Upload a Photo Upload a Video Add a News article Write a Blog Add a Comment
Blog Feed News Feed Video Feed All Feeds

Our Media/Results from Roy Peck invitational  

Select Year:

Roy Peck invitational
March 31st
2001 W. Sunset Dr., Riverton, Wyoming, 82501, United States
 

Our Results

Roy Peck invitational - Mar 31, 2012
Riverton High School, 2001 W. Sunset Dr., Riverton, WY, US, 82501
 
Men: 100m | 200m | 400m | 800m | 1600m | 110h | 300h | 4x100m | 4x400m | Shot | Discus | HJ | LJ | TJ | PV

Women: 100m | 200m | 400m | 800m | 1600m | 3200m | 100h | 300h | 4x100m | 4x400m | Shot | Discus | HJ | LJ | TJ

Team Scores
 
Mens 100m Junior Varsity Back to top
  Name Yr School Finals Wind H# Pts
3 Blanchard, Leighton   Cody 12.75 nwi 8 6
5 Hult, Cody   Cody 12.79 nwi 8 4
8 Rase, Brandon   Cody 13.06 nwi 6 0.50
21 Housden, Dillion   Cody 13.44 nwi 2  
32 Landerman, Skylar   Cody 13.82 nwi 5  
-- Feusner, Brayden   Cody NT nwi 2  
 
Mens 100m Varsity Back to top
  Name Yr School Finals Wind H# Pts
9 Rivera, Noah   Cody 11.55 nwi 5  
11 Rivera, Quinn   Cody 11.62 nwi 1  
16 Wood, Colton   Cody 11.81 nwi 6  
-- Dickson, David   Cody NT nwi 4  
 
Mens 200m Junior Varsity Back to top
  Name Yr School Finals Wind H# Pts
8 Blanchard, Leighton   Cody 25.85 nwi 1 1
10 Beaudrie, John   Cody 26.21 nwi 1  
11 Rase, Brandon   Cody 26.68 nwi 8  
14 Mason, Don   Cody 26.79 nwi 1  
 
Mens 200m Varsity Back to top
  Name Yr School Finals Wind H# Pts
15 Werner, Jake   Cody 25.26 nwi 1  
17 Dickson, David   Cody 25.48 nwi 5  
29 Hult, Cody   Cody 27.04 nwi 3  
 
Mens 400m Junior Varsity Back to top
  Name Yr School Finals H# Pts
6 Neuman, Taylor   Cody 1:01.78 2 3
11 Baum, Hunter   Cody 1:03.41 1  
-- Beaudrie, John   Cody NT 4  
 
Mens 400m Varsity Back to top
  Name Yr School Finals H# Pts
2 Wood, Colton   Cody 52.47 4 8
12 Graves, Ben   Cody 54.90 3  
16 West, Joshua   Cody 56.70 1  
-- Rivera, Noah   Cody NT 3  
 
Mens 800m Junior Varsity Back to top
  Name Yr School Finals H# Pts
3 Neiters, Ryan   Cody 2:16.25 1 6
 
Mens 800m Varsity Back to top
  Name Yr School Finals H# Pts
1 Constantine, Chase   Cody 2:14.33 1 10
2 Singer, Jon   Cody 2:21.60 1 8
12 Hult, Jackson   Cody 2:28.22 1  
 
Mens 1600m Varsity Back to top
  Name Yr School Finals H# Pts
2 Constantine, Chase   Cody 4:55.58 1 8
30 Victor, Jeff   Cody 6:27.52 1  
 
Mens 110m Hurdles Varsity Back to top
  Name Yr School Finals H# Pts
-- Neary, Bryce   Cody NT 2  
-- Bower, Jackson   Cody NT 2  
 
Mens 300m Hurdles Varsity Back to top
  Name Yr School Finals H# Pts
8 Bower, Jackson   Cody 46.85 2 1
11 Walton, Chase   Cody 47.20 2  
17 Mason, Don   Cody 1:21.90 1  
 
Mens 4x100m Relay Junior Varsity Back to top
  Name   School Finals H# Pts
2 Landerma, Vaughn,
Stroud, Oilar
  Cody 49.02 1 8
 
Mens 4x100m Relay Varsity Back to top
  Name   School Finals H# Pts
2 Wood, Pehringe,
Hubbell, Rivera
  Cody 45.58 1 8
 
Mens 4x400m Relay Junior Varsity Back to top
  Name   School Finals H# Pts
2 Baum, Neiters,
Neuman, Hult
  Cody 3:58.18 1 8
 
Mens 4x400m Relay Varsity Back to top
  Name   School Finals H# Pts
4 West, Graves,
Pehringe, Rivera
  Cody 3:44.85 1 5
 
Mens Shot Put Junior Varsity Back to top
  Name Yr School Finals H# Pts
1 Hildalgo, Eduardo   Cody 43-03.00(13.18m) 1 10
28 Vaughn, Dominic   Cody 31-08.00(9.65m) 1  
38 Oilar, Malik   Cody 30-01.00(9.17m) 1  
-- Rankin, William   Cody ND(--) 1  
-- Stroud, Marc   Cody ND(--) 1  
 
Mens Shot Put Varsity Back to top
  Name Yr School Finals H# Pts
1 Swope, Zach   Cody 46-05.50(14.16m) 1 10
5 Kluksdahl, Dusty   Cody 43-09.00(13.34m) 1 4
16 Hubbell, Taylor   Cody 40-03.75(12.29m) 1  
24 McMillan, Drew   Cody 38-02.00(11.63m) 1  
 
Mens Discus Junior Varsity Back to top
  Name Yr School Finals H# Pts
16 Hildalgo, Eduardo   Cody 96-03(29.34m) 1  
20 Vaughn, Dominic   Cody 92-03(28.12m) 1  
21 Feusner, Brayden   Cody 89-05(27.25m) 1  
28 Oilar, Malik   Cody 87-01(26.54m) 1  
-- Stroud, Marc   Cody ND(--) 1  
-- Rankin, William   Cody ND(--) 1  
 
Mens Discus Varsity Back to top
  Name Yr School Finals H# Pts
1 Kluksdahl, Dusty   Cody 134-01(40.87m) 1 10
20 Swope, Zach   Cody 103-10(31.65m) 1  
29 McMillan, Drew   Cody 94-11(28.93m) 1  
-- Hildalgo, Eduardo   Cody ND(--) 1  
 
Mens High Jump Junior Varsity Back to top
  Name Yr School Finals H# Pts
-- Pollock, Brennan   Cody NH(--) 1  
-- Housden, Dillion   Cody NH(--) 1  
 
Mens High Jump Varsity Back to top
  Name Yr School Finals H# Pts
8 Pehringer, Tate   Cody 5-09.00(1.75m) 1 1
10 Hult, Jackson   Cody 5-07.00(1.70m) 1  
10 Bower, Jackson   Cody 5-07.00(1.70m) 1  
-- Neary, Bryce   Cody NH(--) 1  
 
Mens Long Jump Junior Varsity Back to top
  Name Yr School Finals Wind H# Pts
2 Neuman, Taylor   Cody 17-07.25(5.37m) nwi 1 8
16 Neiters, Ryan   Cody 15-09.25(4.81m) nwi 1  
19 Mason, Don   Cody 15-05.00(4.70m) nwi 1  
28 Baum, Hunter   Cody 14-07.00(4.45m) nwi 1  
 
Mens Long Jump Varsity Back to top
  Name Yr School Finals Wind H# Pts
15 Hubbell, Taylor   Cody 18-02.50(5.55m) nwi 1  
21 Dickson, David   Cody 17-05.25(5.31m) nwi 1  
23 Hult, Cody   Cody 16-11.25(5.16m) nwi 1  
 
Mens Triple Jump Junior Varsity Back to top
  Name Yr School Finals Wind H# Pts
14 Housden, Dillion   Cody 32-02.50(9.82m) nwi 1  
 
Mens Triple Jump Varsity Back to top
  Name Yr School Finals Wind H# Pts
15 Pehringer, Tate   Cody 37-09.00(11.51m) nwi 1  
19 Hubbell, Taylor   Cody 36-09.00(11.20m) nwi 1  
20 Feusner, Brayden   Cody 36-06.75(11.14m) nwi 1  
21 Hult, Cody   Cody 36-05.00(11.10m) nwi 1  
 
Mens Pole Vault Varsity Back to top
  Name Yr School Finals H# Pts
-- Rivera, Quinn   Cody NH(--) 1  
 
Womens 100m Junior Varsity Back to top
  Name Yr School Finals Wind H# Pts
1 Odasz, Jesse   Cody 14.24 nwi 1 10
15 Hellman, Stacey   Cody 16.56 nwi 1  
-- Gordon, Jessica   Cody NT nwi 3  
 
Womens 100m Varsity Back to top
  Name Yr School Finals Wind H# Pts
2 Myers, Brooke   Cody 13.18 nwi 4 8
10 Welch, Megan   Cody 14.00 nwi 1  
11 Lewis, Taylor   Cody 14.03 nwi 3  
 
Womens 200m Varsity Back to top
  Name Yr School Finals Wind H# Pts
9 Reed, Emily   Cody 29.04 nwi 1  
 
Womens 400m Varsity Back to top
  Name Yr School Finals H# Pts
3 Muething, Tiensha   Cody 1:06.35 3 6
6 Holiday, Kimberly   Cody 1:07.70 3 3
 
Womens 800m Varsity Back to top
  Name Yr School Finals H# Pts
5 Waltari, Mishayla   Cody 2:40.86 1 4
6 Muething, Tiensha   Cody 2:41.31 1 3
9 Hulbert, Sarah   Cody 2:50.56 1  
 
Womens 1600m Junior Varsity Back to top
  Name Yr School Finals H# Pts
16 Constantine, Emma   Cody 7:14.75 1  
 
Womens 1600m Varsity Back to top
  Name Yr School Finals H# Pts
1 Brinegar, Anne   Cody 5:36.31 1 10
6 Holiday, Kimberly   Cody 5:56.15 1 2.50
8 Waltari, Mishayla   Cody 6:01.62 1 1
12 Stowell, Sarah   Cody 6:25.59 1  
 
Womens 3200m Varsity Back to top
  Name Yr School Finals H# Pts
1 Brinegar, Anne   Cody 12:36.73 1 10
 
Womens 100m Hurdles Junior Varsity Back to top
  Name Yr School Finals H# Pts
6 Fales, Michelle   Cody 20.01 2 3
7 Wood, Danielle   Cody 20.56 1 2
10 Hertel, Darby   Cody 22.41 2  
13 Stoddard, Maria   Cody 23.49 2  
 
Womens 100m Hurdles Varsity Back to top
  Name Yr School Finals H# Pts
3 Reed, Emily   Cody 16.55 2 6
8 Hinze, Allison   Cody 18.06 1 1
 
Womens 300m Hurdles Junior Varsity Back to top
  Name Yr School Finals H# Pts
7 Davis, Sharron   Cody 59.56 1 2
8 Hertel, Darby   Cody 59.74 1 1
-- Fales, Michelle   Cody NT 1  
 
Womens 300m Hurdles Varsity Back to top
  Name Yr School Finals H# Pts
6 Hinze, Allison   Cody 56.14 1 3
 
Womens 4x100m Relay Junior Varsity Back to top
  Name   School Finals H# Pts
1 Relay Team   Cody 55.20 1 10
 
Womens 4x100m Relay Varsity Back to top
  Name   School Finals H# Pts
2 Relay Team   Cody 53.41 1 8
 
Womens 4x400m Relay Varsity Back to top
  Name   School Finals H# Pts
2 Relay Team   Cody 4:29.50 1 8
 
Womens Shot Put Junior Varsity Back to top
  Name Yr School Finals H# Pts
11 Hellman, Stacey   Cody 24-06.50(7.48m) 1  
-- Nicola, Caitlyn   Cody ND(--) 1  
 
Womens Shot Put Varsity Back to top
  Name Yr School Finals H# Pts
1 Roberts, Sylvan   Cody 38-09.25(11.82m) 1 10
20 White, Keara   Cody 27-11.50(8.52m) 1  
-- Skinner, Kiara   Cody ND(--) 1  
 
Womens Discus Junior Varsity Back to top
  Name Yr School Finals H# Pts
6 Morton, Taylor   Cody 74-02(22.61m) 1 3
9 Hellman, Stacey   Cody 72-03(22.02m) 1  
 
Womens Discus Varsity Back to top
  Name Yr School Finals H# Pts
3 Roberts, Sylvan   Cody 108-05(33.05m) 1 6
4 White, Keara   Cody 107-07(32.79m) 1 5
9 Myers, Brooke   Cody 90-04(27.53m) 1  
 
Womens High Jump Junior Varsity Back to top
  Name Yr School Finals H# Pts
1 Morton, Taylor   Cody 4-05.00(1.35m) 1 10
4 Odasz, Jesse   Cody 4-05.00(1.35m) 1 5
7 Fales, Michelle   Cody 4-03.00(1.30m) 1 2
 
Womens High Jump Varsity Back to top
  Name Yr School Finals H# Pts
2 Myers, Brooke   Cody 5-01.00(1.55m) 1 8
 
Womens Long Jump Junior Varsity Back to top
  Name Yr School Finals Wind H# Pts
12 Fales, Michelle   Cody 12-05.25(3.79m) nwi 1  
17 Hertel, Darby   Cody 11-10.75(3.63m) nwi 1  
19 Morton, Taylor   Cody 11-10.25(3.61m) nwi 1  
22 Gordon, Jessica   Cody 11-04.50(3.47m) nwi 1  
25 Wood, Danielle   Cody 11-01.50(3.39m) nwi 1  
 
Womens Long Jump Varsity Back to top
  Name Yr School Finals Wind H# Pts
10 Reed, Emily   Cody 14-07.75(4.46m) nwi 1  
 
Womens Triple Jump Junior Varsity Back to top
  Name Yr School Finals Wind H# Pts
14 Davis, Sharron   Cody 27-00.50(8.24m) nwi 1  
22 Stoddard, Maria   Cody 22-00.50(6.72m) nwi 1  
 
Womens Triple Jump Varsity Back to top
  Name Yr School Finals Wind H# Pts
3 Reed, Emily   Cody 33-10.00(10.31m) nwi 1 6
9 Welch, Megan   Cody 31-07.00(9.63m) nwi 1  

Notations:
c = converted Hand Timing
w = Wind Assisted (>2.0 meters per second)
^ = Altitude
Team Scores
Women - Varsity - Team Rankings - 17 Events Scored =============================================================================== 1) Cody High School 108.50 2) Natrona 84.50 3) Riverton High School 83 4) WORLAND HS 46 5) Green River HS WY 44 6) Lyman High School 41 7) RAWLINS 36 8) Little Snake River 34 9) Thermopolis High School 33 9) Shoshoni High School 33 11) Rock Springs HS-WY 27 12) Dubois HS 21 12) Wind River HS 21 14) Lander Valley High School 15 15) Saratoga 10 16) Burlington HS 9 17) Wyoming Indian 7 18) Kemmerer 5 19) Ten Sleep High School 1 Women - Junior Varsity - Team Rankings - 17 Events Scored =============================================================================== 1) Natrona 89 2) Green River HS WY 77 3) Rock Springs HS-WY 71 4) Saratoga 53 5) Cody High School 48 6) Riverton High School 44 7) RAWLINS 40 8) HEM 29 9) Western Heritage Lutheran 18 9) Burlington HS 18 11) Meeteetse Longhorns 15 11) Wyoming Indian 15 13) Lyman High School 12 14) Kemmerer 10 14) Little Snake River 10 16) WORLAND HS 9 17) Thermopolis High School 8 18) Wind River HS 7 19) Lander Valley High School 2 20) St Stephens 1 Men - Varsity - Team Rankings - 17 Events Scored =============================================================================== 1) Natrona 144 2) Green River HS WY 87 3) Cody High School 73 4) Little Snake River 55 5) Riverton High School 53 6) Lyman High School 50 7) Wyoming Indian 37 8) Rock Springs HS-WY 27 9) Burlington HS 20.50 10) Thermopolis High School 20 11) Meeteetse Longhorns 17 11) Saratoga 17 13) Wind River HS 15.50 14) Dubois HS 13 14) Lander Valley High School 13 16) Shoshoni High School 11 17) Kemmerer 4 18) WORLAND HS 3 19) HEM 2 20) Ten Sleep High School 1 Men - Junior Varsity - Team Rankings - 17 Events Scored =============================================================================== 1) Natrona Orange 184.50 2) Green River HS WY 96 3) Cody High School 54.50 4) Saratoga 49 5) RAWLINS 43 6) HEM 41 7) Burlington HS 35 8) Riverton High School 33.50 9) Rock Springs HS-WY 27 10) Lander Valley High School 22 11) Wyoming Indian 12 12) Shoshoni High School 6 13) Lyman High School 5 14) WORLAND HS 4 15) Kemmerer 3.50

 

 

2012 Results - Roy Peck invitational

Published by RunnerSpace.com/HighSchool on Mar 31 2012, 10:41 PM

Results by: RunnerCard

Licensed to Riverton High School - WY  HY-TEK's Meet Manager 3/31/2012 08:02 PM
                 32nd Annual Roy Peck Invitational - 3/31/2012                 
                               RHS Track Complex                               
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 4x800 Meter Relay Junior Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Natrona  'A'                                       11:10.15   10   
     1) Onstott, Maddie                 2) Switzer, Lexie                 
     3) Johnson, Callie                 4) Borah, Mariah                  
  2 Meeteetse Longhorns  'A'                           12:42.09    8   
     1) Sessions, Haley                 2) Foote, Cheyenne                
     3) Hodson, Kaelyn                  4) May, Amelia                    
 
Event 2  Girls 4x800 Meter Relay Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Natrona  'A'                                       10:20.02   10   
     1) Sondag, Ashley                  2) Sondag, Shaelynn               
     3) Hanson, Teren                   4) Maston, Makenna                
  2 Riverton High School  'A'                          11:04.24    8   
     1) Neville, Sydnie                 2) Kister, Kassi                  
     3) Amsbaugh, Jessica               4) C'Bearing, Jillian             
  3 Little Snake River  'A'                            11:35.00    6   
     1) Jensen, Morgan                  2) Jordan, Hendrickson            
     3) Kudera, Courtney                4) Olsen, Kaitlyn                 
  4 Green River HS WY  'A'                             11:44.71    5   
     1) Cornell, Allie                  2) Gilliam, Victoria              
     3) Lake, Jonna                     4) Wilde, Hannah                  
  5 Thermopolis High School  'A'                       12:01.59    4   
     1) Paris, Ivy                      2) Jordan-Lorenz, Shannon         
     3) Cramer, Jenn                    4) Leyba, Jordan                  
  6 Wind River HS  'A'                                 13:15.52    3   
     1) Grindle, Dalyn                  2) D'Andrea, Lindsey              
     3) Johnson, Lydia                  4) Hessling, Kasi                 
 -- Burlington HS  'A'                                       DQ  
 
Event 3  Boys 4x800 Meter Relay Junior Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Green River HS WY  'A'                              9:51.84   10   
     1) Ramirez, Trenton                2) Shafe, Josh                    
     3) Waters, Austin                  4) Wright, Daniel                 
  2 Lander Valley High School  'A'                     10:02.21    8   
     1) Green, Beau                     2) Tillman, Tyrell                
     3) Makeshine, Dennis               4) Irene, Colby                   
  3 Rawlins  'A'                                       10:45.90    6   
     1) Murhpy, Colby                   2) Torres, Irvin                  
     3) Reid, Tristin                   4) Smith, Tyrel                   
  4 Hem  'A'                                           11:21.22    5   
     1) Griffith, Joe                   2) Meyer, Celsey                  
     3) Gonzales, Christian             4) Gregory, Tyler                 
 -- Natrona Orange  'A'                                      DQ  
     1) Gillum, Colten                  2) Sulser, James                  
     3)                                 4) Allen, Jesse                   
 
Event 4  Boys 4x800 Meter Relay Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Green River HS WY  'A'                              8:35.17   10   
     1) Hartford, Josh                  2) Krysl, Jerome                  
     3) Poole, Colter                   4) Corollo, Drew                  
  2 Wyoming Indian  'A'                                 8:37.11    8   
     1) Aragon, Joey                    2) Clifford, Don                  
     3) HerManyHorses, Keegan           4) Spoonhunter, Alvin             
  3 Saratoga  'A'                                       8:52.54    6   
     1) Gates, Ben                      2) Collamer, Cameron              
     3) Kerbs, Daniel                   4) Lineberry, Luke                
  4 Natrona  'A'                                        8:57.16    5   
     1)                                 2) Parmely, Bryce                 
     3) Carey, Joe                      4) Williamson, Austin             
  5 Lander Valley High School  'A'                      9:26.22    4   
     1) Hurlock, Matt                   2) Simonson, Kade                 
     3) Case, George                    4) Vierra, Jonathon               
  6 Riverton High School  'A'                           9:33.14    3   
     1) Etrich, Leon                    2) Oldman, Myron                  
     3) Spoonhunter, Brytan             4) McDonald, Ian                  
  7 Thermopolis High School  'A'                        9:48.29    2   
     1) Rhodes, Harley                  2) Cramer, John                   
     3) Kay, Logan                      4) Conner, Kacy                   
  8 Wind River HS  'A'                                  9:55.47    1   
     1)                                 2) Martinez, Johnny               
     3) Naef, Russel                    4) Perkins, Dalton                
  9 Shoshoni High School  'A'                          10:05.05  
     1) Johnson, Lawry                  2) LaGois, Casey                  
     3) Woodward, Mike                  4) Clemetson, Tyler               
 10 Worland HS  'A'                                    10:05.06  
     1) Compton, Garrett                2) Roberts, Brett                 
     3) Rothlentner, Thomas             4) Skoda, Jacob                   
 11 Little Snake River  'A'                            10:47.25  
     1) Cheatham, Colan                 2) Espy, Mike                     
     3) Lee, Connor                     4) Wille, Ryan                    
 
Event 5  Girls 100 Meter Hurdles Junior Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 George, Leslie               Burlington H             18.94   4  10   
  2 Sanger, Hanna                Rawlins                  19.04   4   8   
  3 Quinney, Ashlee              Lyman High S             19.25   4   6   
  4 Sanders, Alyssa              Green River              19.89   2   5   
  5 Gnose, Tori                  Green River              19.90   1   4   
  6 Fales, Michelle              Cody High Sc             20.01   2   3   
  7 Wood, Danielle               Cody High Sc             20.56   1   2   
  8 Lincoln, Veronica            Saratoga                 21.96   4   1   
  9 Lenoir, Aleigh               Rawlins                  22.08   4 
 10 Hertel, Darby                Cody High Sc             22.41   2 
 11 Cardenas, Codi               Kemmerer                 22.43   4 
 12 Mackie, Amber                Kemmerer                 22.93   1 
 13 Stoddard, Maria              Cody High Sc             23.49   2 
 14 Sumner, Kendra               Rock Springs             24.19   2 
 15 Wilson, Tassie               Riverton Hig             24.49   2 
 -- Haverkamp, Dani              Western Heri                DQ   4 
 -- Williams, Darian             Rock Springs                DQ   1 
 
Event 6  Girls 100 Meter Hurdles Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Eaves, Jessie                Worland HS               15.40   2  10   
  2 Leseberg, Rachelle           Dubois HS                16.49   2   8   
  3 Reed, Emily                  Cody High Sc             16.55   2   6   
  4 Vogel, Josee                 Wind River H             16.90   2   5   
  5 Huber, Holly                 Green River              16.93   2   4   
  6 Blakesley, Julia             Thermopolis              17.53   1   3   
  7 Poplin, Amy                  Rawlins                  18.03   1   2   
  8 Hinze, Allison               Cody High Sc             18.06   1   1   
  9 Nielson, Destinee            Kemmerer                 18.09   2 
 10 Crosby, Katie                Thermopolis              18.12   1 
 11 Sinn, Ramsey                 Worland HS               18.50   1 
 12 Ferguson, Lexis              Natrona                  18.91   1 
 13 Gordon, Tayler               Wind River H             18.97   1 
 14 Hermon, Brittany             Natrona                  22.21   2 
 
Event 7  Boys 110 Meter Hurdles Junior Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Pratt, Rocky                 Green River              17.26   2  10   
  2 LaFountain, Josh             Natrona Oran             18.01   2   8   
  3 Wardell, Preston             Burlington H             18.82   2   6   
  4 Seaman, R.J.                 HEM                      18.83   2   5   
  5 Wilde, Alex                  Green River              18.96   1   4   
  6 Anderson, Chase              Natrona Oran             18.97   2   3   
  7 Tolman, Garrick              Burlington H             19.16   2   2   
  8 Trout, Tyler                 Natrona Oran             19.32   2   1   
  9 George, Landon               Burlington H             19.94   1 
 10 Lovell, Brennon              Kemmerer                 19.97   1 
 11 Oldman, Dominic              Wyoming Indi             20.94   1 
 12 Ferguson, Morgan             Rock Springs             21.21   1 
 
Event 8  Boys 110 Meter Hurdles Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Stanley, Rex                 Little Snake             15.34   3  10   
  2 Huber, Zach                  Green River              15.90   3   8   
  3 Pieper, Nathan               Natrona                  16.08   3   6   
  4 Harrison, Jon                Lyman High S             16.41   3   5   
  5 Hawk, Jesse                  Dubois HS                16.42   3   4   
  6 George, Anson                Burlington H             16.58   3   3   
  7 Nicolds, Tyler               Natrona                  17.12   3   2   
  8 Keller, Wyatt                Rock Springs             17.65   2   1   
  9 Haun, Kaden                  Thermopolis              18.13   1 
 10 Wright, Nick                 Shoshoni Hig             18.15   2 
 11 Giron, Harley                Kemmerer                 18.16   2 
 12 Zyurich, Shaun               Lander Valle             18.49   2 
 13 Dahlby, Daniel               Natrona                  18.84   2 
 14 Hawk, Rowan                  Dubois HS                19.45   1 
 15 Hunsicker, Lane              Natrona                  20.67   1 
 16 Snyder, Dakota               Wind River H             21.19   1 
 -- Graham, Tyler                Riverton Hig                NT   3 
 -- Neary, Bryce                 Cody High Sc                NT   2 
 -- Bower, Jackson               Cody High Sc                NT   2 
 
Event 9  Girls 100 Meter Dash Junior Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Odasz, Jesse                 Cody High Sc             14.24   1  10   
  2 Haverkamp, Dani              Western Heri             14.28   4   8   
  3 Sanger, Hanna                Rawlins                  14.87   4   6   
  4 Binder, Chelsey              Natrona                  15.40   4   5   
  5 Goodnight, Barbara           Wyoming Indi             15.53   1   4   
  6 Adams, Stormi                Green River              15.56   4   3   
  7 Smith, Taylor                Saratoga                 15.79   2   2   
  8 Merchant, Destry             Green River              16.02   2   1   
  9 Dingman, Kaia                Rawlins                  16.08   4 
 10 Wardell, Ashlee              Burlington H             16.09   3 
 11 Hodges, Shelby               Worland HS               16.43   4 
 12 Christionsen, Amanda         Lander Valle             16.46   4 
 13 Pfaff, Josie                 Green River              16.53   2 
 14 Trevizo, Sandra              Green River              16.54   2 
 15 Hellman, Stacey              Cody High Sc             16.56   1 
 16 Duran, Adrina                Wyoming Indi             17.41   2 
 17 Miller, Shoshanna            Wyoming Indi             18.11   1 
 18 Aragon, Claire               Wyoming Indi             18.16   1 
 19 Hindman, Ranelle             Wind River H             18.79   2 
 -- Sumner, Kendra               Rock Springs                NT   2 
 -- Shillcox, Nicole             Green River                 NT   1 
 -- Sharpston, Hanna             Shoshoni Hig                NT   3 
 -- Schmidt, Sierra              Thermopolis                 NT   2 
 -- Gordon, Jessica              Cody High Sc                NT   3 
 -- Lenoir, Aleigh               Rawlins                     NT   3 
 -- Andrews, Hailee              Green River                 NT   3 
 -- Deere, Alyssa                Rawlins                     NT   3 
 -- McKenzie, Loren              Green River                 NT   3 
 -- Montoya, Zhannell            Rawlins                     NT   3 
 -- Maddock, Tasha               Shoshoni Hig                NT   4 
 
Event 10  Girls 100 Meter Dash Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Thomas, Kereston             Rawlins                  12.47   4  10   
  2 Myers, Brooke                Cody High Sc             13.18   4   8   
  3 Soderstrom, Shayna           Worland HS               13.37   3   6   
  4 Jackson, Rahnee              Natrona                  13.41   4   5   
  5 Wille, Morgan                Little Snake             13.69   4   4   
  6 McGill, Jasmine              Wyoming Indi             13.77   2   3   
  7 Jackson-Brown, Carra         Natrona                  13.86   3   2   
  8 Johnson, Tayler              Green River              13.96   4   1   
  9 Garza, Deja                  Burlington H             13.97   4 
 10 Welch, Megan                 Cody High Sc             14.00   1 
 11 Lewis, Taylor                Cody High Sc             14.03   3 
 12 Deking, Drew                 Lander Valle             14.20   2 
 13 Thompson, Olivia             Shoshoni Hig             14.40   3 
 14 Ice, Emily                   Rock Springs             14.41   3 
 15 Goff, Natalee                Shoshoni Hig             14.42   2 
 16 Rowan, Keesha                Lander Valle             14.46   3 
 17 Hodson, Kaelyn               Meeteetse Lo             14.55   2 
 18 Brown, Storiee               Natrona                  14.64   3 
 18 Martin, Celsey               Shoshoni Hig             14.64   2 
 20 Gilbert, Kennadi             Kemmerer                 14.69   1 
 21 Lee, Katie                   Little Snake             14.84   4 
 22 Lewton, Carina               Ten Sleep Hi             14.91   1 
 23 Poplin, Amy                  Rawlins                  15.02   2 
 24 Hermon, Brittany             Natrona                  15.04   3 
 25 Schulthess, Katie            Kemmerer                 15.72   1 
 26 Eggink, Sharon               Ten Sleep Hi             17.86   2 
 -- Leseberg, Rachelle           Dubois HS                   NT   4 
 -- Hessling, Kasi               Wind River H                NT   2 
 
Event 11  Boys 100 Meter Dash Junior Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Barlow, Brady                Green River              11.97   8  10   
  2 Myler, Thomas                Natrona Oran             12.72   8   8   
  3 Blanchard, Leighton          Cody High Sc             12.75   8   6   
  4 Reichert, Riely              Riverton Hig             12.78   7   5   
  5 Hult, Cody                   Cody High Sc             12.79   8   4   
  6 Palmer, Cody                 Rawlins                  12.83   7   3   
  7 Merlo, Michael               Saratoga                 13.05   6   2   
  8 Rase, Brandon                Cody High Sc             13.06   6   0.50
  8 Webster, Robert              Kemmerer                 13.06   2   0.50
 10 Hill, Marshal                Saratoga                 13.11   6 
 11 Parke, Dylan                 Natrona Oran             13.15   8 
 12 McLean, Chance               Natrona Oran             13.16   2 
 13 Kroger, Blake                Worland HS               13.19   5 
 14 Westlake, Tyler              Riverton Hig             13.28   6 
 15 Jefferson, Isaac             Rawlins                  13.31   6 
 16 Donaldson, Levi              Lander Valle             13.32   8 
 16 Reed, Zach                   Kemmerer                 13.32   7 
 18 Bartlett, Kyle               Saratoga                 13.34   6 
 19 Bryan, Taven                 Natrona Oran             13.36   5 
 20 Randolph, Lucas              Rawlins                  13.41   7 
 21 Housden, Dillion             Cody High Sc             13.44   2 
 21 Scaling, Micah               Natrona Oran             13.44   7 
 23 Moss, Jesse                  Wyoming Indi             13.50   2 
 24 Bell, Jarred                 Lander Valle             13.51   7 
 24 Parker, Aaron                Natrona Oran             13.51   7 
 26 Meyer, Keagan                Lander Valle             13.56   8 
 27 Bosch, Jake                  Natrona Oran             13.59   7 
 28 Trout, Tyler                 Natrona Oran             13.63   2 
 29 Acton, Dylan                 Rawlins                  13.69   3 
 30 Makinen, Scott               Rawlins                  13.79   4 
 31 Irving, Tayler               Green River              13.81   3 
 32 Landerman, Skylar            Cody High Sc             13.82   5 
 33 Kidd, Gerald                 Rawlins                  13.84   4 
 33 Bailey, Keston               Green River              13.84   2 
 35 Brennan, John                Saratoga                 14.00   4 
 36 Turner, Sam                  Natrona Oran             14.06   4 
 37 Benefield, Kyle              HEM                      14.42   5 
 38 Marple, Ethan                Shoshoni Hig             14.57   5 
 39 Finch, Kevin                 Rawlins                  14.64   5 
 40 Todd, Russell                Little Snake             14.72   3 
 41 Gregory, Tyler               HEM                      14.76   4 
 42 Berrios, Ryan                Rawlins                  14.78   4 
 43 Sherman, Zach                Rawlins                  14.88   3 
 44 Anderson, Chase              Worland HS               14.94   3 
 45 Starks, Daniel               Little Snake             15.79   4 
 46 Todd, Raiden                 Little Snake             16.78   3 
 47 O'Neal, Charlie              Wyoming Indi             17.05   1 
 48 Coe, Logan                   Riverton Hig             17.10   1 
 49 Lyons, Blake                 Kemmerer                 17.40   1 
 50 Oman, Ben                    Rawlins                  18.38   3 
 -- Feusner, Brayden             Cody High Sc                NT   2 
 -- Fus, Tim                     Shoshoni Hig                NT   6 
 -- Crosby, Ben                  Thermopolis                 NT   2 
 -- Blackburn, Dustin            St Stephens                 NT   1 
 -- Evans, Kian                  Natrona Oran                NT   8 
 -- Rogge, Rhett                 Riverton Hig                NT   5 
 -- Quengel, Til                 Lyman High S                NT   5 
 -- Saunders, Gaige              Riverton Hig                NT   6 
 -- Steinke, Pedro               Rawlins                     NT   3 
 -- Somke, Paul                  Little Snake                NT   4 
 
Event 12  Boys 100 Meter Dash Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Wallace, Graham              Natrona                  11.27   7   9   
  1 Hartbank, Logan              Riverton Hig             11.27   5   9   
  3 Harrison, Devin              Green River              11.30   7   6   
  4 Kroupa, Adam                 Green River              11.34   7   5   
  5 Rupe, Tyler                  Wind River H             11.35   7   3.50
  5 Mancuso, Ben                 Burlington H             11.35   7   3.50
  7 Creager, Robert              Natrona                  11.46   5   2   
  8 Wille, Daniel                Little Snake             11.48   7   1   
  9 Rivera, Noah                 Cody High Sc             11.55   5 
 10 Withers, Seth                Riverton Hig             11.59   7 
 11 Rivera, Quinn                Cody High Sc             11.62   1 
 12 Wartman, Colby               Worland HS               11.69   4 
 13 Colson, Joel                 Dubois HS                11.70   7 
 14 Sanders, Josh                Green River              11.71   5 
 15 Archibald, Matt              Kemmerer                 11.78   5 
 16 Wood, Colton                 Cody High Sc             11.81   6 
 16 Chriswisser, Kris            HEM                      11.81   5 
 18 Amadi, Kevin                 Rock Springs             11.91   6 
 19 Miller, Zach                 Saratoga                 11.97   6 
 20 Bloom, Skyler                Green River              12.00   6 
 21 Housley, Tanner              Kemmerer                 12.22   4 
 21 Malmstrom, Chance            Rock Springs             12.22   4 
 23 Seghetti, Josh               Natrona                  12.28   4 
 24 Worral, Eli                  Worland HS               12.44   3 
 24 Mattocks, Jesse              Lander Valle             12.44   6 
 24 Bossert, Cole                Wind River H             12.44   4 
 27 Lee, Grayson                 Little Snake             12.50   6 
 28 Stinson, Tate                Saratoga                 12.60   4 
 29 Abbott, Tanner               Thermopolis              12.63   3 
 30 Sedey, James                 Rock Springs             12.72   3 
 31 Zyurich, Shaun               Lander Valle             12.78   6 
 32 Malone, Ryan                 Saratoga                 12.84   2 
 33 Hernandez, Bronson           Worland HS               12.91   3 
 34 Chamberlain, Izail           Rawlins                  12.99   2 
 35 Schatz, Lance                Burlington H             13.06   1 
 36 Leach, Drew                  Riverton Hig             13.34   2 
 37 Young, Austin                Rawlins                  13.38   3 
 38 Fall, Nathan                 Rawlins                  13.43   2 
 39 Schmidt, Lane                Thermopolis              13.46   2 
 40 Schultejann, Caleb           Lander Valle             13.66   4 
 41 Niederer, Ryan               Lyman High S             13.81   2 
 42 Vega, Max                    Worland HS               13.93   2 
 -- Broadbent, Chester           Shoshoni Hig                NT   3 
 -- Conder, Ruston               Riverton Hig                NT   3 
 -- Gemelli, Brendan             Rawlins                     NT   2 
 -- Simons, Seth                 Thermopolis                 NT   1 
 -- Jaggi, Nathan                Lyman High S                NT   5 
 -- Haslam, Jayden               Shoshoni Hig                NT   6 
 -- Steffen, Mason               Shoshoni Hig                NT   5 
 -- Dickson, David               Cody High Sc                NT   4 
 -- Snyder, Brodie               Lander Valle                NT   3 
 
Event 13  Girls 1600 Meter Run Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Onstott, Maddie              Natrona                6:15.02   10   
  2 Lake, Jonna                  Green River            6:22.87    8   
  3 Johnson, Callie              Natrona                6:24.15    6   
  4 Samson, Kelsie               Saratoga               6:31.37    5   
  5 May, Amelia                  Meeteetse Lo           6:36.93    4   
  6 Davis, Nicole                Green River            6:39.50    3   
  7 Gilliam, Victoria            Green River            6:42.31    2   
  8 Conner, Kayla                Thermopolis            6:44.52    1   
  9 Wallowing Bull, Kianna       Wyoming Indi           6:47.68  
 10 Emery, Rachel                Natrona                6:53.83  
 11 DiVita, Emily                Natrona                6:54.09  
 12 Whiteman, Drew               Wyoming Indi           6:58.68  
 13 Cornell, Allie               Green River            7:00.00  
 14 Strohecker, Laura            Natrona                7:00.92  
 15 Raihl, Mariah                Natrona                7:05.15  
 16 Emma, Constantine            Cody High Sc           7:14.75  
 17 Malone, Macey                Saratoga               7:21.06  
 18 White, Loveeda               Wyoming Indi           7:34.96  
 19 Boley, Torrey                Kemmerer               7:50.33  
 -- Diaz, Ashley                 Natrona                     NT  
 -- Menck, Alli                  Lyman High S                NT  
 -- Neville, Sydnie              Riverton Hig                NT  
 -- Noisyhawk, Kelli             Lander Valle                NT  
 
Event 14  Girls 1600 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Brinegar, Anne               Cody High Sc           5:36.31   10   
  2 Thompson, Olivia             Shoshoni Hig           5:41.08    8   
  3 C'Bearing, Jillian           Riverton Hig           5:42.02    6   
  4 Sondag, Ashley               Natrona                5:47.72    5   
  5 Maston, Makenna              Natrona                5:55.02    4   
  6 Sondag, Shaelynn             Natrona                5:56.15    2.50
  6 Holiday, Kimberly            Cody High Sc           5:56.15    2.50
  8 Waltari, Mishayla            Cody High Sc           6:01.62    1   
  9 Swenson, Mallory             Lander Valle           6:01.90  
 10 Colter, Beryl                Lander Valle           6:02.62  
 11 Clark, Peggy                 Saratoga               6:15.83  
 12 Stowell, Sarah               Cody High Sc           6:25.59  
 13 Paris, Ivy                   Thermopolis            6:32.62  
 14 White, Shaylee               Wyoming Indi           6:38.27  
 15 Robertson, Nicole            Rock Springs           6:41.09  
 16 Jordan-Lorenz, Shannon       Thermopolis            6:56.59  
 17 Ross, Natalie                Lander Valle           6:59.80  
 18 Anderson, Michele            Thermopolis            7:04.15  
 
Event 15  Boys 1600 Meter Run Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Allen, Jesse                 Natrona Oran           5:09.40   10   
  2 Sulser, James                Natrona Oran           5:09.78    8   
  3 Rembacz, Elijah              Rock Springs           5:11.78    6   
  4 Waters, Austin               Green River            5:33.58    5   
  5 Judkins, Dallas              Natrona Oran           5:33.95    4   
  6 Selley, Bailey               Lander Valle           5:35.81    3   
  7 Reid, Tristin                Rawlins                5:38.05    2   
  8 Makeshine, Dennis            Lander Valle           5:44.40    1   
  9 Spoonhunter, Brytan          Riverton Hig           5:44.65  
 10 Johnson, Jaryn               Green River            5:48.02  
 11 Irene, Colby                 Lander Valle           5:49.43  
 12 Ziehl, Bailey                Natrona Oran           5:50.24  
 13 Vierra, Jonathon             Lander Valle           5:51.34  
 14 Oldman, Myron                Riverton Hig           5:53.55  
 15 Ramirez, Trenton             Green River            5:59.46  
 16 Westwood, Justin             Kemmerer               6:05.09  
 17 Karn, Bruce                  Worland HS             6:05.31  
 18 Ballou, Mark                 Shoshoni Hig           6:09.46  
 19 Baur, Marten                 Lander Valle           6:11.21  
 20 Colman, Jacob                Natrona Oran           6:14.68  
 21 Brown, Jc                    Riverton Hig           6:17.46  
 22 Espy, Mike                   Little Snake           6:17.58  
 23 Allen, Jacob                 Meeteetse Lo           6:18.81  
 24 Kay, Logan                   Thermopolis            6:20.56  
 25 Geer, Tomas                  Lander Valle           6:26.46  
 26 Murhpy, Colby                Rawlins                6:31.14  
 27 Snively, Lane                Kemmerer               6:48.43  
 28 Walker, Jacob                Lyman High S           6:52.11  
 29 Madrid, Joey                 Rawlins                6:57.02  
 30 Michel, Dean                 Rawlins                6:59.20  
 31 Chapman, William             Natrona Oran           7:02.20  
 -- Addison, Louis               St Stephens                 NT  
 -- Devries, Taylor              Riverton Hig                NT  
 
Event 16  Boys 1600 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Gillum, Colten               Natrona                4:55.31   10   
  2 Constantine, Chase           Cody High Sc           4:55.58    8   
  3 Spoonhunter, Alvin           Wyoming Indi           4:56.81    6   
  4 Clifford, Wilson             Wyoming Indi           4:59.74    5   
  5 Parmely, Bryce               Natrona                5:03.84    4   
  6 Johnson, Lawry               Shoshoni Hig           5:07.43    3   
  7 Williamson, Austin           Natrona                5:07.68    2   
  8 McDonald, Ian                Riverton Hig           5:08.52    1   
  9 Hurlock, Matt                Lander Valle           5:12.84  
 10 Carey, Joe                   Natrona                5:13.02  
 11 Rhodes, Harley               Thermopolis            5:17.69  
 12 Case, George                 Lander Valle           5:20.40  
 13 Etrich, Leon                 Riverton Hig           5:20.68  
 14 Wright, Daniel               Green River            5:21.90  
 15 Simonson, Kade               Lander Valle           5:24.20  
 16 Miller, Daniel               Ten Sleep Hi           5:27.48  
 17 Kerbs, Daniel                Saratoga               5:27.72  
 18 Rothlentner, Thomas          Worland HS             5:28.62  
 19 Green, Beau                  Lander Valle           5:31.90  
 20 LaGois, Casey                Shoshoni Hig           5:33.48  
 21 Perkins, Dalton              Wind River H           5:38.21  
 22 Poole, Colter                Green River            5:38.81  
 23 Woodward, Mike               Shoshoni Hig           5:44.89  
 24 Roberts, Brett               Worland HS             5:47.78  
 25 Corollo, Drew                Green River            5:51.37  
 26 Compton, Garrett             Worland HS             5:55.90  
 27 Cramer, John                 Thermopolis            5:58.01  
 28 Skoda, Jacob                 Worland HS             6:03.77  
 29 Cheatham, Colan              Little Snake           6:26.08  
 30 Victor, Jeff                 Cody High Sc           6:27.52  
 
Event 17  Girls 4x100 Meter Relay Junior Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Cody High School  'A'                                 55.20   10   
 
Event 18  Girls 4x100 Meter Relay Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Natrona  'A'                                          52.34   10   
     1) Jackson-Brown, Carra            2) Jackson, Rahnee                
     3) Hanewald, Paige                 4) Binder, Bailey                 
  2 Cody High School  'A'                                 53.41    8   
     1) Welch, Megan                    2) Myers, Brooke                  
     3) Lewis, Taylor                   4)                                
  3 Riverton High School  'A'                             53.59    6   
     1) Pettit, Jensyn                  2) Leisy, Ashtyn                  
     3) Smith, Sheridan                 4) Svilar, Hannah                 
  4 Green River HS WY  'A'                                54.18    5   
     1) Huber, Holly                    2) Johnson, Tayler                
     3) Sanders, Alyssa                 4) Nussbaum, Sierra               
  5 Shoshoni High School  'A'                             55.78    4   
     1) Martin, Celsey                  2) Maddock, Tasha                 
     3) Thompson, Sarah                 4) Goff, Natalee                  
  6 Wind River HS  'A'                                    56.22    3   
     1) D'Andrea, Lindsey               2) Vogel, Josee                   
     3) Gordon, Tayler                  4) Campbell, Randi                
  7 Burlington HS  'A'                                    57.40    2   
 
Event 19  Boys 4x100 Meter Relay Junior Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Hem  'A'                                              48.89   10   
     1) Seaman, R.J.                    2) Rice, Trevor                   
     3) Richardson, Rylie               4) Palm, Quade                    
  2 Cody High School  'A'                                 49.02    8   
     1) Landerman, Skylar               2) Vaughn, Dominic                
     3) Stroud, Marc                    4) Oilar, Malik                   
 -- Natrona Orange  'A'                                      DQ  
     1)                                 2) Ravert, Garrett                
     3)                                 4) LaFountain, Josh               
 -- Natrona Orange  'B'                                      DQ  
     1) Bosch, Jake                     2) Evans, Kian                    
     3) Gillis, Brad                    4)                                
 
Event 20  Boys 4x100 Meter Relay Varsity
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Green River HS WY  'A'                                44.41   2  10   
     1) Bloom, Skyler                   2) Harrison, Devin                
     3) Kroupa, Adam                    4) Sanders, Josh                  
  2 Cody High School  'A'                                 45.58   1   8   
     1) Wood, Colton                    2) Pehringer, Tate                
     3) Hubbell, Taylor                 4) Rivera, Noah                   
  3 Lyman High School  'A'                                45.73   2   6   
     1) Bradshaw, Branson               2) Legault, Kaden                 
     3) Winglegth, Bobby                4) Harrison, Jon                  
  4 Saratoga  'A'                                         45.80   2   5   
     1) Fourman, Jake                   2) Mason, Hunter                  
     3) Samson, Anthony                 4) Miller, Zach                   
  5 Natrona  'A'                                          45.84   2   4   
     1)                                 2) Wallace, Graham                
     3) Schwieger, Ryan                 4) Martinez, Camilo               
  6 Worland HS  'A'                                       47.05   1   3   
     1) Kroger, Blake                   2) Hernandez, Bronson             
     3) Worral, Eli                     4) Wartman, Colby                 
  7 Kemmerer  'A'                                         47.09   2   2   
     1) Housley, Tanner                 2) Archibald, Matt                
     3) Reed, Zach                      4)                                
  8 Shoshoni High School  'A'                             47.24   1   1   
     1) Reynolds, Walker                2) Steffen, Mason                 
     3) Wright, Nick                    4) Haslam, Jayden                 
  9 Wind River HS  'A'                                    47.25   2 
     1)                                 2) Rupe, Tyler                    
     3) Campbell, Shepp                 4) Bossert, Cole                  
 10 Rawlins  'A'                                          47.61   1 
     1) Chamberlain, Izail              2) Palmer, Cody                   
     3) Samora, Dean                    4) Young, Austin                  
 11 Lander Valley High School  'A'                        48.92   2 
     1) Schultejann, Caleb              2) Snyder, Brodie                 
     3) Donaldson, Levi                 4) Zyurich, Shaun                 
 -- Thermopolis High School  'A'                             DQ   1 
     1) Abbott, Tanner                  2) Bridges, Omar                  
     3) Haun, Kaden                     4) Simons, Seth                   
 
Event 21  Girls 400 Meter Run Junior Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Borah, Mariah                Natrona                1:10.69   2  10   
  2 Ferguson, Lexis              Natrona                1:11.19   2   8   
  3 Giles, Danielle              Wind River H           1:11.41   2   6   
  4 Jefferies, Hadley            Worland HS             1:11.47   1   5   
  5 Bowen, Shelby                HEM                    1:12.61   2   4   
  6 Settlemire, Jordan           Riverton Hig           1:12.65   1   3   
  7 Carper, Cara                 Riverton Hig           1:12.66   1   2   
  8 Stover, Brandy               Green River            1:13.94   2   1   
  9 Lincoln, Veronica            Saratoga               1:14.82   2 
 10 May, Samantha                Natrona                1:14.91   2 
 11 Kalivas, Taylor              Rock Springs           1:20.70   1 
 
Event 22  Girls 400 Meter Run Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Thomas, Kereston             Rawlins                  59.19   3  10   
  2 Wille, Morgan                Little Snake           1:03.15   3   8   
  3 Muething, Tiensha            Cody High Sc           1:06.35   3   6   
  4 Thompson, Sarah              Shoshoni Hig           1:07.31   3   5   
  5 Lee, Katie                   Little Snake           1:07.56   2   4   
  6 Holiday, Kimberly            Cody High Sc           1:07.70   3   3   
  7 Kister, Kassi                Riverton Hig           1:08.15   3   2   
  8 Milliken, Jena               Natrona                1:08.77   2   1   
  9 Jordan, Hendrickson          Little Snake           1:09.86   2 
 10 Brown, Storiee               Natrona                1:10.08   2 
 11 Johnson, Tayler              Green River            1:10.54   2 
 12 Hermon, Brittany             Natrona                1:11.74   2 
 13 Ellis, Crystal               Kemmerer               1:15.61   1 
 14 Dietrich, Kendall            Little Snake           1:16.02   2 
 15 Cramer, Jenn                 Thermopolis            1:16.88   3 
 16 Kennah, Olivia               Green River            1:19.57   1 
 -- Pince, Hailey                Shoshoni Hig                NT   2 
 -- Schulthess, Katie            Kemmerer                    NT   1 
 -- Deking, Drew                 Lander Valle                DQ   3 
 
Event 23  Boys 400 Meter Run Junior Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Fullerton, Brandon           Riverton Hig             55.64   4  10   
  2 Glasscock, Steven            Green River              58.30   4   8   
  3 Minge, Alex                  Shoshoni Hig             59.83   4   6   
  4 Shafe, Josh                  Green River            1:01.57   4   5   
  5 Gonzales, Christian          HEM                    1:01.68   3   4   
  6 Neuman, Taylor               Cody High Sc           1:01.78   2   3   
  7 Torres, Irvin                Rawlins                1:02.33   4   2   
  8 Scaling, Micah               Natrona Oran           1:02.42   1   1   
  9 Oiler, Andrew                Saratoga               1:02.65   3 
 10 Turner, Sam                  Natrona Oran           1:03.02   1 
 11 Baum, Hunter                 Cody High Sc           1:03.41   1 
 12 Kidd, Gerald                 Rawlins                1:03.60   3 
 13 Anderson, Chase              Natrona Oran           1:03.72   2 
 14 Bartlett, Kyle               Saratoga               1:03.74   3 
 15 Griffith, Joe                HEM                    1:04.05   3 
 16 Stinson, Tate                Saratoga               1:04.62   3 
 17 Berrios, Ryan                Rawlins                1:10.83   3 
 18 Kidd, Andy                   Rawlins                1:13.72   2 
 19 Madrid, Joey                 Rawlins                1:16.63   2 
 20 Makinen, Scott               Rawlins                1:22.30   2 
 21 Michel, Dean                 Rawlins                1:24.71   2 
 22 Oman, Ben                    Rawlins                1:27.58   2 
 -- Hernandez, Jesse             Worland HS                  NT   4 
 -- Addison, Louis               St Stephens                 NT   2 
 -- Beaudrie, John               Cody High Sc                NT   4 
 -- Reynolds, Walker             Shoshoni Hig                NT   4 
 -- Schwartzkopf, Braxton        Saratoga                    NT   3 
 
Event 24  Boys 400 Meter Run Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Wille, Daniel                Little Snake             52.17   4  10   
  2 Wood, Colton                 Cody High Sc             52.47   4   8   
  3 Hartford, Josh               Green River              52.78   4   6   
  4 Wallace, Graham              Natrona                  52.85   4   5   
  5 Rupe, Tyler                  Wind River H             52.93   4   4   
  6 Martinez, Camilo             Natrona                  53.02   4   3   
  7 Stewart, Kole                Riverton Hig             53.07   4   2   
  8 Bridges, Omar                Thermopolis              53.21   3   1   
  9 Gates, Ben                   Saratoga                 53.73   4 
 10 Aragon, Joey                 Wyoming Indi             54.87   1 
 11 Bradshaw, Branson            Lyman High S             54.89   2 
 12 Graves, Ben                  Cody High Sc             54.90   3 
 13 Steffen, Mason               Shoshoni Hig             55.63   3 
 14 Hedges, Jaxon                Lander Valle             55.84   2 
 15 Keller, Wyatt                Rock Springs             55.99   3 
 16 West, Joshua                 Cody High Sc             56.70   1 
 17 Clifford, Don                Wyoming Indi             56.74   1 
 18 Mattocks, Jesse              Lander Valle             57.70   3 
 19 Aragon, Marvin               Lander Valle             58.75   2 
 20 Chaulk, Sidney               Kemmerer                 59.81   2 
 21 Campbell, Shepp              Wind River H           1:00.26   2 
 22 Barger, Kevin                Worland HS             1:02.29   1 
 23 Schatz, Lance                Burlington H           1:02.30   2 
 24 Fall, Nathan                 Rawlins                1:03.57   1 
 -- Simons, Seth                 Thermopolis                 NT   2 
 -- Herr, Tristan                Lander Valle                NT   3 
 -- Keetch, Bailey               Kemmerer                    NT   1 
 -- Broadbent, Chester           Shoshoni Hig                NT   2 
 -- Meeboer, Chandler            Natrona                     NT   3 
 -- Rivera, Noah                 Cody High Sc                NT   3 
 -- Larson, Trevor               Rawlins                     NT   1 
 
Event 25  Girls 300 Meter Hurdles Junior Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Gilbert, Kennadi             Kemmerer                 53.68   1  10   
  2 Gnose, Tori                  Green River              55.98   2   8   
  3 Sanders, Alyssa              Green River              57.02   2   6   
  4 Williams, Darian             Rock Springs             57.46   1   5   
  5 Anderson, Codee              Rawlins                  59.19   2   4   
  6 Wilson, Tassie               Riverton Hig             59.27   2   3   
  7 Davis, Sharron               Cody High Sc             59.56   1   2   
  8 Hertel, Darby                Cody High Sc             59.74   1   1   
  9 Quinney, Ashlee              Lyman High S             59.77   2 
 10 Mackie, Amber                Kemmerer               1:02.39   2 
 11 Newman, Lexy                 Rock Springs           1:02.99   1 
 12 Cardenas, Codi               Kemmerer               1:04.03   2 
 -- Fales, Michelle              Cody High Sc                NT   1 
 
Event 26  Girls 300 Meter Hurdles Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Eaves, Jessie                Worland HS               48.98   2  10   
  2 Vogel, Josee                 Wind River H             49.61   2   8   
  3 Blakesley, Julia             Thermopolis              53.95   2   6   
  4 Nielson, Destinee            Kemmerer                 54.89   1   5   
  5 Nussbaum, Sierra             Green River              56.03   2   4   
  6 Hinze, Allison               Cody High Sc             56.14   1   3   
  7 Huber, Holly                 Green River              56.21   2   2   
  8 Gordon, Tayler               Wind River H             57.47   1   1   
  9 Poplin, Amy                  Rawlins                  58.24   1 
 10 Crosby, Katie                Thermopolis            1:00.89   1 
 
Event 27  Boys 300 Meter Hurdles Junior Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Wilde, Alex                  Green River              46.20   2  10   
  2 Winter, Dominik              Saratoga                 47.11   2   8   
  3 Kalivas, Colton              Rock Springs             48.12   1   6   
  4 Tolman, Garrick              Burlington H             48.71   2   5   
  5 LaFountain, Josh             Natrona Oran             49.08   2   4   
  6 Reed, Zach                   Kemmerer                 49.99   1   3   
 -- DeGoyette, Jacob             Rock Springs                NT   1 
 -- Ferguson, Morgan             Rock Springs                NT   1 
 -- Clemetson, Tyler             Shoshoni Hig                DQ   2 
 
Event 28  Boys 300 Meter Hurdles Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Stanley, Rex                 Little Snake             40.52   3  10   
  2 Graham, Tyler                Riverton Hig             43.12   3   8   
  3 Huber, Zach                  Green River              43.42   3   6   
  4 Pieper, Nathan               Natrona                  44.37   2   5   
  5 Keller, Wyatt                Rock Springs             45.25   3   4   
  6 Lee, Grayson                 Little Snake             45.98   3   3   
  7 Samson, Anthony              Saratoga                 46.12   2   2   
  8 Bower, Jackson               Cody High Sc             46.85   2   1   
  9 Nicolds, Tyler               Natrona                  46.90   3 
 10 Haun, Kaden                  Thermopolis              47.09   2 
 11 Walton, Chase                Cody High Sc             47.20   2 
 12 Dahlby, Daniel               Natrona                  47.27   3 
 13 Giron, Harley                Kemmerer                 47.49   2 
 14 Hunsicker, Lane              Natrona                  47.57   2 
 15 Lookingbill, Dylan           Wind River H             48.46   2 
 16 Forney, Austin               Rawlins                1:18.47   1 
 17 Mason, Don                   Cody High Sc           1:21.90   1 
 -- Harrison, Jon                Lyman High S                DQ   3 
 
Event 29  Girls 800 Meter Run Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Neville, Sydnie              Riverton Hig           2:45.78   10   
  2 Diaz, Ashley                 Natrona                2:52.93    8   
  3 Conner, Kayla                Thermopolis            2:54.48    6   
  4 Samson, Kelsie               Saratoga               2:58.33    5   
  5 Borah, Mariah                Natrona                3:00.12    4   
  6 Davis, Nicole                Green River            3:02.62    3   
  7 Amsbaugh, Jessica            Riverton Hig           3:03.30    2   
  8 Binder, Chelsey              Natrona                3:07.70    1   
  9 Whiteman, Drew               Wyoming Indi           3:10.41  
 10 Strohecker, Laura            Natrona                3:11.12  
 11 Malone, Macey                Saratoga               3:12.24  
 12 Stover, Brandy               Green River            3:12.61  
 13 Emery, Rachel                Natrona                3:13.03  
 14 Koivupab, Jessica            Lander Valle           3:14.35  
 15 Noisyhawk, Kelli             Lander Valle           3:15.43  
 16 Nanamkin, Mercedes           Riverton Hig           3:19.06  
 17 White, Loveeda               Wyoming Indi           3:21.34  
 18 Davidson, Angela             Burlington H           3:29.02  
 19 Boley, Torrey                Kemmerer               3:36.61  
 
Event 30  Girls 800 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Thompson, Olivia             Shoshoni Hig           2:35.29   10   
  2 Swenson, Mallory             Lander Valle           2:38.66    8   
  3 Hanson, Teren                Natrona                2:39.18    6   
  4 Clark, Peggy                 Saratoga               2:40.70    5   
  5 Waltari, Mishayla            Cody High Sc           2:40.86    4   
  6 Muething, Tiensha            Cody High Sc           2:41.31    3   
  7 Jensen, Morgan               Little Snake           2:48.37    2   
  8 Paris, Ivy                   Thermopolis            2:48.51    1   
  9 Hulbert, Sarah               Cody High Sc           2:50.56  
 10 Robertson, Nicole            Rock Springs           2:55.89  
 11 Leyba, Jordan                Thermopolis            3:02.72  
 12 Jordan-Lorenz, Shannon       Thermopolis            3:05.14  
 13 Ross, Natalie                Lander Valle           3:05.82  
 14 Campbell, Randi              Wind River H           3:08.13  
 15 Hessling, Kasi               Wind River H           3:11.01  
 16 Grindle, Dalyn               Wind River H           3:24.46  
 
Event 31  Boys 800 Meter Run Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Collamer, Cameron            Saratoga               2:14.85   10   
  2 HerManyHorses, Keegan        Wyoming Indi           2:15.01    8   
  3 Neiters, Ryan                Cody High Sc           2:16.25    6   
  4 Lineberry, Luke              Saratoga               2:22.43    5   
  5 Oldman, Dominic              Wyoming Indi           2:22.90    4   
  6 Rembacz, Elijah              Rock Springs           2:26.90    3   
  7 Jaggi, Brandon               Lyman High S           2:30.14    2   
  8 Judkins, Dallas              Natrona Oran           2:32.78    1   
  9 Westwood, Justin             Kemmerer               2:32.83  
 10 Irene, Colby                 Lander Valle           2:33.57  
 11 Ziehl, Bailey                Natrona Oran           2:33.87  
 12 Poole, Alex                  Meeteetse Lo           2:34.09  
 13 Selley, Bailey               Lander Valle           2:34.63  
 14 Oldman, Myron                Riverton Hig           2:35.43  
 15 Ballou, Mark                 Shoshoni Hig           2:41.47  
 16 Espy, Mike                   Little Snake           2:41.95  
 17 Brown, Jc                    Riverton Hig           2:42.14  
 18 Snively, Lane                Kemmerer               2:42.22  
 19 Geer, Tomas                  Lander Valle           2:42.43  
 20 Baur, Marten                 Lander Valle           2:42.55  
 21 Colman, Jacob                Natrona Oran           2:46.31  
 22 Karn, Bruce                  Worland HS             2:52.31  
 23 Walker, Jacob                Lyman High S           2:54.42  
 24 Wille, Ryan                  Little Snake           3:04.43  
 25 Madrid, Joey                 Rawlins                3:11.97  
 26 Michel, Dean                 Rawlins                3:13.55  
 27 Chapman, William             Natrona Oran           3:14.85  
 
Event 32  Boys 800 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Constantine, Chase           Cody High Sc           2:14.33   10   
  2 Singer, Jon                  Cody High Sc           2:21.60    8   
  3 LongTimesSleeping, Greg      Wyoming Indi           2:21.75    6   
  4 Carey, Joe                   Natrona                2:22.00    5   
  5 Rhodes, Harley               Thermopolis            2:23.12    4   
  6 Etrich, Leon                 Riverton Hig           2:23.31    3   
  7 Chaulk, Sidney               Kemmerer               2:23.55    2   
  8 Miller, Daniel               Ten Sleep Hi           2:26.70    1   
  9 Case, George                 Lander Valle           2:27.69  
 10 Williamson, Austin           Natrona                2:27.95  
 11 Woodward, Mike               Shoshoni Hig           2:28.20  
 12 Hult, Jackson                Cody High Sc           2:28.22  
 13 Roberts, Brett               Worland HS             2:29.08  
 14 Cramer, John                 Thermopolis            2:32.21  
 15 Perkins, Dalton              Wind River H           2:32.27  
 16 Niederer, Ryan               Lyman High S           2:34.27  
 17 Vierra, Jonathon             Lander Valle           2:35.02  
 18 Simonson, Kade               Lander Valle           2:36.32  
 19 Naef, Russel                 Wind River H           2:36.87  
 20 Skoda, Jacob                 Worland HS             2:41.75  
 21 Martinez, Johnny             Wind River H           2:43.28  
 22 Cheatham, Colan              Little Snake           2:44.12  
 23 Forney, Austin               Rawlins                2:44.97  
 
Event 33  Girls 200 Meter Dash Junior Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Haverkamp, Dani              Western Heri             28.68   3  10   
  2 Newman, Lexy                 Rock Springs             29.39   3   8   
  3 Sanger, Hanna                Rawlins                  30.77   3   6   
  4 Fourman, Justine             Saratoga                 30.91   3   5   
  5 Switzer, Lexie               Natrona                  32.10   2   4   
  6 Goodnight, Barbara           Wyoming Indi             32.23   1   3   
  7 Christionsen, Amanda         Lander Valle             33.19   3   2   
  8 May, Samantha                Natrona                  33.27   2   1   
  9 Ellis, Crystal               Kemmerer                 33.67   2 
 10 Montoya, Zhannell            Rawlins                  33.72   2 
 11 Lawson, Amy                  Riverton Hig             33.94   3 
 12 Smith, Taylor                Saratoga                 34.06   2 
 13 Trevizo, Sandra              Green River              34.26   1 
 14 Dingman, Kaia                Rawlins                  34.43   3 
 15 Lincoln, Veronica            Saratoga                 34.50   2 
 16 Kalivas, Taylor              Rock Springs             34.61   1 
 17 Deere, Alyssa                Rawlins                  35.00   2 
 18 Guyton, Alyssa               Kemmerer                 35.15   1 
 19 Lenoir, Aleigh               Rawlins                  35.17   1 
 20 Pfaff, Josie                 Green River              35.25   1 
 21 Sumner, Kendra               Rock Springs             36.58   1 
 22 Sharpston, Hanna             Shoshoni Hig             38.04   2 
 -- McCoy, Riley                 Shoshoni Hig               DNF   3 
 
Event 34  Girls 200 Meter Dash Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Thomas, Kereston             Rawlins                  26.30   4  10   
  2 Wingeleth, Ann               Lyman High S             27.96   1   8   
  3 McConnell, Kylah             Rock Springs             28.07   4   6   
  4 Wille, Morgan                Little Snake             28.54   3   5   
  5 Leisy, Ashtyn                Riverton Hig             28.62   3   4   
  6 Johnson, Tayler              Green River              28.82   4   3   
  7 Lesmeister, Emily            Thermopolis              29.01   3   2   
  8 McGill, Jasmine              Wyoming Indi             29.02   1   1   
  9 Reed, Emily                  Cody High Sc             29.04   1 
 10 Brown, Storiee               Natrona                  29.34   3 
 11 Rowan, Keesha                Lander Valle             29.53   4 
 12 Gilbert, Kennadi             Kemmerer                 29.94   1 
 13 Ice, Emily                   Rock Springs             30.08   4 
 14 Hermon, Brittany             Natrona                  30.09   2 
 15 Binder, Bailey               Natrona                  30.20   3 
 16 Milliken, Jena               Natrona                  30.56   3 
 17 Jordan, Hendrickson          Little Snake             31.68   2 
 18 Lewton, Carina               Ten Sleep Hi             31.78   1 
 19 Blakesley, Julia             Thermopolis              32.21   2 
 20 Kennah, Olivia               Green River              32.86   2 
 21 Dietrich, Kendall            Little Snake             33.68   2 
 22 Mills, Cassie                Ten Sleep Hi             37.41   1 
 -- Lee, Katie                   Little Snake                DQ   3 
 
Event 35  Boys 200 Meter Dash Junior Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Barlow, Brady                Green River              24.93   8  10   
  2 Ravert, Garrett              Natrona Oran             25.29   8   8   
  3 Wilson, Garrett              Green River              25.53   8   6   
  4 Kalivas, Colton              Rock Springs             25.53   7   5   
  5 Mason, Hunter                Saratoga                 25.62   8   4   
  6 Glasscock, Steven            Green River              25.64   8   3   
  7 Palmer, Cody                 Rawlins                  25.73   6   2   
  8 Blanchard, Leighton          Cody High Sc             25.85   1   1   
  9 Myler, Thomas                Natrona Oran             25.99   8 
 10 Beaudrie, John               Cody High Sc             26.21   1 
 11 Rase, Brandon                Cody High Sc             26.68   8 
 12 Westlake, Tyler              Riverton Hig             26.75   5 
 13 Reichert, Riely              Riverton Hig             26.76   7 
 14 Mason, Don                   Cody High Sc             26.79   1 
 15 O'Neal, Charlie              Wyoming Indi             26.79   1 
 16 Sorensen, Chris              Lyman High S             26.91   2 
 17 Coe, Logan                   Riverton Hig             26.97   3 
 18 Randolph, Lucas              Rawlins                  27.14   7 
 19 Kroger, Blake                Worland HS               27.22   6 
 20 Hill, Marshal                Saratoga                 27.22   7 
 21 Palm, Quade                  HEM                      27.39   7 
 22 Scaling, Micah               Natrona Oran             27.41   6 
 23 Rogge, Rhett                 Riverton Hig             27.44   5 
 24 DeGoyette, Jacob             Rock Springs             27.52   6 
 25 Moss, Jesse                  Wyoming Indi             27.63   2 
 26 Bosch, Jake                  Natrona Oran             27.69   7 
 27 Parker, Aaron                Natrona Oran             27.82   7 
 28 Tolman, Garrick              Burlington H             27.92   6 
 29 Kidd, Gerald                 Rawlins                  27.99   5 
 30 Lyons, Blake                 Kemmerer                 28.07   3 
 31 Meyer, Keagan                Lander Valle             28.16   7 
 32 Fus, Tim                     Shoshoni Hig             28.23   5 
 33 Turner, Sam                  Natrona Oran             28.69   5 
 34 Webster, Robert              Kemmerer                 28.70   2 
 35 Crosby, Ben                  Thermopolis              28.83   1 
 36 Finch, Kevin                 Rawlins                  28.90   4 
 37 Meyer, Celsey                HEM                      29.00   5 
 38 Acton, Dylan                 Rawlins                  29.04   5 
 39 Torres, Irvin                Rawlins                  29.48   6 
 40 Brennan, John                Saratoga                 29.69   4 
 41 Irving, Tayler               Green River              29.98   2 
 42 Bailey, Keston               Green River              30.13   1 
 43 Smith, Tyrel                 Rawlins                  30.15   5 
 44 Marple, Ethan                Shoshoni Hig             30.40   4 
 45 Makinen, Scott               Rawlins                  30.50   3 
 46 Gonzalez, Jose               Riverton Hig             30.92   2 
 47 Trout, Tyler                 Natrona Oran             31.03   6 
 48 Berrios, Ryan                Rawlins                  31.26   4 
 49 Sherman, Zach                Rawlins                  31.90   3 
 50 Steinke, Pedro               Rawlins                  32.86   3 
 51 Oman, Ben                    Rawlins                  38.69   3 
 
Event 36  Boys 200 Meter Dash Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Harrison, Devin              Green River              23.19   6  10   
  2 Kroupa, Adam                 Green River              23.57   6   8   
  3 Stewart, Kole                Riverton Hig             23.92   4   6   
  4 Wille, Daniel                Little Snake             23.93   6   5   
  5 Bridges, Omar                Thermopolis              24.02   5   4   
  6 Mancuso, Ben                 Burlington H             24.19   6   3   
  7 Hartbank, Logan              Riverton Hig             24.61   6   2   
  8 Miller, Zach                 Saratoga                 24.65   6   1   
  9 Rupe, Tyler                  Wind River H             24.72   6 
 10 Fourman, Jake                Saratoga                 24.80   4 
 11 Schwieger, Ryan              Natrona                  24.82   6 
 12 Archibald, Matt              Kemmerer                 25.01   5 
 13 Amadi, Kevin                 Rock Springs             25.07   5 
 14 Malmstrom, Chance            Rock Springs             25.21   1 
 15 Werner, Jake                 Cody High Sc             25.26   1 
 16 Creager, Robert              Natrona                  25.31   5 
 17 Dickson, David               Cody High Sc             25.48   5 
 18 Legault, Kaden               Lyman High S             25.54   5 
 19 Abbott, Tanner               Thermopolis              25.78   4 
 20 Chriswisser, Kris            HEM                      25.81   5 
 21 Lewis, Dylan                 Riverton Hig             26.02   3 
 22 Worral, Eli                  Worland HS               26.24   4 
 23 Sedey, James                 Rock Springs             26.25   2 
 24 Campbell, Shepp              Wind River H             26.30   5 
 25 Seghetti, Josh               Natrona                  26.52   4 
 26 Forney, Austin               Rawlins                  26.61   2 
 27 Chism, Henry                 Thermopolis              26.77   3 
 28 Fall, Nathan                 Rawlins                  26.96   2 
 29 Hult, Cody                   Cody High Sc             27.04   3 
 30 Stinson, Tate                Saratoga                 27.14   3 
 31 Savage, Lane                 Riverton Hig             27.20   3 
 32 Schmidt, Lane                Thermopolis              27.33   3 
 33 Schultejann, Caleb           Lander Valle             28.12   4 
 34 Gemelli, Brendan             Rawlins                  28.94   2 
 
Event 37  Girls 3200 Meter Run Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Kudera, Courtney             Little Snake          14:59.92   10   
  2 Wallowing Bull, Kianna       Wyoming Indi          15:13.61    8   
  3 Amsbaugh, Jessica            Riverton Hig          15:35.17    6   
  4 DiVita, Emily                Natrona               15:41.76    5   
  5 Davidson, Angela             Burlington H          16:40.47    4   
 -- Maxheimer, Abbey             Wind River H                NT  
 -- Johnson, Callie              Natrona                     NT  
 
Event 38  Girls 3200 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Brinegar, Anne               Cody High Sc          12:36.73   10   
  2 C'Bearing, Jillian           Riverton Hig          12:41.24    8   
  3 Sondag, Shaelynn             Natrona               13:33.90    6   
  4 Wimpenny, Erin               Saratoga              13:45.22    5   
  5 Colter, Beryl                Lander Valle          14:01.32    4   
  6 White, Shaylee               Wyoming Indi          14:12.92    3   
  7 Olsen, Kaitlyn               Little Snake          14:13.19    2   
  8 Lewton, Kodi                 Ten Sleep Hi          15:05.15    1   
  9 Anderson, Bailey             Ten Sleep Hi          15:23.70  
 10 Anderson, Michele            Thermopolis           16:01.21  
 -- Sondag, Ashley               Natrona                     NT  
 
Event 39  Boys 3200 Meter Run Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Davidson, Nate               Burlington H          11:50.40   10   
  2 Allen, Jesse                 Natrona Oran          12:21.19    8   
  3 Spoonhunter, Brytan          Riverton Hig          12:35.68    6   
  4 Reid, Tristin                Rawlins               13:15.49    5   
  5 Karn, Bruce                  Worland HS            14:22.68    4   
  6 Murhpy, Colby                Rawlins               14:39.79    3   
 -- Sulser, James                Natrona Oran                NT  
 -- Devries, Taylor              Riverton Hig                NT  
 
Event 40  Boys 3200 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Gillum, Colten               Natrona               10:38.91   10   
  2 Clifford, Wilson             Wyoming Indi          10:56.14    8   
  3 Parmely, Bryce               Natrona               11:05.85    6   
  4 Lee, Connor                  Little Snake          11:06.70    5   
  5 LongTimesSleeping, Greg      Wyoming Indi          11:18.59    4   
  6 Rhodes, Harley               Thermopolis           11:24.05    3   
  7 Hurlock, Matt                Lander Valle          11:40.98    2   
  8 Conner, Kacy                 Thermopolis           12:13.57    1   
  9 Rothlentner, Thomas          Worland HS            12:21.11  
 10 Schatz, Lance                Burlington H          12:35.46  
 11 Perkins, Dalton              Wind River H          12:36.03  
 12 Makeshine, Dennis            Lander Valle          13:46.52  
 -- Tillman, Tyrell              Lander Valle                NT  
 -- Green, Beau                  Lander Valle                NT  
 -- Compton, Garrett             Worland HS                  NT  
 
Event 41  Girls 4x400 Meter Relay Junior Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Rawlins  'A'                                        5:03.72   10   
     1) Anderson, Codee                 2) Dingman, Kaia                  
     3) Lenoir, Aleigh                  4) Sanger, Hanna                  
  2 Natrona  'A'                                        5:20.91    8   
     1) Diaz, Ashley                    2) Emery, Rachel                  
     3) DiVita, Emily                   4) Raihl, Mariah                  
 
Event 42  Girls 4x400 Meter Relay Varsity
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Natrona  'A'                                        4:16.88   2  10   
     1) Jackson, Rahnee                 2) Hanewald, Paige                
     3) Hanson, Teren                   4) Jackson-Brown, Carra           
  2 Cody High School  'A'                               4:29.50   1   8   
     1) Hinze, Allison                  2) Muething, Tiensha              
     3) Lewis, Taylor                   4)                                
  3 Shoshoni High School  'A'                           4:31.75   2   6   
     1) Thompson, Olivia                2) Goff, Natalee                  
     3) Maddock, Tasha                  4) Thompson, Sarah                
  4 Riverton High School  'A'                           4:38.30   2   5   
     1) Pettit, Jensyn                  2) Kister, Kassi                  
     3) C'Bearing, Jillian              4) Leisy, Ashtyn                  
  5 Thermopolis High School  'A'                        4:40.01   1   4   
     1) Bjorhus, Dana                   2) Cramer, Jenn                   
     3) Lesmeister, Emily               4) Paris, Ivy                     
  6 Rock Springs Hs-Wy  'A'                             4:46.04   1   3   
  7 Burlington HS  'A'                                  4:49.77   1   2   
  8 Wind River HS  'A'                                  5:13.41   2   1   
     1) Campbell, Randi                 2) Grindle, Dalyn                 
     3) Johnson, Lydia                  4) Hessling, Kasi                 
 
Event 43  Boys 4x400 Meter Relay Junior Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Natrona Orange  'A'                                 3:49.86   10   
     3) Logan, Andrew                   4) Myler, Thomas                  
  2 Cody High School  'A'                               3:58.18    8   
     1) Baum, Hunter                    2) Neiters, Ryan                  
     3) Neuman, Taylor                  4) Hult, Jackson                  
  3 Natrona Orange  'B'                                 4:06.72    6   
     1) Gillis, Brad                    2) Evans, Kian                    
     3) White, Hezekiah                 4) Judkins, Dallas                
  4 Rawlins  'A'                                        4:08.79    5   
     1) Kidd, Gerald                    2) Randolph, Lucas                
     3) Samora, Dean                    4) Torres, Irvin                  
 
Event 44  Boys 4x400 Meter Relay Varsity
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Green River HS WY  'A'                              3:33.70   2  10   
     1) Harrison, Devin                 2) Kroupa, Adam                   
     3) Krysl, Jerome                   4) Hartford, Josh                 
  2 Natrona  'A'                                        3:39.45   2   8   
     1) Martinez, Camilo                2) Schwieger, Ryan                
     3)                                 4) Wallace, Graham                
  3 Riverton High School  'A'                           3:43.89   2   6   
     1) Fullerton, Brandon              2) Hartbank, Logan                
     3) Wilcox, Peter                   4) Graham, Tyler                  
  4 Cody High School  'A'                               3:44.85   1   5   
     1) West, Joshua                    2) Graves, Ben                    
     3) Pehringer, Tate                 4) Rivera, Noah                   
  5 Lander Valley High School  'A'                      3:46.50   2   4   
     1) Aragon, Marvin                  2) Hedges, Jaxon                  
     3) Mattocks, Jesse                 4) Herr, Tristan                  
  6 Saratoga  'A'                                       3:48.06   2   3   
     1) Winter, Dominik                 2) Samson, Anthony                
     3) Mason, Hunter                   4) Gates, Ben                     
  7 Hem  'A'                                            3:55.52   2   2   
     1) Chriswisser, Kris               2) Richardson, Rylie              
     3) Rice, Trevor                    4) Seaman, R.J.                   
  8 Shoshoni High School  'A'                           3:58.01   2   1   
     1) Steffen, Mason                  2) Clemetson, Tyler               
     3) Johnson, Lawry                  4) Minge, Alex                    
  9 Rock Springs Hs-Wy  'A'                             4:00.37   1 
 10 Wind River HS  'A'                                  4:06.84   1 
     1)                                 2) Naef, Russel                   
     3) Bossert, Cole                   4) Martinez, Johnny               
 11 Burlington HS  'A'                                  4:08.52   1 
 
Event 45  Girls Pole Vault Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Ferguson, Lexis              Natrona                9-04.00   10   
  2 Finley, Katherine            Dubois HS              8-06.00    8   
  3 Greear, Taylor               Worland HS            J8-06.00    6   
  4 Carver, Abby                 Worland HS             8-00.00    5   
  5 Klepper, Amber               Green River            7-06.00    4   
  6 Neves, Sadie                 Burlington H          J7-06.00    3   
  7 Sinn, Ramsey                 Worland HS             6-00.00    2   
  8 Bjorhus, Dana                Thermopolis           J6-00.00    1   
  9 Moffitt, Laura               Lander Valle          J6-00.00  
 10 Ice, Emily                   Rock Springs          J6-00.00  
 -- Madden, Justine              Worland HS                  NH  
 
Event 46  Boys Pole Vault Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Dahlby, Daniel               Natrona               12-06.00   10   
  2 Hawk, Jesse                  Dubois HS             12-00.00    8   
  3 George, Anson                Burlington H         J12-00.00    6   
  4 Hunsicker, Lane              Natrona               11-06.00    5   
  5 Mcneil, Josh                 Meeteetse Lo          11-00.00    4   
  6 Malmstrom, Chance            Rock Springs         J11-00.00    3   
  7 Stewart, Kole                Riverton Hig          10-06.00    2   
  8 Evans, Gard                  Riverton Hig         J10-06.00    1   
  9 Samson, Anthony              Saratoga              10-00.00  
 10 Young, Austin                Rawlins                9-00.00  
 11 Hawk, Rowan                  Dubois HS             J9-00.00  
 12 Leseberg, Kurt               Dubois HS             J9-00.00  
 13 Nicolds, Tyler               Natrona               J9-00.00  
 14 Henderson, Riley             Green River           J9-00.00  
 -- Rivera, Quinn                Cody High Sc                NH  
 -- Sanders, Josh                Green River                 NH  
 -- Leach, Drew                  Riverton Hig                NH  
 -- Larson, Trevor               Rawlins                     NH  
 -- Newmyer, Skyler              Dubois HS                   NH  
 -- Mandel, Allan                Lander Valle                NH  
 
Event 47  Girls Pole Vault Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Smith, Taylor                Saratoga               7-00.00   10   
  2 Wimpenny, Erin               Saratoga               6-06.00    8   
  3 Young, Ashley                Rawlins                6-00.00    6   
  4 Binder, Chelsey              Natrona                5-06.00    5   
 -- Diaz, Ashley                 Natrona                     NH  
 -- Davidson, Julie              Burlington H                NH  
 -- Raihl, Mariah                Natrona                     NH  
 
Event 48  Boys Pole Vault Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Oiler, Andrew                Saratoga               9-00.00   10   
  2 Gillis, Brad                 Natrona Oran           8-06.00    8   
  3 Stinson, Tate                Saratoga               8-00.00    6   
  4 Rogge, Rhett                 Riverton Hig           7-06.00    5   
  5 McLean, Chance               Natrona Oran          J7-06.00    4   
  6 Hill, Marshal                Saratoga               7-00.00    3   
  7 Logan, Andrew                Natrona Oran          J7-00.00    1.50
  7 Fullerton, Brandon           Riverton Hig          J7-00.00    1.50
  8 Sherman, Zach                Rawlins               J7-00.00  
  8 Selley, Bailey               Lander Valle          J7-00.00  
 -- Yorgason, Trent              Riverton Hig                NH  
 -- George, Landon               Burlington H                NH  
 -- Karn, Bruce                  Worland HS                  NH  
 -- Saunders, Gaige              Riverton Hig                NH  
 
Event 49  Girls Long Jump Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Wingeleth, Ann               Lyman High S          17-06.00   10   
  2 Leisy, Ashtyn                Riverton Hig          16-05.25    8   
  3 Nussbaum, Sierra             Green River           15-09.50    6   
  4 Leseberg, Rachelle           Dubois HS             15-09.00    5   
  5 Lesmeister, Emily            Thermopolis           15-06.75    4   
  6 Bjorhus, Dana                Thermopolis           15-03.00    3   
  7 Smith, Sheridan              Riverton Hig          15-02.00    2   
  8 McConnell, Kylah             Rock Springs          14-11.25    1   
  9 Ott, Ashley                  Lyman High S          14-11.00  
 10 Reed, Emily                  Cody High Sc          14-07.75  
 11 Jackson-Brown, Carra         Natrona               14-07.50  
 11 Jackson, Rahnee              Natrona               14-07.50  
 13 Wille, Morgan                Little Snake          14-06.25  
 14 Rowan, Keesha                Lander Valle          14-03.50  
 15 Greear, Taylor               Worland HS            14-00.25  
 16 Milliken, Jena               Natrona               13-09.50  
 16 Hanewald, Paige              Natrona               13-09.50  
 18 Pettit, Jensyn               Riverton Hig          13-06.50  
 19 Blakesley, Julia             Thermopolis           13-06.25  
 20 Lewton, Kodi                 Ten Sleep Hi          13-01.00  
 21 Poplin, Amy                  Rawlins               12-07.50  
 22 Kister, Kassi                Riverton Hig          12-06.50  
 23 Deking, Drew                 Lander Valle          12-06.00  
 24 Kennah, Olivia               Green River           12-02.75  
 25 Neves, Sadie                 Burlington H          11-11.25  
 26 Carver, Abby                 Worland HS            11-09.00  
 27 Smithbaker, Maddine          Lander Valle          11-07.00  
 -- D'Andrea, Lindsey            Wind River H                ND  
 -- Norwara, Marie               Worland HS                  ND  
 -- Mantlo, Kaylynn              Lander Valle                ND  
 
Event 50  Boys Long Jump Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Graham, Tyler                Riverton Hig          21-09.75   10   
  2 Stanley, Rex                 Little Snake          21-04.00    8   
  3 Winglegth, Bobby             Lyman High S          20-06.25    6   
  4 Jaggi, Nathan                Lyman High S          20-04.25    5   
  5 Bridges, Omar                Thermopolis           20-02.00    4   
  6 Mancuso, Ben                 Burlington H          19-10.00    3   
  7 Malmstrom, Chance            Rock Springs          19-09.00    2   
  8 Hawk, Jesse                  Dubois HS             19-04.75    1   
  9 Miller, Zach                 Saratoga              19-01.25  
 10 Lee, Grayson                 Little Snake          19-00.00  
 11 Schwieger, Ryan              Natrona               18-08.75  
 12 Pieper, Nathan               Natrona               18-06.75  
 13 Bloom, Skyler                Green River           18-05.00  
 14 Legault, Kaden               Lyman High S          18-04.25  
 15 Hubbell, Taylor              Cody High Sc          18-02.50  
 16 Winter, Dominik              Saratoga              18-00.25  
 16 Christensen, Blaine          Green River           18-00.25  
 18 Amadi, Kevin                 Rock Springs          17-11.75  
 19 Fourman, Jake                Saratoga              17-10.50  
 20 Aragon, Marvin               Lander Valle          17-07.50  
 21 Dickson, David               Cody High Sc          17-05.25  
 22 Giron, Harley                Kemmerer              17-03.00  
 23 Hult, Cody                   Cody High Sc          16-11.25  
 24 Schmidt, Lane                Thermopolis           16-08.25  
 25 Cramer, John                 Thermopolis           16-06.25  
 26 Hampton, Reed                Ten Sleep Hi          15-11.25  
 27 Young, Austin                Rawlins               15-11.00  
 28 Chamberlain, Izail           Rawlins               15-04.25  
 29 Bell, Jarred                 Lander Valle          15-01.00  
 30 Brunow, Justin               Lyman High S          14-06.00  
 31 Forney, Austin               Rawlins               14-05.50  
 32 Leach, Drew                  Riverton Hig          14-04.25  
 33 Mandel, Allan                Lander Valle          13-07.00  
 -- Meeboer, Chandler            Natrona                     ND  
 -- Herr, Tristan                Lander Valle                ND  
 -- Withers, Seth                Riverton Hig                ND  
 -- LaGois, Casey                Shoshoni Hig                ND  
 -- Colson, Joel                 Dubois HS                   ND  
 -- Wilcox, Peter                Riverton Hig                ND  
 
Event 51  Girls Long Jump Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Newman, Lexy                 Rock Springs          14-02.00   10   
  2 Williams, Darian             Rock Springs          13-10.50    8   
  3 Adams, Stormi                Green River           13-07.00    6   
  4 Bowen, Shelby                HEM                  J13-07.00    5   
  5 Jefferies, Hadley            Worland HS            13-02.50    4   
  6 Lincoln, Veronica            Saratoga              13-01.00    3   
  7 Cowen, Brianna               HEM                   13-00.75    2   
  8 Schmidt, Sierra              Thermopolis           12-10.00    1   
  9 Dingman, Kaia                Rawlins               12-09.50  
 10 Andrews, Hailee              Green River           12-08.50  
 11 Merchant, Destry             Green River           12-07.00  
 12 Fales, Michelle              Cody High Sc          12-05.25  
 13 Ellis, Crystal               Kemmerer              12-01.50  
 14 Wardell, Ashlee              Burlington H          12-01.25  
 15 Davidson, Julie              Burlington H          12-00.50  
 16 McKenzie, Loren              Green River           11-11.25  
 17 Hertel, Darby                Cody High Sc          11-10.75  
 17 McCoy, Riley                 Shoshoni Hig          11-10.75  
 19 Morton, Taylor               Cody High Sc          11-10.25  
 20 Hodson, Kaelyn               Meeteetse Lo          11-07.00  
 21 Young, Ashley                Rawlins               11-05.25  
 22 Gordon, Jessica              Cody High Sc          11-04.50  
 23 Sessions, Haley              Meeteetse Lo          11-03.75  
 24 May, Samantha                Natrona               11-03.25  
 25 Wood, Danielle               Cody High Sc          11-01.50  
 26 Davidson, Angela             Burlington H          10-11.00  
 27 Lawson, Amy                  Riverton Hig          10-09.25  
 28 Schulthess, Katie            Kemmerer              10-07.50  
 29 Cardenas, Codi               Kemmerer              10-03.00  
 30 Duran, Adrina                Wyoming Indi          10-02.75  
 31 Deere, Alyssa                Rawlins               10-02.50  
 32 Sumner, Kendra               Rock Springs          10-02.00  
 33 Sharpston, Hanna             Shoshoni Hig           9-08.00  
 34 Miller, Shoshanna            Wyoming Indi           9-07.00  
 35 Trevizo, Sandra              Green River            9-01.00  
 36 Aragon, Claire               Wyoming Indi           8-06.00  
 -- Hodges, Shelby               Worland HS                  ND  
 -- Pfaff, Josie                 Green River                 ND  
 
Event 52  Boys Long Jump Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Hedges, Jaxon                Lander Valle          18-01.50   10   
  2 Neuman, Taylor               Cody High Sc          17-07.25    8   
  3 Jefferson, Isaac             Rawlins               17-05.25    6   
  4 Evans, Kian                  Natrona Oran          17-03.50    5   
  5 Wilson, Garrett              Green River           17-01.00    4   
  6 Ferguson, Morgan             Rock Springs          16-07.50    3   
  7 Ravert, Garrett              Natrona Oran         J16-07.50    2   
  8 Mason, Hunter                Saratoga              16-06.00    1   
  9 Lineberry, Luke              Saratoga              16-05.50  
 10 Barlow, Brady                Green River           16-04.50  
 11 Rogge, Rhett                 Riverton Hig          16-02.75  
 12 Tolman, Garrick              Burlington H          16-02.00  
 13 Seaman, R.J.                 HEM                   16-00.50  
 14 Jaggi, Brandon               Lyman High S          15-10.25  
 15 Webster, Robert              Kemmerer              15-09.75  
 16 Neiters, Ryan                Cody High Sc          15-09.25  
 17 Meyer, Celsey                HEM                   15-09.00  
 18 Anderson, Chase              Natrona Oran          15-07.00  
 19 Bosch, Jake                  Natrona Oran          15-05.00  
 19 Brennan, John                Saratoga              15-05.00  
 19 Mason, Don                   Cody High Sc          15-05.00  
 22 Hill, Marshal                Saratoga              15-04.50  
 23 Richardson, Rylie            HEM                   15-03.75  
 24 Scaling, Micah               Natrona Oran          15-03.00  
 25 Allen, Jacob                 Meeteetse Lo          15-01.00  
 26 White, Hezekiah              Natrona Oran          15-00.00  
 27 Griffith, Joe                HEM                   14-09.00  
 28 Baum, Hunter                 Cody High Sc          14-07.00  
 28 Riedel, Matt                 Worland HS            14-07.00  
 30 Newmyer, Skyler              Dubois HS             14-06.75  
 31 Ballou, Mark                 Shoshoni Hig          14-06.50  
 32 Finch, Kevin                 Rawlins               14-05.25  
 33 Poole, Alex                  Meeteetse Lo          14-02.00  
 34 Schwartzkopf, Braxton        Saratoga              14-01.50  
 35 Irving, Tayler               Green River           13-10.75  
 36 Hernandez, Jesse             Worland HS            13-07.50  
 37 Rogers, Gage                 Worland HS            13-06.00  
 38 Schultejann, Caleb           Lander Valle          13-05.00  
 39 Anderson, Chase              Worland HS            13-02.50  
 40 Black, Cooxooeii             Lander Valle          13-01.00  
 41 Reed, Zach                   Kemmerer              13-00.25  
 42 Donaldson, Levi              Lander Valle          12-11.50  
 43 Noe, Jack                    Wind River H          12-08.50  
 44 Sherman, Zach                Rawlins               12-08.00  
 45 Peden, Clayton               Lyman High S          12-07.00  
 46 Steinke, Pedro               Rawlins               12-05.75  
 47 Gonzales, Christian          HEM                   12-02.25  
 48 Quengel, Til                 Lyman High S          12-02.00  
 -- Bluemel, Quinton             Lyman High S                ND  
 -- Geer, Tomas                  Lander Valle                ND  
 -- Black, Cooxooeii             Lander Valle                ND  
 -- Minge, Alex                  Shoshoni Hig                ND  
 -- Pingetzer, Brace             Shoshoni Hig                ND  
 -- Meyer, Keagan                Lander Valle                ND  
 
Event 53  Boys Triple Jump Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Winglegth, Bobby             Lyman High S          43-03.00   10   
  2 Krysl, Jerome                Green River           42-07.50    8   
  3 Jaggi, Nathan                Lyman High S          41-04.50    6   
  4 Bennett, Seth                Meeteetse Lo          40-03.50    5   
  5 Pieper, Nathan               Natrona               40-01.00    4   
  6 Hedges, Jaxon                Lander Valle          39-11.00    3   
  7 Legault, Kaden               Lyman High S          39-03.00    2   
  8 Schmidt, Lane                Thermopolis           38-10.00    1   
  9 Withers, Seth                Riverton Hig          38-09.50  
 10 Creager, Robert              Natrona               38-08.00  
 11 Meeboer, Chandler            Natrona               38-06.50  
 12 Bloom, Skyler                Green River           38-05.50  
 13 Seghetti, Josh               Natrona               38-02.00  
 14 Chriswisser, Kris            HEM                   37-11.00  
 15 Pehringer, Tate              Cody High Sc          37-09.00  
 16 Herr, Tristan                Lander Valle          37-03.00  
 17 Christensen, Blaine          Green River           36-11.00  
 18 Wright, Nick                 Shoshoni Hig          36-09.25  
 19 Hubbell, Taylor              Cody High Sc          36-09.00  
 20 Feusner, Brayden             Cody High Sc          36-06.75  
 21 Hult, Cody                   Cody High Sc          36-05.00  
 22 Evans, Gard                  Riverton Hig          36-00.75  
 23 Chamberlain, Izail           Rawlins               36-00.25  
 24 Aragon, Marvin               Lander Valle          35-10.00  
 25 Bossert, Cole                Wind River H          35-00.50  
 26 Lookingbill, Dylan           Wind River H          34-01.00  
 27 Bell, Jarred                 Lander Valle          32-06.25  
 28 Roberts, Brett               Worland HS            32-06.00  
 29 Worral, Eli                  Worland HS            31-10.00  
 30 Brunow, Justin               Lyman High S          31-07.50  
 -- Pingetzer, Brace             Shoshoni Hig                ND  
 -- Hampton, Reed                Ten Sleep Hi                ND  
 -- Vega, Max                    Worland HS                  ND  
 
Event 54  Girls Triple Jump Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Nussbaum, Sierra             Green River           34-09.00   10   
  2 Wingeleth, Ann               Lyman High S          34-04.00    8   
  3 Reed, Emily                  Cody High Sc          33-10.00    6   
  4 Bjorhus, Dana                Thermopolis           32-09.00    5   
  5 Ice, Emily                   Rock Springs          32-08.50    4   
  6 McConnell, Kylah             Rock Springs          32-00.25    3   
  7 Smith, Sheridan              Riverton Hig          32-00.00    2   
  8 Soderstrom, Shayna           Worland HS            31-10.00    1   
  9 Welch, Megan                 Cody High Sc          31-07.00  
 10 Sinn, Ramsey                 Worland HS            30-09.00  
 11 Lesmeister, Emily            Thermopolis           30-01.00  
 12 Ott, Ashley                  Lyman High S          29-04.50  
 13 Grindle, Dalyn               Wind River H          28-04.00  
 14 Milliken, Jena               Natrona               27-11.00  
 15 Campbell, Randi              Wind River H          27-05.00  
 16 Kennah, Olivia               Green River           27-02.50  
 17 Mantlo, Kaylynn              Lander Valle          27-00.50  
 18 Neves, Sadie                 Burlington H          27-00.00  
 19 Lewton, Carina               Ten Sleep Hi          26-10.00  
 19 Deking, Drew                 Lander Valle          26-10.00  
 21 Binder, Bailey               Natrona               26-08.00  
 22 Johnson, Lydia               Wind River H          26-06.75  
 23 Pencak, Lexi                 Ten Sleep Hi          26-01.50  
 24 Smithbaker, Maddine          Lander Valle          24-00.00  
 -- Hodges, Shelby               Worland HS                  ND  
 -- D'Andrea, Lindsey            Wind River H                ND  
 
Event 55  Boys Triple Jump Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Wardell, Preston             Burlington H          36-11.50   10   
  2 Rice, Trevor                 HEM                   36-09.00    8   
  3 McLean, Chance               Natrona Oran          36-00.75    6   
  4 Jefferson, Isaac             Rawlins               35-07.50    5   
  5 Meyer, Celsey                HEM                   35-05.00    4   
  6 Jaggi, Brandon               Lyman High S          34-09.00    3   
  7 Logan, Andrew                Natrona Oran         J34-09.00    2   
  8 Wilson, Garrett              Green River           34-08.00    1   
  9 White, Hezekiah              Natrona Oran          34-01.00  
  9 DeGoyette, Jacob             Rock Springs          34-01.00  
 11 Richardson, Rylie            HEM                   32-09.00  
 11 Allen, Jacob                 Meeteetse Lo          32-09.00  
 13 Collamer, Cameron            Saratoga              32-08.50  
 14 Housden, Dillion             Cody High Sc          32-02.50  
 15 George, Landon               Burlington H          32-01.00  
 16 Brennan, John                Saratoga              31-10.00  
 17 Sorensen, Chris              Lyman High S          31-01.00  
 18 Riedel, Matt                 Worland HS            30-06.00  
 19 Poole, Alex                  Meeteetse Lo          30-04.50  
 20 Kroger, Blake                Worland HS            29-06.00  
 21 Rogers, Gage                 Worland HS            29-03.00  
 22 Ballou, Mark                 Shoshoni Hig          28-09.50  
 23 Black, Cooxooeii             Lander Valle          25-04.00  
 -- Palmer, Cody                 Rawlins                     ND  
 -- Geer, Tomas                  Lander Valle                ND  
 -- Schwartzkopf, Braxton        Saratoga                    ND  
 -- Pratt, Rocky                 Green River                 ND  
 
Event 56  Girls Triple Jump Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Carper, Cara                 Riverton Hig          29-11.00   10   
  2 Cowen, Brianna               HEM                   29-09.00    8   
  3 Wilde, Hannah                Green River           29-06.00    6   
  4 Andrews, Hailee              Green River           28-11.00    5   
  5 Adams, Stormi                Green River           28-10.00    4   
  6 Newman, Lexy                 Rock Springs          28-08.00    3   
  7 Bowen, Shelby                HEM                   28-07.00    2   
  8 Switzer, Lexie               Natrona               28-06.00    1   
  9 May, Amelia                  Meeteetse Lo         J28-06.00  
 10 Abarr, Ashton                Meeteetse Lo          28-04.50  
 10 Giles, Danielle              Wind River H          28-04.50  
 12 Schmidt, Sierra              Thermopolis           27-09.00  
 12 Maddock, Tasha               Shoshoni Hig          27-09.00  
 14 Davis, Sharron               Cody High Sc          27-00.50  
 15 Wardell, Ashlee              Burlington H          26-06.00  
 16 Foote, Cheyenne              Meeteetse Lo          26-03.50  
 17 Young, Ashley                Rawlins               25-10.50  
 18 Anderson, Codee              Rawlins               25-09.50  
 19 McKenzie, Loren              Green River           25-03.00  
 20 McCoy, Riley                 Shoshoni Hig          23-08.00  
 21 Pfaff, Josie                 Green River           22-06.00  
 22 Stoddard, Maria              Cody High Sc          22-00.50  
 23 Lawson, Amy                  Riverton Hig          22-00.00  
 24 Hodges, Shelby               Worland HS            21-00.00  
 -- Cardenas, Codi               Kemmerer                    ND  
 -- Trevizo, Sandra              Green River                 ND  
 
Event 57  Girls High Jump Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Morton, Taylor               Cody High Sc           4-05.00   10   
  2 Shillcox, Nicole             Green River           J4-05.00    8   
  3 Bowen, Shelby                HEM                   J4-05.00    6   
  4 Odasz, Jesse                 Cody High Sc          J4-05.00    5   
  5 Wilde, Hannah                Green River           J4-05.00    4   
  6 Switzer, Lexie               Natrona                4-03.00    3   
  7 Fales, Michelle              Cody High Sc          J4-03.00    2   
  8 O'Neal, Jordan               Wind River H           4-01.00    1   
  9 Hoffman, Haylee              Thermopolis           J4-01.00  
 -- Conner, Kayla                Thermopolis                 NH  
 -- Zupan, Natalie               Thermopolis                 NH  
 -- Schmidt, Sierra              Thermopolis                 NH  
 -- Foote, Cheyenne              Meeteetse Lo                NH  
 
Event 58  Boys High Jump Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Trout, Tyler                 Natrona Oran           5-08.00   10   
  2 LaFountain, Josh             Natrona Oran           5-06.00    8   
  3 Fullerton, Brandon           Riverton Hig          J5-06.00    6   
  4 Pratt, Rocky                 Green River            5-04.00    5   
  5 Jefferson, Isaac             Rawlins                5-02.00    4   
  6 Rice, Trevor                 HEM                   J5-02.00    3   
  7 Griffith, Joe                HEM                   J5-02.00    2   
  8 Wilde, Alex                  Green River           J5-02.00    1   
  9 Minge, Alex                  Shoshoni Hig           4-10.00  
 10 White, Hezekiah              Natrona Oran          J4-10.00  
 -- Pollock, Brennan             Cody High Sc                NH  
 -- Starks, Daniel               Little Snake                NH  
 -- George, Landon               Burlington H                NH  
 -- Housden, Dillion             Cody High Sc                NH  
 -- Baxter, Jp                   Riverton Hig                NH  
 -- Black, Cooxooeii             Lander Valle                NH  
 -- Lovell, Brennon              Kemmerer                    NH  
 -- Pingetzer, Brace             Shoshoni Hig                NH  
 -- Kay, Logan                   Thermopolis                 NH  
 
Event 59  Boys High Jump Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Jaggi, Nathan                Lyman High S           5-11.00   10   
  2 Bennett, Seth                Meeteetse Lo          J5-11.00    8   
  3 Wright, Nick                 Shoshoni Hig          J5-11.00    6   
  4 Campbell, Shepp              Wind River H          J5-11.00    5   
  5 Martinez, Camilo             Natrona                5-09.00    3.50
  5 Creager, Robert              Natrona                5-09.00    3.50
  7 George, Anson                Burlington H          J5-09.00    2   
  8 Pehringer, Tate              Cody High Sc          J5-09.00    1   
  9 Conder, Ruston               Riverton Hig          J5-09.00  
 10 Hult, Jackson                Cody High Sc           5-07.00  
 10 Huber, Zach                  Green River            5-07.00  
 10 Mortimer, Sean               Worland HS             5-07.00  
 10 Haslam, Jayden               Shoshoni Hig           5-07.00  
 10 Conner, Kacy                 Thermopolis            5-07.00  
 10 Bower, Jackson               Cody High Sc           5-07.00  
 16 Seghetti, Josh               Natrona                5-05.00  
 16 Winglegth, Bobby             Lyman High S           5-05.00  
 16 Zyurich, Shaun               Lander Valle           5-05.00  
 16 Haun, Kaden                  Thermopolis            5-05.00  
 20 Chism, Henry                 Thermopolis            5-03.00  
 20 Snyder, Dakota               Wind River H           5-03.00  
 22 Bell, Jarred                 Lander Valle           5-01.00  
 -- Meeboer, Chandler            Natrona                     NH  
 -- Mancuso, Ben                 Burlington H                NH  
 -- Neary, Bryce                 Cody High Sc                NH  
 -- Naef, Russel                 Wind River H                NH  
 
Event 60  Girls High Jump Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Wingeleth, Ann               Lyman High S           5-01.00   10   
  2 Myers, Brooke                Cody High Sc          J5-01.00    8   
  3 Eaves, Jessie                Worland HS             4-11.00    6   
  4 Ott, Ashley                  Lyman High S           4-09.00    5   
  5 Binder, Bailey               Natrona                4-07.00    4   
  6 Rowan, Keesha                Lander Valle          J4-07.00    3   
  7 Williams, Darian             Rock Springs           4-05.00    2   
  8 Garza, Deja                  Burlington H          J4-05.00    1   
  9 Smith, Sheridan              Riverton Hig          J4-05.00  
 10 Johnson, Gabby               Natrona                4-03.00  
 11 Pettit, Jensyn               Riverton Hig           4-01.00  
 -- Rangel, Dhestinny            Thermopolis                 NH  
 -- Dietrich, Kendall            Little Snake                NH  
 -- Crosby, Katie                Thermopolis                 NH  
 -- Leyba, Jordan                Thermopolis                 NH  
 -- Leseberg, Rachelle           Dubois HS                   NH  
 
Event 61  Boys Shot Put Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Swope, Zach                  Cody High Sc          46-05.50   10   
  2 Britton, Adam                Natrona               45-05.50    8   
  3 Hurley, Manny                Natrona               44-09.00    6   
  4 Shellenberger, Dillon        Natrona               44-00.50    5   
  5 Kluksdahl, Dusty             Cody High Sc          43-09.00    4   
  6 Wille, Daniel                Little Snake          43-03.75    3   
  7 Cheese, Aaron                Rock Springs          42-10.00    2   
  8 Buller, Dallas               Rock Springs         J42-10.00    1   
  9 Savage, Lane                 Riverton Hig          42-05.25  
 10 Stanley, Rex                 Little Snake          41-11.00  
 11 Lupher, Joe                  Wind River H          41-08.00  
 12 Thomas, Jake                 Natrona               41-01.00  
 13 Flynn, Cody                  Dubois HS             41-00.00  
 14 Gerken, Austin               Green River           40-10.00  
 15 Frederick, Jacob             Worland HS            40-06.50  
 16 Hubbell, Taylor              Cody High Sc          40-03.75  
 17 Koenig, Thomas               Saratoga              40-02.50  
 18 Linnan, Dalton               Shoshoni Hig          39-11.00  
 19 Dwyer, Tim                   Wind River H          39-09.50  
 20 Sedey, James                 Rock Springs          39-07.00  
 21 Doherty, Trey                Kemmerer              39-04.00  
 22 Rackley, Hunter              Green River           39-01.50  
 23 Housley, Tanner              Kemmerer              38-10.00  
 24 McMillan, Drew               Cody High Sc          38-02.00  
 25 Spann, Nick                  Rock Springs          37-06.75  
 26 Bradshaw, Branson            Lyman High S          37-05.00  
 27 Crane, Dalton                Lander Valle          36-03.50  
 28 Koenig, Kaiden               Wind River H          36-00.00  
 29 Meyer, Wyatt                 Riverton Hig          35-11.00  
 30 Ready, Jacob                 Little Snake          34-11.00  
 30 Tharp, Austin                Dubois HS             34-11.00  
 32 Bartlett, John               Dubois HS             34-04.75  
 33 Gemelli, Brendan             Rawlins               34-04.25  
 34 Hawk, Jesse                  Dubois HS             34-04.00  
 35 Simons, Seth                 Thermopolis           33-04.50  
 36 Irene, Justin                HEM                   32-10.00  
 37 Vega, Max                    Worland HS            32-06.00  
 38 Iliff, Traven                Rawlins               32-04.50  
 39 Strauch, Chris               HEM                   32-04.00  
 40 Hampton, Reed                Ten Sleep Hi          27-10.00  
 41 Nash, Kristian               Ten Sleep Hi          26-01.75  
 42 Starks, Daniel               Little Snake          22-06.00  
 -- Lewis, Dylan                 Riverton Hig                ND  
 -- Macioszek, Corey             Green River                 ND  
 -- Hix, Layton                  Green River                 ND  
 -- Snyder, Brodie               Lander Valle                ND  
 
Event 62  Boys Shot Put Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Hildalgo, Eduardo            Cody High Sc          43-03.00   10   
  2 Green, Matt                  Natrona Oran          42-07.00    8   
  3 Bryan, Taven                 Natrona Oran          39-03.25    6   
  4 Bailey, Michael              Natrona Oran          38-08.00    5   
  5 White, Kris                  Rock Springs          38-05.00    4   
  6 Moorman, Zach                Green River           38-01.00    3   
  7 Kelly, Justin                Natrona Oran          37-10.00    2   
  8 Probst, Daniel               Green River           37-08.00    1   
  9 Bentley, Colter              Natrona Oran          37-07.00  
  9 Parke, Dylan                 Natrona Oran          37-07.00  
 11 Morin, Ethan                 Green River           36-11.00  
 11 Feurt, Dakota                Natrona Oran          36-11.00  
 13 Nilles, Kyle                 Rock Springs          36-06.75  
 14 Bennett, Seth                Meeteetse Lo          36-02.50  
 15 Gonzales, Ramiro             Wyoming Indi          35-01.00  
 16 Sorensen, Chris              Lyman High S          34-09.50  
 17 Reichert, Riely              Riverton Hig          34-07.50  
 18 Palm, Quade                  HEM                   34-06.50  
 19 Savage, Casey                Riverton Hig          33-10.00  
 20 Dia, Lu'Aie                  Natrona Oran          33-08.50  
 21 Dry, Clayton                 Rawlins               33-08.00  
 22 Gonzalez, Jose               Riverton Hig          33-02.50  
 23 Fletcher, Wyatt              St Stephens           33-01.00  
 24 Anderson, Spencer            Rock Springs          32-08.00  
 25 Hunter, Rob                  Green River           32-02.00  
 26 Love, Hayden                 Green River           32-00.00  
 27 Reynolds, Walker             Shoshoni Hig          31-11.00  
 28 Vaughn, Dominic              Cody High Sc          31-08.00  
 29 Aragon, Robert               Wyoming Indi          31-07.00  
 30 Acton, Dylan                 Rawlins               31-06.00  
 31 Samora, Dean                 Rawlins               31-05.00  
 32 Wells, Kegan                 Lander Valle          31-03.25  
 33 Stover, Tanner               Wind River H          31-02.50  
 34 Rust, Dylan                  Green River           30-11.00  
 35 Mandura, James               Riverton Hig          30-07.00  
 36 Baxter, Jp                   Riverton Hig          30-05.00  
 37 Randolph, Lucas              Rawlins               30-02.00  
 38 Oilar, Malik                 Cody High Sc          30-01.00  
 -- Rankin, William              Cody High Sc                ND  
 -- Vega, Antonio                Worland HS                  ND  
 -- Welch, Logan                 Kemmerer                    ND  
 -- Wright, Paul                 Green River                 ND  
 -- Wichelhaus, Delbert          Riverton Hig                ND  
 -- Somke, Paul                  Little Snake                ND  
 -- Stroud, Marc                 Cody High Sc                ND  
 -- Seufert, Riley               Rawlins                     ND  
 -- Smith, Tyrel                 Rawlins                     ND  
 -- Rattiff, Brayden             Lander Valle                ND  
 -- Todd, Russell                Little Snake                ND  
 -- Renner, Wilson               Meeteetse Lo                ND  
 -- Todd, Raiden                 Little Snake                ND  
 -- Espy, Mike                   Little Snake                ND  
 -- Fus, Tim                     Shoshoni Hig                ND  
 -- Carlson, Gabe                Natrona Oran                ND  
 -- Crosby, Ben                  Thermopolis                 ND  
 -- Grindle, J.D.                Wind River H                ND  
 -- Gunter, Chaise               Green River                 ND  
 -- Gregory, Tyler               HEM                         ND  
 -- Bayles, Justin               Green River                 ND  
 -- Benefield, Kyle              HEM                         ND  
 -- Batey, Taylor                Rock Springs                ND  
 -- Blackburn, Dustin            St Stephens                 ND  
 -- Bluemel, Quinton             Lyman High S                ND  
 -- Bishop, Logan                Green River                 ND  
 -- McKenzie, Quentin            Green River                 ND  
 -- Merlo, Michael               Saratoga                    ND  
 -- Marple, Ethan                Shoshoni Hig                ND  
 -- Parker, Aaron                Natrona Oran                ND  
 -- Peden, Clayton               Lyman High S                ND  
 -- Noe, Jack                    Wind River H                ND  
 -- Herbst, William              Riverton Hig                ND  
 -- Jaramillo, James             Riverton Hig                ND  
 -- Harding, Jordan              Lander Valle                ND  
 -- Lindley, Tyler               Worland HS                  ND  
 -- Lutz, Nathaneal              Shoshoni Hig                ND  
 -- LaJeunesse, Ben              Wind River H                ND  
 
Event 63  Girls Shot Put Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Beaver, Natasha              Rock Springs          30-04.75   10   
  2 Pivic, Jordyn                Rock Springs          29-06.00    8   
  3 Fourman, Justine             Saratoga              28-02.50    6   
  4 Shultz, Jacee                Riverton Hig          27-08.50    5   
  5 George, Leslie               Burlington H          27-04.00    4   
  6 Settlemire, Jordan           Riverton Hig          27-03.50    3   
  7 Dys, Brittany                HEM                   26-11.75    2   
  8 Abarr, Ashton                Meeteetse Lo          26-01.75    1   
  9 Hodson, Kaelyn               Meeteetse Lo          25-07.75  
 10 Ladehoff, K                  Rock Springs          25-00.50  
 11 Hellman, Stacey              Cody High Sc          24-06.50  
 12 Limoges, Taylor              Lyman High S          24-04.75  
 13 Lopez-haukaas, Unique        Lander Valle          24-02.75  
 14 Kudera, Courtney             Little Snake          24-01.00  
 15 Hoffman, Haylee              Thermopolis           23-09.50  
 15 Nuefer, Jessie               Rock Springs          23-09.50  
 17 Ourada, Paige                Kemmerer              23-06.25  
 18 Zupan, Natalie               Thermopolis           23-01.00  
 19 Castilleja, Sasha            Rawlins               22-11.75  
 20 Sharp, Devonne               St Stephens           22-09.50  
 21 Kelsey, Rowan                Dubois HS             22-05.75  
 22 Bolte, Megan                 Wind River H          22-04.00  
 23 Clarke, Chaparell            Lyman High S          22-03.50  
 24 DeGraw, Jessica              Wind River H          21-08.50  
 25 Miller, Tristen              Riverton Hig          21-08.00  
 26 Paulson, Courtney            Kemmerer              21-01.50  
 27 Hauck, Hannah                Riverton Hig          21-01.00  
 28 Webb, Rachell                Lyman High S          21-00.00  
 29 Whitlock, Chesnie            Wind River H          20-11.00  
 30 Smith, Emily                 Dubois HS             20-02.50  
 31 Christopherson, McKenna      Riverton Hig          20-01.00  
 32 Smith, Alix                  Natrona               19-10.00  
 33 Montoya, Zhannell            Rawlins               19-08.00  
 34 Morrison, Abigail            Western Heri          19-03.50  
 35 Sidun, Arlene                Rawlins               17-02.00  
 36 Giles, Ashley                Wind River H          17-01.00  
 -- Nicola, Caitlyn              Cody High Sc                ND  
 -- Foote, Cheyenne              Meeteetse Lo                ND  
 -- Thomas, Courtney             St Stephens                 ND  
 -- Friday, Dalynn               Wyoming Indi                ND  
 -- Tillman, Cherikie            Lander Valle                ND  
 
Event 64  Girls Shot Put Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Roberts, Sylvan              Cody High Sc          38-09.25   10   
  2 Svilar, Hannah               Riverton Hig          37-00.25    8   
  3 Soll, Hannah                 Riverton Hig          35-10.00    6   
  4 Slominski, Lacey             Natrona               35-03.75    5   
  5 Olexey, Emily                Rock Springs          34-08.50    4   
  6 Tarango, Autumn              Rawlins               33-06.00    3   
  7 Wadsworth, Alex              Rock Springs          32-00.00    2   
  8 Davidson, Janet              Burlington H         J32-00.00    1   
  9 Heessel, Aubrey              Worland HS            31-11.50  
 10 Crouch, Maliya               Rock Springs          31-07.75  
 11 Jones, Kylie                 Natrona               31-03.00  
 12 Forney, Maddy                Rawlins               31-02.75  
 13 Adams, Kailee                Little Snake          31-02.50  
 14 Porter, Shelby               Rock Springs          30-04.00  
 15 Rangel, Dhestinny            Thermopolis           29-09.25  
 16 Mantlo, Kaylynn              Lander Valle          29-09.00  
 17 Goff, Natalee                Shoshoni Hig          29-07.50  
 18 Johnson, Gabby               Natrona               28-08.25  
 19 Capitan, Verna               Wind River H          28-08.00  
 20 White, Keara                 Cody High Sc          27-11.50  
 21 Wilson, Callie               Little Snake          27-04.50  
 22 Pencak, Lexi                 Ten Sleep Hi          26-11.00  
 23 Barker, Kelsie               Worland HS            26-02.00  
 24 Webb, Natalie                Lyman High S          26-00.00  
 25 Mills, Cassie                Ten Sleep Hi          25-06.00  
 26 Herrald, Shaleen             Lander Valle          23-09.50  
 27 Stevenson, MaKayla           Kemmerer              22-11.75  
 28 Martin, Celsey               Shoshoni Hig          20-10.75  
 29 Eggink, Sharon               Ten Sleep Hi          19-03.00  
 -- Skinner, Kiara               Cody High Sc                ND  
 
Event 65  Boys Discus Throw Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Bryan, Taven                 Natrona Oran            131-00   10   
  2 Parke, Dylan                 Natrona Oran            117-07    8   
  3 Bailey, Michael              Natrona Oran            111-11    6   
  4 Kelly, Justin                Natrona Oran            111-05    5   
  5 Parker, Aaron                Natrona Oran            109-02    4   
  6 Dia, Lu'Aie                  Natrona Oran            105-09    3   
  7 Wardell, Preston             Burlington H            105-06    2   
  8 Bentley, Colter              Natrona Oran            104-03    1   
  9 Feurt, Dakota                Natrona Oran            103-01  
 10 Merlo, Michael               Saratoga                102-06  
 11 Reynolds, Walker             Shoshoni Hig            100-06  
 12 White, Kris                  Rock Springs            100-05  
 13 Reichert, Riely              Riverton Hig             99-07  
 14 Love, Hayden                 Green River              99-00  
 15 Baxter, Jp                   Riverton Hig             98-03  
 16 Hildalgo, Eduardo            Cody High Sc             96-03  
 17 Savage, Casey                Riverton Hig             95-01  
 18 Rust, Dylan                  Green River              93-05  
 19 Gillis, Brad                 Natrona Oran             92-06  
 20 Vaughn, Dominic              Cody High Sc             92-03  
 21 Feusner, Brayden             Cody High Sc             89-05  
 22 Wells, Kegan                 Lander Valle             89-04  
 23 Herbst, William              Riverton Hig             88-11  
 24 Batey, Taylor                Rock Springs             88-10  
 25 Moorman, Zach                Green River              88-04  
 26 Gonzalez, Jose               Riverton Hig             87-10  
 27 Rogers, Gage                 Worland HS               87-08  
 28 Oilar, Malik                 Cody High Sc             87-01  
 29 Rattiff, Brayden             Lander Valle             85-11  
 30 Green, Matt                  Natrona Oran             84-10  
 31 Samora, Dean                 Rawlins                  84-05  
 32 Anderson, Spencer            Rock Springs             82-09  
 33 Stover, Tanner               Wind River H             81-11  
 34 Jaramillo, James             Riverton Hig             81-08  
 35 Palm, Quade                  HEM                      81-02  
 36 Marple, Ethan                Shoshoni Hig             81-01  
 37 Wright, Paul                 Green River              80-09  
 38 Gregory, Tyler               HEM                      80-07  
 39 Hunter, Rob                  Green River              80-02  
 40 Nilles, Kyle                 Rock Springs             80-01  
 -- Wichelhaus, Delbert          Riverton Hig                ND  
 -- Riedel, Matt                 Worland HS                  ND  
 -- Renner, Wilson               Meeteetse Lo                ND  
 -- Somke, Paul                  Little Snake                ND  
 -- Sorensen, Chris              Lyman High S                ND  
 -- Todd, Raiden                 Little Snake                ND  
 -- Starks, Daniel               Little Snake                ND  
 -- Stroud, Marc                 Cody High Sc                ND  
 -- Vega, Antonio                Worland HS                  ND  
 -- Todd, Russell                Little Snake                ND  
 -- Welch, Logan                 Kemmerer                    ND  
 -- Smith, Tyrel                 Rawlins                     ND  
 -- Seufert, Riley               Rawlins                     ND  
 -- Carlson, Gabe                Natrona Oran                ND  
 -- Crosby, Ben                  Thermopolis                 ND  
 -- Bluemel, Quinton             Lyman High S                ND  
 -- Fus, Tim                     Shoshoni Hig                ND  
 -- Grindle, J.D.                Wind River H                ND  
 -- Dry, Clayton                 Rawlins                     ND  
 -- Bartlett, Kyle               Saratoga                    ND  
 -- Bayles, Justin               Green River                 ND  
 -- Aragon, Robert               Wyoming Indi                ND  
 -- Bishop, Logan                Green River                 ND  
 -- Blackburn, Dustin            St Stephens                 ND  
 -- Benefield, Kyle              HEM                         ND  
 -- Morin, Ethan                 Green River                 ND  
 -- Moss, Jesse                  Wyoming Indi                ND  
 -- McKenzie, Quentin            Green River                 ND  
 -- Probst, Daniel               Green River                 ND  
 -- Rankin, William              Cody High Sc                ND  
 -- Peden, Clayton               Lyman High S                ND  
 -- LaJeunesse, Ben              Wind River H                ND  
 -- Lindley, Tyler               Worland HS                  ND  
 -- Gunter, Chaise               Green River                 ND  
 -- Mandura, James               Riverton Hig                ND  
 -- Lutz, Nathaneal              Shoshoni Hig                ND  
 
Event 66  Boys Discus Throw Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Kluksdahl, Dusty             Cody High Sc            134-01   10   
  2 Buller, Dallas               Rock Springs            133-06    8   
  3 Cheese, Aaron                Rock Springs            130-05    6   
  4 Shellenberger, Dillon        Natrona                 130-00    5   
  5 Britton, Adam                Natrona                 129-11    4   
  6 Hurley, Manny                Natrona                J129-11    3   
  7 Lupher, Joe                  Wind River H            128-04    2   
  8 Thomas, Jake                 Natrona                 124-08    1   
  9 Koenig, Thomas               Saratoga                124-04  
 10 Sedey, James                 Rock Springs            116-00  
 11 Lewis, Dylan                 Riverton Hig            113-03  
 12 Doherty, Trey                Kemmerer                112-00  
 13 Spann, Nick                  Rock Springs            111-09  
 14 Housley, Tanner              Kemmerer                108-11  
 15 Gerken, Austin               Green River             107-08  
 16 Rackley, Hunter              Green River             107-05  
 17 Frederick, Jacob             Worland HS              105-06  
 18 Linnan, Dalton               Shoshoni Hig            105-02  
 19 Haslam, Jayden               Shoshoni Hig            104-11  
 20 Swope, Zach                  Cody High Sc            103-10  
 21 Williamson, Trevor           Wyoming Indi            100-09  
 22 Meyer, Wyatt                 Riverton Hig             99-08  
 23 Dwyer, Tim                   Wind River H             99-00  
 24 Koenig, Kaiden               Wind River H             98-03  
 25 Irene, Justin                HEM                      98-00  
 26 Savage, Lane                 Riverton Hig             96-02  
 27 Tharp, Austin                Dubois HS                95-05  
 28 Fletcher, Wyatt              St Stephens              95-03  
 29 McMillan, Drew               Cody High Sc             94-11  
 30 Ready, Jacob                 Little Snake             94-10  
 31 Strauch, Chris               HEM                      92-08  
 32 Flynn, Cody                  Dubois HS                86-09  
 33 O'Neal, Charlie              Wyoming Indi             84-10  
 34 Bartlett, John               Dubois HS                76-03  
 35 Chism, Henry                 Thermopolis              75-02  
 36 Gemelli, Brendan             Rawlins                  72-02  
 37 Glenmore, Raphael            Wyoming Indi             71-00  
 38 Hampton, Reed                Ten Sleep Hi             69-08  
 39 Vega, Max                    Worland HS               68-11  
 40 Iliff, Traven                Rawlins                  66-11  
 41 Nash, Kristian               Ten Sleep Hi             58-08  
 -- Hix, Layton                  Green River                 ND  
 -- Bradshaw, Branson            Lyman High S                ND  
 -- Macioszek, Corey             Green River                 ND  
 -- Ouray, Pete                  Wind River H                ND  
 -- Lopez, Dakota                Worland HS                  ND  
 -- Hildalgo, Eduardo            Cody High Sc                ND  
 
Event 67  Girls Discus Throw Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Svilar, Hannah               Riverton Hig            121-04   10   
  2 Soll, Hannah                 Riverton Hig            115-09    8   
  3 Roberts, Sylvan              Cody High Sc            108-05    6   
  4 White, Keara                 Cody High Sc            107-07    5   
  5 Slominski, Lacey             Natrona                 103-06    4   
  6 Adams, Kailee                Little Snake            100-06    3   
  7 Olexey, Emily                Rock Springs             92-07    2   
  8 Forney, Maddy                Rawlins                  91-05    1   
  9 Myers, Brooke                Cody High Sc             90-04  
 10 Rangel, Dhestinny            Thermopolis              88-05  
 11 Crouch, Maliya               Rock Springs             88-02  
 12 Wadsworth, Alex              Rock Springs             86-05  
 13 Porter, Shelby               Rock Springs             84-09  
 14 Davidson, Janet              Burlington H             82-00  
 15 Johnson, Gabby               Natrona                  81-02  
 16 Capitan, Verna               Wind River H             80-03  
 17 Mantlo, Kaylynn              Lander Valle             78-04  
 18 Wilson, Callie               Little Snake             77-06  
 19 Tarango, Autumn              Rawlins                  74-02  
 19 Webb, Natalie                Lyman High S             74-02  
 21 Heessel, Aubrey              Worland HS               72-04  
 22 Jones, Kylie                 Natrona                  70-09  
 23 Pencak, Lexi                 Ten Sleep Hi             69-10  
 24 Barker, Kelsie               Worland HS               67-09  
 25 Olsen, Kaitlyn               Little Snake             67-04  
 26 Anderson, Bailey             Ten Sleep Hi             66-05  
 27 Ourada, Paige                Kemmerer                 64-07  
 28 Mills, Cassie                Ten Sleep Hi             60-03  
 29 Paulson, Courtney            Kemmerer                 54-00  
 -- Pince, Hailey                Shoshoni Hig                ND  
 
Event 68  Girls Discus Throw Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Beaver, Natasha              Rock Springs             89-05   10   
  2 Fourman, Justine             Saratoga                 86-03    8   
  3 Limoges, Taylor              Lyman High S             86-01    6   
  4 Ladehoff, K                  Rock Springs             83-02    5   
  5 Nuefer, Jessie               Rock Springs             75-01    4   
  6 Morton, Taylor               Cody High Sc             74-02    3   
  7 Abarr, Ashton                Meeteetse Lo             73-02    2   
  8 Sharp, Devonne               St Stephens              72-05    1   
  9 Hellman, Stacey              Cody High Sc             72-03  
 10 Anderson, Codee              Rawlins                  70-05  
 11 May, Samantha                Natrona                  69-03  
 12 Hauck, Hannah                Riverton Hig             67-07  
 13 Castilleja, Sasha            Rawlins                  64-04  
 14 Dys, Brittany                HEM                      64-03  
 15 George, Leslie               Burlington H             63-10  
 16 Heyrman, Alyssa              Lander Valle             60-01  
 17 Shultz, Jacee                Riverton Hig             59-11  
 18 Clarke, Chaparell            Lyman High S             59-06  
 19 DeGraw, Jessica              Wind River H             59-04  
 20 Hoffman, Haylee              Thermopolis              59-01  
 21 Pivic, Jordyn                Rock Springs             58-07  
 22 Webb, Rachell                Lyman High S             57-05  
 23 Stevenson, MaKayla           Kemmerer                 56-05  
 24 Kelsey, Rowan                Dubois HS                54-08  
 25 Bolte, Megan                 Wind River H             54-07  
 26 Zupan, Natalie               Thermopolis              53-11  
 27 Christopherson, McKenna      Riverton Hig             53-07  
 28 Smith, Emily                 Dubois HS                53-02  
 29 Eggink, Sharon               Ten Sleep Hi             48-11  
 30 Smith, Alix                  Natrona                  48-03  
 31 Sidun, Arlene                Rawlins                  46-05  
 -- Tillman, Cherikie            Lander Valle                ND  
 -- Morrison, Abigail            Western Heri                ND  
 -- Thomas, Courtney             St Stephens                 ND  
 -- Miller, Tristen              Riverton Hig                ND  
 -- Whitlock, Chesnie            Wind River H                ND  
 -- Settlemire, Jordan           Riverton Hig                ND  
 -- Davidson, Angela             Burlington H                ND  
 -- Giles, Ashley                Wind River H                ND  
 -- Friday, Dalynn               Wyoming Indi                ND  
 
              Women - Varsity - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Cody High School           108.50     2) Natrona                    84.50
    3) Riverton High School        83        4) WORLAND HS                 46   
    5) Green River HS WY           44        6) Lyman High School          41   
    7) RAWLINS                     36        8) Little Snake River         34   
    9) Thermopolis High School     33        9) Shoshoni High School       33   
   11) Rock Springs HS-WY          27       12) Dubois HS                  21   
   12) Wind River HS               21       14) Lander Valley High School  15   
   15) Saratoga                    10       16) Burlington HS               9   
   17) Wyoming Indian               7       18) Kemmerer                    5   
   19) Ten Sleep High School        1                                           
 
           Women - Junior Varsity - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Natrona                     89        2) Green River HS WY          77   
    3) Rock Springs HS-WY          71        4) Saratoga                   53   
    5) Cody High School            48        6) Riverton High School       44   
    7) RAWLINS                     40        8) HEM                        29   
    9) Western Heritage Lutheran   18        9) Burlington HS              18   
   11) Meeteetse Longhorns         15       11) Wyoming Indian             15   
   13) Lyman High School           12       14) Kemmerer                   10   
   14) Little Snake River          10       16) WORLAND HS                  9   
   17) Thermopolis High School      8       18) Wind River HS               7   
   19) Lander Valley High School    2       20) St Stephens                 1   
 
                Men - Varsity - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Natrona                    144        2) Green River HS WY          87   
    3) Cody High School            73        4) Little Snake River         55   
    5) Riverton High School        53        6) Lyman High School          50   
    7) Wyoming Indian              37        8) Rock Springs HS-WY         27   
    9) Burlington HS               20.50    10) Thermopolis High School    20   
   11) Meeteetse Longhorns         17       11) Saratoga                   17   
   13) Wind River HS               15.50    14) Dubois HS                  13   
   14) Lander Valley High School   13       16) Shoshoni High School       11   
   17) Kemmerer                     4       18) WORLAND HS                  3   
   19) HEM                          2       20) Ten Sleep High School       1   
 
            Men - Junior Varsity - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Natrona Orange             184.50     2) Green River HS WY          96   
    3) Cody High School            54.50     4) Saratoga                   49   
    5) RAWLINS                     43        6) HEM                        41   
    7) Burlington HS               35        8) Riverton High School       33.50
    9) Rock Springs HS-WY          27       10) Lander Valley High School  22   
   11) Wyoming Indian              12       12) Shoshoni High School        6   
   13) Lyman High School            5       14) WORLAND HS                  4   
   15) Kemmerer                     3.50                                        



 
 
Post as: 
 

Media

Videos (0)
View
+
Photos (0)
View
+
Articles (1)
View
+
Blogs (0)
View
+
 

Our Photos (0 of 0)

 

Our Blogs (0 of 0)

 

Our Videos (0 of 0)

 

Results