RunnerSpace.com: 2011 Results - Roy Peck invitational - DyeStat.com Track Talk

Jump to content

Welcome to DyeStat.com Track Talk!

You will have to register for a RunnerSpace account before you can post: click the LOGIN / SIGN UP link in the top brown bar to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.


Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

2011 Results - Roy Peck invitational

#1 17 April 2011 04:43 PM
Matt 
The Hammer 13 Rep Points
Join Date: 29 Sep 2007
Posts: 1303
PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Homepage
Licensed to Riverton High School - WY   HY-TEK's Meet Manager 4/3/2011 10:16 AM
                 31st Annual Roy Peck Invitational - 5/2/2011                  
                               RHS Track Complex                               
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 4x800 Meter Relay Junior Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Big Piney HS  'A'                                  12:08.98   10   
     1)                                 2) Pape, Lainy                    
     3) Surrage, Brandi                 4) Shafer, Sara                   
 
Event 2  Girls 4x800 Meter Relay Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Rock Springs Hs-Wy  'A'                            10:47.38   10   
  2 Natrona  'A'                                       10:48.99    8   
     1) Sondag, Shaelynn                2) Sondag, Ashley                 
     3) Hanson, Teren                   4) Maston, Makenna                
  3 Little Snake River  'A'                            11:24.37    6   
     1) Duncan, Natalie                 2) Filip, Dalani                  
     3) Kazmar, Kelsey                  4) Foster, Cora                   
  4 Thermopolis High School  'A'                       11:27.02    5   
     1) Basse, Sarah                    2) Jordan, Shannon                
     3) Paris, Ivy                      4) Leyba, Jordan                  
 -- Lander Valley High School  'A'                           DQ  
 
Event 3  Boys 4x800 Meter Relay Junior Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Wind River HS  'A'                                  9:55.24   10   
     1)                                 2) Plush, Sam                     
     3) Perkins, Dalton                 4) Johnson, Lawry                 
  2 Rock Springs Hs-Wy  'A'                            10:26.38    8   
  3 Lander Valley High School  'A'                     10:28.54    6   
  4 Dubois HS  'A'                                     10:40.24    5   
     1) Bartlett, John                  2) McCabe, Jerid                  
     3) Glade, John                     4) Flynn, Cody                    
 
Event 4  Boys 4x800 Meter Relay Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Rock Springs Hs-Wy  'A'                             8:24.43   10   
  2 Green River HS  'A'                                 8:57.65    8   
     1) Hartford, Josh                  2) Lancaster, Dan                 
     3) Wilson, Brian                   4)                                
  3 Dubois HS  'A'                                      9:16.71    6   
     1) Bartlett, Joe                   2) Collins, Eddie                 
     3) Funk, Casey                     4) Hansen, Stephen                
  4 Riverton High School  'A'                           9:33.84    5   
     1) Quayle, Seth                    2) McDonald, Ian                  
     3) Lane, Bryan                     4) Beck, Taylor                   
  5 Lander Valley High School  'A'                      9:35.85    4   
 
Event 5  Girls 100 Meter Hurdles Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Blakesley, Julia             Thermopolis              18.97   10   
  2 Gnose, Tori                  Green River              20.23    8   
  3 Zerkle, Tessa                Natrona                  20.43    6   
  4 Nielson, Destinee            Kemmerer                 20.98    5   
  5 Kilts, Marie                 Natrona                  21.35    4   
  6 Pickinpaugh, Kolbi           Shoshoni Hig             21.56    3   
 
Event 6  Girls 100 Meter Hurdles Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Leseberg, Rachelle           Dubois HS                17.12   2  10   
  2 Vannoy, Emma                 Cody High Sc             17.45   2   8   
  3 Vogel, Josee                 Wind River H             17.61   2   6   
  4 Durham, Hannah               Cody High Sc             17.62   2   5   
  5 Maddox, Lacee                Natrona                  17.69   2   4   
  6 Hinze, Allison               Cody High Sc             18.42   1   3   
  7 Votruba, Elley               Wind River H             18.83   1   2   
  8 Gordon, Tayler               Wind River H             19.83   1   1   
  9 Miller, Shantel              Wind River H             20.09   1 
 10 Mantlo, Kaylynn              Lander Valle             21.61   2 
 -- Crosby, Katie                Thermopolis                 DQ   2 
 -- Holts, Mia                   Lander Valle                DQ   2 
 
Event 7  Boys 110 Meter Hurdles Junior Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Baker, Sterling              Dubois HS                16.92   1  10   
  2 Nicolds, Tyler               Natrona                  17.22   2   8   
  3 Pieper, Nathan               Natrona                  17.43   2   6   
  4 LaFountain, Josh             Natrona                  18.82   2   5   
  5 Wilde, Alex                  Green River              19.95   2   4   
  6 McConnell, Kent              Cody High Sc             20.12   1   3   
  7 Seaman, R j                  Wind River H             20.39   1   2   
  8 Hamilton, Tucker             Natrona                  20.88   1   1   
  9 C'Bearing, Jordan            Wind River H             21.02   2 
 -- Walton, Chase                Cody High Sc                DQ   2 
 -- Haun, Kaden                  Thermopolis                 DQ   2 
 -- Mills, Micah                 Shoshoni Hig                DQ   2 
 
Event 8  Boys 110 Meter Hurdles Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Kester, Kolby                Green River              15.14   3  10   
  2 Simpson, Tanner              Lander Valle             15.39   3   8   
  3 Shellenberger, Jim           Natrona                  15.64   3   6   
  4 Billin, Zach                 Riverton Hig             16.71   3   5   
  5 Moore, Jake                  Thermopolis              16.85   3   4   
  6 Huber, Zach                  Green River              16.88   3   3   
  7 Cooper, Jordon               Big Piney HS             17.10   2   2   
  8 Graham, Tyler                Riverton Hig             17.37   3   1   
  9 Barnes, Braden               Natrona                  17.48   2 
 10 Bisiar, Kristian             Natrona                  17.60   3 
 11 Dahlby, Daniel               Natrona                  17.85   2 
 12 Smith, Cullen                Cody High Sc             18.20   2 
 13 Zaragoza, Jayden             Kemmerer                 18.74   1 
 14 Wright, Nick                 Shoshoni Hig             19.04   2 
 15 Proud, Ethan                 Pinedale Hig             21.60   1 
 -- Neary, Bryce                 Cody High Sc                DQ   1 
 
Event 9  Girls 100 Meter Dash Junior Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Lewis, Taylor                Cody High Sc             13.86   5  10   
  2 Jasmine, McGill              Wyoming Indi             14.09   2   8   
  3 Delano, Jordan               Natrona                  14.18   5   6   
  4 Ice, Emily                   Rock Springs             14.24   5   5   
  5 Witt, Skyler                 Natrona                  14.26   5   4   
  6 Jackson-Brown, Carra         Natrona                  14.40   5   3   
  7 Montgomery, Madison          Cody High Sc             14.43   4   1.50
  7 Gallup, Emma                 Natrona                  14.43   5   1.50
  9 Taber, Madison               Natrona                  14.57   4 
  9 Brown, Monique               Cody High Sc             14.57   5 
 11 Forester, Sierra             Big Piney HS             14.64   4 
 12 Hermon, Brittany             Natrona                  14.69   4 
 13 Margharos, Lissa             Natrona                  14.70   4 
 14 Hodson, Kaelyn               Meeteetse Hi             14.74   3 
 15 Schulthess, Katie            Kemmerer                 14.87   4 
 16 May, Amelia                  Meeteetse Hi             15.05   3 
 17 Lewton, Carina               Ten Sleep                15.06   2 
 18 Asay, Ashley                 Cody High Sc             15.11   1 
 19 Kilts, Kristen               Natrona                  15.14   4 
 20 Hardesty, Kayla              Cody High Sc             15.27   2 
 21 Souza, Andrea                Riverton Hig             15.31   2 
 22 Nielson, Destinee            Kemmerer                 15.34   2 
 23 Kilts, Marie                 Natrona                  15.44   3 
 24 Rockvam, Lindsay             Cody High Sc             15.55   1 
 25 May, Samantha                Natrona                  15.58   1 
 26 Johnson, Callie              Natrona                  15.95   4 
 27 Paulson, Courtney            Kemmerer                 16.30   1 
 28 Stevens, Ashley              Kemmerer                 16.45   3 
 29 O'Neal, Jordan               Wind River H             16.55   1 
 30 Jones, Kaitlyn               Ten Sleep                16.62   1 
 31 Wright, Darby                Wind River H             16.76   3 
 32 Groathouse, Paige            Riverton Hig             16.99   3 
 33 Muller, Tysha                Kemmerer                 17.03   3 
 34 Sharp, Devonne               St Stephens              17.15   2 
 35 Munoz, Samantha              Kemmerer                 17.42   2 
 36 Stukel, Ashley               Kemmerer                 20.56   1 
 37 Beibinger, Auralee           Kemmerer                 20.88   1 
 -- Lewis, Toni                  Cody High Sc                DQ   2 
 
Event 10  Girls 100 Meter Dash Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Weidle, Mesa                 Rock Springs             13.12   4  10   
  2 Myers, Brooke                Cody High Sc             13.27   4   8   
  3 Bales, Anna                  Cody High Sc             13.35   4   6   
  4 Tramp, Vicki                 Green River              13.48   4   5   
  5 Brown, Staylee               Natrona                  13.50   4   4   
  6 Wille, Morgan                Little Snake             13.59   3   3   
  7 Leisy, Ashtyn                Riverton Hig             13.64   3   2   
  8 Budd, Maggie                 Lander Valle             13.83   4   0.50
  8 Manchester, Micaela          Cody High Sc             13.83   2   0.50
 10 Zertuche, Dayna              Riverton Hig             13.85   4 
 11 Howe, Kali                   Rock Springs             13.90   1 
 12 Andreasen, Brittany          Pinedale Hig             13.98   1 
 13 Maddox, Lacee                Natrona                  13.99   2 
 14 Peterson, Teri Jo            Big Piney HS             14.13   3 
 15 Walker, Jamie                Dubois HS                14.23   4 
 16 McKee, Shelby                Little Snake             14.27   3 
 17 Brown, Storiee               Natrona                  14.29   3 
 18 Bjorhus, Dana                Thermopolis              14.31   3 
 19 Grossman, Heather            Pinedale Hig             14.32   2 
 20 Parton, Carolyn              Rock Springs             14.38   2 
 21 Groves, Taylor               Riverton Hig             14.45   3 
 22 Backman, Kathleen            Natrona                  14.49   2 
 23 Long, Nicole                 Meeteetse Hi             14.51   3 
 24 Giannino, Ricquelle          Riverton Hig             15.42   2 
 25 Moeller, Shaina              Pinedale Hig             15.60   1 
 
Event 11  Boys 100 Meter Dash Junior Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Nicolds, Tyler               Natrona                  12.55   6  10   
  2 Peck, Joe                    Cody High Sc             12.58   6   7   
  2 Brost, Trevor                Natrona                  12.58   7   7   
  4 Hartbank, Logan              Riverton Hig             12.62   7   5   
  5 Jones, Chance                Natrona                  12.63   6   4   
  6 Manion, Alex                 Natrona                  12.73   7   3   
  7 Creager, Robert              Natrona                  12.75   3   2   
  8 Quinteros, Manuel            Little Snake             12.81   7   1   
  9 Galey, TJ                    Riverton Hig             12.89   6 
 10 Lewis, Dylan                 Riverton Hig             12.94   5 
 10 Gourlay, Cole                Little Snake             12.94   7 
 12 Kalivas, Colton              Rock Springs             12.99   7 
 13 Ravert, Garrett              Natrona                  13.01   6 
 14 Kraft, Jordan                Natrona                  13.04   5 
 15 Glasscock, Steven            Green River              13.06   5 
 16 Schick, Kody                 Rock Springs             13.09   3 
 17 Bohnet, Logan                Natrona                  13.11   5 
 18 Logan, Andrew                Natrona                  13.14   6 
 19 Pratt, Rocky                 Green River              13.20   5 
 19 Belville, Jordan             Riverton Hig             13.20   7 
 21 Giron, Harley                Kemmerer                 13.22   5 
 22 Hegglund, Blake              Natrona                  13.23   6 
 23 Housley, Tanner              Kemmerer                 13.26   7 
 24 Wright, Dominick             Dubois HS                13.54   4 
 25 Dorigatti, Tristan           Rock Springs             13.64   3 
 26 Evans, Gard                  Riverton Hig             13.65   4 
 27 Anderson, Weston             Big Piney HS             13.79   4 
 28 Bailey, Michael              Natrona                  13.81   4 
 29 Yorgason, Trent              Riverton Hig             13.90   1 
 30 Evans, Kian                  Natrona                  14.10   2 
 31 Kanelos, Demetrios           Natrona                  14.13   2 
 32 Cobian, Julio                Rock Springs             14.28   2 
 33 Parke, Dylan                 Natrona                  14.37   2 
 34 Bryan, Taven                 Natrona                  14.40   2 
 35 Hamilton, Tucker             Natrona                  14.69   4 
 36 Taylor, Gavin                Natrona                  14.95   3 
 37 Zanetti, Alan                Rock Springs             15.28   1 
 38 Cochrane, Kyler              Green River              15.38   4 
 39 Robinson, Keiron             Thermopolis              15.91   3 
 40 Watson, Tyler                Natrona                  17.96   1 
 
Event 12  Boys 100 Meter Dash Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Kester, Kolby                Green River              11.68   5  10   
  2 Stewart, Kole                Riverton Hig             11.77   5   8   
  3 Withers, Seth                Riverton Hig             11.88   4   6   
  4 Wille, Daniel                Little Snake             12.05   5   5   
  5 Englehart, Miles             Little Snake             12.09   4   4   
  6 Kroupa, Adam                 Green River              12.14   5   3   
  7 Proud, Ethan                 Pinedale Hig             12.19   1   2   
  8 Meduna, Chase                Rock Springs             12.20   1   1   
  9 Archibald, Matt              Kemmerer                 12.22   4 
 10 Jennings, Brandon            Wind River H             12.25   5 
 11 Vollmar, Cody                Natrona                  12.27   3 
 12 Yorgason, Rylee              Riverton Hig             12.39   2 
 13 Malmstrom, Chance            Rock Springs             12.40   1 
 13 Zaragoza, Jayden             Kemmerer                 12.40   5 
 15 Romero, Casey                Big Piney HS             12.45   2 
 16 Bisiar, Kristian             Natrona                  12.58   4 
 17 Graves, Ben                  Cody High Sc             12.61   2 
 18 Lee, Grayson                 Little Snake             12.63   4 
 19 Logue, Morry                 Lander Valle             12.64   4 
 20 Gordon, Ward                 Wind River H             12.67   4 
 21 Lee, Skyler                  Little Snake             12.69   4 
 22 Cordes, Derek                Meeteetse Hi             12.71   2 
 23 Faughn, Bronson              Meeteetse Hi             12.72   3 
 24 Oliver, Zach                 Cody High Sc             12.78   2 
 25 Hitshew, Randy               Lander Valle             12.86   2 
 26 Lewis, Garrett               Big Piney HS             12.94   3 
 26 Blanchard, Leighton          Cody High Sc             12.94   3 
 28 Myler, Thomas                Natrona                  13.14   3 
 29 Abbey, Austin                Lander Valle             13.15   3 
 30 Cruz, Stalone                Rock Springs             13.28   1 
 31 Muller, Brandon              Kemmerer                 13.38   3 
 32 Popp, Ryan                   Kemmerer                 13.42   2 
 33 Brown, Colter                Thermopolis              13.64   1 
 -- Debolt, Derek                Lander Valle                NT   3 
 -- Meeboer, Chandler            Natrona                     NT   2 
 -- Colson, Joel                 Dubois HS                   NT   5 
 -- Wood, Colton                 Cody High Sc                NT   5 
 
Event 13  Girls 1600 Meter Run Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Robertson, Nicole            Rock Springs           6:25.35   10   
  2 Notah, Kendell               Kemmerer               6:27.95    8   
  3 White, Shaylee               Wyoming Indi           6:33.61    6   
  4 May, Amelia                  Meeteetse Hi           6:38.64    5   
  5 Borah, Mariah                Natrona                6:40.05    4   
  6 Constantine, Emma            Cody High Sc           6:52.19    3   
  7 Voss, Shaina                 Natrona                7:04.25    2   
  8 Anderson, Michele            Thermopolis            7:10.04    1   
  9 Sessions, Haley              Meeteetse Hi           7:10.06  
 10 Greterman, Kayliene          Meeteetse Hi           7:24.65  
 11 Bell, Jaidyn                 Lander Valle           7:29.12  
 12 Hodson, Kaelyn               Meeteetse Hi           7:31.72  
 13 Wright, Evalon               Natrona                7:32.19  
 14 Burns, Abby                  Lander Valle           7:34.60  
 15 Butterfield, Haley           Rock Springs           7:44.74  
 -- Thompson, Sarah              Shoshoni Hig                NT  
 -- Crawford, Sammy              Lander Valle                NT  
 -- Baker, Morgan                Cody High Sc                NT  
 -- Hill, Sheynelle              Lander Valle                NT  
 
Event 14  Girls 1600 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Tramp, Jackie                Green River            5:46.70   10   
  2 Colter, Beryl                Lander Valle           5:55.94    8   
  3 Bohr, Taylor                 Green River            5:56.04    6   
  4 Holiday, Kimberly            Cody High Sc           5:58.06    5   
  5 Ramsey, Selina               Rock Springs           6:04.08    4   
  6 Sondag, Ashley               Natrona                6:07.26    3   
  7 Maston, Makenna              Natrona                6:18.47    2   
  8 Skalberg, Lydia              Little Snake           6:22.45    1   
  9 Lewton, Kodi                 Ten Sleep              6:24.54  
 10 Butterfield, Megan           Rock Springs           6:26.41  
 11 Sondag, Shaelynn             Natrona                6:27.41  
 12 Paris, Ivy                   Thermopolis            6:32.10  
 13 Annable, Hailey              Green River            6:36.09  
 14 Sernstad, Mathilda           Riverton Hig           6:40.06  
 15 Kolstad, Martina             Riverton Hig           6:40.60  
 16 Basse, Sarah                 Thermopolis            6:48.50  
 17 Paris, Maggie                Thermopolis            7:06.80  
 18 Jordan, Shannon              Thermopolis            7:21.74  
 19 Schaffer, Courtney           Lander Valle           7:53.00  
 
Event 15  Boys 1600 Meter Run Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Carey, Joe                   Natrona                5:03.47   10   
  2 Johnson, Lawry               Wind River H           5:19.80    8   
  3 Dickerson, Dylan             Natrona                5:25.26    6   
  4 Buller, Dalton               Rock Springs           5:27.55    5   
  5 Crichton, Jay Jay            Shoshoni Hig           5:32.71    4   
  6 Pratt, Payton                Kemmerer               5:34.64    3   
  7 Thomas, Kody                 Rock Springs           5:42.76    2   
  8 Woodward, Mike               Shoshoni Hig           5:45.21    1   
  9 Ramirez, Trenton             Green River            5:45.33  
 10 McDonald, Ian                Riverton Hig           5:46.09  
 11 Buckmeir, Ryan               Lander Valle           5:46.89  
 12 Pribyl, Eric                 Rock Springs           5:47.10  
 13 Poole, Colter                Green River            5:51.28  
 14 Williamson, Austin           Natrona                5:53.51  
 15 Stevens, Garrett             Rock Springs           5:54.35  
 16 Rembacz, Elijah              Rock Springs           5:55.30  
 17 Lane, Bryan                  Riverton Hig           5:59.95  
 18 Carollo, Drew                Green River            6:00.96  
 19 Perkins, Dalton              Wind River H           6:01.34  
 20 Stubbs, Brady                Kemmerer               6:01.59  
 21 Davila, Issac                Rock Springs           6:02.71  
 22 Hedges, Ben                  Little Snake           6:05.86  
 23 Amos, Christian              Riverton Hig           6:16.62  
 -- Makeshine, Dennis            Lander Valle                NT  
 -- Neuman, Taylor               Cody High Sc                NT  
 -- Broadbent, Chester           Shoshoni Hig                NT  
 -- Gray, Jesse                  Rock Springs                NT  
 -- Kattenhorn, Tate             Cody High Sc                NT  
 -- Case, George                 Lander Valle                NT  
 -- Norman, John                 Lander Valle                NT  
 
Event 16  Boys 1600 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Faure, Ricky                 Rock Springs           4:48.57   10   
  2 Hunsicker, K c               Natrona                4:49.38    8   
  3 Erdahl, Scott                Ten Sleep              4:50.08    6   
  4 Spoonhunter, Alvin           Wyoming Indi           5:03.00    5   
  5 Rembacz, Andrew              Rock Springs           5:06.25    4   
  6 Hudson, Andrew               Natrona                5:06.72    3   
  7 Constantine, Chase           Cody High Sc           5:09.03    2   
  8 Parmely, Bryce               Natrona                5:12.12    1   
  9 Lee, Connor                  Little Snake           5:13.90  
 10 Hartford, Josh               Green River            5:14.57  
 11 Aragon, Joey                 Wyoming Indi           5:15.00  
 12 Shutts, Jesse                Natrona                5:18.51  
 13 Beck, Taylor                 Riverton Hig           5:19.28  
 14 Popp, J.R.                   Kemmerer               5:20.00  
 15 Dewey, Tyler                 Rock Springs           5:31.78  
 16 Hurlock, Matt                Lander Valle           5:35.39  
 17 Rhoades, Harley              Thermopolis            5:43.00  
 18 Vierra, Jonathon             Lander Valle           5:46.82  
 19 Ross, Cameron                Green River            5:50.00  
 20 Wells, Jay                   Thermopolis            5:59.00  
 21 Cramer, John                 Thermopolis            6:14.00  
 22 Wells, Michael               Thermopolis            6:49.00  
 -- Green, Beau                  Lander Valle                NT  
 -- Thompson, Pat                Shoshoni Hig                NT  
 -- Stoutenburg, Bruce           Big Piney HS                NT  
 -- Tillman, Tyrell              Lander Valle                NT  
 
Event 17  Girls 4x100 Meter Relay Junior Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Cody High School  'A'                                 54.77   10   
     1) Crawford, Haley                 2) Brown, Monique                 
     3) Lewis, Taylor                   4) Lewis, Toni                    
  2 Natrona  'A'                                          55.91    8   
     1) Gallup, Emma                    2) Hermon, Brittany               
     3) Maddox, Halie                   4) Witt, Skyler                   
 -- Shoshoni High School  'A'                                NT  
 
Event 18  Girls 4x100 Meter Relay Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Cody High School  'A'                                 52.27   10   
     1) Pehringer, Josey                2) Myers, Brooke                  
     3) Welch, Megan                    4) Bales, Anna                    
  2 Riverton High School  'A'                             53.88    8   
     1) Leisy, Ashtyn                   2) Groves, Taylor                 
     3) Svilar, Hannah                  4) Lawson, Shanae                 
  3 Natrona  'A'                                          54.18    6   
     1) Brown, Staylee                  2) Brown, Storiee                 
     3) Hanewald, Paige                 4)                                
  4 Rock Springs Hs-Wy  'A'                               55.46    5   
  5 Meeteetse High School  'A'                            56.58    4   
     1) Abarr, Ashton                   2) Bennett, Brodie                
     3) Hodson, Kaelyn                  4) Long, Nicole                   
  6 Wind River HS  'A'                                    57.27    3   
     1) D'Andrea, Lindsey               2)                                
     3) Gordon, Tayler                  4) Campbell, Randi                
 -- Dubois HS  'A'                                           NT  
     1) Collins, Julia                  2) Walker, Jamie                  
     3) Finley, Callie                  4) Leseberg, Rachelle             
 
Event 19  Boys 4x100 Meter Relay Junior Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Natrona  'A'                                          47.80   10   
     1) Brost, Trevor                   2) Pieper, Nathan                 
     3) Ravert, Garrett                 4) Cloward, Tristin               
  2 Natrona  'B'                                          48.61    8   
     1) Crippen, Tyson                  2) Hunsicker, Lane                
     3) Jones, Chance                   4) Parker, Aaron                  
  3 Rock Springs Hs-Wy  'A'                               55.11    6   
 -- Cody High School  'A'                                    NT  
     1) Archard, Michael                2) Butler, John                   
     3) Hult, Cody                      4) Regester, Trey                 
 
Event 20  Boys 4x100 Meter Relay Varsity
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Riverton High School  'A'                             45.14   2  10   
     1) Yorgason, Rylee                 2) Walton, Parker                 
     3) Stewart, Kole                   4) Wille, Joe                     
  2 Green River HS  'A'                                   45.50   2   8   
     1) Bloom, Skyler                   2) Lancaster, Dan                 
     3) Kroupa, Adam                    4) Harrison, Devin                
  3 Natrona  'A'                                          46.23   2   6   
     1) Bisiar, Kristian                2) Dick, Jordan                   
     3) Shellenberger, Jim              4) Vollmar, Cody                  
  4 Rock Springs Hs-Wy  'A'                               46.72   1   5   
  5 Dubois HS  'A'                                        47.33   1   4   
     1) Baker, Mitchell                 2)                                
     3) Colson, Joel                    4) Finley, Tyrell                 
  6 Wind River HS  'A'                                    48.00   2   3   
     1) Rupe, Tyler                     2) Seaman, R j                    
     3) Jennings, Brandon               4) Gordon, Ward                   
 -- Lander Valley High School  'A'                           NT   2 
 -- Cody High School  'A'                                    NT   2 
     1) Blanchard, Leighton             2) Dickson, David                 
     3) Peck, Joe                       4) Neary, Bryce                   
 -- Meeteetse High School  'A'                               DQ   2 
     1) Bennett, Seth                   2) Cordes, Derek                  
     3) Faughn, Bronson                 4)                                
 -- Little Snake River  'A'                                  DQ   2 
     1) Lee, Skyler                     2) Englehart, Miles               
     3) Gourlay, Cole                   4) Lee, Grayson                   
 -- Big Piney HS  'A'                                        DQ   1 
     1) Cooper, Jordon                  2) Romero, Casey                  
     3)                                 4) Lewis, Garrett                 
 
Event 21  Girls 400 Meter Run Junior Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Thompson, Sarah              Shoshoni Hig           1:06.71   3  10   
  2 Witt, Skyler                 Natrona                1:08.85   1   8   
  3 Stonehouse, Tess             Cody High Sc           1:11.49   2   6   
  4 Forester, Sierra             Big Piney HS           1:11.86   2   5   
  5 Johnson, Cassie              Rock Springs           1:11.90   3   4   
  6 Bisiar, Jessica              Natrona                1:13.68   2   3   
  7 Lewton, Carina               Ten Sleep              1:16.93   2   2   
  8 Pape, Lainy                  Big Piney HS           1:18.84   3   1   
  9 Kilts, Kristen               Natrona                1:19.74   1 
 10 Howdyshell, Onnah            Lander Valle           1:20.01   3 
 11 Voxland, Colby               Lander Valle           1:21.95   3 
 12 Peterson, Alexis             Rock Springs           1:22.06   1 
 13 Sessions, Haley              Meeteetse Hi           1:22.21   2 
 14 Greterman, Kayliene          Meeteetse Hi           1:27.84   2 
 15 Drewry, Shay                 Riverton Hig           1:27.89   1 
 -- Fagan, Ellie                 Wind River H                NT   1 
 -- Taber, Madison               Natrona                     NT   2 
 -- Lewis, Taylor                Cody High Sc                NT   3 
 -- Johnson, Callie              Natrona                     NT   3 
 -- Smithbaker, Maddine          Lander Valle                NT   3 
 -- Pingetzer, Shaide            Shoshoni Hig                NT   2 
 
Event 22  Girls 400 Meter Run Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Wille, Morgan                Little Snake           1:03.65   3  10   
  2 Siebigteroth, Kendra         Lander Valle           1:05.75   3   8   
  3 Leisy, Ashtyn                Riverton Hig           1:05.91   2   6   
  4 Weidle, Mesa                 Rock Springs           1:06.48   2   5   
  5 Hanson, Teren                Natrona                1:06.55   2   4   
  6 Bjorhus, Dana                Thermopolis            1:07.05   2   3   
  7 Garrison, Courtney           Cody High Sc           1:07.24   3   2   
  8 Swenson, Mallory             Lander Valle           1:08.05   3   1   
  9 Post, Shanda                 Lander Valle           1:09.24   3 
 10 Jereb, Reanna                Rock Springs           1:09.48   2 
 11 Nguema, Yelena               Rock Springs           1:09.51   2 
 12 Colton, Baylee               Big Piney HS           1:09.82   2 
 13 Grossman, Heather            Pinedale Hig           1:11.14   1 
 14 Jensen, Chelsea              Cody High Sc           1:12.01   2 
 15 Paris, Ivy                   Thermopolis            1:12.28   1 
 16 Filip, Dalani                Little Snake           1:12.58   3 
 17 Kennah, Olivia               Green River            1:13.74   3 
 18 Leyba, Jordan                Thermopolis            1:13.92   1 
 -- McKee, Shelby                Little Snake                NT   3 
 -- Ramsey, Jessica              Rock Springs                NT   1 
 
Event 23  Boys 400 Meter Run Junior Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Schwieger, Ryan              Natrona                  56.31   4  10   
  2 Legerski, Zack               Rock Springs             57.73   4   8   
  3 Herr, Tristan                Lander Valle             58.38   4   6   
  4 Galey, TJ                    Riverton Hig             58.49   3   5   
  5 Hartbank, Logan              Riverton Hig             58.55   4   4   
  6 Bohnet, Logan                Natrona                  58.63   4   3   
  7 West, Joshua                 Cody High Sc             59.30   4   2   
  8 Elder, Eddie                 Rock Springs             59.31   3   1   
  9 Belville, Jordan             Riverton Hig             59.44   3 
 10 Hunsicker, Lane              Natrona                  59.82   3 
 11 Creager, Robert              Natrona                  59.99   1 
 12 Cloward, Tristin             Natrona                1:00.00   1 
 13 Aragon, Marvin               Lander Valle           1:00.19   4 
 14 Quayle, Seth                 Riverton Hig           1:00.47   3 
 15 Sedey, James                 Rock Springs           1:01.24   2 
 16 Webster, Clayton             Meeteetse Hi           1:02.27   3 
 17 Gookin, Ciay                 Lander Valle           1:03.15   3 
 18 Fulfer, Derek                Natrona                1:04.01   2 
 19 Roanhorse, Brett             Lander Valle           1:07.47   4 
 20 Kanelos, Demetrios           Natrona                1:08.36   2 
 21 White, Zack                  Rock Springs           1:14.80   2 
 22 Robinson, Keiron             Thermopolis            1:16.10   1 
 -- Evans, Kian                  Natrona                     NT   2 
 -- Carmon, Bishop               Cody High Sc                NT   2 
 -- Woodward, Mike               Shoshoni Hig                NT   2 
 -- Blankenship, Dylan           Wind River H                NT   1 
 -- Plush, Sam                   Wind River H                NT   2 
 -- Glasscock, Steven            Green River                 NT   3 
 
Event 24  Boys 400 Meter Run Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Walton, Parker               Riverton Hig             51.28   4  10   
  2 Harrison, Devin              Green River              51.87   4   8   
  3 Wood, Colton                 Cody High Sc             52.34   4   6   
  4 Burke, Zach                  Rock Springs             52.37   4   5   
  5 Vollmar, Cody                Natrona                  53.35   4   4   
  6 Wilson, Brian                Green River              53.46   4   3   
  7 Brown, Jacob                 Thermopolis              53.49   3   2   
  8 Martinez, Camilo             Natrona                  54.20   4   1   
  9 Aragon, Joey                 Wyoming Indi             54.38   1 
 10 Wille, Daniel                Little Snake             54.52   3 
 11 Powell, Jake                 Natrona                  55.13   3 
 12 Baker, Mitchell              Dubois HS                55.46   2 
 13 Rupe, Tyler                  Wind River H             55.50   3 
 14 Myler, Thomas                Natrona                  56.06   3 
 15 Senn, Deven                  Lander Valle             56.24   2 
 16 Thompson, Pat                Shoshoni Hig             56.91   2 
 17 Graves, Ben                  Cody High Sc             58.33   3 
 18 Norman, Will                 Lander Valle             58.81   2 
 19 Chism, Henry                 Thermopolis              59.68   1 
 20 Brown, Colter                Thermopolis            1:00.20   1 
 21 Muller, Brandon              Kemmerer               1:00.49   2 
 22 Collins, Eddie               Dubois HS              1:01.60   2 
 23 Makelky, Calvin              Pinedale Hig           1:03.17   1 
 -- Mattocks, Jesse              Lander Valle                NT   2 
 -- Kendall, Alex                Rock Springs                NT   4 
 -- Ritveld, Sean                Little Snake                NT   3 
 -- Strom, Aaron                 Rock Springs                NT   3 
 -- Schmidt, Jack                Cody High Sc                NT   2 
 
Event 25  Girls 300 Meter Hurdles Junior Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Nielson, Destinee            Kemmerer                 57.61   1  10   
  2 Blakesley, Julia             Thermopolis              58.09   2   8   
  3 Margharos, Lissa             Natrona                  59.06   2   6   
  4 Jackson-Brown, Carra         Natrona                1:00.08   1   5   
  5 Zerkle, Tessa                Natrona                1:00.98   2   4   
  6 Kilts, Marie                 Natrona                1:04.87   1   3   
  7 Howdyshell, Onnah            Lander Valle           1:09.69   2   2   
 -- Gnose, Tori                  Green River                 NT   2 
 -- Pickinpaugh, Kolbi           Shoshoni Hig                NT   2 
 
Event 26  Girls 300 Meter Hurdles Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Vogel, Josee                 Wind River H             51.06   2  10   
  2 Durham, Hannah               Cody High Sc             51.70   2   8   
  3 Maddox, Lacee                Natrona                  52.71   2   6   
  4 Hinze, Allison               Cody High Sc             53.55   2   5   
  5 Collins, Julia               Dubois HS                53.56   2   4   
  6 Backman, Kathleen            Natrona                  54.92   1   3   
  7 Long, Nicole                 Meeteetse Hi             55.14   1   2   
  8 Crosby, Katie                Thermopolis              59.29   1   1   
  9 Miller, Shantel              Wind River H             59.38   1 
 10 Gordon, Tayler               Wind River H           1:00.61   1 
 11 Votruba, Elley               Wind River H           1:01.32   1 
 -- Vannoy, Emma                 Cody High Sc                NT   2 
 -- Kraft, Taylor                Lander Valle                NT   2 
 -- Leseberg, Rachelle           Dubois HS                   NT   2 
 
Event 27  Boys 300 Meter Hurdles Junior Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Dahlby, Daniel               Natrona                  45.33   3  10   
  2 Baker, Sterling              Dubois HS                47.22   1   8   
  3 LaFountain, Josh             Natrona                  47.30   3   6   
  4 Nicolds, Tyler               Natrona                  47.94   3   5   
  5 Wilde, Alex                  Green River              50.19   3   4   
  6 Clemetson, Tyler             Shoshoni Hig             51.27   2   3   
  7 Seaman, R j                  Wind River H             51.29   3   2   
  8 McConnell, Kent              Cody High Sc             51.41   1   1   
  9 C'Bearing, Jordan            Wind River H             52.11   3 
 10 Giron, Harley                Kemmerer                 52.42   2 
 11 Yorgason, Trent              Riverton Hig             52.77   2 
 12 Hamilton, Tucker             Natrona                  53.20   2 
 13 Minge, Alex                  Shoshoni Hig             55.57   2 
 14 Fraley, Jonathan             Riverton Hig             56.85   2 
 15 Carrico, Spencer             Dubois HS                57.70   1 
 -- Walton, Chase                Cody High Sc                NT   3 
 -- Haun, Kaden                  Thermopolis                 NT   3 
 -- Maurer, Logan                Meeteetse Hi                NT   2 
 
Event 28  Boys 300 Meter Hurdles Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Kester, Kolby                Green River              41.28   3  10   
  2 Shellenberger, Jim           Natrona                  41.84   3   8   
  3 Stanley, Rex                 Little Snake             43.00   3   6   
  4 Billin, Zach                 Riverton Hig             43.89   3   5   
  5 Moore, Jake                  Thermopolis              43.94   2   4   
  6 Smith, Cullen                Cody High Sc             44.52   2   3   
  7 Graham, Tyler                Riverton Hig             44.72   3   2   
  8 Barnes, Braden               Natrona                  44.90   2   1   
  9 Villareal, Tony              Ten Sleep                45.32   3 
 10 Oliver, Zach                 Cody High Sc             45.38   3 
 11 Huber, Zach                  Green River              45.39   2 
 12 Cooper, Jordon               Big Piney HS             45.90   1 
 13 Bisiar, Kristian             Natrona                  45.99   3 
 14 Zaragoza, Jayden             Kemmerer                 46.77   2 
 15 Neary, Bryce                 Cody High Sc             47.46   2 
 16 Vinich, Kyle                 Natrona                  48.23   1 
 17 Lewis, Garrett               Big Piney HS             48.52   1 
 18 Funk, Casey                  Dubois HS                48.60   1 
 19 Wright, Nick                 Shoshoni Hig             49.81   2 
 -- Linn, Jay Tee                Shoshoni Hig                NT   1 
 -- Logue, Morry                 Lander Valle                NT   2 
 
Event 29  Girls 800 Meter Run Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Notah, Kendell               Kemmerer               2:52.50   10   
  2 Borah, Mariah                Natrona                2:56.29    8   
  3 Surrage, Brandi              Big Piney HS           2:59.96    6   
  4 Constantine, Emma            Cody High Sc           3:09.04    5   
  5 Anderson, Michele            Thermopolis            3:11.17    4   
  6 Baker, Morgan                Cody High Sc           3:15.04    3   
  7 Voss, Shaina                 Natrona                3:15.60    2   
  8 Bell, Jaidyn                 Lander Valle           3:17.67    1   
  9 Peterson, Alexis             Rock Springs           3:25.90  
 10 Wright, Evalon               Natrona                3:26.61  
 10 Goggles, Jacinta             Wyoming Indi           3:26.61  
 12 Johnson, Cassie              Rock Springs           3:29.07  
 -- Crawford, Sammy              Lander Valle                NT  
 -- Thompson, Sarah              Shoshoni Hig                NT  
 -- Burns, Abby                  Lander Valle                NT  
 -- Hill, Sheynelle              Lander Valle                NT  
 -- Drewry, Shay                 Riverton Hig                NT  
 
Event 30  Girls 800 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Tramp, Jackie                Green River            2:35.89   10   
  2 Siebigteroth, Kendra         Lander Valle           2:39.48    8   
  3 Swenson, Mallory             Lander Valle           2:40.92    6   
  4 Holiday, Kimberly            Cody High Sc           2:42.77    5   
  5 Garrison, Courtney           Cody High Sc           2:42.96    4   
  6 Ramsey, Jessica              Rock Springs           2:44.54    3   
  7 Sondag, Shaelynn             Natrona                2:48.69    2   
  8 Basse, Sarah                 Thermopolis            2:52.28    1   
  9 Maston, Makenna              Natrona                2:56.71  
 10 Nguema, Yelena               Rock Springs           2:57.38  
 11 Paris, Ivy                   Thermopolis            2:58.80  
 12 Adams, Riley                 Little Snake           3:01.55  
 13 Leyba, Jordan                Thermopolis            3:04.14  
 14 Jordan, Shannon              Thermopolis            3:12.22  
 -- Colter, Beryl                Lander Valle                NT  
 -- Annable, Hailey              Green River                 NT  
 -- Foster, Cora                 Little Snake                NT  
 
Event 31  Boys 800 Meter Run Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Powell, Jake                 Natrona                2:15.27   10   
  2 Gray, Jesse                  Rock Springs           2:18.89    8   
  3 Carey, Joe                   Natrona                2:20.46    6   
  4 Dickerson, Dylan             Natrona                2:22.25    5   
  5 Ramirez, Trenton             Green River            2:27.35    4   
  6 Conner, Kacy                 Thermopolis            2:28.11    3   
  7 Thomas, Kody                 Rock Springs           2:29.46    2   
  8 Pratt, Payton                Kemmerer               2:30.00    1   
  9 Giron, Harley                Kemmerer               2:30.08  
 10 Regester, Trey               Cody High Sc           2:30.29  
 11 Carmon, Bishop               Cody High Sc           2:30.36  
 12 McDonald, Ian                Riverton Hig           2:31.08  
 13 Buller, Dalton               Rock Springs           2:33.34  
 14 Neuman, Taylor               Cody High Sc           2:34.69  
 15 Williamson, Austin           Natrona                2:34.71  
 16 Amos, Christian              Riverton Hig           2:36.06  
 17 Rembacz, Elijah              Rock Springs           2:36.43  
 18 Hult, Jackson                Cody High Sc           2:40.51  
 19 Lane, Bryan                  Riverton Hig           2:42.18  
 20 Stubbs, Brady                Kemmerer               2:44.72  
 21 Davila, Issac                Rock Springs           2:48.68  
 22 Hedges, Ben                  Little Snake           2:49.35  
 23 Holt, Barret                 Cody High Sc           2:49.79  
 24 Perkins, Dalton              Wind River H           2:50.45  
 25 Plush, Sam                   Wind River H           3:02.17  
 26 White, Zack                  Rock Springs           3:10.55  
 -- Makeshine, Dennis            Lander Valle                NT  
 -- Webster, Clayton             Meeteetse Hi                NT  
 -- West, Joshua                 Cody High Sc                NT  
 -- Norman, John                 Lander Valle                NT  
 -- Crichton, Jay Jay            Shoshoni Hig                NT  
 -- Taylor, Gavin                Natrona                     NT  
 
Event 32  Boys 800 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Hunsicker, K c               Natrona                2:05.42   10   
  2 Kendall, Alex                Rock Springs           2:08.59    8   
  3 Erdahl, Scott                Ten Sleep              2:09.01    6   
  4 Spoonhunter, Alvin           Wyoming Indi           2:09.24    5   
  5 Strom, Aaron                 Rock Springs           2:12.42    4   
  6 Hudson, Andrew               Natrona                2:12.78    3   
  7 Faure, Ricky                 Rock Springs           2:13.73    2   
  8 Parmely, Bryce               Natrona                2:15.40    1   
  9 Lee, Connor                  Little Snake           2:16.29  
 10 Beck, Taylor                 Riverton Hig           2:18.40  
 10 Bartlett, Joe                Dubois HS              2:18.40  
 12 Stoutenburg, Bruce           Big Piney HS           2:18.47  
 13 Shutts, Jesse                Natrona                2:22.64  
 14 Cramer, John                 Thermopolis            2:24.41  
 15 Case, George                 Lander Valle           2:27.63  
 16 Popp, J.R.                   Kemmerer               2:29.40  
 17 Tillman, Tyrell              Lander Valle           2:30.47  
 18 Makelky, Calvin              Pinedale Hig           2:33.35  
 19 Rhoades, Harley              Thermopolis            2:34.50  
 20 Wells, Jay                   Thermopolis            2:37.43  
 -- Buckmeir, Ryan               Lander Valle                NT  
 -- Thompson, Pat                Shoshoni Hig                NT  
 -- Wright, Nick                 Shoshoni Hig                NT  
 -- Norman, Will                 Lander Valle                NT  
 -- Poole, Colter                Green River                 NT  
 -- Housel, Winston              Cody High Sc                NT  
 -- Linn, Jay Tee                Shoshoni Hig                NT  
 
Event 33  Girls 200 Meter Dash Junior Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Jasmine, McGill              Wyoming Indi             29.38   3  10   
  2 Mrosinsky, Rachael           Cody High Sc             30.32   5   8   
  3 Dwire, Danielle              Cody High Sc             30.37   3   6   
  4 Maddox, Halie                Natrona                  30.62   5   5   
  5 Rule, Shay                   Dubois HS                30.67   3   4   
  6 Peterson, Teri Jo            Big Piney HS             30.93   5   3   
  7 Taber, Madison               Natrona                  31.34   4   2   
  8 Gallup, Emma                 Natrona                  31.38   5   1   
  9 Johnson, Cassie              Rock Springs             31.40   2 
 10 Stonehouse, Tess             Cody High Sc             31.95   1 
 11 Margharos, Lissa             Natrona                  32.32   5 
 12 Goggles, Jacinta             Wyoming Indi             32.44   2 
 12 Souza, Andrea                Riverton Hig             32.44   2 
 14 Hardesty, Kayla              Cody High Sc             32.55   3 
 15 Kilts, Marie                 Natrona                  33.42   4 
 15 Blakesley, Julia             Thermopolis              33.42   4 
 17 Zerkle, Tessa                Natrona                  33.68   3 
 18 Gordon, Jessi                Cody High Sc             33.93   3 
 19 O'Neal, Jordan               Wind River H             35.64   2 
 20 Voxland, Colby               Lander Valle             36.01   4 
 21 Stevens, Ashley              Kemmerer                 37.16   2 
 22 Wright, Darby                Wind River H             38.21   4 
 23 Beibinger, Auralee           Kemmerer                 49.48   1 
 -- Schutzman, Cierra            Cody High Sc                NT   2 
 -- Warner, Sophie               Cody High Sc                NT   1 
 -- Johnson, Callie              Natrona                     NT   4 
 -- Lineberger, Racheal          Cody High Sc                NT   5 
 -- Bawden, Hannah               Rock Springs                NT   3 
 -- Groathouse, Paige            Riverton Hig                NT   4 
 -- Newton, Jennifer             Cody High Sc                NT   3 
 -- Pickinpaugh, Kolbi           Shoshoni Hig                NT   5 
 -- Martin, Celsey               Shoshoni Hig                NT   5 
 -- McKenzie, Loren              Green River                 NT   4 
 
Event 34  Girls 200 Meter Dash Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Bales, Anna                  Cody High Sc             28.70   3  10   
  2 Budd, Maggie                 Lander Valle             28.90   2   8   
  3 Tramp, Vicki                 Green River              28.96   3   6   
  4 Hanewald, Paige              Natrona                  29.02   2   5   
  5 Myers, Brooke                Cody High Sc             29.40   3   4   
  6 Manchester, Micaela          Cody High Sc             29.52   2   3   
  7 Brown, Storiee               Natrona                  29.55   2   2   
  8 Vogel, Josee                 Wind River H             29.63   3   1   
  9 Wille, Morgan                Little Snake             29.73   3 
  9 Zertuche, Dayna              Riverton Hig             29.73   2 
 11 Lawson, Shanae               Riverton Hig             30.08   3 
 12 Andreasen, Brittany          Pinedale Hig             30.23   1 
 13 Leisy, Ashtyn                Riverton Hig             30.29   2 
 14 McKee, Shelby                Little Snake             30.48   2 
 15 Nussbaum, Sierra             Green River              30.54   2 
 16 Maddox, Lacee                Natrona                  30.62   1 
 17 Grossman, Heather            Pinedale Hig             31.19   1 
 18 Schulthess, Katie            Kemmerer                 32.43   1 
 19 Moeller, Shaina              Pinedale Hig             35.56   1 
 20 Munoz, Samantha              Kemmerer                 38.64   1 
 -- Walker, Jamie                Dubois HS                   NT   3 
 -- Welch, Megan                 Cody High Sc                NT   3 
 
Event 35  Boys 200 Meter Dash Junior Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Quinteros, Manuel            Little Snake             25.31   6  10   
  2 Brost, Trevor                Natrona                  25.48   6   8   
  3 Jones, Chance                Natrona                  25.77   6   6   
  4 Hartbank, Logan              Riverton Hig             26.00   6   5   
  5 Colton, Kalivas              Rock Springs             26.11   6   4   
  6 Cloward, Tristin             Natrona                  26.67   5   3   
  7 Housley, Tanner              Kemmerer                 26.84   3   2   
  8 Crippen, Tyson               Natrona                  27.07   5   1   
  9 Hegglund, Blake              Natrona                  27.08   4 
 10 Glasscock, Steven            Green River              27.20   5 
 11 Creager, Robert              Natrona                  27.22   2 
 12 Schick, Kody                 Rock Springs             27.24   3 
 13 Lewis, Dylan                 Riverton Hig             27.52   2 
 14 LaFountain, Josh             Natrona                  27.67   5 
 15 Belville, Jordan             Riverton Hig             27.93   5 
 16 Parker, Aaron                Natrona                  27.99   5 
 17 Leach, Drew                  Riverton Hig             28.01   4 
 18 Pratt, Rocky                 Green River              28.70   5 
 19 Wright, Dominick             Dubois HS                28.81   4 
 20 Dorigatti, Tristan           Rock Springs             28.91   1 
 21 Feurt, Dakota                Natrona                  29.36   2 
 22 Anderson, Weston             Big Piney HS             29.37   4 
 23 Coughenour, Colby            Natrona                  29.64   2 
 24 Hamilton, Tucker             Natrona                  29.66   4 
 25 Kanelos, Demetrios           Natrona                  29.92   4 
 26 Fulfer, Derek                Natrona                  30.05   3 
 27 Zanetti, Alan                Rock Springs             32.12   3 
 28 Cochrane, Kyler              Green River              32.41   3 
 29 Boni, Harold                 Thermopolis              32.88   3 
 30 Robinson, Keiron             Thermopolis              36.29   2 
 31 Watson, Tyler                Natrona                  37.83   1 
 -- Tea, Kyle                    Dubois HS                   NT   6 
 -- Woodward, Mike               Shoshoni Hig                NT   5 
 -- Yorgason, Trent              Riverton Hig                NT   2 
 -- Butler, John                 Cody High Sc                NT   3 
 -- Archard, Michael             Cody High Sc                NT   2 
 -- Evans, Gard                  Riverton Hig                NT   4 
 -- Evans, Kian                  Natrona                     NT   4 
 -- Mason, Don                   Cody High Sc                NT   1 
 -- Mills, Micah                 Shoshoni Hig                NT   6 
 -- Manion, Alex                 Natrona                     NT   3 
 
Event 36  Boys 200 Meter Dash Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Harrison, Devin              Green River              23.67   5  10   
  2 Kester, Kolby                Green River              24.16   5   8   
  3 Wille, Daniel                Little Snake             24.57   5   5.50
  3 Vollmar, Cody                Natrona                  24.57   5   5.50
  5 Martinez, Camilo             Natrona                  24.99   5   4   
  6 Archibald, Matt              Kemmerer                 25.15   2   3   
  7 Jennings, Brandon            Wind River H             25.43   5   2   
  8 Englehart, Miles             Little Snake             25.47   4   1   
  9 Brown, Jacob                 Thermopolis              25.51   3 
 10 Meduna, Chase                Rock Springs             25.62   2 
 11 Kroupa, Adam                 Green River              25.63   4 
 12 Rupe, Tyler                  Wind River H             26.00   4 
 13 Yorgason, Rylee              Riverton Hig             26.23   3 
 14 Abbey, Austin                Lander Valle             26.28   3 
 15 Middlestadt, Sam             Wind River H             26.54   4 
 16 Proud, Ethan                 Pinedale Hig             26.68   2 
 17 Myler, Thomas                Natrona                  26.69   4 
 18 Guthrie, Zach                Cody High Sc             26.84   4 
 18 Thompson, Kyle               Rock Springs             26.84   2 
 20 Cruz, Stalone                Rock Springs             27.16   2 
 21 Wild, Russell                Cody High Sc             27.21   2 
 22 Romero, Casey                Big Piney HS             27.49   3 
 23 Muller, Brandon              Kemmerer                 27.66   3 
 24 Brown, Colter                Thermopolis              28.51   1 
 25 Popp, Ryan                   Kemmerer                 28.70   3 
 26 Chism, Henry                 Thermopolis              29.36   1 
 27 Makelky, Calvin              Pinedale Hig             29.43   1 
 -- Wille, Joe                   Riverton Hig                NT   5 
 -- Colson, Joel                 Dubois HS                   NT   3 
 -- Withers, Seth                Riverton Hig                NT   4 
 -- Meeboer, Chandler            Natrona                     NT   3 
 -- Senn, Deven                  Lander Valle                NT   5 
 -- Mattocks, Jesse              Lander Valle                NT   4 
 
Event 37  Girls 3200 Meter Run Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 White, Shaylee               Wyoming Indi          14:16.51   10   
  2 Borah, Mariah                Natrona               15:06.16    8   
  3 Bell, Aspen                  Wyoming Indi          15:13.30    6   
  4 Voss, Shaina                 Natrona               15:35.58    5   
  5 Anderson, Michele            Thermopolis           16:44.79    4   
 
Event 38  Girls 3200 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Brinegar, Anne               Cody High Sc          12:21.94   10   
  2 Bohr, Taylor                 Green River           12:47.98    8   
  3 Colter, Beryl                Lander Valle          13:36.72    6   
  4 Sondag, Ashley               Natrona               13:51.17    5   
  5 Kolstad, Martina             Riverton Hig          14:12.02    4   
  6 Sondag, Shaelynn             Natrona               14:13.58    3   
  7 Sernstad, Mathilda           Riverton Hig          14:40.83    2   
  8 Duncan, Natalie              Little Snake          14:49.44    1   
  9 Kazmar, Kelsey               Little Snake          15:46.61  
 10 Paris, Maggie                Thermopolis           15:49.85  
 -- Ramsey, Selina               Rock Springs                NT  
 
Event 39  Boys 3200 Meter Run Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Gillum, Colten               Natrona               11:18.07   10   
  2 Johnson, Lawry               Wind River H          11:41.44    8   
  3 Dickerson, Dylan             Natrona               11:50.28    6   
  4 Carey, Joe                   Natrona               11:58.41    5   
  5 Case, George                 Lander Valle          12:02.18    4   
  6 Conner, Kacy                 Thermopolis           12:08.72    3   
  7 Carollo, Drew                Green River           12:13.85    2   
  8 Stevens, Garrett             Rock Springs          12:29.29    1   
  9 Williamson, Austin           Natrona               12:47.68  
 10 Pribyl, Eric                 Rock Springs          12:57.44  
 -- Rembacz, Elijah              Rock Springs                NT  
 -- Kattenhorn, Tate             Cody High Sc                NT  
 -- Broadbent, Chester           Shoshoni Hig                NT  
 -- Makeshine, Dennis            Lander Valle                NT  
 
Event 40  Boys 3200 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Hunsicker, K c               Natrona               10:48.04   10   
  2 Shutts, Jesse                Natrona               10:55.60    8   
  3 Parmely, Bryce               Natrona               11:13.09    6   
  4 Constantine, Chase           Cody High Sc          11:14.79    5   
  5 Dewey, Tyler                 Rock Springs          11:34.75    4   
  6 Hudson, Andrew               Natrona               11:46.13    3   
  7 Rhoades, Harley              Thermopolis           12:02.64    2   
  8 Hurlock, Matt                Lander Valle          12:04.45    1   
  9 Tillman, Tyrell              Lander Valle          12:09.57  
 10 Ross, Cameron                Green River           12:21.98  
 11 Green, Beau                  Lander Valle          12:34.91  
 12 Cramer, John                 Thermopolis           13:24.08  
 -- Vierra, Jonathon             Lander Valle                NT  
 -- Wells, Michael               Thermopolis                 NT  
 -- Rembacz, Andrew              Rock Springs                NT  
 
Event 41  Girls 4x400 Meter Relay Junior Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Natrona  'A'                                        4:47.06   10   
     1) Gallup, Emma                    2) Delano, Jordan                 
     3) Ferguson, Lexis                 4) Maddox, Halie                  
  2 Cody High School  'A'                               5:01.16    8   
     1) Brown, Monique                  2) Rockvam, Lindsay               
     3) Lineberger, Racheal             4) Montgomery, Madison            
  3 Big Piney HS  'A'                                   5:01.84    6   
     1) Colton, Baylee                  2) Forester, Sierra               
 
Event 42  Girls 4x400 Meter Relay Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Natrona  'A'                                        4:27.35   10   
     1) Brown, Staylee                  2) Brown, Storiee                 
     3) Hanson, Teren                   4) Hanewald, Paige                
  2 Lander Valley High School  'A'                      4:30.53    8   
  3 Cody High School  'A'                               4:37.22    6   
     1) Dollard, Jordan                 2) Hinze, Allison                 
     3) Lewis, Toni                     4) Crawford, Haley                
  4 Rock Springs Hs-Wy  'A'                             4:54.63    5   
  5 Wind River HS  'A'                                  5:05.79    4   
     1) D'Andrea, Lindsey               2) Campbell, Randi                
     3)                                 4) Grindle, Dalyn                 
 
Event 43  Boys 4x400 Meter Relay Junior Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Natrona  'A'                                        3:52.90   10   
     1)                                 2) Logan, Andrew                  
     3) Ravert, Garrett                 4) Schwieger, Ryan                
  2 Natrona  'B'                                        3:56.19    7   
     1) Brost, Trevor                   2) Bohnet, Logan                  
     3) Crippen, Tyson                  4) Hunsicker, Lane                
  2 Rock Springs Hs-Wy  'A'                             3:56.19    7   
  4 Riverton High School  'A'                           3:59.19    5   
     1) Hartbank, Logan                 2) Quayle, Seth                   
     3) Galey, TJ                       4) Belville, Jordan               
  5 Cody High School  'A'                               3:59.45    4   
     1) Hult, Jackson                   2) Walton, Chase                  
     3) Peck, Joe                       4) Regester, Trey                 
 -- Lander Valley High School  'A'                           NT  
 -- Big Piney HS  'A'                                        NT  
     1) Stoutenburg, Bruce              2)                                
     3) Anderson, Weston                4)                                
 
Event 44  Boys 4x400 Meter Relay Varsity
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Riverton High School  'A'                           3:37.32   2  10   
     1) Billin, Zach                    2) Wille, Joe                     
     3) Stewart, Kole                   4) Walton, Parker                 
  2 Rock Springs Hs-Wy  'A'                             3:37.37   1   8   
  3 Green River HS  'A'                                 3:37.51   2   6   
     1) Harrison, Devin                 2) Lancaster, Dan                 
     3) Bloom, Skyler                   4) Wilson, Brian                  
  4 Cody High School  'A'                               3:43.40   2   5   
     1) West, Joshua                    2) Graves, Ben                    
     3) Blanchard, Leighton             4) Oliver, Zach                   
  5 Little Snake River  'A'                             3:43.87   2   4   
     1) Ritveld, Sean                   2) Stanley, Rex                   
     3) Wille, Daniel                   4) Lee, Grayson                   
  6 Natrona  'A'                                        3:43.91   2   3   
     1) Barnes, Braden                  2) Martinez, Camilo               
     3) Powell, Jake                    4) Shellenberger, Jim             
  7 Lander Valley High School  'A'                      3:50.23   2   2   
 -- Dubois HS  'A'                                           NT   1 
     1) Baker, Sterling                 2) Bartlett, Joe                  
     3) Collins, Eddie                  4) Funk, Casey                    
 -- Shoshoni High School  'A'                                NT   1 
     1) Linn, Jay Tee                   2)                                
 
Event 45  Girls Pole Vault Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Pehringer, Josey             Cody High Sc          11-00.00   10   
  2 Welch, Megan                 Cody High Sc           9-00.00    8   
  3 Delduca, Camille             Lander Valle           8-06.00    6   
  4 Dollard, Jordan              Cody High Sc          J8-06.00    5   
  5 Parton, Carolyn              Rock Springs           7-06.00    4   
  6 Klepper, Amber               Green River            6-00.00    3   
  7 Duncan, Natalie              Little Snake          J6-00.00    2   
 -- Kazmar, Kelsey               Little Snake                NH  
 -- Bales, Anna                  Cody High Sc                NH  
 -- McKee, Shelby                Little Snake                NH  
 
Event 46  Boys Pole Vault Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Blanchard, Leighton          Cody High Sc          12-00.00   10   
  2 Stewart, Kole                Riverton Hig          11-00.00    7   
  2 Wild, Russell                Cody High Sc          11-00.00    7   
  4 Debolt, Derek                Lander Valle          10-06.00    5   
  5 Dahlby, Daniel               Natrona               10-00.00    4   
  6 Denton, Matt                 Lander Valle           9-06.00    2.50
  6 Cordes, Derek                Meeteetse Hi           9-06.00    2.50
  8 Killebrew, Jacob             Lander Valle           8-06.00    1   
  9 Englehart, Chance            Little Snake           8-00.00  
 -- Gilman, Chris                Lander Valle                NH  
 
Event 47  Girls Pole Vault Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Ferguson, Lexis              Natrona                8-00.00   10   
  2 Schutzman, Cierra            Cody High Sc           7-06.00    8   
  3 Montgomery, Madison          Cody High Sc           7-00.00    5.50
  3 Finley, Katherine            Dubois HS              7-00.00    5.50
  5 Lewis, Taylor                Cody High Sc          J7-00.00    4   
  6 Crawford, Haley              Cody High Sc          J7-00.00    3   
  7 Delano, Jordan               Natrona                6-06.00    2   
  8 Hardesty, Kayla              Cody High Sc           6-00.00    1   
  9 Maddox, Halie                Natrona               J6-00.00  
 10 Rockvam, Lindsay             Cody High Sc          J6-00.00  
 -- Ross, Natalie                Lander Valle                NH  
 -- Shillcox, Nicole             Green River                 NH  
 -- Kordus, Jennie               Green River                 NH  
 -- Bisiar, Jessica              Natrona                     NH  
 -- Moffitt, Loura               Lander Valle                NH  
 
Event 48  Boys Pole Vault Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Nicolds, Tyler               Natrona               10-00.00   10   
  2 Evans, Gard                  Riverton Hig         J10-00.00    8   
  3 Hunsicker, Lane              Natrona                9-06.00    6   
  4 McNeil, Josh                 Meeteetse Hi          J9-06.00    5   
  5 Cloward, Tristin             Natrona                8-06.00    4   
  6 Henderson, Riley             Green River            8-00.00    3   
  7 Buckmeir, Ryan               Lander Valle           7-06.00    2   
  8 Bohnet, Logan                Natrona               J7-06.00    1   
  9 Lee, Skyler                  Little Snake          J7-06.00  
 10 Gookin, Ciay                 Lander Valle          J7-06.00  
 11 Quinteros, Manuel            Little Snake           7-00.00  
 12 Coughenour, Colby            Natrona               J7-00.00  
 13 Leach, Drew                  Riverton Hig          J7-00.00  
 14 Miller, Jake                 Lander Valle          J7-00.00  
 15 Wilson, Garrett              Green River            6-06.00  
 -- Dickson, David               Cody High Sc                NH  
 -- Alexander, Ty                Lander Valle                NH  
 -- Peck, Joe                    Cody High Sc                NH  
 
Event 49  Girls Long Jump Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Pehringer, Josey             Cody High Sc          16-05.00   10   
  2 Leseberg, Rachelle           Dubois HS             16-04.00    8   
  3 Nussbaum, Sierra             Green River           15-08.50    6   
  4 Post, Shanda                 Lander Valle          15-03.00    5   
  5 Weidle, Mesa                 Rock Springs         J15-03.00    4   
  6 Hanewald, Paige              Natrona               15-01.50    3   
  7 D'Andrea, Lindsey            Wind River H          14-11.50    2   
  8 Vannoy, Emma                 Cody High Sc          14-11.00    1   
  9 Campbell, Randi              Wind River H          14-05.00  
 10 Wille, Morgan                Little Snake          14-03.50  
 11 Manchester, Micaela          Cody High Sc          14-02.50  
 11 Bjorhus, Dana                Thermopolis           14-02.50  
 13 Tramp, Vicki                 Green River           14-02.00  
 14 Tramp, Jackie                Green River           14-00.50  
 15 Grossman, Heather            Pinedale Hig          14-00.00  
 16 Backman, Kathleen            Natrona               13-11.50  
 17 Zertuche, Dayna              Riverton Hig          13-10.50  
 18 Finley, Callie               Dubois HS             13-01.50  
 19 Groves, Taylor               Riverton Hig          13-00.00  
 20 Lewton, Kodi                 Ten Sleep             12-08.50  
 21 Mantlo, Kaylynn              Lander Valle          12-07.00  
 22 Grindle, Dalyn               Wind River H          12-05.00  
 -- Holts, Mia                   Lander Valle                ND  
 -- Kennah, Olivia               Green River                 ND  
 -- Giannino, Ricquelle          Riverton Hig                ND  
 -- Lawson, Shanae               Riverton Hig                ND  
 -- Kraft, Taylor                Lander Valle                ND  
 
Event 50  Boys Long Jump Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Simpson, Tanner              Lander Valle          21-09.00   10   
  2 Vinich, Kyle                 Natrona               21-00.00    8   
  3 Wood, Colton                 Cody High Sc          20-08.00    6   
  4 Withers, Seth                Riverton Hig          20-04.00    5   
  5 Stanley, Rex                 Little Snake          20-00.50    4   
  6 Bloom, Skyler                Green River           19-05.00    3   
  7 Gordon, Ward                 Wind River H          19-03.50    2   
  8 Brown, Jacob                 Thermopolis           19-02.00    1   
  9 Bennett, Seth                Meeteetse Hi          18-08.50  
 10 Baker, Mitchell              Dubois HS             18-04.00  
 11 Guthrie, Zach                Cody High Sc          18-02.50  
 12 Graham, Tyler                Riverton Hig          18-02.00  
 13 Logue, Morry                 Lander Valle          18-00.00  
 14 Lee, Skyler                  Little Snake          17-09.00  
 15 Kroupa, Adam                 Green River           17-07.50  
 16 Dick, Jordan                 Natrona               17-06.50  
 17 Odde, Reid                   Thermopolis           17-06.00  
 18 Faughn, Bronson              Meeteetse Hi          17-04.50  
 19 Malmstrom, Chance            Rock Springs          17-02.50  
 20 Linn, Jay Tee                Shoshoni Hig          17-01.00  
 21 Popp, J.R.                   Kemmerer              17-00.00  
 22 Romero, Casey                Big Piney HS          16-09.50  
 23 Popp, Ryan                   Kemmerer              16-03.50  
 24 Cruz, Stalone                Rock Springs          15-06.50  
 25 Chism, Henry                 Thermopolis           15-00.50  
 -- Werner, Jake                 Cody High Sc                ND  
 -- Pollock, Brennan             Cody High Sc                ND  
 -- Ryan, Chris                  Thermopolis                 ND  
 -- Lee, Grayson                 Little Snake                ND  
 
Event 51  Girls Long Jump Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Ice, Emily                   Rock Springs          14-11.50   10   
  2 Abarr, Ashton                Meeteetse Hi          13-08.50    8   
  3 Mrosinsky, Rachael           Cody High Sc          13-03.00    6   
  4 Rule, Shay                   Dubois HS             13-01.50    5   
  5 Schulthess, Katie            Kemmerer              12-11.50    3.50
  5 Montgomery, Madison          Cody High Sc          12-11.50    3.50
  7 Adams, Stormi                Green River           12-10.00    2   
  8 May, Amelia                  Meeteetse Hi          12-09.50    1   
  9 Andrews, Hailee              Green River           12-09.00  
 10 Shafer, Sara                 Big Piney HS          12-08.00  
 11 Bisiar, Jessica              Natrona               12-04.00  
 12 Kilts, Kristen               Natrona               12-02.50  
 13 Warner, Sophie               Cody High Sc          12-02.00  
 13 Blakesley, Julia             Thermopolis           12-02.00  
 15 Sessions, Haley              Meeteetse Hi          12-01.50  
 16 Dwire, Danielle              Cody High Sc          11-08.00  
 16 Hermon, Brittany             Natrona               11-08.00  
 16 Rockvam, Lindsay             Cody High Sc          11-08.00  
 19 McKenzie, Loren              Green River           11-07.00  
 20 Smithbaker, Maddine          Lander Valle          11-05.50  
 20 Voxland, Colby               Lander Valle          11-05.50  
 22 Souza, Andrea                Riverton Hig          11-05.00  
 23 Greterman, Kayliene          Meeteetse Hi          11-02.00  
 24 Munoz, Samantha              Kemmerer              11-01.00  
 25 Brown, Monique               Cody High Sc          10-10.00  
 26 Ross, Natalie                Lander Valle          10-09.50  
 27 Gordon, Jessi                Cody High Sc          10-09.00  
 28 Paulson, Courtney            Kemmerer              10-06.50  
 29 Hardesty, Kayla              Cody High Sc          10-06.00  
 30 Hellman, Stacey              Cody High Sc           9-11.50  
 -- Bawden, Hannah               Rock Springs                ND  
 -- Merkl, Sarah                 Wind River H                ND  
 -- Wright, Darby                Wind River H                ND  
 -- Pingetzer, Shaide            Shoshoni Hig                ND  
 -- Garner, Kyrstin              Shoshoni Hig                ND  
 -- Moffitt, Loura               Lander Valle                ND  
 
Event 52  Boys Long Jump Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Dickson, David               Cody High Sc          18-05.00   10   
  2 Mills, Micah                 Shoshoni Hig          18-03.00    8   
  3 Schwieger, Ryan              Natrona               17-09.00    6   
  4 Aragon, Marvin               Lander Valle          17-03.50    5   
  5 Hult, Cody                   Cody High Sc          17-00.00    4   
  6 Hegglund, Blake              Natrona               16-11.00    2.50
  6 Herr, Tristan                Lander Valle          16-11.00    2.50
  8 Giron, Harley                Kemmerer              16-06.50    1   
  9 Jones, Chance                Natrona               16-05.50  
 10 Ravert, Garrett              Natrona               16-05.00  
 11 Quinteros, Manuel            Little Snake          16-04.00  
 12 Colton, Kalivas              Rock Springs          16-03.50  
 13 Logan, Andrew                Natrona               15-07.00  
 13 Webster, Clayton             Meeteetse Hi          15-07.00  
 15 Fulfer, Derek                Natrona               15-06.00  
 16 Fraley, Jonathan             Riverton Hig          15-05.50  
 17 Coughenour, Colby            Natrona               15-04.00  
 18 Minge, Alex                  Shoshoni Hig          15-03.00  
 18 Leach, Drew                  Riverton Hig          15-03.00  
 20 Butler, John                 Cody High Sc          14-07.50  
 21 Roanhorse, Brett             Lander Valle          14-02.00  
 22 Kanelos, Demetrios           Natrona               13-05.00  
 23 Rohovie, Mat                 Dubois HS             13-02.00  
 24 Maurer, Logan                Meeteetse Hi          13-00.00  
 25 Evans, Kian                  Natrona               12-10.50  
 26 Cobian, Julio                Rock Springs          12-07.00  
 -- Hult, Jackson                Cody High Sc                ND  
 -- Watson, Tyler                Natrona                     ND  
 -- Peck, Joe                    Cody High Sc                ND  
 -- Mason, Don                   Cody High Sc                ND  
 -- McNeil, Josh                 Meeteetse Hi                ND  
 -- Kraft, Jordan                Natrona                     ND  
 
Event 53  Boys Triple Jump Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Vinich, Kyle                 Natrona               41-03.00   10   
  2 Stanley, Rex                 Little Snake          41-02.50    8   
  3 Wood, Colton                 Cody High Sc          39-05.50    6   
  4 Finley, Tyrell               Dubois HS             39-04.00    4.50
  4 Moore, Jake                  Thermopolis           39-04.00    4.50
  6 Bloom, Skyler                Green River           39-02.00    3   
  7 Huber, Zach                  Green River           39-00.00    2   
  8 Bennett, Seth                Meeteetse Hi          37-09.50    1   
  9 Brown, Jacob                 Thermopolis           37-06.00  
 10 Malmstrom, Chance            Rock Springs          37-00.50  
 11 Wright, Nick                 Shoshoni Hig          36-11.50  
 12 Odde, Reid                   Thermopolis           35-10.00  
 13 Funk, Casey                  Dubois HS             35-07.00  
 14 Dick, Jordan                 Natrona               35-04.50  
 15 Aragon, Marvin               Lander Valle          34-11.50  
 16 Guthrie, Zach                Cody High Sc          34-02.00  
 17 Herr, Tristan                Lander Valle          34-00.00  
 18 Roanhorse, Brett             Lander Valle          31-06.00  
 -- Werner, Jake                 Cody High Sc                ND  
 -- Pollock, Brennan             Cody High Sc                ND  
 -- Ryan, Chris                  Thermopolis                 ND  
 
Event 54  Girls Triple Jump Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Nussbaum, Sierra             Green River           35-01.00   10   
  2 Pehringer, Josey             Cody High Sc          34-01.00    8   
  3 Tramp, Vicki                 Green River           32-03.00    6   
  4 Bjorhus, Dana                Thermopolis           31-10.00    4.50
  4 D'Andrea, Lindsey            Wind River H          31-10.00    4.50
  6 Vannoy, Emma                 Cody High Sc          31-08.00    3   
  7 Campbell, Randi              Wind River H          30-11.00    1.50
  7 Finley, Callie               Dubois HS             30-11.00    1.50
  9 Colton, Baylee               Big Piney HS          29-02.00  
 10 Kennah, Olivia               Green River           27-07.50  
 11 Adams, Riley                 Little Snake          27-06.00  
 12 Mantlo, Kaylynn              Lander Valle          27-04.00  
 -- Holts, Mia                   Lander Valle                ND  
 -- Giannino, Ricquelle          Riverton Hig                ND  
 -- Grindle, Dalyn               Wind River H                ND  
 
Event 55  Boys Triple Jump Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Legerski, Zack               Rock Springs          39-00.00   10   
  2 Pieper, Nathan               Natrona               37-00.50    8   
  3 Pratt, Rocky                 Green River           36-00.50    6   
  4 Baker, Sterling              Dubois HS             35-11.00    5   
  5 Crippen, Tyson               Natrona              J35-11.00    4   
  6 Hansen, Stephen              Dubois HS             35-08.50    3   
  7 Rohovie, Mat                 Dubois HS             35-05.00    2   
  8 Kraft, Jordan                Natrona               35-03.50    1   
  9 Logan, Andrew                Natrona               35-02.00  
 10 Butler, John                 Cody High Sc          34-06.00  
 11 Clemetson, Tyler             Shoshoni Hig          34-00.50  
 12 Evans, Gard                  Riverton Hig          34-00.00  
 13 Hult, Cody                   Cody High Sc          33-10.50  
 14 Wilson, Garrett              Green River           32-10.00  
 15 Coughenour, Colby            Natrona               31-11.50  
 16 Leach, Drew                  Riverton Hig          31-04.00  
 17 Roanhorse, Brett             Lander Valle          31-01.00  
 18 Fulfer, Derek                Natrona               31-00.00  
 -- Mason, Don                   Cody High Sc                ND  
 -- Holt, Barret                 Cody High Sc                ND  
 -- Haun, Kaden                  Thermopolis                 ND  
 
Event 56  Girls Triple Jump Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Ice, Emily                   Rock Springs          33-01.00   10   
  2 Delano, Jordan               Natrona               30-04.50    8   
  3 Shafer, Sara                 Big Piney HS          29-06.00    6   
  4 Adams, Stormi                Green River           29-02.00    5   
  5 Andrews, Hailee              Green River           27-11.50    4   
  6 Zerkle, Tessa                Natrona               27-10.00    3   
  7 Bisiar, Jessica              Natrona               26-08.50    2   
  8 Taber, Madison               Natrona               26-01.00    1   
  9 McKenzie, Loren              Green River           25-11.00  
 10 Hellman, Stacey              Cody High Sc          22-03.00  
 -- Witt, Skyler                 Natrona                     ND  
 -- Garner, Kyrstin              Shoshoni Hig                ND  
 -- Abarr, Ashton                Meeteetse Hi                ND  
 -- Lewis, Toni                  Cody High Sc                ND  
 -- Gordon, Jessi                Cody High Sc                ND  
 
Event 57  Girls High Jump Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Jackson-Brown, Carra         Natrona                4-07.00   10   
  2 Crawford, Haley              Cody High Sc           4-04.00    8   
  3 Newton, Jennifer             Cody High Sc          J4-04.00    6   
  4 Lineberger, Racheal          Cody High Sc           4-02.00    5   
  5 Davis, Katleynn              Wind River H          J4-02.00    4   
  6 Ferguson, Lexis              Natrona               J4-02.00    3   
  7 O'Neal, Jordan               Wind River H           4-00.00    2   
  8 May, Samantha                Natrona               J4-00.00    1   
 -- Warner, Sophie               Cody High Sc                NH  
 
Event 58  Boys High Jump Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Tea, Kyle                    Dubois HS              5-10.00   10   
  2 LaFountain, Josh             Natrona                5-06.00    8   
  3 Archibald, Matt              Kemmerer               5-04.00    6   
  4 Hult, Jackson                Cody High Sc          J5-04.00    5   
  5 Trout, Tyler                 Natrona                5-02.00    3.50
  5 Regester, Trey               Cody High Sc           5-02.00    3.50
  7 Pieper, Nathan               Natrona               J5-02.00    2   
  8 McNeil, Josh                 Meeteetse Hi          J5-02.00    1   
  9 Galey, TJ                    Riverton Hig           5-00.00  
  9 Schwieger, Ryan              Natrona                5-00.00  
  9 Pratt, Rocky                 Green River            5-00.00  
  9 Conner, Kacy                 Thermopolis            5-00.00  
 13 Wilde, Alex                  Green River            4-10.00  
 13 Quayle, Seth                 Riverton Hig           4-10.00  
 13 Schick, Kody                 Rock Springs           4-10.00  
 13 Minge, Alex                  Shoshoni Hig           4-10.00  
 13 Downs, Cameron               Rock Springs           4-10.00  
 -- Haun, Kaden                  Thermopolis                 NH  
 -- Blankenship, Dylan           Wind River H                NH  
 -- Poole, Colter                Green River                 NH  
 -- Hedges, Ben                  Little Snake                NH  
 
Event 59  Boys High Jump Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Simpson, Tanner              Lander Valle           6-06.00   10   
  2 Vinich, Kyle                 Natrona                6-02.00    8   
  3 Finley, Tyrell               Dubois HS              6-00.00    6   
  4 Wille, Joe                   Riverton Hig          J6-00.00    5   
  5 Logue, Morry                 Lander Valle           5-10.00    3.50
  5 Middlestadt, Sam             Wind River H           5-10.00    3.50
  7 Cooper, Jordon               Big Piney HS           5-08.00    2   
  8 Englehart, Miles             Little Snake          J5-08.00    1   
  9 Huber, Zach                  Green River           J5-08.00  
 10 Bennett, Seth                Meeteetse Hi          J5-08.00  
 11 Odde, Reid                   Thermopolis            5-06.00  
 11 Villareal, Tony              Ten Sleep              5-06.00  
 13 Housley, Tanner              Kemmerer               5-04.00  
 13 Dahlby, Daniel               Natrona                5-04.00  
 13 Chism, Henry                 Thermopolis            5-04.00  
 13 Neary, Bryce                 Cody High Sc           5-04.00  
 17 Dick, Jordan                 Natrona                5-02.00  
 17 Werner, Jake                 Cody High Sc           5-02.00  
 19 Myler, Thomas                Natrona                5-00.00  
 -- Keller, Wyatt                Rock Springs                NH  
 -- Rupe, Tyler                  Wind River H                NH  
 -- Pollock, Brennan             Cody High Sc                NH  
 -- Ryan, Chris                  Thermopolis                 NH  
 
Event 60  Girls High Jump Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Foster, Cora                 Little Snake           5-02.00   10   
  2 Myers, Brooke                Cody High Sc           4-10.00    8   
  3 Filip, Dalani                Little Snake          J4-10.00    6   
  4 Howe, Kali                   Rock Springs           4-08.00    5   
  5 Parton, Carolyn              Rock Springs          J4-08.00    4   
  6 Groves, Taylor               Riverton Hig           4-06.00    3   
  7 Dollard, Jordan              Cody High Sc           4-04.00    2   
 -- Crosby, Katie                Thermopolis                 NH  
 -- Morton, Taylor               Cody High Sc                NH  
 -- Blankenship, Anna            Wind River H                NH  
 -- Leyba, Jordan                Thermopolis                 NH  
 -- Marshall, Samantha           Cody High Sc                NH  
 
Event 61  Boys Shot Put Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Rowley, Lucas                Natrona               55-10.00   10   
  2 Middlestadt, Sam             Wind River H          51-11.00    8   
  3 Bushnell, James              Cody High Sc          51-06.50    6   
  4 Tuft, Jake                   Natrona               48-09.50    5   
  5 Blaylock, Andrew             Cody High Sc          44-09.50    4   
  6 Newton, Timothy              Cody High Sc          43-11.00    3   
  7 Laible, Nate                 Natrona               41-02.50    2   
  8 Macioszek, Corey             Green River           40-04.00    1   
  9 Ritveld, Sean                Little Snake          40-01.00  
 10 Stanger, Coleman             Wind River H          40-00.50  
 11 Cimburek, Chase              Natrona               39-08.50  
 12 Buller, Dallas               Rock Springs          39-02.50  
 13 Lupher, Joe                  Wind River H          37-10.00  
 14 Gerkin, Austin               Green River           37-03.00  
 15 Morris, Tyler                Lander Valle          37-02.00  
 16 Cheese, Aaron                Rock Springs          36-11.00  
 17 Dwyer, Tim                   Wind River H          36-02.00  
 18 Savage, Lane                 Riverton Hig          35-10.00  
 19 Linnan, Dalton               Shoshoni Hig          35-07.00  
 20 Orchard, Colton              Little Snake          35-04.50  
 21 Redman, Tom                  Wyoming Indi          35-04.00  
 22 Kluksdahl, Dustyn            Cody High Sc          35-03.50  
 23 Meyer, Wyatt                 Riverton Hig          34-10.00  
 24 Peck, Robert                 Riverton Hig          33-11.50  
 25 Shipley, Adam                Lander Valle          33-07.00  
 26 Popp, Ryan                   Kemmerer              32-11.00  
 27 Gourlay, Cole                Little Snake          32-09.00  
 28 Balstad, Dylan               Thermopolis           32-05.00  
 29 Ready, Jacob                 Little Snake          31-02.00  
 30 Rackley, Hunter              Green River           30-10.00  
 31 Huff, Elias                  Ten Sleep             29-11.00  
 -- Willow, Matt                 Lander Valle                ND  
 -- Hiler, Luis                  Rock Springs                ND  
 
Event 62  Boys Shot Put Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Britton, Adam                Natrona               41-06.00   10   
  2 Hurley, Manny                Natrona               41-04.00    8   
  3 Green, Matt                  Natrona               41-02.00    6   
  4 Flynn, Cody                  Dubois HS             39-04.00    5   
  5 Wilson, Jacob                Rock Springs          39-01.00    4   
  6 Smith, Brayden               Rock Springs          38-08.00    3   
  7 Hildalgo, Eduardo            Cody High Sc          38-07.00    2   
  8 Swope, Zach                  Cody High Sc          37-10.00    1   
  9 Webb, Dakota                 Natrona               37-07.00  
 10 Thomas, Jake                 Natrona               37-00.00  
 11 Ford, Salem                  Natrona               36-08.00  
 11 Manion, Alex                 Natrona               36-08.00  
 13 Shellenberger, Dillon        Natrona               35-11.00  
 14 Sedey, James                 Rock Springs          35-08.50  
 15 Lewis, Dylan                 Riverton Hig          35-04.00  
 16 Bartlett, John               Dubois HS             34-08.00  
 17 Wragge, Ian                  Natrona               34-07.00  
 18 McMillan, Drew               Cody High Sc          34-02.00  
 19 Bailey, Michael              Natrona               33-05.50  
 20 Feurt, Dakota                Natrona               33-04.00  
 21 Bentley, Colter              Natrona               33-01.00  
 22 Nicola, Matt                 Cody High Sc          32-02.00  
 23 Edward, Shoyo                St Stephens           32-01.00  
 24 Parke, Dylan                 Natrona               31-04.00  
 25 Bryan, Taven                 Natrona               31-03.00  
 26 McCabe, Jerid                Dubois HS             31-02.00  
 27 Fletcher, Wyatt              St Stephens           31-01.75  
 28 Tharp, Austin                Dubois HS             31-01.00  
 29 Koenig, Kaiden               Wind River H          31-00.00  
 30 Rackley, Conner              Green River           30-11.00  
 31 Spann, Nick                  Rock Springs          30-09.00  
 32 Stover, Tanner               Wind River H          30-00.00  
 33 Jaramillo, James             Riverton Hig          29-07.50  
 34 Kordus, Jeff                 Green River           29-04.00  
 35 Dai, Lu'Aie                  Natrona               29-01.00  
 36 Ouray, Pete                  Wind River H          28-10.00  
 37 Wells, Kegan                 Lander Valle          28-07.00  
 38 Kelly, Justin                Natrona               28-05.00  
 39 Rattiff, Brayden             Lander Valle          27-09.00  
 40 Trosper, Steven              Wyoming Indi          27-00.00  
 41 Rush, Austin                 Thermopolis           26-05.00  
 42 Martinez, Sam                Green River           26-01.50  
 43 Morin, Ethan                 Green River           25-08.00  
 44 Tucker, Levi                 Ten Sleep             25-06.00  
 45 Boyle, Jack                  Lander Valle          24-10.00  
 46 Glade, John                  Dubois HS             24-02.00  
 47 Bowmann, Zachary             Lander Valle          23-10.50  
 48 LaJeunnesse, Ben             Wind River H          18-05.50  
 -- Mills, Kiah                  Shoshoni Hig                ND  
 -- Taylor, Jeremy               Riverton Hig                ND  
 -- Littleshield, Cole           St Stephens                 ND  
 
Event 63  Girls Shot Put Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Jones, Kylie                 Natrona               31-04.75   10   
  2 Elliott, Sarah               Natrona               29-02.00    8   
  3 Porter, Shelby               Rock Springs          28-06.25    6   
  4 Gray, Abby                   Natrona               27-00.00    5   
  5 Kordus, Jennie               Green River           26-11.25    4   
  6 Yellowplume, Tristan         Wind River H          26-01.75    3   
  7 Lee, Jaimie                  Dubois HS             26-00.00    2   
  8 Bertagnole, Lindsey          Natrona               25-08.50    1   
  9 Page, Sarah                  Natrona               25-03.25  
 10 Nicola, Caitlyn              Cody High Sc          25-01.00  
 11 Myler, Brittany              Natrona               25-00.50  
 12 Mills, Cassie                Ten Sleep             24-09.50  
 13 Beaver, Natasha              Rock Springs          24-09.25  
 14 Asay, Ashley                 Cody High Sc          24-07.50  
 15 Hoffman, Sherae              Natrona               24-04.00  
 16 Joy, Stephanie               Riverton Hig          24-00.00  
 17 Lachowitzer, Niki            Dubois HS             23-07.00  
 18 Hellman, Stacey              Cody High Sc          23-05.75  
 19 Martin, Shelby               Rock Springs          22-09.00  
 20 Vega, Lisa                   Natrona               22-03.00  
 21 McCain, Morgan               Thermopolis           21-09.75  
 22 Howard, Kayla                Green River           21-05.00  
 23 Ladeoff, Kacey               Rock Springs          20-05.00  
 24 Sundar, Christina            Kemmerer              20-04.75  
 25 Johnston, Amber              Kemmerer              19-10.00  
 26 Lee, Precious                St Stephens           19-02.50  
 27 Schade, Cassie               Natrona               19-02.00  
 28 Roussel, Katherine           Natrona               19-00.50  
 29 DeLa Tova, Jackie            Rock Springs          19-00.00  
 30 Doyle, Aubrie                Pinedale Hig          18-07.00  
 31 Alina, Yana                  Little Snake          17-09.50  
 32 Clark, Courtney              Little Snake          17-06.50  
 32 Bevel, Kylee                 Riverton Hig          17-06.50  
 34 Kluge, Stefanie              Kemmerer              17-01.00  
 35 Giles, Ashley                Wind River H          15-08.00  
 -- Yellowplume, Michaun         Wind River H                ND  
 -- Claney, Katie                Natrona                     ND  
 -- Groathouse, Paige            Riverton Hig                ND  
 -- Thomas, Cortney              St Stephens                 ND  
 
Event 64  Girls Shot Put Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Skinner, Kiara               Cody High Sc          40-10.00   10   
  2 Allen, Avery                 Natrona               40-02.50    8   
  3 Svilar, Hannah               Riverton Hig          39-04.25    6   
  4 Paxton, Kim                  Green River           38-11.75    5   
  5 Bennett, Brodie              Meeteetse Hi          35-06.25    4   
  6 Roberts, Sylvan              Cody High Sc          34-08.50    3   
  7 Downing, Katelyn             Wind River H          34-02.00    2   
  8 Slominski, Lacey             Natrona               33-01.50    1   
  9 Williams, Cierra             Little Snake          31-08.50  
 10 Churchill, Carly             Thermopolis           31-01.75  
 11 Soll, Hannah                 Riverton Hig          30-10.00  
 12 Poole, Kiana                 Green River           30-08.50  
 13 Terry, Ashley                Natrona               30-01.00  
 14 Capitan, Verna               Wind River H          29-03.50  
 15 LaJeunesse, Tamara           Wind River H          28-10.75  
 16 Adams, Kailee                Little Snake          28-01.25  
 17 White, Keara                 Cody High Sc          27-11.00  
 18 Slominski, Hanna             Natrona               27-10.75  
 19 Wilson, Callie               Little Snake          27-04.00  
 20 Knapp, Bekah                 Pinedale Hig          27-01.00  
 21 Johnson, Jessica             Riverton Hig          26-08.00  
 22 Rangel, Dhestinny            Thermopolis           26-06.50  
 23 Stukel, Ashley               Kemmerer              26-02.00  
 24 Olsen, Katie                 Thermopolis           26-00.75  
 25 Popp, Bridgett               Kemmerer              25-01.50  
 26 Armajo, Freddie              Lander Valle          23-11.25  
 27 Kascoli, Charmayne           Kemmerer              23-10.00  
 28 Muller, Tysha                Kemmerer              22-11.50  
 29 McCarty, Samantha            Pinedale Hig          21-00.50  
 
Event 65  Boys Discus Throw Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Manion, Alex                 Natrona                 110-04   10   
  2 Green, Matt                  Natrona                 109-08    8   
  3 Bryan, Taven                 Natrona                 108-10    6   
  4 Wragge, Ian                  Natrona                 105-08    5   
  5 Parker, Aaron                Natrona                 104-00    4   
  6 Bentley, Colter              Natrona                 103-00    3   
  7 Britton, Adam                Natrona                 102-06    2   
  8 Smith, Brayden               Rock Springs            102-00    1   
  9 Shellenberger, Dillon        Natrona                 101-00  
 10 Legerski, Zack               Rock Springs             99-07  
 11 Hurley, Manny                Natrona                  99-00  
 12 Thomas, Jake                 Natrona                  98-08  
 13 Tharp, Austin                Dubois HS                98-04  
 14 Dai, Lu'Aie                  Natrona                  97-04  
 15 Webb, Dakota                 Natrona                  97-01  
 16 Taylor, Jeremy               Riverton Hig             96-10  
 17 Edward, Shoyo                St Stephens              93-08  
 18 Nicola, Matt                 Cody High Sc             93-07  
 19 Swope, Zach                  Cody High Sc             93-04  
 20 Ford, Salem                  Natrona                  93-02  
 21 Kelly, Justin                Natrona                  92-06  
 22 Lewis, Dylan                 Riverton Hig             91-00  
 23 Feurt, Dakota                Natrona                  89-08  
 24 Fletcher, Wyatt              St Stephens              89-07  
 25 Kraft, Jordan                Natrona                  89-04  
 26 McCabe, Jerid                Dubois HS                88-00  
 27 Sedey, James                 Rock Springs             87-00  
 27 Wilson, Jacob                Rock Springs             87-00  
 29 Ouray, Pete                  Wind River H             86-05  
 30 Spann, Nick                  Rock Springs             86-00  
 31 Hildalgo, Eduardo            Cody High Sc             85-05  
 32 Flynn, Cody                  Dubois HS                85-03  
 33 Parke, Dylan                 Natrona                  85-00  
 34 McMillan, Drew               Cody High Sc             84-03  
 35 Rattiff, Brayden             Lander Valle             79-09  
 36 Rackley, Conner              Green River              79-06  
 37 Rush, Austin                 Thermopolis              75-10  
 38 Bailey, Michael              Natrona                  75-06  
 39 Bartlett, John               Dubois HS                75-05  
 40 Glenmore, Raphael            Wyoming Indi             75-02  
 41 Jaramillo, James             Riverton Hig             74-00  
 42 Maurer, Logan                Meeteetse Hi             72-10  
 42 Stover, Tanner               Wind River H             72-10  
 44 Williamson, Trevor           Wyoming Indi             72-06  
 45 Taylor, Gavin                Natrona                  70-00  
 46 Bowmann, Zachary             Lander Valle             68-09  
 47 Trout, Tyler                 Natrona                  68-06  
 48 Wells, Kegan                 Lander Valle             67-07  
 49 Martinez, Sam                Green River              66-07  
 50 Morin, Ethan                 Green River              62-02  
 51 Tucker, Levi                 Ten Sleep                55-07  
 52 LaJeunnesse, Ben             Wind River H             49-09  
 53 Boyle, Jack                  Lander Valle             44-10  
 -- Dwyer, Tim                   Wind River H                ND  
 -- Glade, John                  Dubois HS                   ND  
 -- Carmon, Bishop               Cody High Sc                ND  
 -- Denton, Matt                 Lander Valle                ND  
 -- Archibald, Matt              Kemmerer                    ND  
 -- Mills, Kiah                  Shoshoni Hig                ND  
 -- Herr, Tristan                Lander Valle                ND  
 -- Kordus, Jeff                 Green River                 ND  
 
Event 66  Boys Discus Throw Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Rowley, Lucas                Natrona                 166-10   10   
  2 Bushnell, James              Cody High Sc            155-00    8   
  3 Middlestadt, Sam             Wind River H            150-06    6   
  4 Tuft, Jake                   Natrona                 138-10    5   
  5 Laible, Nate                 Natrona                 132-04    4   
  6 Macioszek, Corey             Green River             131-00    3   
  7 Newton, Timothy              Cody High Sc            127-07    2   
  8 Housley, Tanner              Kemmerer                123-00    1   
  9 Cheese, Aaron                Rock Springs            121-00  
 10 Blaylock, Andrew             Cody High Sc            118-09  
 11 Kluksdahl, Dustyn            Cody High Sc            118-08  
 12 Lupher, Joe                  Wind River H            114-04  
 13 Ritveld, Sean                Little Snake            112-10  
 14 Balstad, Dylan               Thermopolis             112-03  
 15 Stanger, Coleman             Wind River H            111-04  
 16 Meyer, Wyatt                 Riverton Hig            108-00  
 17 Buller, Dallas               Rock Springs            107-07  
 18 Cimburek, Chase              Natrona                 106-05  
 19 Orchard, Colton              Little Snake            104-09  
 20 Morris, Tyler                Lander Valle            103-05  
 21 Ready, Jacob                 Little Snake            103-00  
 22 Savage, Lane                 Riverton Hig             99-03  
 23 Gerkin, Austin               Green River              98-02  
 24 Steeds, Dawson               Riverton Hig             98-00  
 25 Meduna, Chase                Rock Springs             96-09  
 26 Koenig, Kaiden               Wind River H             96-03  
 27 Huff, Elias                  Ten Sleep                96-02  
 28 Linnan, Dalton               Shoshoni Hig             95-05  
 29 Rackley, Hunter              Green River              92-04  
 30 Gourlay, Cole                Little Snake             89-02  
 31 Gookin, Ciay                 Lander Valle             85-00  
 32 Peck, Robert                 Riverton Hig             82-06  
 33 Willow, Matt                 Lander Valle             82-02  
 34 Shipley, Adam                Lander Valle             75-07  
 -- Hiler, Luis                  Rock Springs                ND  
 
Event 67  Girls Discus Throw Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Allen, Avery                 Natrona                 125-04   10   
  2 Svilar, Hannah               Riverton Hig            113-11    8   
  3 Skinner, Kiara               Cody High Sc            113-00    6   
  4 Downing, Katelyn             Wind River H            108-11    5   
  5 Paxton, Kim                  Green River             104-06    4   
  6 LaJeunesse, Tamara           Wind River H            104-04    3   
  7 Terry, Ashley                Natrona                 100-02    2   
  8 Bennett, Brodie              Meeteetse Hi             98-01    1   
  9 Slominski, Lacey             Natrona                  94-11  
 10 White, Keara                 Cody High Sc             93-11  
 11 Scott, Paige                 Wyoming Indi             91-08  
 12 Adams, Kailee                Little Snake             90-07  
 13 Rangel, Dhestinny            Thermopolis              89-11  
 14 Roberts, Sylvan              Cody High Sc             87-11  
 14 Soll, Hannah                 Riverton Hig             87-11  
 16 Armajo, Freddie              Lander Valle             85-08  
 17 Churchill, Carly             Thermopolis              84-09  
 18 Johnson, Jessica             Riverton Hig             81-08  
 19 Poole, Kiana                 Green River              81-06  
 20 Stukel, Ashley               Kemmerer                 81-05  
 21 Capitan, Verna               Wind River H             80-04  
 22 Slominski, Hanna             Natrona                  79-02  
 23 Adams, Riley                 Little Snake             75-05  
 24 Olsen, Katie                 Thermopolis              74-05  
 25 Wilson, Callie               Little Snake             68-05  
 26 Paulson, Courtney            Kemmerer                 61-06  
 27 Knapp, Bekah                 Pinedale Hig             59-06  
 28 McCarty, Samantha            Pinedale Hig             55-01  
 29 Popp, Bridgett               Kemmerer                 53-05  
 30 Williams, Cierra             Little Snake             52-06  
 31 Kascoli, Charmayne           Kemmerer                 42-05  
 -- Morton, Taylor               Cody High Sc                ND  
 
Event 68  Girls Discus Throw Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Elliott, Sarah               Natrona                  99-00   10   
  2 Bertagnole, Lindsey          Natrona                  87-04    8   
  3 Kordus, Jennie               Green River              82-09    6   
  4 Gray, Abby                   Natrona                  79-00    5   
  5 Martin, Shelby               Rock Springs             78-03    4   
  6 Jones, Kylie                 Natrona                  77-01    3   
  7 Page, Sarah                  Natrona                  75-06    2   
  8 Hoffman, Sherae              Natrona                  73-09    1   
  9 Beaver, Natasha              Rock Springs             70-08  
 10 Asay, Ashley                 Cody High Sc             70-01  
 11 Myler, Brittany              Natrona                  70-00  
 12 Schade, Cassie               Natrona                  69-05  
 13 Lee, Jaimie                  Dubois HS                69-04  
 14 Yellowplume, Tristan         Wind River H             66-04  
 15 Nicola, Caitlyn              Cody High Sc             66-01  
 16 Roussel, Katherine           Natrona                  66-00  
 17 Porter, Shelby               Rock Springs             62-05  
 18 Hellman, Stacey              Cody High Sc             60-08  
 19 Mills, Cassie                Ten Sleep                58-08  
 19 May, Samantha                Natrona                  58-08  
 21 DeLa Tova, Jackie            Rock Springs             57-10  
 22 Muller, Tysha                Kemmerer                 57-01  
 23 Sundar, Christina            Kemmerer                 55-08  
 24 Vega, Lisa                   Natrona                  55-01  
 25 Lachowitzer, Niki            Dubois HS                54-09  
 26 Doyle, Aubrie                Pinedale Hig             54-07  
 27 Ladeoff, Kacey               Rock Springs             51-06  
 28 Howard, Kayla                Green River              51-04  
 29 Alina, Yana                  Little Snake             49-02  
 30 Kluge, Stefanie              Kemmerer                 48-02  
 31 Sharp, Devonne               St Stephens              46-00  
 32 Daniels, Cheyenne            Wyoming Indi             45-00  
 33 Johnston, Amber              Kemmerer                 43-02  
 34 Lee, Precious                St Stephens              33-06  
 35 Giles, Ashley                Wind River H             26-06  
 -- Clark, Courtney              Little Snake                ND  
 -- Bevel, Kylee                 Riverton Hig                ND  
 -- Yellowplume, Michaun         Wind River H                ND  
 -- Claney, Katie                Natrona                     ND  
 -- Thomas, Cortney              St Stephens                 ND  
 -- Joy, Stephanie               Riverton Hig                ND  
 -- Jovi, McAdams                Wyoming Indi                ND  
 -- McCain, Morgan               Thermopolis                 ND  
 -- Pingetzer, Shaide            Shoshoni Hig                ND  
 -- Groathouse, Paige            Riverton Hig                ND  
 -- Hodson, Kaelyn               Meeteetse Hi                ND  
 
              Women - Varsity - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Cody High School           176.50     2) Natrona                    91   
    3) Green River HS              79        4) Lander Valley High School  64.50
    5) Rock Springs HS-WY          59        6) Wind River HS              45   
    7) Little Snake River          39        7) Riverton High School       39   
    9) Dubois HS                   23.50    10) Thermopolis High School    14.50
   11) Meeteetse High School       11                                           
 
           Women - Junior Varsity - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Natrona                    201.50     2) Cody High School          110.50
    3) Rock Springs HS-WY          49        4) Wyoming Indian             40   
    5) Big Piney HS                37        6) Kemmerer                   36.50
    7) Green River HS              29        8) Thermopolis High School    27   
    9) Dubois HS                   16.50    10) Meeteetse High School      14   
   11) Shoshoni High School        13       12) Wind River HS               9   
   13) Lander Valley High School    3       14) Ten Sleep                   2   
 
                Men - Varsity - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Natrona                    157.50     2) Green River HS             99   
    3) Riverton High School        79        4) Cody High School           73   
    5) Rock Springs HS-WY          61        6) Lander Valley High School  47   
    7) Little Snake River          38.50     8) Wind River HS              24.50
    9) Dubois HS                   20.50    10) Thermopolis High School    17.50
   11) Ten Sleep                   12       12) Wyoming Indian             10   
   13) Big Piney HS                 4       13) Kemmerer                    4   
   15) Meeteetse High School        3.50    16) Pinedale High School        2   
 
            Men - Junior Varsity - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Natrona                    309        2) Rock Springs HS-WY         70   
    3) Dubois HS                   48        4) Cody High School           42.50
    5) Riverton High School        32        6) Wind River HS              30   
    7) Lander Valley High School   25.50     8) Green River HS             23   
    9) Shoshoni High School        16       10) Kemmerer                   13   
   11) Little Snake River          11       12) Meeteetse High School       6   
   12) Thermopolis High School      6                                           


RunnerSpace Content Manager
M/29/Washington
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Share this topic:



1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users

------DyeStat Track Talk Forums------

Main
HS General
HS Elite
College
Elite
The Plaground
Help
Training
Spikes
Nutrition
Distance
Sprints/Relays/Hur
Jumps
Throws
West
California
Nevada
West Region
Washington/Oregon
Midwest/Heartland
Michigan
Illinois
Wisconsin
Kansas
Minnesota
Midwest/Heartland Region
South/Southeast
Texas
Florida
Tennessee
South/SE Region
Northeast
Pennsylvania
New Jersey
New York
New England
Maryland  

 

International
Canada