RunnerSpace.com: 2011 Results - Worland Warrior Twilight - DyeStat.com Track Talk

Jump to content

Welcome to DyeStat.com Track Talk!

You will have to register for a RunnerSpace account before you can post: click the LOGIN / SIGN UP link in the top brown bar to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.


Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

2011 Results - Worland Warrior Twilight

#1 17 April 2011 04:02 PM
Matt 
The Hammer 13 Rep Points
Join Date: 29 Sep 2007
Posts: 1303
PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Homepage
Boys 100 Meter Dash Finals Varsity           
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Colton Wood               Jr Cody High School              11.35    10
  2 Drew MaGill               Sr Powell                        11.55     8
  3 Marco Borja               Jr Powell                        11.77     6
  4 Josh Cragoe               Jr Powell                        11.82     5
  5 Dillon McCoy              Sr Greybull HS                   11.92     4
  6 Dino Collins              So Lovell HS                     12.09     3
  7 Joe Peck                  Fr Cody High School              12.09     2
  8 Shane Clucas              Sr Greybull HS                   12.15     1
  9 David Dickson             Fr Cody High School              12.19      
 10 Leighton Blanchard        So Cody High School              12.20      
 11 Dylan Brenner             So Greybull HS                   12.24      
 12 Logan Harsh               Fr Powell                        12.32      
 13 Zach Thiel                Jr Powell                        12.32      
 14 Colby Wartman             So WORLAND HS                    12.35      
 15 Zach Guthrie              Sr Cody High School              12.36      
 16 Cameron Bennett           So Powell                        12.47      
 17 Austin Abbey              Sr Lander Valley High School     12.56      
 18 Tyler Patterson           So Powell                        12.64      
 19 Cale Anderson             Sr Powell                        12.65      
 20 Kyle Wilkerson            Sr Lovell HS                     12.66      
 21 Randy Hitshew             Sr Lander Valley High School     12.70      
 22 Mason Steffen             Fr Shoshoni High School          12.72      
 23 Derek Debolt              Jr Lander Valley High School     12.77      
 24 Zach Christopherson       Sr Riverside                     12.79      
 25 Jayden Haslam             Fr Shoshoni High School          12.84      
 26 Paul Stewart              Fr Greybull HS                   12.85      
 27 Micah Mills               So Shoshoni High School          12.90      
 28 Braydon Steffan           Sr Shoshoni High School          13.25      
 29 Colter Brown              Jr Thermopolis High School       13.32      
 30 Blake Kroger              Fr WORLAND HS                    13.39      
 31 Jesus Burgos              Fr Greybull HS                   13.42      
 32 Robert Nuttall            So Greybull HS                   13.45      
 33 Kyle Strasheim            Fr WORLAND HS                    13.52      
 34 Jesse Hernandez           Fr WORLAND HS                    13.54      
 35 Tom Nordwick              Fr Shoshoni High School          13.82      
 36 Damion Mckim              So Riverside                     14.09      
 37 Mike Woodward             Jr Shoshoni High School          14.15      
 38 Max Vega                  So WORLAND HS                    14.18      
 39 Tomas Mendoza             Fr Greybull HS                   14.19      
 40 Cody Ringler              Fr Powell                        14.41      
 41 Harold Boni               Jr Thermopolis High School       14.82      
 42 Trevor Hardisty           Fr Powell                        15.81      
 43 Keiron Robinson           So Thermopolis High School       16.18      
 44 Tanner Bernstein          Fr Riverside                     16.71      

Girls 100 Meter Dash Finals Varsity            
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Jessie Eaves              So WORLAND HS                    12.94    10
  2 Anna Bales                Sr Cody High School              13.17     8
  3 Brooke Myers              Jr Cody High School              13.20     6
  4 Briana Sweeny             Sr WORLAND HS                    13.54     5
  5 Kinli Vigil               Fr Riverside                     13.62     4
  6 KaDee Harrison            Fr Powell                        13.63     3
  7 Kelsie Tillack            Jr Thermopolis High School       13.64     2
  8 Taylor Lewis              Fr Cody High School              13.67     1
  9 Maggie Budd               Sr Lander Valley High School     13.86      
 10 Micaela Manchester        Fr Cody High School              13.86      
 11 Haley Crawford            Fr Cody High School              14.00      
 12 Dana Bjorhus              So Thermopolis High School       14.12      
 13 Chelsey Ellis             So Lovell HS                     14.13      
 14 Jessica Hunt              Jr Greybull HS                   14.21      
 15 Madison Montgomery        Fr Cody High School              14.23      
 16 Monique Brown             Fr Cody High School              14.25      
 17 Allison Hinze             Fr Cody High School              14.37      
 18 Celsey Martin             So Shoshoni High School          14.55      
 19 Toni Lewis                Fr Cody High School              14.57      
 20 Kayla Hardesty            Fr Cody High School              14.71      
 21 Jada Swires               Fr Powell                        14.78      
 22 Kadi Cooley               So Powell                        14.80      
 23 Ashley Asay               Fr Cody High School              14.81      
 24 Kelly McAuslan            So Shoshoni High School          15.17      
 25 Lindsay Rockvam           Fr Cody High School              15.17      
 26 Kyrstin Garner            Jr Shoshoni High School          15.36      
 27 Shelby Winkler            Fr Greybull HS                   15.57      
 28 Staci Dellos              Fr Riverside                     15.67      
 29 Taylor Werbelow           Fr Riverside                     15.92      
 30 Shelena Coronado          Fr Riverside                     16.04      

Boys 200 Meter Dash Finals Varsity                   
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Colton Wood               Jr Cody High School              23.40    10
  2 Drew MaGill               Sr Powell                        23.47     8
  3 Colby Gilmore             Sr Powell                        23.63     6
  4 Shane Clucas              Sr Greybull HS                   24.77     5
  5 Dillon McCoy              Sr Greybull HS                   24.87     4
  6 Deven Senn                Jr Lander Valley High School     24.94     3
  7 Jesse Mattocks            Jr Lander Valley High School     25.34     2
  8 Dylan Brenner             So Greybull HS                   25.77     1
  9 Logan Harsh               Fr Powell                        26.07      
 10 Kyle Wilkerson            Sr Lovell HS                     27.05      
 11 Marvin Aragon             Fr Lander Valley High School     27.44      
 12 Robert Nuttall            So Greybull HS                   27.58      
 13 Randy Hitshew             Sr Lander Valley High School     27.84      
 14 Mike Woodward             Jr Shoshoni High School          29.85      
 15 Trevor Hardisty           Fr Powell                        32.53      

Girls 200 Meter Dash Finals Varsity                   
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Jessie Eaves              So WORLAND HS                    26.65    10
  2 Kinli Vigil               Fr Riverside                     27.96     8
  3 Briana Sweeny             Sr WORLAND HS                    28.38     6
  4 Maggie Budd               Sr Lander Valley High School     28.44     5
  5 Micaela Manchester        Fr Cody High School              28.44     4
  6 Racheal Lineberger        Fr Cody High School              29.02     3
  7 Haley Crawford            Fr Cody High School              29.35     2
  8 Danielle Dwire            Fr Cody High School              30.14     1
  9 Jada Swires               Fr Powell                        30.81      
 10 Kayla Hardesty            Fr Cody High School              31.94      
 11 Julia Blakesley           Fr Thermopolis High School       32.69      
 12 Jessi Gordon              Fr Cody High School              32.71      
 13 Amanda Workman            So Riverside                     33.24      
 14 Taylor Werbelow           Fr Riverside                     33.78      
 15 Staci Dellos              Fr Riverside                     33.94      
 16 Shelby Winkler            Fr Greybull HS                   34.03      
 17 Kelly McAuslan            So Shoshoni High School          34.18      
 18 Colby Voxland             Fr Lander Valley High School     35.40      
 19 Shelena Coronado          Fr Riverside                     36.36      

Boys 400 Meter Dash Finals Varsity                   
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Jacob Brown               Sr Thermopolis High School       55.25    10
  2 Deven Senn                Jr Lander Valley High School     55.82     8
  3 Ben Graves                Jr Cody High School              56.33     6
  4 Zach Thiel                Jr Powell                        56.68     5
  5 Jakob Bowers              Fr Powell                        57.04     4
  6 Tristan Herr              Fr Lander Valley High School     57.48     3
  7 Jesse Mattocks            Jr Lander Valley High School     58.45     2
  8 Pat Thompson              Sr Shoshoni High School          58.45     1
  9 Kyle Loos                 Sr Thermopolis High School       58.61      
 10 Joshua West               Fr Cody High School              58.67      
 11 Marco Borja               Jr Powell                        58.92      
 12 Marvin Aragon             Fr Lander Valley High School     59.35      
 13 Kaleb Leithead            Sr Lovell HS                     59.61      
 14 Julian Wiley              Jr Greybull HS                 1:00.30      
 15 Colter Brown              Jr Thermopolis High School     1:00.60      
 16 Quinton Haley             So Greybull HS                 1:00.70      
 17 Jackson Hult              Fr Cody High School            1:01.60      
 18 Braydon Steffan           Sr Shoshoni High School        1:01.80      
 19 Kyle Wilkerson            Sr Lovell HS                   1:02.10      
 20 Trey Regester             So Cody High School            1:02.10      
 21 Henry Chism               So Thermopolis High School     1:02.30      
 22 Ciay Gookin               So Lander Valley High School   1:02.90      
 23 Jay Wells                 Jr Thermopolis High School     1:08.00      
 24 Tom Nordwick              Fr Shoshoni High School        1:08.31      
 25 Keiron Robinson           So Thermopolis High School     1:16.61      

Girls 400 Meter Dash Finals Varsity                   
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Susie Shumway             Jr Lovell HS                   1:02.21    10
  2 Kendra Siebigteroth       Sr Lander Valley High School   1:06.20     8
  3 Sarah Thompson            So Shoshoni High School        1:06.40     6
  4 Courtney Garrison         So Cody High School            1:06.90     5
  5 Haley Crawford            Fr Cody High School            1:07.20     4
  6 Dana Bjorhus              So Thermopolis High School     1:07.40     3
  7 Kinli Vigil               Fr Riverside                   1:07.80     2
  8 Kassey MacDonald          Sr Powell                      1:07.90     1
  9 Kelsie Tillack            Jr Thermopolis High School     1:08.31      
 10 KaDee Harrison            Fr Powell                      1:08.31      
 11 Mallory Swenson           Jr Lander Valley High School   1:08.60      
 12 Jordan Dollard            So Cody High School            1:09.10      
 13 Madison Montgomery        Fr Cody High School            1:09.20      
 14 Monique Brown             Fr Cody High School            1:09.50      
 15 McKenna Powers            Fr Greybull HS                 1:10.40      
 16 Alyssa Hildebrand         So Powell                      1:12.70      
 17 Jordan Leyba              So Thermopolis High School     1:13.70      
 18 Lindsay Rockvam           Fr Cody High School            1:16.11      
 19 NIcole Emmett             Sr Lovell HS                   1:19.30      
 20 Colby Voxland             Fr Lander Valley High School   1:19.61      
 21 Onnah Howdyshell          Jr Lander Valley High School   1:22.70      

Girls 100 Meter Hurdles Finals Varsity                 
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Desiree Murray            Jr Powell                        15.94    10
  2 Emma Vannoy               Sr Cody High School              17.36     8
  3 Hannah Durham             So Cody High School              17.41     6
  4 Alex Powers               Jr Greybull HS                   17.65     5
  5 Karly Thomas              Sr Powell                        18.18     4
  6 Katie Crosby              So Thermopolis High School       18.38     3
  7 Allison Hinze             Fr Cody High School              18.98     2
  8 Kaylynn Mantlo            Fr Lander Valley High School     19.15     1
  9 Julia Blakesley           Fr Thermopolis High School       19.39      
 10 Hannah Sweet              Fr Powell                        20.05      
 11 McKenna Powers            Fr Greybull HS                   20.38      
 12 Taylor Kraft              Jr Lander Valley High School     20.75      
 13 Kolbi Pickinpaugh         So Shoshoni High School          20.75      
 14 Taylor Werbelow           Fr Riverside                     21.02      
 15 Amanda Workman            So Riverside                     21.22      
 16 Staci Dellos              Fr Riverside                     21.49      
 17 Alex Flom                 Fr Powell                        23.73      

Boys 110 Meter Hurdles Finals Varsity                  
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Kyle Sullivan             Sr Powell                        14.90    10
  2 Josh Cragoe               Jr Powell                        15.30     8
  3 Tanner Simpson            Jr Lander Valley High School     15.43     6
  4 Jake Moore                Jr Thermopolis High School       16.83     5
  5 Clay Cundall              Sr Greybull HS                   16.93     4
  6 Cullen Smith              Sr Cody High School              18.20     3
  7 Morry Logue               Sr Lander Valley High School     18.23     2
  8 Kaden Haun                Fr Thermopolis High School       18.36     1
  9 Bryce Neary               Fr Cody High School              18.79      
 10 Kent McConnell            Sr Cody High School              19.80      
 11 Wyatt Good                So Greybull HS                   19.93      
 12 Chase Walton              Jr Cody High School              21.73      
 13 Cody Ringler              Fr Powell                        22.80      
 14 Trevor Hardisty           Fr Powell                        25.30      

Boys 300 Meter Hurdles Finals Varsity                  
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Kyle Sullivan             Sr Powell                        42.68    10
  2 Clay Cundall              Sr Greybull HS                   43.58     8
  3 Jake Moore                Jr Thermopolis High School       44.15     6
  4 Cullen Smith              Sr Cody High School              44.68     5
  5 Zach Oliver               Jr Cody High School              44.75     4
  6 Cameron Bennett           So Powell                        46.75     3
  7 Mark Grant                -4 Lovell HS                     47.00     2
  8 Kaden Haun                Fr Thermopolis High School       48.30     1
  9 Kent McConnell            Sr Cody High School              48.44      
 10 Bryce Neary               Fr Cody High School              48.68      
 11 Morry Logue               Sr Lander Valley High School     49.44      
 12 Tyler Clemetson           Fr Shoshoni High School          50.57      
 13 Chase Walton              Jr Cody High School              51.64      
 14 Calin McArthur            Fr Lovell HS                     52.21      
 15 Nick Wright               Jr Shoshoni High School          52.28      
 16 Wyatt Good                So Greybull HS                   52.74      
 17 Nathan Ballard            So Lovell HS                     52.81      
 18 Alex Minge                Fr Shoshoni High School          55.68      
 19 Derek Phelps              Fr Lovell HS                   1:05.80      

Girls 300 Meter Hurdles Finals Varsity                 
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Desiree Murray            Jr Powell                        47.48    10
  2 Shanda Post               Fr Lander Valley High School     52.42     8
  3 Hannah Durham             So Cody High School              52.58     6
  4 Karly Thomas              Sr Powell                        53.35     5
  5 Allison Hinze             Fr Cody High School              53.39     4
  6 Emma Vannoy               Sr Cody High School              54.12     3
  7 Kolbi Pickinpaugh         So Shoshoni High School          56.36     2
  8 Julia Blakesley           Fr Thermopolis High School       59.33     1
  9 Kalyn Marquart            So Thermopolis High School     1:00.70      
 10 Katie Crosby              So Thermopolis High School     1:00.80      
 11 Hannah Sweet              Fr Powell                      1:01.00      
 12 Onnah Howdyshell          Jr Lander Valley High School   1:12.10      

Boys 800 Meter Run Finals Varsity                    
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Kyle Loos                 Sr Thermopolis High School     2:17.90    10
  2 Tyler McCauley            Sr Powell                      2:18.11     8
  3 Justin Lynn               So Powell                      2:19.30     6
  4 Darren Ballard            Sr Lovell HS                   2:20.90     5
  5 Marshal McArthur          So Powell                      2:24.30     4
  6 George Case               So Lander Valley High School   2:25.80     3
  7 Adam Beck                 Jr Lovell HS                   2:27.00     2
  8 Taylor Neuman             Fr Cody High School            2:27.60     1
  9 John Cramer               Jr Thermopolis High School     2:28.20      
 10 Trey Regester             So Cody High School            2:28.30      
 11 Jacob Beck                So Lovell HS                   2:28.50      
 12 Chase Wellner             So Powell                      2:29.70      
 13 Eric Rothleutner          Sr WORLAND HS                  2:30.80      
 14 Harley Rhoades            Fr Thermopolis High School     2:32.21      
 15 Sean Morr                 Fr WORLAND HS                  2:32.60      
 16 Tyrell Tillman            Fr Lander Valley High School   2:33.21      
 17 Kacy Conner               So Thermopolis High School     2:33.71      
 18 Kade Simonson             So Lander Valley High School   2:34.80      
 19 Thomas Rothlentner        So WORLAND HS                  2:38.40      
 20 Jay Wells                 Jr Thermopolis High School     2:40.10      
 21 Brett Roanhorse           Fr Lander Valley High School   2:46.90      
 22 Michael Wells             Sr Thermopolis High School     2:46.90      
 23 Ciay Gookin               So Lander Valley High School   2:49.40      
 24 Barret Holt               Fr Cody High School            2:54.20      
 25 Mark Ballou               Fr Shoshoni High School        3:13.10      

Girls 800 Meter Run Finals Varsity                   
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Anne Brinegar             Fr Cody High School            2:34.40    10
  2 Kimberly Holiday          Fr Cody High School            2:37.30     8
  3 Tally Wells               So Powell                      2:38.71     6
  4 Kendra Siebigteroth       Sr Lander Valley High School   2:43.90     5
  5 Mallory Swenson           Jr Lander Valley High School   2:46.00     4
  6 Kassey MacDonald          Sr Powell                      2:46.30     3
  7 Ivy Paris                 Fr Thermopolis High School     2:51.50     2
  8 Sarah Basse               Sr Thermopolis High School     2:53.10     1
  9 Morgan Baker              Jr Cody High School            3:00.60      
 10 Emma Constantine          Fr Cody High School            3:00.70      
 11 Chelsea Jensen            Sr Cody High School            3:03.40      
 12 Jordan Leyba              So Thermopolis High School     3:05.10      
 13 Shannon Jordan            So Thermopolis High School     3:09.40      
 14 Abby Burns                Jr Lander Valley High School   3:12.80      
 15 Onnah Howdyshell          Jr Lander Valley High School   3:32.60      
 16 Courtney Schaffer         Sr Lander Valley High School   3:38.60      

Boys 1600 Meter Run Finals Varsity                   
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Collin McArthur           Jr Lovell HS                   4:48.70    10
  2 Chase Constantine         Jr Cody High School            4:56.00     8
  3 Kenneth Moncur            Sr Lovell HS                   5:03.80     6
  4 Zander Andreasen          Fr Powell                      5:04.30     5
  5 Danny McKearney           Sr Powell                      5:06.30     4
  6 Bodie Friday              Jr Powell                      5:13.00     3
  7 Mat Abraham               Fr Powell                      5:14.50     2
  8 Matt Hurlock              Jr Lander Valley High School   5:15.40     1
  9 Kade Simonson             So Lander Valley High School   5:18.30      
 10 George Case               So Lander Valley High School   5:20.70      
 11 Taylor Neuman             Fr Cody High School            5:25.40      
 12 Andrew Feller             So Powell                      5:26.30      
 13 Tyrell Tillman            Fr Lander Valley High School   5:27.70      
 14 Beau Green                So Lander Valley High School   5:28.40      
 15 John Cramer               Jr Thermopolis High School     5:28.40      
 16 Harley Rhoades            Fr Thermopolis High School     5:29.50      
 17 Eric Rothleutner          Sr WORLAND HS                  5:30.00      
 18 Jay Jay Crichton          Fr Shoshoni High School        5:36.10      
 19 Jonathon Vierra           Jr Lander Valley High School   5:36.21      
 20 Chase Wellner             So Powell                      5:40.90      
 21 Chester Broadbent         Jr Shoshoni High School        5:41.80      
 22 Jay Wells                 Jr Thermopolis High School     5:46.90      
 23 Thomas Rothlentner        So WORLAND HS                  5:49.00      
 24 Sean Morr                 Fr WORLAND HS                  5:52.80      
 25 Mike Woodward             Jr Shoshoni High School        5:53.60      
 26 Grayson MedicineCloud     Jr Shoshoni High School        5:59.00      
 27 Tate Kattenhorn           Fr Cody High School            6:09.81      
 28 Jacob Mayes               So Lovell HS                   6:11.10      
 29 Brett Roanhorse           Fr Lander Valley High School   6:15.30      
 30 Michael Wells             Sr Thermopolis High School     6:21.10      
 31 Mark Ballou               Fr Shoshoni High School        6:45.20      
 32 Sean Friday               So Lander Valley High School   6:50.00      

Girls 1600 Meter Run Finals Varsity                   
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Anne Brinegar             Fr Cody High School            5:29.50    10
  2 Kim Shumway               Fr Lovell HS                   5:45.80     8
  3 Tally Wells               So Powell                      5:54.30     6
  4 Beryl Colter              Jr Lander Valley High School   5:59.30     5
  5 Sierra Morrow             Fr Powell                      6:10.80     4
  6 Ivy Paris                 Fr Thermopolis High School     6:29.20     3
  7 Kalyn Marquart            So Thermopolis High School     6:35.21     2
  8 Sarah Basse               Sr Thermopolis High School     6:42.20     1
  9 Claire Wetzel             Sr Powell                      6:48.00      
 10 Meryk McArthur            So Lovell HS                   6:56.20      
 11 Maggie Paris              Jr Thermopolis High School     6:58.50      
 12 Shannon Jordan            So Thermopolis High School     7:10.20      
 13 Michelle Reutter          Sr WORLAND HS                  7:17.61      
 14 Courtney Schaffer         Sr Lander Valley High School   7:30.10      
 15 Abby Burns                Jr Lander Valley High School   7:32.10      
 16 Aliya Uddin               Fr WORLAND HS                  9:12.50      

Boys 3200 Meter Run Finals Varsity                   
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Colin May                 Jr Lovell HS                  11:02.30    10
  2 Zander Andreasen          Fr Powell                     11:22.70     8
  3 Danny McKearney           Sr Powell                     11:23.40     6
  4 Bodie Friday              Jr Powell                     11:40.71     5
  5 Kacy Conner               So Thermopolis High School    11:48.60     4
  6 Matt Hurlock              Jr Lander Valley High School  11:53.60     3
  7 Beau Green                So Lander Valley High School  12:05.80     2
  8 Harley Rhoades            Fr Thermopolis High School    12:08.10     1
  9 George Case               So Lander Valley High School  12:19.80      
 10 Chester Broadbent         Jr Shoshoni High School       12:22.60      
 11 Tyrell Tillman            Fr Lander Valley High School  12:24.50      
 12 Jonathon Vierra           Jr Lander Valley High School  12:24.90      
 13 Quin Wetzel               Fr Powell                     12:38.60      
 14 John Cramer               Jr Thermopolis High School    12:57.40      
 15 Jacob Mayes               So Lovell HS                  14:13.00      
 16 Michael Wells             Sr Thermopolis High School    14:46.60      

Girls 3200 Meter Run Finals Varsity                   
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Kimberly Holiday          Fr Cody High School           13:00.80    10
  2 Beryl Colter              Jr Lander Valley High School  13:26.70     8
  3 Sierra Morrow             Fr Powell                     13:46.70     6
  4 Tess Mitchell             So Powell                     14:01.30     5
  5 Kalyn Marquart            So Thermopolis High School    15:00.80     4
  6 Maggie Paris              Jr Thermopolis High School    15:50.60     3
  7 Courtney Schaffer         Sr Lander Valley High School  17:50.70     2

Boys Pole Vault Finals Varsity                     
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark   Pts
==========================================================================
  1 Leighton Blanchard        So Cody High School               13-0    10
  2 Logan Frandson            Sr WORLAND HS                     11-0     8
  3 Kenny Grant               Sr Lovell HS                      11-0     6
  4 Russell Wild              So Cody High School               10-6     5
  5 Nathan Grant              So Lovell HS                      10-6     4
  6 Hayden Cragoe             Fr Powell                         10-6     3
  7 Kade Englert              Fr Lovell HS                      10-0     2
  8 Derek Debolt              Jr Lander Valley High School       9-0     1
  9 Jacob Killebrew           Jr Lander Valley High School       9-0      
 10 Matt Denton               Jr Lander Valley High School       9-0      
 11 Chris Gilman              Jr Lander Valley High School       8-0      
 12 Austin DeKyster           Fr WORLAND HS                      8-0      

Girls Pole Vault Finals Varsity                     
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark   Pts
==========================================================================
  1 Anna Bales                Sr Cody High School               10-9    10
  2 Josey Pehringer           Sr Cody High School               10-3     8
  3 Camille Delduca           Jr Lander Valley High School       8-9     6
  4 Taylor Greear             Jr WORLAND HS                      8-9     5
  5 Megan Welch               So Cody High School                8-0     4
  6 Jordan Dollard            So Cody High School                7-6     3
  7 Loura Moffitt             Fr Lander Valley High School       7-0     2
  8 Kadi Cooley               So Powell                          6-0     1

Boys High Jump Finals Varsity                      
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark   Pts
==========================================================================
  1 Kyle Sullivan             Sr Powell                          6-2    10
  2 Tanner Simpson            Jr Lander Valley High School       6-2     8
  3 Morgan Baxendale          Jr Lovell HS                      5-10     6
  4 Kade Englert              Fr Lovell HS                      5-10     5
  5 Morry Logue               Sr Lander Valley High School      5-10     4
  6 Cole Good                 Sr Powell                          5-8     3
  7 Reid Odde                 Sr Thermopolis High School         5-8     2
  8 Brennan Pollock           So Cody High School                5-6     1
  9 Colton Hodge              Fr Riverside                       5-4      
 10 Kaden Haun                Fr Thermopolis High School         5-4      
 11 Jake Werner               Jr Cody High School                5-4      
 12 Tyler Patterson           So Powell                          5-4      
 13 Jackson Hult              Fr Cody High School                5-4      
 14 Bryce Neary               Fr Cody High School                5-4      
 15 Henry Chism               So Thermopolis High School         5-4      
 16 Chris Ryan                Jr Thermopolis High School         5-2      
 17 Sean Morr                 Fr WORLAND HS                      5-2      
 18 Hayden Cragoe             Fr Powell                          5-2      
 19 Cameron Bennett           So Powell                          5-0      
 20 Joe Croft                 Sr Lovell HS                       5-0      
 21 Kacy Conner               So Thermopolis High School         5-0      
 22 Trey Regester             So Cody High School                5-0      

Girls High Jump Finals Varsity                     
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark   Pts
==========================================================================
  1 Jessica Hunt              Jr Greybull HS                     4-9    10
  2 Kendra Ostrom             Jr Powell                          4-9     8
  3 Susie Shumway             Jr Lovell HS                       4-7     6
  4 Brooke Myers              Jr Cody High School                4-7     5
  5 Ramsey Sinn               So WORLAND HS                      4-3     4
  6 Haley Crawford            Fr Cody High School                4-3     3
  7 Racheal Lineberger        Fr Cody High School                4-3     2
  8 Jordan Dollard            So Cody High School                4-3     1
  9 Cydnie Clark              So Riverside                       4-1      
 10 Taylor Morton             So Cody High School                4-1      
 11 Samantha Marshall         Jr Cody High School                4-1      
 12 Cassidy Lynn              So Powell                          4-1      

Boys Long Jump Finals Varsity                      
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark   Pts
==========================================================================
  1 Colton Wood               Jr Cody High School             20-5.5    10
  2 Tanner Simpson            Jr Lander Valley High School   20-5.25     8
  3 Drew MaGill               Sr Powell                       19-6.5     6
  4 Morry Logue               Sr Lander Valley High School     18-11     5
  5 Kade Englert              Fr Lovell HS                    18-3.5     4
  6 Cody Savage               So Lovell HS                      18-0     3
  7 Zach Guthrie              Sr Cody High School               17-8     2
  8 Reid Odde                 Sr Thermopolis High School      17-7.5     1
  9 Clint Getzfreid           Fr Riverside                   17-5.25      
 10 Morgan Baxendale          Jr Lovell HS                      17-4      
 11 Nathan Ballard            So Lovell HS                   17-2.75      
 12 Tyler Patterson           So Powell                       17-2.5      
 13 Joe Croft                 Sr Lovell HS                      17-0      
 14 Micah Mills               So Shoshoni High School        16-11.5      
 15 Cale Anderson             Sr Powell                     16-11.25      
 16 Dino Collins              So Lovell HS                   16-10.5      
 17 David Dickson             Fr Cody High School             16-8.5      
 18 Calin McArthur            Fr Lovell HS                      16-8      
 19 Cameron Bennett           So Powell                         16-6      
 20 Julian Wiley              Jr Greybull HS                 16-2.75      
 21 John Butler               Jr Cody High School            16-2.75      
 22 Colton Hodge              Fr Riverside                      16-2      
 23 Austin Ellis              So Lovell HS                    16-0.5      
 24 Ty Harrison               Sr Lovell HS                  15-11.25      
 25 Cody Hult                 Jr Cody High School            15-8.75      
 26 Jesse Hernandez           Fr WORLAND HS                  15-8.25      
 27 Jakob Bowers              Fr Powell                       15-7.5      
 28 Kyle Strasheim            Fr WORLAND HS                  15-6.75      
 29 Tomas Mendoza             Fr Greybull HS                 15-5.25      
 30 Zach Christopherson       Sr Riverside                      15-5      
 31 Alex Minge                Fr Shoshoni High School        15-3.25      
 32 Tom Nordwick              Fr Shoshoni High School         15-0.5      
 33 Brett Roanhorse           Fr Lander Valley High School  14-10.75      
 34 Henry Chism               So Thermopolis High School     14-4.25      
 35 Blake Kroger              Fr WORLAND HS                   14-3.5      
 36 Randy Hitshew             Sr Lander Valley High School      13-8      
 37 Landon Doyle              Jr WORLAND HS                   13-6.5      
 38 Cody Ringler              Fr Powell                      12-5.75      

Girls Long Jump Finals Varsity                     
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark   Pts
==========================================================================
  1 Kim Shumway               Fr Lovell HS                    16-3.5    10
  2 Karen Koritnik            Sr Lovell HS                      15-7     8
  3 Shanda Post               Fr Lander Valley High School   15-4.75     6
  4 Alex Powers               Jr Greybull HS                    15-1     5
  5 Emma Vannoy               Sr Cody High School            14-10.5     4
  6 Dana Bjorhus              So Thermopolis High School      14-6.5     3
  7 Kendra Ostrom             Jr Powell                      14-2.75     2
  8 McKenna Powers            Fr Greybull HS                    14-0     1
  9 Jodie Walker              Jr Lovell HS                   13-10.5      
 10 Chelsey Ellis             So Lovell HS                   13-10.5      
 11 Kelsie Tillack            Jr Thermopolis High School    13-10.25      
 12 Taylor Greear             Jr WORLAND HS                  13-7.75      
 13 Ramsey Sinn               So WORLAND HS                   13-2.5      
 14 Julia Blakesley           Fr Thermopolis High School      13-1.5      
 15 Taylor Lewis              Fr Cody High School            13-0.75      
 16 Shaide Pingetzer          So Shoshoni High School        13-0.25      
 17 Jennifer Newton           So Cody High School              12-11      
 18 Danielle Dwire            Fr Cody High School            12-6.25      
 19 Kayla Hardesty            Fr Cody High School             12-5.5      
 20 Rachael Mrosinsky         Fr Cody High School            12-5.25      
 21 Kassidi Marquart          Sr Thermopolis High School        12-5      
 22 Maddine Smithbaker        Fr Lander Valley High School      12-4      
 23 Cheyanne Dickey           So Lovell HS                   12-1.75      
 24 Shelena Coronado          Fr Riverside                   12-1.25      
 25 Kaylynn Mantlo            Fr Lander Valley High School      12-1      
 26 Jessi Gordon              Fr Cody High School            12-0.75      
 27 Jada Swires               Fr Powell                      12-0.25      
 28 Kyrstin Garner            Jr Shoshoni High School         11-7.5      
 29 Alannah Wardell           Fr Lovell HS                    11-1.5      
 30 Taylor Kraft              Jr Lander Valley High School     10-11      
 31 Natalie Ross              Jr Lander Valley High School   10-8.75      
 32 Colby Voxland             Fr Lander Valley High School      10-5      
 33 Stacey Hellman            Fr Cody High School               10-4      

Boys Triple Jump Finals Varsity                     
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark   Pts
==========================================================================
  1 Cody Savage               So Lovell HS                      40-0    10
  2 Jake Moore                Jr Thermopolis High School        39-2     8
  3 Jacob Brown               Sr Thermopolis High School     39-1.25     6
  4 Nathan Ballard            So Lovell HS                   37-8.75     5
  5 Reid Odde                 Sr Thermopolis High School        37-8     4
  6 Ty Harrison               Sr Lovell HS                      37-7     3
  7 Cole Good                 Sr Powell                       37-4.5     2
  8 Joe Croft                 Sr Lovell HS                    37-2.5     1
  9 Zach Guthrie              Sr Cody High School             37-2.5      
 10 Hayden Cragoe             Fr Powell                         37-0      
 11 Jakob Bowers              Fr Powell                      36-6.75      
 12 Nick Wright               Jr Shoshoni High School        36-4.75      
 13 Quinton Haley             So Greybull HS                 36-1.75      
 14 Calin McArthur            Fr Lovell HS                   36-0.25      
 15 Austin Ellis              So Lovell HS                  35-11.75      
 16 Marvin Aragon             Fr Lander Valley High School  35-10.25      
 17 Logan Frandson            Sr WORLAND HS                  35-7.75      
 18 Chris Ryan                Jr Thermopolis High School     35-6.75      
 19 Clint Getzfreid           Fr Riverside                   35-3.75      
 20 Colton Hodge              Fr Riverside                    34-9.5      
 21 Tristan Herr              Fr Lander Valley High School    34-5.5      
 22 Tyler Clemetson           Fr Shoshoni High School        34-2.75      
 23 Cody Hult                 Jr Cody High School            33-6.75      
 24 Zach Christopherson       Sr Riverside                   33-5.75      
 25 Kaden Haun                Fr Thermopolis High School      33-1.5      
 26 John Butler               Jr Cody High School            32-11.5      
 27 Brett Roanhorse           Fr Lander Valley High School      31-7      
 28 Randy Hitshew             Sr Lander Valley High School    30-6.5      
 29 Jesus Burgos              Fr Greybull HS                    30-5      
 30 Landon Doyle              Jr WORLAND HS                     30-1      
 31 Mark Ballou               Fr Shoshoni High School           28-5      

Girls Triple Jump Finals Varsity                    
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark   Pts
==========================================================================
  1 Jodie Walker              Jr Lovell HS                     32-11    10
  2 Emma Vannoy               Sr Cody High School            31-9.25     8
  3 Alyssa Geiser             Jr Lovell HS                      31-7     6
  4 Dana Bjorhus              So Thermopolis High School      31-5.5     5
  5 Kendra Ostrom             Jr Powell                     30-10.25     4
  6 Ramsey Sinn               So WORLAND HS                    28-10     3
  7 KaDee Harrison            Fr Powell                         28-7     2
  8 Kassidi Marquart          Sr Thermopolis High School     28-6.25     1
  9 Cassidy Lynn              So Powell                       27-8.5      
 10 Taylor Greear             Jr WORLAND HS                  27-6.75      
 11 Kaylynn Mantlo            Fr Lander Valley High School   27-2.75      
 12 Kyrstin Garner            Jr Shoshoni High School         24-8.5      
 13 Colby Voxland             Fr Lander Valley High School  23-10.75      
 14 Stacey Hellman            Fr Cody High School            21-4.25      

Boys Shot Put Finals Varsity                      
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark   Pts
==========================================================================
  1 James Bushnell            Sr Cody High School               48-6    10
  2 Aj Montanez               Jr Lovell HS                   48-0.25     8
  3 Jacob Beuster             Sr Powell                      46-9.25     6
  4 Vince Sleep               So Powell                      44-10.5     5
  5 Brynnt Wood               So Riverside                   44-10.5     4
  6 Timothy Newton            Sr Cody High School            44-0.25     3
  7 Garrett Lynch             Fr Powell                         43-9     2
  8 Garrett Michael           Fr Powell                      39-7.75     1
  9 Matt Willow               Jr Lander Valley High School   39-4.75      
 10 Zach Swope                Jr Cody High School            39-2.25      
 11 Mark Grant                -4 Lovell HS                      38-5      
 12 Tanner Rohrer             So Lovell HS                    38-3.5      
 13 Dalton Linnan             Jr Shoshoni High School        38-1.75      
 14 Jacob Frederick           So WORLAND HS                 37-11.25      
 15 Drew McMillan             So Cody High School            36-7.25      
 16 Kyle Webber               So Powell                         36-2      
 17 Tyler Morris              Jr Lander Valley High School  35-10.75      
 18 Dustyn Kluksdahl          Jr Cody High School            35-4.75      
 19 Adam Shipley              So Lander Valley High School      35-2      
 20 Gabe Villegas             Jr Greybull HS                 34-5.25      
 21 Zach Herman               So Powell                      33-4.75      
 22 Jonathan Bjornestad       So Powell                         32-0      
 23 Erik Denney               So Powell                         31-9      
 24 Max Vega                  So WORLAND HS                  31-7.75      
 25 Robert Nuttall            So Greybull HS                    31-4      
 26 Hunter Myrick             So Powell                     30-11.75      
 27 Matt Nicola               Jr Cody High School             30-9.5      
 28 Jacob Price               Fr Lovell HS                      30-2      
 29 Arron Dacus               So WORLAND HS                     29-9      
 30 Caesar Garay              Fr Greybull HS                 29-8.75      
 31 Brayden Rattiff           Fr Lander Valley High School    29-4.5      
 32 Logan Jensen              Fr Greybull HS                 29-2.75      
 33 Gage Rogers               So WORLAND HS                  29-2.25      
 34 Tyler Tillett             Fr Lovell HS                      29-2      
 35 Kegan Wells               Fr Lander Valley High School   28-9.25      
 36 Tyson Adams               Fr Riverside                  27-10.25      
 37 Nathaniel Lutz            Fr Shoshoni High School         27-7.5      
 38 Austin Rush               Fr Thermopolis High School       25-11      
 39 Jack Boyle                So Lander Valley High School   25-9.75      
 40 Nate Nelson               Jr Greybull HS                 24-3.25      
 41 Tanner Bernstein          Fr Riverside                      23-0      

Girls Shot Put Finals Varsity                      
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark   Pts
==========================================================================
  1 Kiara Skinner             So Cody High School               37-6    10
  2 Sylvan Roberts            Jr Cody High School           34-11.75     8
  3 Carly Churchill           So Thermopolis High School      33-5.5     6
  4 Shawnea Harrington        Fr Powell                      32-2.75     5
  5 Tori Sleep                Fr Powell                      31-10.5     4
  6 Lindsey Kern              Jr Greybull HS                30-10.75     3
  7 Miranda Griffis           Jr Lovell HS                    30-9.5     2
  8 Hannah Groves             Sr Powell                      30-2.25     1
  9 Aubrey Heessel            Jr WORLAND HS                  30-0.25      
 10 Dhestinny Rangel          So Thermopolis High School        29-1      
 11 Schuylar Davis            Jr Lovell HS                    28-8.5      
 12 Marquette McArthur        Sr Powell                      28-5.75      
 13 Emily Kath                Jr Powell                      28-4.25      
 14 Kelsie Barker             Jr WORLAND HS                  27-11.5      
 15 Alexis Salzman            Sr WORLAND HS                 27-10.25      
 16 Baxter Heinert            Fr Powell                      27-7.25      
 17 Keara White               Sr Cody High School             27-4.5      
 18 Lex Brady                 Fr Powell                       27-3.5      
 19 Caitlyn Nicola            Fr Cody High School               27-3      
 20 Mercedes Haney            Fr Lovell HS                   25-3.25      
 21 Freddie Armajo            Jr Lander Valley High School    25-2.5      
 22 Alice Pinter              Jr Powell                      24-11.5      
 23 Ashley Asay               Fr Cody High School            24-7.25      
 24 Katie Hoover              Fr Lovell HS                   24-6.75      
 25 Stacey Hellman            Fr Cody High School              23-10      
 26 Kelly McAuslan            So Shoshoni High School           22-6      
 27 Britney Springfield       So Lander Valley High School   21-4.25      
 28 Tatiana Shryock           Jr WORLAND HS                  21-0.25      
 29 Julie Mendez              Fr Greybull HS                  20-8.5      
 30 Heather Hensman           Jr Powell                       20-6.5      
 31 Jenny Long                Sr Lovell HS                      20-5      
 32 Cece Friday               Fr Lander Valley High School     19-11      
 33 Brandie Neufer            Fr WORLAND HS                  19-10.5      
 34 NIcole Emmett             Sr Lovell HS                      19-8      
 35 Abigail Cerda             So Lovell HS                      19-2      
 36 Briana Harvey             Fr Lovell HS                   19-0.75      
 37 Korrie Kalberer           So Powell                     18-11.75      
 38 Shelby Winkler            Fr Greybull HS                  16-7.5      
 39 Lacee Everheart           Fr Lovell HS                    16-7.5      
 40 Mikel Baylets             Jr Riverside                      13-5      

Boys Discus Throw Finals Varsity                    
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark   Pts
==========================================================================
  1 James Bushnell            Sr Cody High School              148-5    10
  2 Brynnt Wood               So Riverside                    140-10     8
  3 Vince Sleep               So Powell                        140-3     6
  4 Jacob Beuster             Sr Powell                       138-10     5
  5 Garrett Lynch             Fr Powell                        136-6     4
  6 Dustyn Kluksdahl          Jr Cody High School              136-5     3
  7 Aj Montanez               Jr Lovell HS                     135-4     2
  8 Timothy Newton            Sr Cody High School              130-3     1
  9 Tanner Rohrer             So Lovell HS                     123-6      
 10 Matt Willow               Jr Lander Valley High School     115-1      
 11 Tyler Morris              Jr Lander Valley High School     109-1      
 12 Matt Nicola               Jr Cody High School              102-8      
 13 Ciay Gookin               So Lander Valley High School     100-7      
 14 Zach Herman               So Powell                        99-11      
 15 Dalton Linnan             Jr Shoshoni High School           99-6      
 16 Gage Rogers               So WORLAND HS                     92-9      
 17 Erik Denney               So Powell                         91-6      
 18 Jacob Frederick           So WORLAND HS                     89-1      
 19 Hunter Myrick             So Powell                         87-7      
 20 Kyle Webber               So Powell                         87-6      
 21 Drew McMillan             So Cody High School               86-6      
 22 Logan Jensen              Fr Greybull HS                    85-6      
 23 Max Vega                  So WORLAND HS                    82-10      
 24 Zach Swope                Jr Cody High School               80-1      
 25 Garrett Michael           Fr Powell                         77-0      
 26 Brady Shoemaker           Jr Greybull HS                    76-9      
 27 Tyson Adams               Fr Riverside                      76-7      
 28 Arron Dacus               So WORLAND HS                     75-5      
 29 Matt Denton               Jr Lander Valley High School      74-9      
 30 Adam Shipley              So Lander Valley High School     73-10      
 31 Austin Rush               Fr Thermopolis High School        72-7      
 32 Kegan Wells               Fr Lander Valley High School      71-0      
 33 Jonathan Bjornestad       So Powell                         69-6      
 34 Brayden Rattiff           Fr Lander Valley High School      68-8      
 35 Nathaniel Lutz            Fr Shoshoni High School           66-6      
 36 Jack Boyle                So Lander Valley High School      64-9      
 37 Gabe Villegas             Jr Greybull HS                    61-4      
 38 Caesar Garay              Fr Greybull HS                    60-5      
 39 Nate Nelson               Jr Greybull HS                    60-4      
 40 Tanner Bernstein          Fr Riverside                      58-0      
 41 Jacob Price               Fr Lovell HS                      45-6      
 42 Bishop Carmon             Fr Cody High School               34-6      

Girls Discus Throw Finals Varsity                    
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark   Pts
==========================================================================
  1 Kiara Skinner             So Cody High School              122-6    10
  2 Marquette McArthur        Sr Powell                        111-8     8
  3 Miranda Griffis           Jr Lovell HS                    106-11     6
  4 Keara White               Sr Cody High School              103-5     5
  5 Schuylar Davis            Jr Lovell HS                     97-10     4
  6 Sylvan Roberts            Jr Cody High School               97-6     3
  7 Tatiana Shryock           Jr WORLAND HS                     94-6     2
  8 Emily Kath                Jr Powell                        92-10     1
  9 Dhestinny Rangel          So Thermopolis High School        89-0      
 10 Carly Churchill           So Thermopolis High School        87-6      
 11 Lindsey Kern              Jr Greybull HS                    87-2      
 12 Shawnea Harrington        Fr Powell                         87-1      
 13 Aubrey Heessel            Jr WORLAND HS                     86-0      
 14 Lex Brady                 Fr Powell                         82-7      
 15 Alexis Salzman            Sr WORLAND HS                     80-1      
 16 Hannah Groves             Sr Powell                         79-0      
 17 Freddie Armajo            Jr Lander Valley High School      76-0      
 18 Baxter Heinert            Fr Powell                         73-6      
 19 Kassidi Marquart          Sr Thermopolis High School        70-7      
 20 Kelsie Barker             Jr WORLAND HS                     69-5      
 21 Ashley Asay               Fr Cody High School               69-1      
 22 Tori Sleep                Fr Powell                         68-3      
 23 NIcole Emmett             Sr Lovell HS                      66-0      
 24 Stacey Hellman            Fr Cody High School               64-5      
 25 Cydnie Clark              So Riverside                      62-8      
 26 Korrie Kalberer           So Powell                         62-7      
 27 Alice Pinter              Jr Powell                         61-6      
 28 Kelly McAuslan            So Shoshoni High School           61-4      
 29 Caitlyn Nicola            Fr Cody High School               60-2      
 30 Mercedes Haney            Fr Lovell HS                      59-7      
 31 Katie Hoover              Fr Lovell HS                     58-11      
 32 Heather Hensman           Jr Powell                         56-0      
 33 Shaide Pingetzer          So Shoshoni High School           55-6      
 34 Jenny Long                Sr Lovell HS                      54-5      
 35 Taylor Morton             So Cody High School               53-3      
 36 Abigail Cerda             So Lovell HS                      53-1      
 37 Julie Mendez              Fr Greybull HS                    50-6      
 38 Brandie Neufer            Fr WORLAND HS                     49-4      
 39 Briana Harvey             Fr Lovell HS                      48-5      
 40 Britney Springfield       So Lander Valley High School     45-11      
 41 Lacee Everheart           Fr Lovell HS                      44-4      

Boys 4x100 Meter Relay Finals Varsity           
============================================================
    Team                                          Time   Pts
============================================================
  1 Powell                                       45.42    10
  2 Cody High School                             46.62     8
  3 Greybull HS                                  46.96     6
  4 Lander Valley High School                    47.46     5
  5 Lovell HS                                    48.69     4
  6 Shoshoni High School                         50.99     3
  7 Riverside                                    51.96     2

Girls 4x100 Meter Relay Finals Varsity          
============================================================
    Team                                          Time   Pts
============================================================
  1 Cody High School                             51.23    10
  2 Lovell HS                                    53.13     8
  3 Powell                                       56.50     6
  4 Shoshoni High School                         56.70     5
  5 Riverside                                    59.97     4

Boys 4x400 Meter Relay Finals Varsity           
============================================================
    Team                                          Time   Pts
============================================================
  1 Powell                                     3:37.81    10
  2 Lovell HS                                  3:50.65     8
  3 Cody High School                           3:51.34     6
  4 Greybull HS                                4:00.78     5
  5 Shoshoni High School                       4:04.91     4

Girls 4x400 Meter Relay Finals Varsity          
============================================================
    Team                                          Time   Pts
============================================================
  1 Lovell HS                                  4:21.18    10
  2 Cody High School                           4:32.05     8
  3 Powell                                     4:52.81     6

Boys 4x800 Meter Relay Finals Varsity           
============================================================
    Team                                          Time   Pts
============================================================
  1 Powell                                     9:20.43    10
  2 Shoshoni High School                       9:30.75     8
  3 Lovell HS                                  9:36.40     6
  4 Lander Valley High School                  9:47.99     5

Girls 4x800 Meter Relay Finals Varsity          
============================================================
    Team                                          Time   Pts
============================================================
  1 Powell                                    11:02.30    10
  2 Lander Valley High School                 11:26.49     8

        Varsity Girls Team Scores (17 Events Scored)        
=====================================================================
    Team                        Pts    Spr  Dst  Hrd  Rel  Fld  Oth 
=====================================================================
  1 Cody High School            203    34   38   29   18   84    0  
  2 Powell                      121     4   30   29   22   36    0  
  3 Lovell HS                   88     10    8    0   18   52    0  
  4 Lander Valley High School   68     13   24    9    8   14    0  
  5 WORLAND HS                  45     31    0    0    0   14    0  
  6 Thermopolis High School     40      5   16    4    0   15    0  
  7 Greybull HS                 24      0    0    5    0   19    0  
  8 Riverside                   18     14    0    0    4    0    0  
  9 Shoshoni High School        13      6    0    2    5    0    0  


        Varsity Boys Team Scores (17 Events Scored)         
=====================================================================
    Team                        Pts    Spr  Dst  Hrd  Rel  Fld  Oth 
=====================================================================
  1 Powell                      207    42   51   31   30   53    0  
  2 Cody High School            118    28    9   12   14   55    0  
  3 Lovell HS                   115     3   33    2   18   59    0  
  4 Lander Valley High School   71     18    9    8   10   26    0  
  5 Thermopolis High School     59     10   15   13    0   21    0  
  6 Greybull HS                 38     15    0   12   11    0    0  
  7 Shoshoni High School        16      1    0    0   15    0    0  
  8 Riverside                   14      0    0    0    2   12    0  
  9 WORLAND HS                   8      0    0    0    0    8    0

RunnerSpace Content Manager
M/29/Washington
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Share this topic:



1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users

------DyeStat Track Talk Forums------

Main
HS General
HS Elite
College
Elite
The Plaground
Help
Training
Spikes
Nutrition
Distance
Sprints/Relays/Hur
Jumps
Throws
West
California
Nevada
West Region
Washington/Oregon
Midwest/Heartland
Michigan
Illinois
Wisconsin
Kansas
Minnesota
Midwest/Heartland Region
South/Southeast
Texas
Florida
Tennessee
South/SE Region
Northeast
Pennsylvania
New Jersey
New York
New England
Maryland  

 

International
Canada