Edwards, Nia
3) Richardson, Darington 4) McFadden, Summer
17 Allatoona HS 'A' 1:59.80 2
1) Gordon, Amber 2) Hardy, Cierra
3) Hammond, Kaila 4) Nelson, Ashley
18 Harrison High School 'A' 2:00.37 2
1) Costley, Chelsea 2) Rose, Emily
3) Devaney, Aubrey 4) Moore, Haley
19 Creekview 'A' 2:02.25 1
1) Vaughn, Erin 2) Jackson, Chasity
3) Dunn, Anna 4) Scott, Maya
20 Pope High School 'A' 2:03.25 2
1) Hutchinson, Sarah 2) Mack, Victoria
3) Bell, Quanisha 4) Farmer, Hannah
21 North Forsyth 'A' 2:04.20 4
1) Wolfe, Caitlin 2) Swygert, Lexis
3) Osterlon, Alexa 4) Bohan, Sophia
22 Riverdale High School 'A' 2:06.15 2
1) Seaberry, Timilla 2) Barnes, Shonterria
3) Williams, Taylor 4) White, Alexandria
-- Southwind High School 'A' DQ 4
1) Katchens, Shaniqua 2) Cage, Bianca
3) Martin, Shantel 4) Doggett, Laterrica

Event 14 Boys 800 Sprint Medley
==========================================================================
School Finals H# Points
==========================================================================
1 Wheeler High School 'A' 1:32.08 4 10
1) Thompson, Jordan 2) Williams, Aaron
3) Smith, Torey 4) Artman, Ryan
2 Chattahoochee 'A' 1:33.25 4 8
1) Dobbins, Sam 2) Dupoux, Dion
3) Bailey, Jon 4) Redic, Nigel
3 South Gwinnett 'A' 1:33.34 4 6
1) Krause, Jonathan 2) Gary, Kevin
3) Crenshaw, Bryant 4) Watts, Mark
4 Kell High School 'A' 1:33.53 3 5
1) Randolph, Brian 2) Christain, Raji
3) Johnson, Chris 4) Jimenez, Jonathan
5 Lassiter High School 'A' 1:33.67 3 4
1) Carlson, Coray 2) Reese, Alexander
3) Hegedus, Charlie 4) Jones, Tyren
6 North Gwinnett 'A' 1:34.00 3 3
1) Johnson, Dante 2) Timmons, Jeff
3) Crawford, Nic 4) Sims, Trey
7 Collins Hill High School 'A' 1:34.06 4 2
1) Martinez, Andrew 2) Graham, Stephen
3) Howard, C. J. 4) Howard, Chaxavier
8 Smiths Station 'A' 1:34.18 4 1
1) Weeks, KP 2) Mckinny, Tracy
3) Smith, Quincy 4) Morgan, Antonyo
9 Parkview High School 'A' 1:34.38 4
1) Vann, Julian 2) Newsome, Christian
3) Brown, Eric 4) Mole, Nino
10 Walton High School 'A' 1:34.50 2
1) Richardson, Cody 2) Pace, Gerald
3) Lewis, Christian 4) Williams, Braylon
11 Brookwood 'A' 1:34.52 1
1) Harp, Keenan 2) Sims, Andre
3) Suber, Julian 4) Kelly, Patrick
12 Riverdale High School 'A' 1:34.83 4
1) Warren, Tony 2) Baisden, Sylvester
3) Westbrooks, LaVelle 4) Mcbride, Deandre
13 Woodward Academy 'A' 1:35.23 3
1) Thompson, Juwan 2) Watkins, Justin
3) Polk, Marcus 4) Johnson, Nat
14 Milton High School 'A' 1:35.29 1
1) Lee, Chase 2) Hennessey, Macklin
3) Drake, Brian 4) Thompson, Brandon
15 Union Grove 'A' 1:35.32 3
1) White, D.J. 2) Wilkins, Ed
3) Vass, Michael 4) Isaac, Adarius
16 Eagle's Landing Christian Acad 'A' 1:35.43 1
17 Allatoona HS 'A' 1:35.46 2
1) Underwood, Deshawn 2) Jones, Miles
3) Ridgeway, Patrick 4) Cain, Jordan
18 Chapel Hill High School 'A' 1:35.75 2
1) Parks, Johnathan 2) Barham, Ian
3) Adebowale, Victor 4) Parker, Derek
19 Starrs Mill High School 'A' 1:36.42 4
1) King, Matt 2) Carson, Gunnar
3) Gilbert, Justin 4) Greene, Jeff
20 Harrison High School 'A' 1:36.43 2
1) Gilbert, Robert 2) Dowdy, Anthony
3) Posey, CJ 4) Atkins, Jaleel
21 Hillgrove 'A' 1:36.53 2
1) Bowles, Chris 2) Parks, Nick
3) Days, Synjyn 4) Uwadi, Chuby
22 Columbus High School 'A' 1:37.75 3
1) Sparks, Charlie 2) Short, Tim
3) Scarlett, Ethan 4) Campbell, Walter
23 Pope High School 'A' 1:38.13 3
1) Brown, Garrett 2) Garrett, Marcorus
3) Everett, Myles 4) Deist, Patrick
24 Grayson High School 'A' 1:38.20 3
1) Mohammed, Lukmon 2) Morris, Jamar
3) Obabatunde, Sam 4) Abdul-qawee, Tariq
25 Centennial 'A' 1:38.35 2
26 Creekview 'A' 1:40.75 1
1) Arvey, Chris 2) Kirby, Will
3) El-Amin, Jay 4) Galloway, Hayden
27 Bradley Central High School 'A' 1:51.00 2
1) Curtis, Jake 2) Houston, Justin
3) Black, Brandon 4) Lynn, Ethan
28 North Forsyth 'A' 1:59.19 1
1) Nguyen, Tyler 2) Brades, Josh
3) Horton, Karci 4) Oaks, Brody

Event 15 Girls Shot Put
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Ashe, Shelby St. Pius X 41-08.50 10
2 Clark, Areial North Cobb 39-07.25 8
3 Phillips, Monica Pope High Sc 36-05.75 6
4 Dupont, Taylor Starrs Mill 36-04.50 5
5 Goddard, Damika Hillgrove 36-04.25 4
6 Akinwumiju, Josephine Kell High Sc 36-03.25 3
7 Morris, Dyandra Seneca 36-00.00 2
8 Chosewood, Emily Parkview Hig 35-09.00 1
9 Brewer, Emily Brookwood 35-01.50
10 Gibson, Camelia Seneca 32-10.50
11 Cole, Dana Allatoona HS 32-01.00
12 Huskins, Haley Creekview 31-09.75
13 Edeker, Sarah Creekview 31-02.50
14 Story, Avana Woodward Aca 30-09.25
15 Gray, Dominique Southwind Hi 30-06.00
16 Henthorne, Brittany Lakeside, Ev 30-02.75
17 Coleburn, Kaitlyn Creekview 26-10.25
18 Opraseuth, Britney Marist 25-11.25
19 Stanifer, Sydney Starrs Mill 25-04.50

Event 16 Boys High Jump
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Smith, David Lovejoy 6-10.00 10
2 Williams, Braylon Walton High J6-10.00 8
3 Payne, Stephen Hillgrove 6-02.00 6
4 Reaves, Chris Norcross Hig J6-02.00 5
5 Wheeler, Gus Marist J6-02.00 4
6 O'Neil, Bobby Milton High J6-02.00 3
7 Flaaen, Peter Milton High 6-00.00 1.50
7 Wiles, Ciavy Grayson High 6-00.00 1.50
8 Caldwell, Matt Brookwood J6-00.00
10 Polyne, Matt Pope High Sc 5-10.00
10 Alman, Larry Pope High Sc 5-10.00
10 Zombra, Allassane South Gwinne 5-10.00
10 Daniel, Tim South Gwinne 5-10.00
10 Lawrence, Dexter Parkview Hig 5-10.00
10 Johnson, Nick North Cobb 5-10.00
10 Carr, Mckenzie Creekview 5-10.00
17 Jones, Devante Starrs Mill 5-08.00
17 James, Kevonte Riverdale Hi 5-08.00
17 Petersen, Emoi Parkview Hig 5-08.00
17 Kala, Andrew Woodward Aca 5-08.00
-- Long, Kevin Marist NH
-- Oaks, Brody North Forsyt NH

Event 17 Boys Pole Vault
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Ebbets, Caleb Lee County 15-06.00 10
2 Ransom, Tyler Newton 14-00.00 8
3 Macgill, Douglas Norcross Hig 13-00.00 6
4 Elliott, Terris Dacula 12-06.00 5
5 Myers, Nick Centennial J12-06.00 4
6 Rogers, Perry Seneca 12-00.00 3
7 Bergen, Michael Woodward Aca J12-00.00 2
8 Jackson, James North Cobb 11-06.00 1
9 Doud, Adam Seneca J11-06.00
10 Arias, Daniel Marist J11-06.00
11 Andrews, Stephen Starrs Mill J11-06.00
11 Daniel, Nathan Marist J11-06.00
11 Grose, Justin Brookwood J11-06.00
14 Gregg, Elijah Parkview Hig 11-00.00
14 Denney, Michael Centennial 11-00.00
14 Pate, James Lassiter Hig 11-00.00
14 Miller, Nick St. Pius X 11-00.00
14 Ames, Chase Union Grove 11-00.00
14 Dobbins, Sam Chattahooche 11-00.00
14 Moorhead, Gabe Greenbrier H 11-00.00
14 Foxx, Parker Creekview 11-00.00
14 Wenk, James Harrison Hig 11-00.00
14 Sangston, Kevin Norcross Hig 11-00.00
14 Fullerton, Steve Chattahooche 11-00.00
25 Carr, Mckenzie Creekview 10-06.00
25 Laskey, Philip Walton High 10-06.00
-- Armagost, Eric Starrs Mill NH
-- Weber, Jack Pope High Sc NH
-- Funk, Jordan Parkview Hig NH
-- Tidwell, Chad Auburn NH
-- Appleby, Alex Chapel Hill NH

Event 18 Girls Triple Jump
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Mckee, Julienne Lassiter Hig 39-02.00 10
2 Hixon, Leah Etowah 36-05.00 8
3 Weems, Camea North Cobb J36-05.00 6
4 Winters, Denise Parkview Hig 35-10.00 5
5 Brown, Nandi Wheeler High 34-10.00 4
6 Pate, Monique Peachtree Ri J34-10.00 3
7 Scaife, Desni Auburn 34-02.00 2
8 Hutchinson, Sarah Pope High Sc 33-06.00 1
9 Johnson, Chelsey Collins Hill 33-03.00
10 Holland, Majayla Seneca 33-00.00
11 Jackson, Nandi Pebblebrook 32-02.00
12 Fraser, Shoiban Peachtree Ri 32-01.00
12 Smith, Lexus Auburn 32-01.00
12 Shannon, Whitney Auburn 32-01.00
15 Bosma, Stephanie Lassiter Hig 32-00.00
16 Versulien, Deborah Union Grove 31-11.00
17 Mack, Victoria Pope High Sc 31-10.00
18 Couey, Ashley Union Grove 31-09.00
19 Hills, Valencia Parkview Hig 31-08.00
20 Nelson, Andrea Creekview 31-01.00
21 Lorimer, Emma Walton High 30-11.00
22 Roberts, Keyanna Starrs Mill 30-03.00
23 Brown, Brittany Brookwood 29-10.00

Event 19 Boys Triple Jump
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Tiller, Jamal Wheeler High 48-01.25 10
2 Vann, Julian Parkview Hig 47-00.25 8
3 White, Jaleen Southwind Hi 45-01.75 6
4 Josephs, Levi North Cobb 45-01.50 5
5 Greene, Jeff Starrs Mill 44-01.75 4
6 Westbrooks, LaVelle Riverdale Hi 43-07.00 3
7 Richardson, Cody Walton High 42-05.75 2
8 Williams, Elgerondo Auburn 42-02.25 1
9 Mccauley, Chadwick Seneca 41-08.00
10 Warren, Tony Riverdale Hi 41-06.50
11 Wilkins, Ed Union Grove 41-02.00
12 Dickens, Justin North Gwinne 40-11.25
13 Howard, C. J. Collins Hill 40-11.00
13 Jackson, D Evans High S 40-11.00
15 Koo, Jay Pope High Sc 40-10.50
16 Watts, Mark South Gwinne 40-08.00
17 Graham, Stephen Collins Hill 40-07.75
18 Thomas, Pt Allatoona HS 40-07.25
19 Panayioto, Luke St. Pius X 40-00.50
20 Ojuolape, Yomi Chapel Hill 39-08.00
20 Ferguson, T Evans High S 39-08.00
22 Roberts, Chris Chapel Hill 39-03.25
23 Holley, DJ Auburn 39-01.75
24 Franks, Donovan Auburn 36-05.00

Event 20 Boys Shot Put
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Anderson, Henry Woodward Aca 55-00.50 10
2 Mills, Akil Grayson High 53-00.50 8
3 Mahaley, Eli Dacula 52-08.25 6
4 Chambers, Jordan Kell High Sc 51-02.75 5
5 Porter, Jonathan St. Pius X 51-00.50 4
6 Garrett, Courtland Pope High Sc 50-10.25 3
7 Mccarty, Burke Marist 49-02.25 2
8 Charity, Michael Union Grove 47-09.50 1
9 Kent, William Walton High 47-07.00
10 Gilbert, Matt Walton High 45-04.25
11 Vahoua, Marco Pope High Sc 45-00.50
11 Lewis, Scott Allatoona HS 45-00.50
13 McAmis, Blake Bradley Cent 43-07.50
14 Rogers, Tanner Eagle's Landing 43-04.50
15 Thompson, Jordan Brookwood 43-00.00
16 Wilson, Taylor Seneca 42-10.50
17 Tew, Rodney Hillgrove 42-01.50
18 Hall, Asaad Bradley Cent 41-05.25
19 Kendall, Zach Woodward Aca 41-00.50
20 Ofei, Kelvin Wheeler High 39-07.50
21 Arnold, Juwhan Riverdale Hi 38-10.25
22 Walton, Edwin Riverdale Hi 35-10.25
-- Harvey, Robert Dacula ND
-- Hill, Grant Huntsville H ND

Event 23 Mixed 1600 Sprint Medley COED
==========================================================================
School Finals H# Points
==========================================================================
1 Wheeler High School 'A' 3:52.13 2 10
2 Creekview 'A' 4:00.24 1 8
3 Bradley Central High School 'A' 4:03.64 2 6
4 Eagle's Landing Christian Acad 'A' 4:03.75 2 5
5 Milton High School 'A' 4:05.82 1 4
6 Starrs Mill High School 'A' 4:05.90 2 3
7 Pope High School 'A' 4:07.43 2 2
8 Lassiter High School 'A' 4:08.24 2 1
9 Seneca 'A' 4:12.31 2
10 North Forsyth 'A' 4:40.87 2
-- Chapel Hill High School 'A' DQ 1
-- North Cobb 'A' DQ 1

Event 24 Girls 4x100 Meter Relay
==========================================================================
School Finals H# Points
==========================================================================
1 Grayson High School 'A' 48.01 4 10
1) White, Taren 2) Durmic, Anela
3) Jones, Kayla 4) Abrams, Jasmine
2 Lassiter High School 'A' 48.99 4 8
1) Piper, Gabrielle 2) Mckee, Julienne
3) Gordon, Cydnee Ayn 4) Fross, Marshara
3 Chapel Hill High School 'A' 49.02 4 6
1) Smith, Oneisha 2) Epps, Bria
3) Ellis, Jasmin 4) Dickerson, Kaylin
4 Wheeler High School 'A' 49.34 3 5
1) Amah, Advago 2) Emoihe, Elizabeth
3) Love, Morgan 4) Kiblinger, Sam
5 Parkview High School 'A' 49.35 4 4
1) Bell, Indiah 2) Jones-hardy, Alexis
3) Rucker, Amaris 4) Anderson, Allana
6 North Gwinnett 'A' 49.53 3 3
1) Mule, Hannah 2) Jenkins, Marissa
3) Fleetwood, Shay 4) Spencer, Chelsea
7 Milton High School 'A' 50.04 2 2
8 Southwind High School 'A' 50.08 4 1
1) Katchens, Shaniqua 2) Cage, Bianca
3) Martin, Shantel 4) Doggett, Laterrica
9 Collins Hill High School 'A' 50.12 4
1) Young, Bria 2) Garcia, Carmen
3) Johnson, Chelsey 4) Bennett, Monique
10 Starrs Mill High School 'A' 50.29 2
1) Helm, Daisy 2) Vuduris, Ashley
3) Ott, Natalie 4) Browne, Triana
11 Marist 'A' 50.80 2
1) Miller, Margaret 2) Lamar, Chelsey
3) Taylor, Cameron 4) Andruszkiewiscz, Eliza
12 Walton High School 'A' 50.89 3
1) Lorimer, Emma 2) Riley, Sarah
3) Janku, Joy 4) Carter, Tayla
13 North Springs 'A' 51.70 3
14 North Forsyth 'A' 51.76 2
1) Mukon, Amy 2) Wolfe, Caitlin
3) Osterlon, Alexa 4) Daigrepont, Taylor
15 Riverdale High School 'A' 51.84 1
1) Sorinmeide, Ashake 2) Greene, Tiayra
3) Scott, Michelle 4) Anderson, Shanice
16 Woodward Academy 'A' 52.16 3
1) Adams, Alex 2) Edwards, Nia
3) Richardson, Darington 4) McFadden, Summer
17 Union Grove 'A' 52.25 3
1) Salughter, Tiarra 2) Vaughn, Brianna
3) Richardson, Brianna 4) Samuels, Sabrina
18 Allatoona HS 'A' 52.30 1
1) Gordon, Amber 2) Hardy, Cierra
3) Hammond, Kaila 4) Nelson, Dawn
19 North Cobb 'A' 52.94 2
1) Hammond, Jennifer 2) Mitchell, LaNisha
3) Weems, Camea 4) Long, Kristian
20 Creekview 'A' 52.96 1
1) Vaughn, Erin 2) Toddy, Paige
3) Dunn, Anna 4) Scott, Maya
21 Harrison High School 'A' 53.08 2
1) Costley, Chelsea 2) Rose, Emily
3) Devaney, Aubrey 4) Dymecki, Lauren
22 Eagle's Landing Christian Acad 'A' 53.28 1
-- Pebblebrook High School 'A' DNF 4
1) Murray, Alisha 2) Smith, Breshaye
3) Poteat, Mishae 4) Sams, Tiara
-- Kell High School 'A' DNF 3
1) Akinwumiju, Josephine 2) Williams, Kendell
3) Gardner, Sarah 4) Smith, Ledaysha
-- Peachtree Ridge High School 'A' DQ 4
1) Pate, Monique 2) Wilson, Amber
3) Walters, Sonikqua 4) Smith, Camille

Event 25 Boys 4x100 Meter Relay
==========================================================================
School Finals H# Points
==========================================================================
1 Wheeler High School 'A' 42.50 4 10
2 Parkview High School 'A' 42.65 4 8
1) Vann, Julian 2) Newsome, Christian
3) Jefferson, Domonique 4) Dillon, Garyeah
3 Grayson High School 'A' 42.66 4 6
1) Marshall, Camen 2) Bebbs, Frank
3) Morris, Jamar 4) Obabatunde, Sam
4 Brookwood 'A' 42.85 1 5
1) Edwards, Robert 2) Harp, Keenan
3) Suber, Julian 4) McCray, Allen
5 Kell High School 'A' 43.05 4 4
1) Randolph, Brian 2) Crute, Michael
3) Christain, Raji 4) Johnson, Chris
6 Riverdale High School 'A' 43.17 4 3
1) Westbrooks, LaVelle 2) Wiggins, Charles
3) Teah, John 4) Mcbride, Deandre
7 Union Grove 'A' 43.22 3 2
1) Moore, Jordan 2) White, D.J.
3) Wilkins, Ed 4) Isaac, Adarius
8 Auburn 'A' 43.61 3 1
9 Woodward Academy 'A' 43.67 3
1) Thompson, Juwan 2) Watkins, Justin
3) Polk, Marcus 4) Hawkins, Kyle
9 South Gwinnett 'A' 43.67 4
1) Krause, Jonathan 2) Gary, Kevin
3) Crenshaw, Bryant 4) Jones-craven, Darius
11 Collins Hill High School 'A' 43.78 3
1) Martinez, Andrew 2) Graham, Stephen
3) Howard, C. J. 4) Howard, Chaxavier
12 Pope High School 'A' 43.83 3
1) Rohskopf, Drew 2) Brown, Garrett
3) Garrett, Marcorus 4) Everett, Myles
13 Chattahoochee 'A' 43.84 3
1) Dobbins, Sam 2) Dupoux, Dion
3) Bailey, Jon 4) Carter, Storm
14 Smiths Station 'A' 43.88 4
1) Mckinny, Tracy 2) Morgan, Antonyo
3) Maraugh, Kris 4) Bilbrew, Marcus
15 Allatoona HS 'A' 44.03 2
1) Underwood, Deshawn 2) Jones, Miles
3) Ridgeway, Patrick 4) Cain, Jordan
16 Milton High School 'A' 44.10 3
17 Walton High School 'A' 44.17 2
1) Richardson, Cody 2) Katongole, Alex
3) Foster, Chris 4) Pace, Gerald
18 Chapel Hill High School 'A' 44.21 2
1) Parks, Johnathan 2) Barham, Ian
3) Broderick, Malcolm 4) Wilson, Jayvon
19 Starrs Mill High School 'A' 44.46 2
1) King, Matt 2) Gilbert, Justin
3) Greene, Jeff 4) Laskey, Zach
20 North Cobb 'A' 44.51 1
1) Williams, Denzel 2) Darrar, Tarik
3) Johnson, Nick 4) Ali, Haseeb
21 Eagle's Landing Christian Acad 'A' 44.66 2
22 Harrison High School 'A' 45.42 2
1) Gilbert, Robert 2) Bessom, Kerdansky
3) Posey, CJ 4) Atkins, Jaleel
23 Marist 'A' 45.51 2
1) Fisher, Luke 2) Burlock, Christian
3) Catherman, Andrew 4) Willis, Myles
24 Bradley Central High School 'A' 46.30 3
1) Dodd, Steven 2) Houston, Justin
3) Hutson, Aaron 4) Lynn, Ethan
25 North Forsyth 'A' 49.64 1
1) Nguyen, Tyler 2) Brades, Josh
3) Horton, Karci 4) Wilson, Andrew
-- Lassiter High School 'A' DNF 2
1) Bushman, Hank 2) Carlson, Coray
3) Reese, Alexander 4) Hegedus, Charlie
-- Evans High School 'A' DNF 4
1) Finch, Jonathan 2) Turner, Jamerson
3) Sandifer, A 4) Ferguson, T

Event 28 Girls 4x800 Meter Relay
=======================================================================
School Finals Points
=======================================================================
1 Walton High School 'A' 9:38.30 10
1) Hamvas, Lena 2) Womack, Kylie
3) Canning, Mara 4) Sullivan, Caroline
2 Brookwood 'A' 9:52.90 8
1) Egan, Carly 2) Carson, Haley
3) Perry, Sarah 4) Shanks, QuanDra
3 Lakeside, Evans 'A' 9:58.90 6
1) Townsend, Katie 2) Gil, Laura
3) Bowles, Anna 4) Bowles, Sarah
4 Lassiter High School 'A' 10:04.90 5
1) Schartman, Sabine 2) Lynch, Hilary
3) Bishop, Natalie 4) Gutierrez, Corie
5 Collins Hill High School 'A' 10:06.50 4
1) Williams, Sydney 2) Winslow, Vicky
3) Whitworth, Chloe 4) Parsons, Shannon
6 Milton High School 'A' 10:13.90 3
1) Butzer, Stephanie 2) Gruca, Lindsay
3) Mahoney, Gloria 4) Mahoney, Jacqueline
7 Creekview 'A' 10:14.90 2
1) Taylor, Lindsey 2) Vaughn, Erin
3) Dulmage, Cori 4) Dorris, Rachel
8 Etowah 'A' 10:16.70 1
1) McNutt, Emily 2) Smith, Brooke
3) Wald, Alison 4) Stevenson, Shannon
9 Grayson High School 'A' 10:21.10
1) McKenzie, Caitlin 2) Wanting, Atlanta
3) Moreman, Amber 4) Obi, Jacqueline
10 Auburn 'A' 10:24.20
1) Davies, Haley 2) Jones, Lauren
3) Farrow, Abby 4) Patterson, Amanda
11 Pope High School 'A' 10:24.70
1) Greig, Katie 2) Hale, Jessica
3) Schenck, Molly 4) Joyner, Jamie
12 Starrs Mill High School 'A' 10:28.30
1) Sample, Jackie 2) Sample, Jenny
3) Burr, Jamie 4) Stephens, Sarah
13 North Cobb 'A' 10:30.80
1) Jackson, Morgan 2) Mooney, Morgan
3) Childs, Diamond 4) Williamson, Channing
14 East Paulding High School 'A' 10:36.50
1) Garrett, Tesla 2) Darr, Jennifer
3) Jackson, Chandelic 4) Ventre, Amanda
15 Chapel Hill High School 'A' 10:44.60
1) Drosky, Hayley 2) Fulton, Gabby
3) Melilli, Gina 4) Drosky, Hannah
16 Southwind High School 'A' 10:49.80
1) Culver, Shelby 2) Hinton, Whitney
3) Alexander, Tieshia 4) Williams, Adreonna
17 Allatoona HS 'A' 10:52.00
1) Moffatt, Elise 2) Ravencraft, Lindsay
3) Dunn, Emily 4) Brown, Jessica
18 Harrison High School 'A' 10:52.20
1) Waterson, Ali 2) Boff, Molly
3) Kalafut, Marrion 4) Isaacs, Kaylee
19 North Forsyth 'A' 10:53.80
1) Sinclair, Anna 2) Elliot, Marley
3) Smith, Sharon 4) Whitaker, Hillary
20 Woodward Academy 'A' 11:09.20
1) Morrison, Missy 2) Smith, Haley
3) Wood, Caroline 4) Lawler, Anna Kathryn
21 Lovejoy HS 'A' 11:40.70
1) Uzoigwe, Ugochi 2) Jones, Sarah
3) Sams, Thomas 4) Randolph, Richona
22 Pebblebrook High School 'A' 12:02.50
1) Jackson, Nandi 2) Boyd, Shcera
3) Cheyenne, Foreman 4) Smalls, Blossom

Event 29 Boys 4x800 Meter Relay
=======================================================================
School Finals Points
=======================================================================
1 Brookwood 'A' 7:55.93 10
1) Wearn, Jackson 2) Hewitt, Carter
3) Brennan, Sean 4) Robinson, Zack
2 Woodward Academy 'A' 8:13.96 8
1) Vassey, Nathan 2) Greer, Mathew
3) Simpson, Steven 4) Johnson, Nat
3 Marist 'A' 8:17.72 6
1) Selvey, Scott 2) Campbell, Ben
3) Mahoney, Lawson 4) Weber, Matthew
4 Wheeler High School 'A' 8:18.64 5
1) Jackob, Cole 2) Thompson, Jordan
3) Gopinath, Varun 4) Rybka, Conrad
5 Etowah 'A' 8:22.26 4
1) Merrall, Alex 2) Cross, Ryan
3) Thompson, Taylor 4) Boudreau, Josh
6 Pope High School 'A' 8:22.44 3
1) Demeunynck, Gerald 2) Chambers, John
3) Stormark, Gunnar 4) Tupper, Zach
7 Lassiter High School 'A' 8:23.42 2
1) Erdman, Christian 2) Shields, Patrick
3) Grooms, Travis 4) Williams, Abraham
8 Creekview 'A' 8:24.73 1
1) Bennett, Landry 2) Whitaker, Justin
3) Arvey, Chris 4) Hyde, Travis
9 Kell High School 'A' 8:28.60
1) Kapadia, Shyam 2) Johnson, Blake
3) Gilbo, Matt 4) Morris, Josh
10 Grayson High School 'A' 8:33.56
1) Nicholas, Dinero 2) Parrish, Brandon
3) Bell, Derrick 4) Atkinson, TJ
11 Union Grove 'A' 8:35.41
1) Prosper, Sony 2) Worsham, Matt
3) Stewart, Phillip 4) Cromer, Brandon
12 Collins Hill High School 'A' 8:35.48
1) Gonzalez, Andy 2) Mclaughlin, Michael
3) Beaton, Josh 4) Philip, Justin
13 Chattahoochee 'A' 8:35.50
1) Everetts, Dylan 2) Burger, Alston
3) Erickson, Austin 4) Ibrahim, Naser
14 Allatoona HS 'A' 8:38.41
1) Williams, Corbin 2) Decarreau, Thomas
3) Nutley, Kevin 4) Kallas, Danny
15 Harrison High School 'A' 8:39.26
1) O'Connell, Austin 2) Ryan, Dan
3) Cappadona, Nick 4) Goodman, Jake
16 Norcross High School 'A' 8:40.84
17 Auburn 'A' 8:45.46
18 Walton High School 'A' 8:45.58
1) Laskey, Philip 2) Ayres, Michael
3) Ramesh, Abhi 4) Giannotti, Thomas
19 Starrs Mill High School 'A' 8:50.95
1) Enriquez, Warren 2) Moroney, Killian
3) Keller, Timmy 4) Pressgrove, Phillip
20 Lakeside, Evans 'A' 8:58.10
1) Crowley, Connor 2) Vaughn, Sid
3) Wilson, Shane 4) Fowers, Chase
21 South Gwinnett 'A' 9:16.06
1) Thompson, Jamal 2) Seder, Chad
3) Watts, Mark 4) Higgins, Azziz
22 Lovejoy HS 'A' 9:16.67
1) Nuness, Jeremy 2) Smith, Aaron
3) Lowery, Kyree 4) Highsmith, Daniel
23 Riverdale High School 'A' 9:20.11
1) Powell, Joseph 2) Rhodes, Cameron
3) Doan, Timmy 4) Ard, Terrell
24 North Forsyth 'A' 9:52.03
1) Rogers, Dillon 2) Reid, Gavin
3) Shaw, Casey 4) Smith, Donald
-- Chapel Hill High School 'A' DQ
1) Voyles, Wade 2) Gaines, Adonis
3) Eldredge, Chance 4) Ward, Ayin

Event 30 Girls 4x400 Meter Relay
==========================================================================
School Finals H# Points
==========================================================================
1 Grayson High School 'A' 3:56.87 4 10
1) White, Taren 2) Obi, Jacqueline
3) Abrams, Jasmine 4) White, Lindsey
2 Peachtree Ridge High School 'A' 3:58.89 4 8
1) Pate, Monique 2) Burnette, Autumn
3) Walters, Sonikqua 4) Cole, Gabby
3 Marist 'A' 3:59.83 4 6
1) Fetter, Chelsea 2) Lamar, Chelsey
3) Taylor, Cameron 4) Andruszkiewiscz, Eliza
4 Wheeler High School 'A' 4:02.71 3 5
1) Emoihe, Elizabeth 2) Love, Morgan
3) Kiblinger, Sam 4) Mayfield, Asea
5 Collins Hill High School 'A' 4:03.34 4 4
1) Garcia, Carmen 2) Johnson, Chelsey
3) Bennett, Monique 4) Kellar, Megan
6 Kell High School 'A' 4:03.77 3 3
1) Vance, Jordan 2) Williams, Kendell
3) Gardner, Sarah 4) Smith, Ledaysha
7 Starrs Mill High School 'A' 4:06.20 3 2
1) Musselwhite, Molly 2) Helm, Daisy
3) Ott, Natalie 4) Browne, Triana
8 Southwind High School 'A' 4:07.33 4 1
1) Katchens, Shaniqua 2) Cage, Bianca
3) Hinton, Whitney 4) Alexander, Tieshia
9 North Springs 'A' 4:09.15 3
1) Holmes-jackson, N 2) Kirk, Savannah
3) Bailey, Kristina 4) green, brea
10 Walton High School 'A' 4:11.91 3
1) Burrows, Brianna 2) Lorimer, Emma
3) Riley, Sarah 4) Sewell, Lia
11 Lassiter High School 'A' 4:14.22 4
1) Mckee, Julienne 2) Schartman, Sabine
3) Lynch, Hilary 4) Fross, Marshara
12 Pebblebrook High School 'A' 4:14.66 4
1) Murray, Alisha 2) Smith, Breshaye
3) Land, Isis 4) Poteat, Mishae
13 Eagle's Landing Christian Acad 'A' 4:18.46 2
14 North Forsyth 'A' 4:21.16 2
1) Mukon, Amy 2) Swygert, Lexis
3) Bohan, Sophia 4) Smith, Tori
15 Harrison High School 'A' 4:23.87 2
1) Boff, Maria 2) Kalafut, Marrion
3) Moore, Haley 4) Dorsey, Sydney
16 Creekview 'A' 4:26.55 2
1) Smoke, Lauren 2) Toddy, Paige
3) Bosley, Sidney 4) Dunn, Anna
17 Pope High School 'A' 4:29.33 2
1) Hutchinson, Sarah 2) Mack, Victoria
3) Boyd, Leslie 4) Lemieux, Maddie
18 Woodward Academy 'A' 4:30.37 3
1) Edwards, Nia 2) Richardson, Darington
3) Wood, Caroline 4) May, Simone
19 Riverdale High School 'A' 4:32.58 2
1) Sorinmeide, Ashake 2) Scott, Michelle
3) Barnes, Shonterria 4) Anderson, Shanice
-- Allatoona HS 'A' DQ 2
1) Hardy, Cierra 2) Hammond, Kaila
3) Moffatt, Elise 4) Nelson, Ashley

Event 31 Boys 4x400 Meter Relay
==========================================================================
School Finals H# Points
==========================================================================
1 Wheeler High School 'A' 3:20.00 3 10
2 Allatoona HS 'A' 3:22.58 3 8
1) Ridgeway, Patrick 2) Thomas, Pt
3) Cain, Jordan 4) Carty, Henry Steven
3 South Gwinnett 'A' 3:23.85 3 6
1) Krause, Jonathan 2) Gary, Kevin
3) Crenshaw, Bryant 4) Watts, Mark
4 Riverdale High School 'A' 3:24.01 3 5
1) Warren, Tony 2) Westbrooks, LaVelle
3) Wiggins, Charles 4) Mcbride, Deandre
5 Union Grove 'A' 3:25.37 2 4
1) Worsham, Matt 2) Roberts, Theo
3) White, D.J. 4) Wilkins, Ed
6 Starrs Mill High School 'A' 3:27.54 3 3
1) King, Matt 2) Greene, Jeff
3) Laskey, Zach 4) Smith, Justin
7 Chapel Hill High School 'A' 3:28.40 2 2
1) Parks, Johnathan 2) Benson, Bright
3) Barham, Ian 4) Adebowale, Victor
8 Harrison High School 'A' 3:28.53 2 1
1) Estes, Nat 2) Goodman, Jake
3) Dowdy, Anthony 4) Short, Malcolm
9 Smiths Station 'A' 3:30.33 2
1) Weeks, KP 2) Crouch, Jesse
3) Hudson, Chance 4) Mckinny, Tracy
10 Chattahoochee 'A' 3:30.72 1
1) Dobbins, Sam 2) Dupoux, Dion
3) Carter, Storm 4) Redic, Nigel
11 Woodward Academy 'A' 3:31.61 3
1) Watkins, Justin 2) Greer, Mathew
3) Polk, Marcus 4) Johnson, Nat
12 Pope High School 'A' 3:32.55 2
1) Rohskopf, Drew 2) Brown, Garrett
3) Demeunynck, Gerald 4) Howard, Chandler
13 Lassiter High School 'A' 3:33.26 2
1) Erdman, Christian 2) Bushman, Hank
3) Reese, Alexander 4) Williams, Abraham
14 Milton High School 'A' 3:33.35 2
1) Tomy, Tyler 2) Lee, Chase
3) Hennessey, Macklin 4) Chernick, Chris
15 Grayson High School 'A' 3:33.69 3
1) Erassa, Kirubel 2) Kovalczyk, Billy
3) Marshall, Camen 4) Bebbs, Frank
16 Eagle's Landing Christian Acad 'A' 3:37.54 1
17 Bradley Central High School 'A' 3:46.37 3
1) Curtis, Jake 2) Houston, Justin
3) Hutson, Aaron 4) Lynn, Ethan
-- Creekview 'A' DQ 1
1) Teachey, Loren 2) Zimmerman, Alex
3) Wilson, Nate 4) Kirby, Will

Event 33 Girls 1600 Meter Run
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Schaich, Allie Lambert HS 5:01.22 10
2 Bowles, Anna Lakeside, Ev 5:03.32 8
3 Townsend, Katie Lakeside, Ev 5:10.75 6
4 Kissel, Caroline Brookwood 5:11.11 5
5 Kirk, Savannah North Spring 5:13.30 4
6 Sinclair, Anna North Forsyt 5:14.25 3
7 McNutt, Emily Etowah 5:14.37 2
8 LaPorte, Kathleen St. Pius X 5:14.42 1
9 Jackson, Chandelic East Pauldin 5:15.19
10 Womack, Kylie Walton High 5:15.56
11 Harkins, Sophie Marist 5:16.90
12 Schenck, Molly Pope High Sc 5:17.82
13 Brown, Sara Parkview Hig 5:18.01
14 Hamvas, Lena Walton High 5:23.21
15 Morris, Heather Peachtree Ri 5:23.56
16 Brackin, Allison Wheeler High 5:23.63
17 Spicher, Shea Parkview Hig 5:24.22
18 Osment, Erin St. Pius X 5:25.09
19 Mavity, Megan Marist 5:25.68
20 Lopez, Anakaren Brookwood 5:25.95
21 Hale, Jessica Pope High Sc 5:29.68
22 Sample, Jackie Starrs Mill 5:30.31
23 Jackson, Tameka Seneca 5:30.57
24 Boff, Maria Harrison Hig 5:31.22
25 Alexander, Tieshia Southwind Hi 5:31.23
26 Payne, Erin Greenbrier H 5:32.25
27 Weiermiller, Chelsea Milton High 5:33.29
28 Fulton, Gabby Chapel Hill 5:34.86
29 Jackson, Morgan North Cobb 5:35.25
30 Strickland, Marybeth Huntsville H 5:40.60
31 Watson, Amelia Norcross Hig 5:41.61
32 Dulmage, Cori Creekview 5:47.29
33 Sexton, Danielle North Forsyt 6:00.49

Event 34 Boys 1600 Meter Run
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 McCormack, Ty North Hall 4:17.56 10
2 Carty, Henry Steven Allatoona HS 4:21.72 8
3 Sparks, Charlie Columbus Hig 4:24.35 6
4 Spevacek, Steven Parkview Hig 4:26.59 5
5 Klassen, Alec Parkview Hig 4:26.74 4
6 Merrall, Alex Etowah 4:26.78 3
7 Enriquez, Warren Starrs Mill 4:27.12 2
8 Baker, Luke Eagle's Landing 4:28.46 1
9 Hoban, Brendan St. Pius X 4:29.10
10 Clifford, Alec North Cobb 4:30.47
11 Tomy, Tyler Milton High 4:30.84
12 Demeunynck, Gerald Pope High Sc 4:31.21
13 Prosper, Sony Union Grove 4:32.53
14 Giuliano, Michael Brookwood 4:33.33
15 Eldredge, Chance Chapel Hill 4:34.66
16 McClay, Mike Dacula 4:35.19
17 Bennett, Landry Creekview 4:36.13
18 Miller, Jason Auburn 4:36.28
19 Coombs, Brandon Greenbrier H 4:38.03
20 Winters, Daniel Norcross Hig 4:38.97
21 Bourn, Justin Collins Hill 4:40.51
22 Tupper, Zach Pope High Sc 4:40.54
23 Valerio, Michael Lakeside, Ev 4:40.94
24 Ulich, Austin Chattahooche 4:43.56
25 Giannotti, Thomas Walton High 4:45.81
26 Luther, Preston Collins Hill 4:46.44
27 Aldridge, Adam Dacula 4:47.31
28 Harrington, Alex Creekview 4:55.27
29 Patterson, Paul Bradley Cent 4:58.05
-- Curtis, Jake Bradley Cent DNF

 
 
Post as: 
History for Coaches Invitational
YearResultsVideosNewsPhotosBlogs
2015 1   1    
2014 1   1    
2013 1   1    
2012 1   2    
2011 1   1    
2010 1   1    
Hashtags: #coaches-classic