RS/FL
DS/FL/
A.net/FL
Upload a Photo
Upload a Video
Add a News article
Write a Blog
Add a Comment
Blog Feed
News Feed
Video Feed
All Feeds
Osceola High School Track & Field and Cross Country - Kissimmee, Florida
420 S Thacker Ave, Kissimmee, Florida, 34741, United States
Report
Block
3 Followers
Home
Photos
Blog
News
Videos
Schedule/Results
Records
Athletes
Media
Cody Dana
Photos (
0
)
View
Videos (
1
)
View
News (
1
)
View
Blogs (
0
)
View
Group media
Videos
Upload Video
Athlete RSS Feed
Watch By Meet
Choose...
2015 - FACA Winter Clinic (1)
2015 - Jeff Wentworth Invitational (14)
2015 - Jimmy Carnes Indoor Track and Field Meet (2)
2015 - Pepsi Florida Relays (10)
2014 - Brian Jaeger Elite Classic (28)
2014 - Florida FHSAA Outdoor State Championships (1)
2014 - North Florida Spring Break Invitational (8)
2014 - Steinbrenner Invitational (1)
2013 - Brian Jaeger Elite Classic (7)
2013 - Florida State Relays (4)
2013 - Pepsi Florida Relays (4)
2012 - Jim Ryun Cross Country Invitational (4)
2012 - Kowboy Track Invitational (5)
2012 - Pepsi Florida Relays (2)
2011 - (1)
2011 - FACA Winter Clinic (1)
2011 - Florida FHSAA 4A Region 1 (8)
2011 - Florida FHSAA Outdoor State Championships (7)
2011 - Golden South Classic (1)
2011 - New York Diamond League - adidas Grand Prix - CANCELED PERMANENTLY (1)
2011 - Pepsi Florida Relays (5)
2010 - Florida FHSAA Outdoor State Championships (1)
2010 - Florida State Relays (7)
Folders
2012 / 2013 - (1 videos)
All Videos
Search
Boys Varsity Race Footage - Jim Ryun Invitational 2012
Published by
DyeStatFL.com
Sep 16th 2012, 9:34am
Comments
Jim Ryun XC Invitational
- Sep 15, 2012
Jim Ryun Invitational, Lakeland, FL, US
Mens 5k Varsity XC
Bib#
Name
Yr
School
Time
Pace
Pts
1
Salas, Daniel
12
Trinity Prep
16:42.60
5:22.7
1
2
Nichols, Travis
11
Land O Lakes
16:50.70
5:25.4
2
3
Chandler, Sam
12
St Petersburg
16:53.20
5:26.2
3
4
Kattenberg, Tristan
12
Holy Trinity (Me
16:56.20
5:27.1
4
5
Brown, Alex
12
Holy Trinity (Me
17:07.30
5:30.7
5
6
Stahl, Tyler
11
Land O Lakes
17:26.60
5:36.9
6
7
Keenan, Josh
12
Seffner Christia
17:35.90
5:39.9
7
8
Medina, Erick
12
Labelle
17:37.80
5:40.5
8
9
Velez, George
12
Lake Nona
17:44.90
5:42.8
9
10
Foster, Jordan
12
Circle Christian
17:45.00
5:42.8
10
11
Endrulat, Jacob
12
Keswick Christia
17:47.60
5:43.7
11
12
Kattenberg, Trevor
8
Holy Trinity (Me
17:49.30
5:44.2
12
13
Zagra, Justin
12
Olympia
17:50.60
5:44.6
13
14
Davis, Isak
10
Geneva
17:50.80
5:44.7
14
15
Hall, Benjamin
12
Wiregrass Ranch
17:52.00
5:45.1
15
16
Skidelsky, Tyler
10
Lake Highland Pr
17:53.60
5:45.6
16
17
Millson, Jesse
9
Trinity Prep
17:54.00
5:45.7
17
18
Rhodes, Tristan
10
Trinity Prep
17:55.20
5:46.1
18
19
Cacciatore, Andrew
10
Holy Trinity (Me
17:56.10
5:46.4
19
20
DeGale, Ryan
10
Lake Mary
17:56.20
5:46.4
20
21
Ault, Joseph
11
Circle Christian
18:05.60
5:49.5
21
22
Bailey, Payton
12
Lake Highland Pr
18:06.30
5:49.7
22
23
Reggentin, Paul
11
Trinity Prep
18:07.80
5:50.2
23
24
Gonzalez, Nicholas
10
Geneva
18:10.90
5:51.2
24
25
Cook, Chas
9
Trinity Prep
18:12.40
5:51.6
25
26
Hulzebos, Jonathan
11
Lakeland
18:14.40
5:52.3
26
27
Moralez, Christian
12
Hardee County
18:18.40
5:53.6
27
28
Brady, Casey
10
McKeel
18:19.20
5:53.8
28
29
Santiago, Sergio
10
Olympia
18:22.30
5:54.8
29
30
Aman, Christian
10
Lake Mary
18:22.70
5:55.0
30
31
Ferreira, Desi
10
Olympia
18:23.40
5:55.2
31
32
Henry, Jeffrey
11
Circle Christian
18:25.10
5:55.7
32
33
Navas, Alejandro
12
King
18:25.50
5:55.9
34
Wilson, Michael
8
Holy Trinity (Me
18:25.80
5:56.0
33
35
Peralta, Angelo
12
Lake Nona
18:25.90
5:56.0
34
36
Henry, Jared
12
Timber Creek
18:26.10
5:56.1
35
37
Poore, Jake
11
Land O Lakes
18:27.90
5:56.6
36
38
Elliott, Chris
11
Olympia
18:30.50
5:57.5
37
39
Peralta, Jean Carlos
9
Lake Nona
18:32.30
5:58.1
38
40
Monteclaro, Kevin
12
Timber Creek
18:32.90
5:58.2
39
41
Corinealdi, Justin
10
Celebration
18:33.00
5:58.3
40
42
Millson, Sam
11
Trinity Prep
18:34.40
5:58.7
41
43
Bruce, Semmes
11
St Petersburg
18:39.60
6:00.4
42
44
Rigel, Isaac
11
Lake Wales
18:39.90
6:00.5
43
45
White, Dustin
11
McKeel
18:40.70
6:00.8
44
46
Wainwright, Josh
11
Circle Christian
18:41.30
6:01.0
45
47
Ramos, Carlos
11
Timber Creek
18:41.90
6:01.1
46
48
Barnabei, Steven
11
Land O Lakes
18:45.70
6:02.4
47
49
Rodriguez, Joshua
11
Olympia
18:48.10
6:03.1
48
50
Kretzer, Rodney
9
Lake Gibson
18:51.10
6:04.1
49
51
Headley, Michael
12
Olympia
18:52.20
6:04.5
50
52
Araiza, Rogelio
10
Liberty
18:55.00
6:05.4
51
53
Garcia, Frank
12
Kissimmee-Osceol
18:55.90
6:05.7
52
54
Howard, Trenton
12
Lake Mary
18:56.50
6:05.8
53
55
Alastre, Thor
12
Wiregrass Ranch
18:58.50
6:06.5
54
56
Loyack, Andrew
11
Lake Nona
18:59.20
6:06.7
55
57
Huffman, Bobby
11
Lake Mary
19:01.10
6:07.3
56
58
Nazareth, Michael
10
Timber Creek
19:02.90
6:07.9
57
59
Chairez, Joel
11
Labelle
19:05.10
6:08.6
58
60
Oliver, Cole
12
Holy Trinity (Me
19:05.10
6:08.6
59
61
Abernathy, Declan
11
St Petersburg
19:05.20
6:08.6
60
62
Baltazar, Hernan
11
Okeechobee
19:06.80
6:09.2
61
63
Sadowsky, Dylan
10
McKeel
19:11.30
6:10.6
62
64
Wahy, Bryce
8
Holy Trinity (Me
19:13.60
6:11.3
63
65
Lowe, Derek
12
Timber Creek
19:17.40
6:12.6
64
66
Pace, Gordon
12
Trinity Prep
19:20.70
6:13.6
65
67
Loyack, Joseph
12
Lake Nona
19:22.40
6:14.2
66
68
Watson, Ben
12
Olympia
19:22.50
6:14.2
67
69
Post, Tyler
12
Lake Gibson
19:22.50
6:14.2
68
70
Lambert, Noah
12
Seffner Christia
19:24.10
6:14.7
69
71
Chambers, Cory
11
Seffner Christia
19:24.40
6:14.8
70
72
Jones, Dakota
10
McKeel
19:24.60
6:14.9
71
73
Henrikson, Leif
10
McKeel
19:25.70
6:15.2
72
74
Miller, Antoine
11
Lake Nona
19:29.00
6:16.3
73
75
Haase, Tyler
12
Liberty
19:29.60
6:16.5
74
76
Oergel, Dillon
12
Land O Lakes
19:32.90
6:17.6
75
77
Krush, Alekx
12
Timber Creek
19:39.80
6:19.8
76
78
Marsh, Josh
12
First Academy
19:41.40
6:20.3
77
79
Hippely, Andy
10
Wiregrass Ranch
19:42.30
6:20.6
78
80
Gonzalez, Manuel
12
Lake Nona
19:44.90
6:21.4
79
81
Sanchez, Diego
11
Celebration
19:45.70
6:21.7
80
82
Foster, Damian
10
Sebring
19:47.10
6:22.1
81
83
Gaona, Emmanuel
10
Okeechobee
19:48.40
6:22.5
82
84
Lusk, Joshua
12
Circle Christian
19:48.50
6:22.6
83
85
Nazareth, Matthew
10
Timber Creek
19:51.60
6:23.6
84
86
Fournier, Michael
11
Lake Highland Pr
19:52.90
6:24.0
85
87
Kirkman, Chad
12
Lakeland
19:54.80
6:24.6
86
88
Koning, Wesley
10
Sebring
19:55.30
6:24.8
87
89
Hill, Patrick
12
Wiregrass Ranch
19:56.30
6:25.1
88
90
Baldwin, Fox
10
Kissimmee-Osceol
19:57.50
6:25.5
89
91
Jacubec, Robert
12
Keswick Christia
19:58.20
6:25.7
90
92
Webster, Sam
10
Lake Highland Pr
19:59.20
6:26.0
91
93
Arteaga, Javier
12
Liberty
19:59.90
6:26.3
92
94
Pirionti, Jack
7
Carrollwood Day
20:01.40
6:26.7
95
Lippincott, Duncan
10
McKeel
20:01.50
6:26.8
93
96
Zapata, Oswaldo
11
Haines City
20:02.40
6:27.1
94
97
Small-Towns, Trent
11
St Petersburg
20:03.20
6:27.3
95
98
Nichols, Trevor
11
Land O Lakes
20:03.30
6:27.3
96
99
Victor, Nunez
10
Okeechobee
20:03.90
6:27.5
97
100
Creamer, Carson
12
Lake Highland Pr
20:04.40
6:27.7
98
101
Ham, Austin
11
Carrollwood Day
20:05.50
6:28.1
102
Pincket, Harrison
11
Bartow
20:05.80
6:28.1
99
103
Wright, David
9
Seffner Christia
20:08.40
6:29.0
100
104
Pinel, Zach
11
First Academy
20:11.70
6:30.0
101
105
Boudreaux, Eric
11
Wiregrass Ranch
20:12.30
6:30.2
102
106
Kallinger, Alex
11
Geneva
20:12.60
6:30.3
103
107
Pace, John
12
Land O Lakes
20:14.90
6:31.1
104
108
Pontello, Danny
11
Seffner Christia
20:15.30
6:31.2
105
109
Lawrence, Grey
10
Sebring
20:20.20
6:32.8
106
110
Muir, Stephen
11
Lake Gibson
20:22.40
6:33.5
107
111
Dekker, Levi
12
Lake Region
20:24.40
6:34.1
108
112
Spengler, Jake
11
Lake Highland Pr
20:26.80
6:34.9
109
113
Suarez, Carlos
11
Labelle
20:29.20
6:35.7
110
114
Smith, Daniel
12
Liberty
20:30.20
6:36.0
111
115
Jones, Ramel
11
Winter Haven
20:30.50
6:36.1
112
116
Sanchez, Brian
11
Winter Haven
20:31.40
6:36.4
113
117
Traxler, Elliot
11
St Petersburg
20:33.30
6:37.0
114
118
Putnam, Benjamin
10
Bartow
20:36.30
6:38.0
115
119
Farmer, Adam
11
Father Lopez
20:37.80
6:38.4
116
120
Lusk, Matthew
9
Circle Christian
20:38.60
6:38.7
117
121
Young, Taylor
12
Wharton
20:40.50
6:39.3
118
122
Estrella, Edwin
10
Kissimmee-Osceol
20:41.10
6:39.5
119
123
Ayala Turcios, Bernie
11
Wharton
20:42.40
6:39.9
120
124
Cedeno, Gamaliar
12
Kissimmee-Osceol
20:43.50
6:40.3
121
125
Nobles, Dillan
9
Lake Wales
20:44.30
6:40.5
122
126
Ozuna, Ruben
12
Hardee County
20:45.00
6:40.8
123
127
Scheiber, Kevin
10
Father Lopez
20:46.50
6:41.2
124
128
Santiago, Hunter
10
Lake Highland Pr
20:47.60
6:41.6
125
129
Bird, Matt
12
Keswick Christia
20:49.20
6:42.1
126
130
Dana, Cody
11
Kissimmee-Osceol
20:50.10
6:42.4
127
131
Babcock, Christian
12
Lake Region
20:50.80
6:42.6
128
132
Hunter, Chad
10
St Petersburg
20:51.50
6:42.9
129
133
Siliva, Sebatian
10
Father Lopez
20:52.00
6:43.0
130
134
Theriault, Nick
9
Father Lopez
20:52.40
6:43.1
131
135
Foust, Tanner
12
Lake Wales
20:54.40
6:43.8
132
136
Nyborg, Connor
9
Father Lopez
20:54.50
6:43.8
133
137
Locksmith, John
9
Kissimmee-Osceol
20:56.40
6:44.4
134
138
Begany, Brent
12
St Petersburg
20:58.70
6:45.2
135
139
Rivera, Jose Andrew
10
Sebring
20:58.90
6:45.2
136
140
Rydzik, Tristan
11
McKeel
21:05.00
6:47.2
137
141
Meldrim, Shane
9
Winter Haven
21:07.00
6:47.8
138
142
Pennington, Brian
12
Bartow
21:07.10
6:47.9
139
143
Lanier, Jarred
11
Wiregrass Ranch
21:07.10
6:47.9
140
144
Field, William
9
Lake Mary
21:08.60
6:48.4
141
145
Thomsen, Tyler
11
Lake Region
21:12.20
6:49.5
142
146
Shearer, CJ (Caleb)
9
Keswick Christia
21:13.50
6:49.9
143
147
Davis, Matt
11
Lake Mary
21:15.00
6:50.4
144
148
Nunez, Alejandro
11
Okeechobee
21:15.60
6:50.6
145
149
Bauer, Brandon
12
Lake Gibson
21:18.70
6:51.6
146
150
Rader, Austin
10
Geneva
21:20.50
6:52.2
147
151
Dimas, Pedro
11
Labelle
21:20.70
6:52.3
148
152
Byrd, Alex
12
Keswick Christia
21:22.30
6:52.8
149
153
Gonzales, Hector
10
Ridge Community
21:23.20
6:53.1
154
Ramos, Ramon
11
Lake Mary
21:23.30
6:53.1
150
155
Koning, Timothy
9
Sebring
21:23.50
6:53.2
151
156
Graves, McKenna
11
Wharton
21:23.80
6:53.3
152
157
Widerner, Larry
11
Lake Region
21:24.90
6:53.6
153
158
Frcho, Collin
9
Seffner Christia
21:25.10
6:53.7
154
159
Williams, Jared
12
Kathleen
21:25.50
6:53.8
160
Davis, Asher
10
Geneva
21:25.60
6:53.8
155
161
Roberts, Daniel
12
Kathleen
21:27.50
6:54.4
162
Donley, Kyle
10
Lakeland
21:27.80
6:54.5
156
163
Lee, Emmett
9
Kathleen
21:28.30
6:54.7
164
Clapp, Matt
9
First Academy
21:33.70
6:56.4
157
165
Briones, Adrian
11
Hardee County
21:36.20
6:57.2
158
166
Castillo, Bryan
11
Haines City
21:37.30
6:57.6
159
167
Benitez, Eduardo
8
Labelle
21:38.90
6:58.1
160
168
Dumbacher, Josh
11
Circle Christian
21:40.30
6:58.6
161
169
Duke, Jd
9
Seffner Christia
21:44.00
6:59.8
162
170
Allen, Tyler
9
Lakeland Christi
21:46.80
7:00.7
163
171
Norton, Jacob
12
Celebration
21:47.50
7:00.9
164
172
Fisher, Robert
10
Wharton
21:47.70
7:00.9
165
173
Anderson, Kenique
12
Haines City
21:48.40
7:01.2
166
174
Beatty, Brandon
11
Hardee County
21:50.00
7:01.7
167
175
Nemat, Mark
9
Keswick Christia
21:50.30
7:01.8
168
176
Luna, Martin
11
Lake Region
21:52.60
7:02.5
169
177
Cameli, Brennan
11
Wiregrass Ranch
21:58.90
7:04.6
170
178
DeJesus, Jorge
11
Lakeland
21:59.60
7:04.8
171
179
Tiger, Quinton
12
Lake Region
22:08.00
7:07.5
172
180
Gomez, Mark
12
Hardee County
22:14.50
7:09.6
173
181
Rodriguez, Leonel
10
Hardee County
22:15.90
7:10.0
174
182
Deloera, Marco
9
Hardee County
22:16.40
7:10.2
175
183
Puesan, Luis
11
Celebration
22:17.50
7:10.5
176
184
Jennings, Dendrick
9
Liberty
22:18.50
7:10.9
177
185
Jennings, Deshaun
9
Liberty
22:19.10
7:11.1
178
186
Craig, Kevin
10
Bartow
22:21.40
7:11.8
179
187
Cory, Michael
10
King
22:25.30
7:13.1
188
Edmondson, Kevon
11
Lakeland
22:25.40
7:13.1
180
189
Butler, Hakeem
12
Kissimmee-Osceol
22:25.60
7:13.1
181
190
Diaz, Gabriel
11
Florida Christia
22:27.70
7:13.8
182
191
Rogers, Major
10
Bartow
22:29.00
7:14.2
183
192
Garcia, Christian
12
Okeechobee
22:30.90
7:14.9
184
193
Scaglinione, Erich
10
Wharton
22:32.40
7:15.3
185
194
Salgado, Elias
12
Sebring
22:32.80
7:15.5
186
195
Hamilton, Juwan
9
Ridge Community
22:34.00
7:15.9
196
Adamo, Frank
12
Okeechobee
22:41.50
7:18.3
187
197
Coon, Stephen
9
First Academy
22:42.80
7:18.7
188
198
Mejio-Flores, Dorian
12
Hardee County
22:44.10
7:19.1
199
Reyna, Damian
11
Winter Haven
22:45.90
7:19.7
189
200
Cabauy II, John
10
Florida Christia
22:49.50
7:20.8
190
201
Pederson, Gabe
12
Geneva
22:52.90
7:21.9
191
202
Doupnik, Griffin
10
Wharton
22:52.90
7:21.9
192
203
Marentes, Saul
10
Sebring
23:05.80
7:26.1
193
204
Benidict, Bryce
8
Carrollwood Day
23:08.30
7:26.9
205
Hireline, Andrew
9
Wharton
23:08.50
7:27.0
194
206
Jean baptiste, Derrick
11
Haines City
23:11.90
7:28.0
195
207
Rizer, Cody
12
Lake Region
23:16.60
7:29.6
196
208
Williams, Shaquille
12
Ridge Community
23:19.50
7:30.5
209
Baltazar, Abraham
10
Okeechobee
23:25.00
7:32.3
197
210
Zapata, Emmanual
11
Haines City
23:25.10
7:32.3
198
211
Voight, Joseph
12
Lakeland
23:26.50
7:32.7
199
212
Buckstein, Evan
12
Celebration
23:29.00
7:33.6
200
213
Starling, Brandon
7
Lakeland Christi
23:29.50
7:33.7
201
214
Voight, Nick
12
Tenoroc Senior
23:31.30
7:34.3
215
Kaye, Brandon
8
Lakeland Christi
23:32.00
7:34.5
202
216
Salazar, Joshua
11
Florida Christia
23:43.60
7:38.3
203
217
Agar, Miles
12
First Academy
23:45.80
7:39.0
204
218
Williamson, Dominic
11
Celebration
23:52.90
7:41.2
205
219
Callaway, Zack
11
Tampa Catholic
23:53.60
7:41.5
220
Diaz, Nicolas
11
Tampa Catholic
24:37.80
7:55.7
221
Santos, Fransisco
10
Winter Haven
24:46.00
7:58.3
206
222
Eggert, Ben
9
Tampa Bay HEAT
24:50.80
7:59.9
207
223
Riscanevo, Fernando
12
Florida Christia
24:54.30
8:01.0
208
224
Ramos, Richard
11
Haines City
24:54.30
8:01.0
209
225
Stowers, Christian
11
Bartow
24:56.70
8:01.8
210
226
Chan, Matthew
9
King
24:58.40
8:02.3
227
Millian, William
11
Florida Christia
24:59.90
8:02.8
211
228
Cooper, Erik
10
King
25:00.50
8:03.0
229
Smtih, Walter
12
Lake Gibson
25:03.00
8:03.8
212
230
West, Jason
11
Father Lopez
25:07.10
8:05.1
213
231
Llodra, Allen
12
Florida Christia
25:10.00
8:06.1
214
232
Dennis, Bailey
12
Ridge Community
25:12.90
8:07.0
233
Black, Colt
10
Lake Wales
25:17.20
8:08.4
215
234
Rollins, Andrew
10
Winter Haven
25:27.10
8:11.6
216
235
Lora, Cirilo
12
Lake Wales
25:32.30
8:13.2
217
236
Rohm, Noah
10
Tampa Bay HEAT
25:54.20
8:20.3
218
237
Perdue, Garrett
11
Lake Wales
25:54.30
8:20.3
219
238
Eads, Andrew
12
Father Lopez
26:23.20
8:29.6
220
239
Cloud, Rodney
12
Oasis
26:28.60
8:31.4
221
240
Carter, Conrad
9
First Academy
26:29.90
8:31.8
222
241
Robertson, Luke
10
Winter Haven
26:51.50
8:38.7
223
242
Daniels, Bronson
11
Lake Gibson
27:08.90
8:44.3
224
243
Meyer, Chip
10
Tampa Bay HEAT
27:16.30
8:46.7
225
244
Agosti, Matt
10
Lakeland Christi
27:16.60
8:46.8
226
245
Musick, Parker
8
Lakeland Christi
27:17.50
8:47.1
227
246
Wells, Devin
12
Haines City
28:00.30
9:00.9
228
247
Nemer, Mohamad
10
Bartow
28:05.80
9:02.6
229
248
Wilson, John
8
Oasis
28:27.70
9:09.7
230
249
Martinez, Victor
12
Tenoroc Senior
28:34.40
9:11.9
250
Belasario, Trey
12
Tampa Bay HEAT
28:36.80
9:12.6
231
251
Nguyen, Arthur
11
Tenoroc Senior
28:40.10
9:13.7
252
Pablo, Andy De
8
Florida Christia
29:33.00
9:30.7
232
253
Cloud, Jonathon
9
Oasis
30:06.70
9:41.6
233
254
Rossow, Quintan
10
Tampa Bay HEAT
31:17.00
10:04.2
234
255
Hallock, Jared
5
Oasis
31:31.10
10:08.7
235
256
Tomasky, Sam
9
Oasis
33:41.20
10:50.6
236
257
Thomas, Nickolas
10
Tenoroc Senior
34:20.30
11:03.2
258
Karppe, Grant
9
Foundation Chris
35:04.80
11:17.5
259
Sabadano, Cody
10
Foundation Chris
36:29.10
11:44.6
« Videos attached to Meet: »
Boys Varsity Race Footage - Jim Ryun Invitational 2012
Boys JV Race Footage - Jim Ryun Invitational 2012
Girls JV Race Footage - Jim Ryun Invitational 2012
Girls Varsity Race Footage - Jim Ryun Invitational 2012
Jim Ryun Invitational 2012 - Interview Runner-Up Freshman Denae C
Lauryn Falcone Rollins College - Jim Ryun Invitational 2012
Peter Licari 8K Champion Univ. of Tampa - Jim Ryun Invitational 2
Click here
for full results.
Hashtags
#distancepreps
#jim-ryun-invitational
305 shares:
Jim Ryun Cross Country Invitational
,
Bartow Senior High School Track & Field and Cross Country - Bartow, Florida
,
Carrollwood Day School Track & Field and Cross Country - Tampa, Florida
,
Celebration High School Track & Field and Cross Country - Celebration, Florida
view all
0
likes:
0
comment(s)
History for Osceola High School Track & Field and Cross Country - Kissimmee, Florida
Year
Videos
News
Photos
Blogs
2015
27
34
2014
38
3
2013
15
15
2012
11
14
2011
24
7
2010
8
3
Show 3 more
Hashtags
#distancepreps
#jim-ryun-invitational
+PLUS highlights
+PLUS coverage
Live Events
Get +PLUS!