Upload a Photo Upload a Video Add a News article Write a Blog Add a Comment
Blog Feed News Feed Video Feed All Feeds

Folders

All (2)
 

News

 

2010 Results - Florida FHSAA Outdoor State Championships

Published by
Carmen Jackson   on May 8 2010, 01:05 AM
Florida FHSAA Outdoor State Championships
Apr 30, 2010 to May 8, 2010
Winter Park, FL, US
 
| 100m | 200m | 400m | 800m | 1600m | 3200m | 100m Hurdles | 110m Hurdles | 300m Hurdles | 4x100m Relay | 4x400m Relay | 4x800m Relay | Shot Put | Discus | High Jump | Long Jump | Triple Jump | Pole Vault
 
Mens 800m Adaptive Sport Back to top
  Name Yr School Finals H# Pts
1 Jefford, Austin   Rockledge 3:34.48 1 10
 
Mens 800m Varsity 1A Back to top
  Name Yr School Finals H# Pts
1 Hussey, Robert 11 Mt Dora 1:58.54 2 10
2 Montzka, Brent 12 Indian Rocks Chr 1:58.61 2 8
3 Unknown Athlete 11 Trinity Prep 1:58.94 2 6
4 Unknown Athlete 10 Trinity Prep 2:00.52 2 5
5 Billings, Scott 10 Maclay 2:01.07 2 4
6 Warner, Stephen 12 Tampa Preparator 2:01.09 2 3
7 Young, Jeff 11 Out-of-Door Acad 2:01.11 2 2
8 Granda, Richard 12 Dade Christian 2:01.24 2 1
9 garcia, ulises 10 Calvary Christia 2:03.62 1  
10 Evans, Zachery 11 South Florida HE 2:04.36 1  
11 Dannelly, Philip 10 First Coast 2:05.45 1  
12 Scott, Keith 12 Community School 2:05.61 1  
13 Scott, John 12 Baker 2:06.03 1  
14 Lindbergh, Kent 11 Coral Springs Ch 2:06.66 1  
15 Howell, Hunter 12 Maclay 2:07.55 1  
16 Coates, Jacob 11 Maclay 2:16.60 1  
 
Mens 800m Varsity 2A Back to top
  Name Yr School Finals H# Pts
1 Bryant, Terrell 12 Godby 1:54.93 2 10
2 Casey, Arthur 11 Middleton 1:56.81 2 8
3 Martinez, Marcus 11 Ponte Vedra 1:57.56 2 6
4 Revales, simeon 10 Monsignor Edward 1:57.81 1 5
5 Palermo, Nicholas 10 Archbishop McCar 1:58.11 2 4
6 Holguin, Gabriel 12 Bay 1:58.53 2 3
7 Rosen, Joel 12 Pine Crest (Ft. 1:58.71 2 2
8 Joseph, Kenson 12 Jones 1:59.38 1 1
9 Thompson, Keith 12 Booker T. Washin 1:59.54 1  
10 Perez, James 12 Bishop Kenny 1:59.70 2  
11 Lopez, Blake 11 Tampa Jesuit 2:00.28 1  
12 Cartagena, Jose 9 Estero 2:00.36 1  
13 Bridges, Tyler 11 Astronaut 2:00.70 1  
14 Buchanan, Nathan 12 Keystone Heights 2:02.52 1  
15 McLain, Zach 11 Mt Dora 2:03.99 1  
16 Hayes, Hunter 12 Bishop Kenny 2:07.57 2  
 
Mens 800m Varsity 3A Back to top
  Name Yr School Finals H# Pts
1 Bevil, Matthew 12 Fort Walton Beac 1:52.82 2 10
2 Cardillo, Tyler 11 Charlotte 1:53.15 2 8
3 Smith, Isaiah 11 Lake Weir 1:53.62 2 6
4 Tarpley, Hakeem 11 Choctawhatchee 1:53.73 2 5
5 Schnulle, Ryan 10 Charlotte 1:54.03 2 4
6 Lawrence, Simon 12 Fort Walton Beac 1:54.82 2 3
7 Grimm, Davon 12 Milton 1:55.92 1 2
8 Boyd, Dylan 11 Venice 1:56.14 2 1
9 Pierrelus, Gary 11 Miami Central 1:57.24 2  
10 Sumagpang, Taylor 11 Edgewater 1:58.06 1  
11 Jackson, Christopher 9 Dunnellon 1:59.28 1  
12 Bagley, Dedric 12 North Marion 2:01.18 1  
13 Echarte, Max 12 Belen Jesuit Pre 2:01.81 1  
14 Pollizzi, Anthony 12 Charlotte 2:02.13 1  
15 Burton, Jake 10 Martin County 2:02.91 1  
16 Woodruff, Evan 11 Sebastian River 2:04.17 1  
 
Mens 800m Varsity 4A Back to top
  Name Yr School Finals H# Pts
1 Davis, Cameron 11 Fleming Island 1:55.43 2 10
2 Charles, Anderson 10 John I Leonard 1:55.44 2 8
3 Montoya, Raul 11 John A Ferguson 1:55.77 2 6
4 Figueroa, Ricky 11 Melbourne 1:55.96 2 5
5 White, Sean 12 Dr Phillips 1:56.15 2 4
6 Dey, Daniel 10 Olympia 1:56.22 2 3
7 Teixeira, Otniel 10 Lake Brantley 1:56.34 2 2
8 Brown, Ricy 11 Countryside Seni 1:56.69 2 1
1 Vidal, Michael 12 Hialeah Miami La 1:56.77 1  
2 Kehlenbeck, Jake 12 Freedom (Tampa) 1:56.93 1  
3 Nelfrard, Emmanuel 12 South Broward 1:57.47 1  
4 Douglas, James 11 Everglades 1:58.34 1  
5 Dorvilus, Bernard 11 Northeast (Oakla 1:58.43 1  
6 Tufts, Greg 12 Miami Sunset 2:00.27 1  
7 Harvey, Tremaine 10 South Dade 2:02.01 1  
8 Worner, Matthew 12 Countryside Seni 2:08.50 1  
 
Womens 800m Adaptive Sport 3A Back to top
  Name Yr School Finals H# Pts
1 Rausin, Arielle   North Fort Myers 2:58.79 1 10
 
Womens 800m Varsity 1A Back to top
  Name Yr School Finals H# Pts
1 Kurgatt, Stefanie 9 Maclay 2:14.99 2 10
2 Edwards, Emily 8 Canterbury 2:19.33 2 8
3 White, Mallory 9 Lakeland Christi 2:21.58 2 6
4 Jackson, Camille 9 Providence 2:21.70 2 5
5 Woodruff, Chelsi 12 Trinity Prep 2:22.19 2 4
6 Pauls, Caroline 10 Calvary Christia 2:22.56 2 3
7 Doria, Gilda 12 Kings Academy 2:22.84 2 2
8 Groenveld, Emily 8 Calvary Christia 2:24.39 2 1
9 Brown, Morgan 11 P.K. Yonge 2:24.50 1  
10 Skidmore, Kylee 11 P.K. Yonge 2:25.32 1  
11 Bellanger, Julia 8 Out-of-Door Acad 2:31.09 1  
12 Blackman, Robin 11 Jay 2:32.21 1  
13 Baker, A'Sja 6 NW Christian 2:33.06 1  
14 Unknown Athlete 9 St Stephens Epis 2:33.16 1  
15 Santoro, Elizabeth 9 Maclay 2:33.81 1  
16 Dickey, Tamarra 12 FAMU 2:34.92 1  
 
Womens 800m Varsity 2A Back to top
  Name Yr School Finals H# Pts
1 Schappert, Stephanie 11 John Paul II Cat 2:10.81 2 10
2 kerrison, tifani 10 Jones 2:15.25 2 8
3 Tucker, Elizabeth 12 Bishop Kenny 2:15.67 2 6
4 Francis, Krystel 12 St Brendan 2:17.89 2 5
5 Alexander, Rachelle 09 American Heritag 2:18.56 2 4
6 Brooks, Amber 11 Middleton 2:18.65 1 3
7 Upshur, Bria 11 West Florida HS 2:19.00 2 2
8 Unknown Athlete 11 The Bolles 2:19.53 2 1
9 Hicks, Alison 10 Jones 2:20.35 1  
10 Unknown Athlete 10 Academy Of The H 2:21.72 2  
11 Castillo, Cody 11 Titusville 2:22.10 1  
12 Tomlinson, Hayley 12 Bishop Moore 2:24.89 1  
13 Curth, Aja 9 Estero 2:25.15 1  
14 Heekin, Jamie 12 Bishop Kenny 2:26.53 1  
15 Huskey, Macy 11 Cardinal Gibbons 2:29.61 1  
16 Menton, Megan 10 Trinity Catholic 2:29.67 1  
 
Womens 800m Varsity 3A Back to top
  Name Yr School Finals H# Pts
1 Lott, Darronisha 11 Pine Forest 2:12.19 2 10
2 Allen, Ariel 12 Forrest 2:13.91 2 8
3 Kolakowski, Erika 12 Plant City 2:14.91 2 6
4 White, Jaclyn 12 Springstead 2:17.71 1 5
5 Petrik, Rachel 10 Fort Myers 2:18.41 2 4
6 Novak, Natalie 09 Lakewood Ranch 2:18.54 2 3
7 Gugino, Teressa 12 Charlotte 2:19.48 1 2
8 DeVaux, Sarah 11 Fort Walton Beac 2:19.80 1 1
9 Collins, Marla 12 Gainesville 2:19.98 2  
10 Wedderburn, Kimberly 11 Miami Norland 2:20.11 1  
11 Mayes, Shanay 12 Oak Ridge 2:20.21 1  
12 Gillespie, Mallory 11 Jensen Beach 2:22.70 2  
13 Williams, Kelli 11 J.W. Mitchell 2:22.96 2  
14 Haddad, Samantha 12 Jensen Beach 2:24.17 1  
15 Paris, Jazmina 11 Miami Central 2:29.69 1  
16 Nichols, Brandi 12 Citrus 2:29.80 1  
 
Womens 800m Varsity 4A Back to top
  Name Yr School Finals H# Pts
1 Sudlow, Imani 12 Boyd Anderson 2:11.84 2 10
2 Hutto, Jacoy 9 Wekiva 2:13.56 2 8
3 Rose, Ebony 10 Dr. Michael M. K 2:13.80 2 6
4 Collins, Jillian 11 Royal Palm Beach 2:17.94 2 5
5 Solaun, Sierra 12 Buchholz 2:18.80 2 4
1 Gilmer, Joy 11 Winter Park 2:18.94 1 3
6 aldridge, alicia 12 East Lake 2:19.94 2 2
2 White, Desmika 11 Plantation 2:20.99 1 1
3 Zelaya, Ingrid 12 Western 2:21.33 1  
4 Greer, Rachel 10 Melbourne 2:21.72 1  
7 Jacobs, Alexus 09 Miami Northweste 2:21.79 2  
8 Filliben, Courtney 09 Our Lady Of Lour 2:22.80 2  
5 Kocher, Erin 10 Wharton 2:24.80 1  
6 Hagins, Danielle 11 Flagler Palm Coa 2:27.45 1  
7 Bogan, Tianeisha 12 South Dade 2:28.34 1  
8 Meggs, Shannon 12 Wharton 2:32.68 1  

Notations:
c = converted Hand Timing
w = Wind Assisted (>2.0 meters per second)
^ = Altitude
Team Scores
Women - Varsity 1A - Team Rankings - 17 Events Scored =============================================================================== 1) Port St. Joe 94.50 2) Holy Trinity (Melbourne) 61 3) Community School of Naples 50 4) Maclay 44.50 5) Westminster Academy 36 6) First Academy (Orlando) 32 6) P.K. Yonge School 32 8) Florida Air (Melbourne) 24 9) North Florida Christian 21 10) Graceville High School 18 11) Calvary Christian (FtL) 17 12) Parkway Academy 15 12) Benjamin School 15 14) Lakeland Christian School 13.50 15) Lake Mary Preparatory 13 15) Canterbury (Ft. Myers) 13 17) Keswick Christian (St Pete 12.50 18) Trinity Prep (Winter Park 11 18) Northside Christian (St Pe 11 20) Paxton 10 20) Archbishop Curley 10 20) St Stephen`s Episcopal (B 10 23) Coral Springs Christian 9 23) Providence 9 25) Fort Meade HS 8 26) Crescent City High School 6 26) Admiral Farragut Academy 6 28) Dade Christian 5 28) Branford 5 28) Baker 5 28) Wildwood 5 32) Mount Dora Bible School 4.50 32) Highlands Christian 4.50 34) King's Academy 4 34) Evangelical Christian (Ft 4 34) Oak Hall School 4 37) St. Johns Country Day 3 37) Shorecrest Prep (St Peter 3 37) Warner Christian (South Da 3 37) Moore Haven 3 41) Northwest Christian 2 41) Bishop McLaughlin (Spring 2 43) Jefferson County 1 43) Circle Christian School 1 43) St. Joseph 1 Men - Varsity 1A - Team Rankings - 17 Events Scored =============================================================================== 1) Maclay 64 2) Holy Trinity (Melbourne) 52.50 3) Trinity Prep (Winter Park) 50 4) Upperroom Christian 42 5) King's Academy 36 5) Admiral Farragut Academy 36 7) Mount Dora Bible School 35 8) Sneads High School 26 9) Dade Christian 22 9) Providence 22 11) FAMU 21 12) John Carroll 16 13) St. Joseph 13 14) Northside Christian (St P 12 14) Melbourne Central Catholic 12 16) Santa Fe Catholic Lakelan 11 16) Coral Springs Christian 11 18) Berean Christian 10 19) Indian Rocks Christian (La 9 19) Glades Day 9 21) Evangelical Christian (Ft 8 21) Seven Rivers Christian (L 8 21) Calvary Christian (FtL) 8 21) Parkway Academy 8 21) Hamilton County 8 21) Benjamin School 8 27) P.K. Yonge School 7 28) Crescent City High School 6 28) Graceville High School 6 28) Wildwood 6 28) Lighthouse Christian (DeLa 6 32) Florida Air (Melbourne) 5.50 33) American Heritage (DB) 5 33) Branford 5 33) St. Edward's 5 33) Seacrest Country Day (Nap 5 33) Baker 5 38) Eagle's View 4 38) Hilliard 4 38) Community School of Naple 4 41) Jay 3.50 41) Circle Christian School 3.50 43) North Florida Christian 3 43) Tampa Prep 3 43) Wewahitchka High School 3 43) Faith Christian (Orlando) 3 47) South Florida HEAT 2 47) Out of Door Academy (Sara 2 47) Hawthorne 2 50) Lakeland Christian School 1 50) Bishop John J. Snyder HS 1 50) Shorecrest Prep (St Peter 1 50) Westminster Academy 1 50) Warner Christian (South D 1 50) Florida Deaf 1 Women - Varsity 2A - Team Rankings - 17 Events Scored =============================================================================== 1) American Heritage (Plantat 45 2) Raines 44 3) Dunbar 38 4) Florida High School 36 5) Pope John Paul II 34 6) Lake Wales HS 32 7) Bishop Kenny 30 8) Bolles 24 9) Archbishop McCarthy (Ft. L 23 10) Episcopal 22 11) Rickards High School 20 11) Hallandale 20 13) Titusville 19 14) Jones HS (Orlando) 17 15) Godby HS 16 16) Archbishop Carroll 13.50 17) Rockledge 13 18) Pine Crest (Ft. Lauderdal 11 18) Estero 11 20) South Walton HS 10.50 21) Andrew Jackson 10 21) Boynton Beach 10 21) Tavares High School 10 21) Yulee 10 21) Pahokee 10 26) Coral Shores HS 9 27) Cocoa Beach 8.50 28) Gulliver Prep HS 8 28) Cardinal Gibbons 8 28) West Florida Tech HS 8 28) Key West HS 8 32) Pensacola Catholic HS 7 32) Lely 7 34) Clearwater Central Cathol 6 34) Lincoln Park 6 36) Monsignor Pace (Miami) 5 36) St. Brendan HS 5 36) Ransom Everglades HS 5 36) Baker County (Glen St Mary 5 36) University (Ft. Lauderdal 5 41) Tampa Catholic 4.50 42) Crystal River 4 42) Hialeah Gardens 4 42) Booker 4 45) Middleton HS 3 45) Wesley Chapel HS 3 45) Glades Central 3 45) Academy of Holy Names HS 3 49) Pompano Beach 2 50) Astronaut 1 50) Ponte Vedra HS 1 50) George M. Steinbrenner Hi 1 Men - Varsity 2A - Team Rankings - 17 Events Scored =============================================================================== 1) Godby HS 61 2) Jones HS (Orlando) 28 3) Astronaut 26 4) North Broward Prep 25 5) Andrew Jackson 24 5) Bishop Kenny 24 7) Key West HS 22 7) Cocoa 22 9) Archbishop McCarthy (Ft. L 21 10) Estero 20 11) Monsignor Pace (Miami) 18 12) Bay HS 17 12) Suncoast 17 12) Episcopal 17 15) South Sumter 15 15) Trinity Catholic 15 15) Bishop Moore 15 15) Golden Gate 15 19) Tampa Jesuit HS 14 20) Pine Crest (Ft. Lauderdal 13 20) Berkeley Prep 13 22) Ponte Vedra HS 12 22) American Heritage (Plantat 12 24) Middleton HS 11 24) Lake Highland Prep (Orland 11 26) Tampa Catholic 10 26) Wakulla HS 10 26) Lincoln Park 10 26) Lennard 10 30) Immokalee 9 30) Satellite 9 30) Bolles 9 33) Crystal River 8.20 34) Washington (Miam) 8 34) Clay 8 34) Hallandale 8 37) South Ft. Myers 7 37) Cocoa Beach 7 39) Matanzas HS 6.50 40) Rickards High School 6 40) South Walton HS 6 42) Booker 5.20 43) Inlet Grove 5 43) West Florida Tech HS 5 43) Lely 5 46) Ransom Everglades HS 4 46) Raines 4 48) St. Andrew's 3 49) Island Coast 2 49) Umatilla HS 2 49) LaSalle 2 49) University (Ft. Lauderdal 2 49) Rockledge 2 54) Tavares High School 1.50 55) Frostproof 0.20 55) Dunbar 0.20 55) Fort White 0.20 Women - Varsity 3A - Team Rankings - 17 Events Scored =============================================================================== 1) Pine Forest 92 2) Fort Lauderdale 42 3) Miami Jackson 41 4) Chiles 38 5) Oak Ridge HS 31 6) Ft. Myers 29.75 7) Gainesville 27 8) Lakewood HS 25 9) Lakewood Ranch 22 10) Miami Central 20 11) Milton 18.75 12) Brooksville Central HS 18 12) Sebastian River 18 14) Wolfson 16 15) Ridgewood 14 16) Edgewater (Orlando) 13.75 17) Forrest (Jacksonville) 13 17) Bellview 13 19) Winter Haven HS 11 20) Niceville 10.75 21) Viera 10 21) South Fork 10 23) Zepherhills 8 23) Escambia 8 25) St. Cloud HS 7 25) Barron Collier 7 25) Fort Walton Beach 7 28) Menendez 6.50 29) Naples 6 29) Gulf Breeze 6 29) Plant City 6 32) Springstead HS 5 32) Hillsborough HS (Tampa) 5 32) Navarre 5 32) Miami Norland 5 36) Eastside (Gainesville) 4 36) Charlotte 4 36) Celebration HS 4 36) Durant High School 4 40) Mitchell HS 3 40) Leesburg 3 40) Boca Ciega HS 3 40) Dillard (Fort Lauderdale) 3 40) Bartram Trail 3 45) Lecanto 2.50 46) Palm Beach Lakes 2 46) East Bay (Gibsonton) 2 46) Palmetto 2 46) Lemon Bay 2 50) Lake Region HS 1 50) King HS (Tampa) 1 50) Pensacola 1 50) George Jenkins HS 1 Men - Varsity 3A - Team Rankings - 17 Events Scored =============================================================================== 1) Charlotte 48.50 2) Fort Walton Beach 38 3) Palm Beach Lakes 37 4) Belen Jesuit 35 5) Leon 29 6) Hillsborough HS (Tampa) 28 7) Miami Norland 25 8) Miami Jackson 22 8) Niceville 22 10) Lincoln 21 11) Lakewood HS 17 12) Creekside 16 12) Dwyer 16 14) Mariner 15 15) Pine Forest 14 16) Washington (Pensacola) 13.33 17) Gibbs HS 13 17) Edgewater (Orlando) 13 19) Miami Central 12 20) Chiles 11 21) Lakeland HS 10 21) Crestview 10 21) Harmony HS 10 21) Nature Coast Tech 10 21) Wiregrass Ranch 10 21) Bartow HS 10 27) Viera 9 27) Pensacola 9 29) Largo HS 8 29) George Jenkins HS 8 29) Bellview 8 29) Barron Collier 8 33) Forrest (Jacksonville) 7 33) Celebration HS 7 35) Seabreeze 6.33 35) Hollywood Hills (Hollywoo 6.33 37) Lemon Bay 6 37) Lake Weir 6 37) Wolfson 6 40) Terry Parker 5 40) Manatee 5 40) Fort Pierce Central 5 40) Plant City 5 40) Choctawhatchee 5 45) Sebastian River 4.50 46) Bayshore 4 47) Kathleen 3 47) Armwood High School 3 47) Gulf Breeze 3 47) Gainesville 3 51) Dunedin HS 2.50 52) Milton 2 52) Baker (Cape Coral) 2 52) Sebring HS 2 52) Columbia 2 56) New Smyrna Beach 1 56) Ft. Myers 1 56) Venice 1 56) King HS (Tampa) 1 60) Citrus 0.50 Women - Varsity 4A - Team Rankings - 17 Events Scored ===================================================================================== 1) Miami Northwestern 85 2) Miami Southridge 60 3) Boyd Anderson 54 4) Winter Park High School 48 5) Wekiva HS (Apopka) 35 6) St. Thomas Aquanis 27.50 7) Vero Beach 26 8) South Dade 25 9) Osceola HS (Kissimmee) 20 10) Mandarin HS 17 10) Dr. Krop 17 10) Everglades 17 13) Freedom HS (Orlando) 16 14) Coral Reef 15 15) Boone High School 14 16) South Lake (Groveland) 12 17) Countryside (Clearwater) 10 17) Seminole Ridge 10 17) Dr. Phillips High School 10 17) Reagan/Doral 10 17) Wharton 10 22) Buchholz HS 9 23) Royal Palm Beach 8 23) Nova 8 23) East Ridge (Clermont) 8 23) Santaluces 8 27) Sarasota High School 7.50 28) Douglas (Parkland) 7 29) Evans High School 6 29) Blanche Ely 6 31) Colonial High School 5 31) West Orange (Winter Garde 5 33) Lourdes 4 33) Ferguson 4 33) Seminole HS (Sanford) 4 33) Tampa Bay Tech 4 37) Clearwater 3 37) Miami Carol City 3 37) Lake Mary High School 3 37) Ocala Forest HS 3 41) Riverview 2.50 41) Coral Springs 2.50 43) East Lake 2 43) West Broward 2 43) Orange Park 2 43) Apopka High School 2 43) Palm Bay 2 43) Hagerty HS (Oviedo) 2 49) Plantation 1 Men - Varsity 4A - Team Rankings - 17 Events Scored ===================================================================================== 1) St. Thomas Aquanis 65 2) Columbus 49 3) Miami Northwestern 38 4) South Dade 30 4) John I. Leonard 30 6) Boone High School 29 7) Blanche Ely 25 7) Dr. Phillips High School 25 9) Melbourne HS 21.50 10) Orange Park 20 10) Buchholz HS 20 12) South Broward 19 13) Miami Carol City 18 14) Deltona High School 17.50 15) Cypress Creek High School 16 15) Plant 16 17) Flagler Palm Coast HS 13 18) American (Hialeah) 12 19) Chamberlain HS 11 19) Countryside (Clearwater) 11 19) Olympia HS (Orlando) 11 22) Park Vista 10.50 23) Fleming Island HS 10 24) DeLand High School 9 25) Winter Park High School 8 25) Flanagan 8 25) Evans High School 8 28) Wekiva HS (Apopka) 6 28) Boyd Anderson 6 28) Deerfield Beach 6 28) Apopka High School 6 28) Lake Brantley (Altamonte 6 28) Seminole 6 28) Ferguson 6 28) Vero Beach 6 28) Miami Coral Park 6 28) Hialeah-Miami Lakes 6 38) West Orange (Winter Garde 5 39) Alonso 4.50 40) Goleman 4 40) Mandarin HS 4 40) Miami Southridge 4 40) Sarasota High School 4 40) Spruce Creek (Port Orange 4 40) Coral Springs 4 46) Timber Creek (Orlando) 3 46) Miramar 3 48) North Port High School 2.50 49) Cypress Bay 2 49) Lyman (Longwood) 2 49) Palm Bay 2 52) Coral Reef 1 52) Port Charlotte High School 1 52) Newsome 1 55) Royal Palm Beach 0.50

 

Post to:  
Post as: 
History for Florida FHSAA Outdoor State Championships
YearResultsVideosNewsPhotosBlogs
2014     1    
2013 1 84 48 1119  
2012 1 175 34 5269  
2011 5 276 16 367  
2010 2 67 2    
2009 1 57 10    
2002 1   1    
2001 1 38 1