Upload a Photo Upload a Video Add a News article Write a Blog Add a Comment
Blog Feed News Feed Video Feed All Feeds

Our Media/Results from Florida FHSAA 2A District 16  

Select Year:

Florida FHSAA 2A District 16
April 11th
Miami, Florida, United States
 

Our Results

Florida FHSAA 2A District 16 - Apr 11, 2012
Miami, FL, US
 

Women: 100m | 200m | 400m | 800m | 1600m | 3200m | 100h | 300h | 4x100m | 4x400m | 4x800m | Shot | Discus | HJ | LJ | TJ

Team Scores
 
Womens 100m Back to top
  Name Yr School Prelims Wind H# Pts
12 Fernandez, Valenti 8 Carrollton Sch O 13.94 -1.1 3  
15 Beauperthuy, Crist 11 Carrollton Sch O 14.74 -1.0 1  
16 Vizoso, Francesca 8 Carrollton Sch O 14.85 -1.1 3  
18 Diaz, Carolina 11 Carrollton Sch O 15.32 +1.5 2  
 
Womens 200m Back to top
  Name Yr School Prelims Wind H# Pts
10 Cullen, Caitlen 11 Carrollton Sch O 28.75 -1.8 2  
11 Fernandez, Valenti 8 Carrollton Sch O 29.57 -2.5 1  
15 Urquidi, Niki 8 Carrollton Sch O 30.82 -1.3 3  
17 Du Pond, Vivi 09 Carrollton Sch O 31.05 -2.5 1  
 
Womens 400m Back to top
  Name Yr School Finals H# Pts
2 Cimo, Alexandra 10 Carrollton Sch O 1:03.97 2  
5 Minnis, Tatyana 7 Carrollton Sch O 1:04.84 2  
9 Du Pond, Vivi 09 Carrollton Sch O 1:08.50 2  
 
Womens 800m Back to top
  Name Yr School Finals H# Pts
5 Gonzalez, Kailey 10 Carrollton Sch O 2:36.36 1  
6 Zumpano, Andrea 8 Carrollton Sch O 2:37.50 1  
13 Gonzalez, Gabriela 11 Carrollton Sch O 2:55.81 1  
-- Minnis, Tatyana 7 Carrollton Sch O DNS 1  
 
Womens 1600m Back to top
  Name Yr School Finals H# Pts
3 Balcazar, Maria La 11 Carrollton Sch O 5:37.85 1  
4 Kolisch, Niki 8 Carrollton Sch O 5:44.10 1  
13 Gonzalez, Gabriela 11 Carrollton Sch O 6:22.16 1  
-- Kuhn, Jessy 8 Carrollton Sch O DNS 1  
 
Womens 3200m Back to top
  Name Yr School Finals H# Pts
3 Kolisch, Niki 8 Carrollton Sch O 12:49.07 1  
5 Gonzalez, Kailey 10 Carrollton Sch O 13:45.88 1  
-- Balcazar, Maria La 11 Carrollton Sch O DNF 1  
-- Zumpano, Andrea 8 Carrollton Sch O DNF 1  
 
Womens 100m Hurdles Back to top
  Name Yr School Finals H# Pts
8 Beauperthuy, Crist 11 Carrollton Sch O 19.27 1  
 
Womens 100m Hurdles Back to top
  Name Yr School Prelims H# Pts
8 Beauperthuy, Crist 11 Carrollton Sch O 18.84 3  
11 Cosio, Sofia 11 Carrollton Sch O 19.38 1  
13 Bruce, Gaby 11 Carrollton Sch O 19.47 1  
-- Spiegel, Lizzy 10 Carrollton Sch O DQ 2  
 
Womens 300m Hurdles Back to top
  Name Yr School Finals H# Pts
5 Cosio, Sofia 11 Carrollton Sch O 53.58 1  
-- Bruce, Gaby 11 Carrollton Sch O DNS 1  
 
Womens 300m Hurdles Back to top
  Name Yr School Prelims H# Pts
5 Cosio, Sofia 11 Carrollton Sch O 52.37 2  
6 Bruce, Gaby 11 Carrollton Sch O 53.95 1  
10 Spiegel, Lizzy 10 Carrollton Sch O 56.89 1  
-- Beauperthuy, Crist 11 Carrollton Sch O DNS 1  
 
Womens 4x100m Relay Back to top
  Name   School Finals H# Pts
4 Relay Team   Carrollton Sch O 55.36 1  
 
Womens 4x400m Relay Back to top
  Name   School Finals H# Pts
3 Relay Team   Carrollton Sch O 4:36.19 1  
 
Womens 4x800m Relay Back to top
  Name   School Finals H# Pts
2 Relay Team   Carrollton Sch O 10:22.49 1  
 
Womens Shot Put Back to top
  Name Yr School Finals H# Pts
12 Tobey, Samara 7 Carrollton Sch O 19-01.00(5.82m) 1  
13 Derosa, Sophia 7 Carrollton Sch O 18-02.50(5.55m) 1  
-- Carpintero, Meagan 7 Carrollton Sch O FOUL(--) 1  
 
Womens Discus Back to top
  Name Yr School Finals H# Pts
14 Derosa, Sophia 7 Carrollton Sch O 43-08(13.31m) 1  
15 Tobey, Samara 7 Carrollton Sch O 34-00(10.36m) 1  
-- Carpintero, Meagan 7 Carrollton Sch O DNS(--) 1  
 
Womens High Jump Back to top
  Name Yr School Finals H# Pts
5 Jimenez, Isabella 10 Carrollton Sch O 4-06.00(1.37m) 1  
9 Urquidi, Niki 8 Carrollton Sch O 4-02.00(1.27m) 1  
 
Womens Long Jump Back to top
  Name Yr School Finals Wind H# Pts
6 Cimo, Alexandra 10 Carrollton Sch O 15-00.00(4.57m) nwi 1  
10 Gonzalez, Madison 10 Carrollton Sch O 13-09.00(4.19m) nwi 1  
14 Diaz, Carolina 11 Carrollton Sch O 11-11.00(3.63m) nwi 1  
14 Urquidi, Niki 8 Carrollton Sch O 11-11.00(3.63m) nwi 1  
 
Womens Triple Jump Back to top
  Name Yr School Finals Wind H# Pts
8 Gonzalez, Madison 10 Carrollton Sch O 28-04.00(8.64m) nwi 1  

Notations:
c = converted Hand Timing
w = Wind Assisted (>2.0 meters per second)
^ = Altitude
Team Scores
Women - Team Rankings - 17 Events Scored =============================================================================== 1) Ransom Everglades 238.50 2) Gulliver Prep 172 3) Key West 120 4) Carrolton 71.50 5) Coral Shores 26 6) St. Brendan 22 Men - Team Rankings - 17 Events Scored =============================================================================== 1) Gulliver Prep 157 2) Archbishop Carroll 120 3) Key West 109 4) Ransom Everglades 98 5) Coral Shores 32 6) St. Brendan 10

 

 

2012 Results - Florida FHSAA 2A District 16

Published by DrBob on Apr 12 2012, 12:19 PM
Licensed to Track Timing and Data Management - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 4/11/2012 05:24 PM
                FHSAA 2A District 16  TRACK & FIELD - 4/11/2012                
                                 CHAMPIONSHIP                                  
                         BELEN JESUIT PREP   MIAMI, FL                         
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls High Jump
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
Finals
  1       Dawson, Alexa       09 Key West               4-08.00      1.42m 
  2       Scott, Renee        11 Gulliver               4-08.00      1.42m 
  3       hurst, meca         11 Key West               4-08.00      1.42m 
  4       Roberts, amanda     12 Ransom                 4-06.00      1.37m 
  5       cote, Juliet        12 Ransom                 4-06.00      1.37m 
  5       Jimenez, Isabella   10 Carrolton              4-06.00      1.37m 
  7       Avila, Isa          10 Gulliver               4-04.00      1.32m 
  8       Lopez, Adriana      09 Ransom                 4-04.00      1.32m 
  9       Appleeby, Ryann     10 Key West               4-02.00      1.27m 
  9       Urquidi, Niki        8 Carrolton              4-02.00      1.27m 
  9       Precht, Chandler    10 Gulliver               4-02.00      1.27m 
 12       Bourland, Angelica  09 Gulliver               4-00.00      1.21m 
 12       Morekhodova, Olha   12 Key West               4-00.00      1.21m 
 
Event 2  Boys High Jump
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1       McClaren, Brandon   12 Archbishop C           6-02.00      1.87m 
  2       Anderson, Alberto   09 Co Shores              6-00.00      1.82m 
  3       Monzon, Eli         12 Archbishop C           5-08.00      1.72m 
  4       Rosellio, Michael   11 Archbishop C           5-06.00      1.67m 
  5       Testa, Jontavis     09 Gulliver               5-06.00      1.67m 
  6       Cooper, Markeith    11 Gulliver               5-04.00      1.62m 
  7       Rivera Mendoza, Mi  11 Key West               5-04.00      1.62m 
  8       Pino, Juan          10 Gulliver               5-04.00      1.62m 
  9       Silva, Carlos       10 Gulliver               5-02.00      1.57m 
 --       Sala, Jecori        12 Key West                    NH            
 
Event 3  Girls Pole Vault
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1       Anderson, Alina     11 Gulliver              10-10.00      3.30m 
  2       Sheppard, Nati      09 Ransom                 9-06.00      2.89m 
  3       Grussmark, Devon    12 Ransom                 9-06.00      2.89m 
  4       Meland, Hallie      10 Ransom                 9-00.00      2.74m 
  5       Dietrich, Racheal   11 Key West               9-00.00      2.74m 
  6       Johansson, Paulina  09 Ransom                 8-00.00      2.43m 
  7       Good, Emily         10 Key West               7-00.00      2.13m 
  7       Morekhodova, Olha   12 Key West               7-00.00      2.13m 
  9       Bourland, Angelica  09 Gulliver               7-00.00      2.13m 
 10       Schrager, Brittany  11 Gulliver               6-06.00      1.98m 
 10       Rodriguez, Nina     09 Gulliver               6-06.00      1.98m 
 --       Appleeby, Ryann     10 Key West                    NH            
 
Event 4  Boys Pole Vault
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1       Claus, Tyler        12 Gulliver              12-00.00      3.65m 
  2       Edge, Meric         10 Key West              11-06.00      3.50m 
  3       Lorie, JP           11 Gulliver              10-00.00      3.04m 
  3       Vinson, Eric        10 Key West              10-00.00      3.04m 
  5       Meruelo, Stephen    12 Gulliver              10-00.00      3.04m 
  6       Herrea, Danny       10 Gulliver               9-06.00      2.89m 
  7       Escalante, Gabriel  12 Co Shores              9-06.00      2.89m 
 --       Taylor, Maclen      09 Co Shores                   NH            
 --       Comeforo, Alfred    09 Co Shores                   NH            
 
Event 5  Girls Long Jump
===============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind          
===============================================================================
  1       Pulido, Briana      12 Gulliver              17-00.00   NWI     5.18m 
  2       Sime, Amber         12 Ransom                16-01.00   NWI     4.90m 
  3       Coleman, Courtinie  11 Key West              15-10.00   NWI     4.82m 
  4       Johnson, Reiache    09 Key West              15-09.00   NWI     4.80m 
  5       Marron, Kaitlin     11 Ransom                15-06.00   NWI     4.72m 
  6       Cimo, Alexandra     10 Carrolton             15-00.00   NWI     4.57m 
  7       Ajabe, Debbie        7 Ransom                14-10.00   NWI     4.52m 
  8       Muller, Melanie     10 Gulliver              14-09.00   NWI     4.49m 
  9       Page, Shelisa       12 Key West              14-00.50   NWI     4.27m 
 10       Gonzalez, Madison   10 Carrolton             13-09.00   NWI     4.19m 
 11       cote, Juliet        12 Ransom                13-08.00   NWI     4.16m 
 12       Avila, Isa          10 Gulliver              13-07.50   NWI     4.15m 
 13       Fantis, Kaylee      10 Gulliver              13-00.50   NWI     3.97m 
 14       Diaz, Carolina      11 Carrolton             11-11.00   NWI     3.63m 
 14       Urquidi, Niki        8 Carrolton             11-11.00   NWI     3.63m 
 16       Juilano, Courtney   10 Co Shores              8-01.50   NWI     2.47m 
 --       Cantler, Kalley     09 Key West                    ND   NWI           
 
Event 6  Boys Long Jump
===============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind          
===============================================================================
  1       Reeves, Thomas      12 Gulliver              21-03.00   NWI     6.47m 
  2       Sotolongo, Antonio  09 Gulliver              20-04.00   NWI     6.19m 
  3       McClaren, Brandon   12 Archbishop C          20-00.00   NWI     6.09m 
  4       Clark, Leroy        11 Archbishop C          19-05.00   NWI     5.91m 
  5       Azard, Jean         12 Key West              19-03.50   NWI     5.88m 
  6       Sampedro, Leonardo  11 St. Brendan           18-09.00   NWI     5.71m 
  7       Viguera, Hever      12 Co Shores             18-08.00   NWI     5.68m 
  8       Testa, Jontavis     09 Gulliver              18-05.00   NWI     5.61m 
  9       Delgado, Bradley    09 Gulliver              17-06.00   NWI     5.33m 
 10       Moore, Quanzell     10 Key West              15-05.00   NWI     4.69m 
 11       Mora, Alexander     12 St. Brendan           13-03.50   NWI     4.05m 
 
Event 7  Girls Triple Jump
===============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind          
===============================================================================
  1       Lopez, Adriana      09 Ransom                32-06.00   NWI     9.90m 
  2       Anderson, Alina     11 Gulliver              31-00.00   NWI     9.44m 
  3       Marron, Kaitlin     11 Ransom                30-07.00   NWI     9.32m 
  4       Avila, Isa          10 Gulliver              30-03.00   NWI     9.22m 
  5       cote, Juliet        12 Ransom                29-02.00   NWI     8.89m 
  6       Herlth, Kyia        09 Co Shores             28-09.00   NWI     8.76m 
  7       Scott, Renee        11 Gulliver              28-06.00   NWI     8.68m 
  8       Gonzalez, Madison   10 Carrolton             28-04.00   NWI     8.63m 
  9       Deutch, Emily       09 Gulliver              27-08.00   NWI     8.43m 
 
Event 8  Boys Triple Jump
===============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind          
===============================================================================
  1       Georges, Clive      12 Key West              46-02.00   NWI    14.07m 
  2       Sala, Jecori        12 Key West              44-03.00   NWI    13.48m 
  3       McClaren, Brandon   12 Archbishop C          41-03.00   NWI    12.57m 
  4       Davis, Mitchel      10 Gulliver              37-04.00   NWI    11.37m 
  5       Sheppard, Dominic   09 Gulliver              37-03.00   NWI    11.35m 
  6       Tetour, David       12 Co Shores             36-11.00   NWI    11.25m 
  7       Delgado, Bradley    09 Gulliver              33-02.00   NWI    10.10m 
 --       Testa, Jontavis     09 Gulliver                  FOUL                 
 --       Sanchez, Eddie      12 Archbishop C               DNS   NWI           
 --       Marius, Laurence    09 Key West                   DNS   NWI           
 --       Rodriquez, Claudio  11 Key West                   DNS   NWI           
 
Event 9  Girls Discus Throw
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1       Cowpland, Lindsay   12 Key West                108-04     33.02m 
  2       Smith, Brandy       11 Ransom                   97-05     29.69m 
  3       Colonna, Nikii      10 Ransom                   81-02     24.73m 
  4       Rolle, Caitlin      11 Ransom                   80-01     24.40m 
  5       Alvarado, Alexandr  09 St. Brendan              79-04     24.18m 
  6       Ortega, Venus       12 St. Brendan              69-00     21.03m 
  7       Pyatt, Mikaela      10 Gulliver                 68-06     20.87m 
  8       Wiecjorek, Mallory  11 Co Shores                64-02     19.55m 
  9       Ajabe, Debbie        7 Ransom                   61-08     18.79m 
 10       Ganser, Leliani     09 Gulliver                 59-09     18.21m 
 11       Herlth, Kyia        09 Co Shores                57-05     17.50m 
 12       Reyes, Nicole       09 Gulliver                 54-10     16.71m 
 13       Scroggin, Christin  11 Gulliver                 50-04     15.34m 
 14       Derosa, Sophia       7 Carrolton                43-08     13.30m 
 15       Tobey, Samara        7 Carrolton                34-00     10.36m 
 --       Juilano, Courtney   10 Co Shores                   ND            
 --       Gruba, Josephine    09 Key West                   DNS            
 --       Carpintero, Meagan   7 Carrolton                  DNS            
 
Event 10  Boys Discus Throw
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1       Gruba, Jack         10 Key West                120-08     36.77m 
  2       Mosqueda, Quincey   12 Archbishop C            118-10     36.22m 
  3       Ismer, William      11 Co Shores               116-10     35.61m 
  4       Arnholt, Matthew    12 Gulliver                111-10     34.08m 
  5       Valladares, Chris   12 Archbishop C            110-01     33.55m 
  6       Johnson, Thomas     11 Co Shores               104-06     31.85m 
  7       Edwards, Braynon    10 Gulliver                102-02     31.14m 
  8       Sheppard, Dominic   09 Gulliver                 98-09     30.09m 
  9       Diaz, Michael       09 Co Shores                96-10     29.51m 
 10       Triana, Pedro       11 Ransom                   90-09     27.66m 
 11     2 Pattersom, Andre       Key West                 76-04     23.26m 
 12       Lietart, John       12 Co Shores                75-04     22.96m 
 13       Estela, Zach        12 Archbishop C             72-01     21.97m 
 --       Fayat, Chris        12 Archbishop C               DNS            
 --       Thomas, Stacy       11 Gulliver                   DNS            
 --       Ruble, Bobby        11 Key West                   DNS            
 
Event 11  Girls Shot Put
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1       Cowpland, Lindsay   12 Key West              33-08.00     10.26m 
  2       Pyatt, Mikaela      10 Gulliver              30-05.00      9.27m 
  3       Smith, Brandy       11 Ransom                29-07.50      9.02m 
  4       Ajabe, Debbie        7 Ransom                28-00.50      8.54m 
  5       Hallman, Tiana      09 Ransom                27-08.00      8.43m 
  6       Scroggin, Christin  11 Gulliver              27-06.50      8.39m 
  7       Ortega, Venus       12 St. Brendan           24-01.00      7.34m 
  8       Alvarado, Alexandr  09 St. Brendan           23-04.50      7.12m 
  9       Appleeby, Ryann     10 Key West              22-10.50      6.97m 
 10       Reyes, Nicole       09 Gulliver              22-03.00      6.78m 
 11       Pelham, Caroline    11 Ransom                20-03.00      6.17m 
 12       Tobey, Samara        7 Carrolton             19-01.00      5.81m 
 13       Derosa, Sophia       7 Carrolton             18-02.50      5.54m 
 14       Upshaw, Katherine   10 Key West              17-08.00      5.38m 
 --       Carpintero, Meagan   7 Carrolton                 FOUL            
 --       Hunter, Kristina    10 Gulliver                  FOUL            
 
Event 12  Boys Shot Put
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1       Valladares, Chris   12 Archbishop C          42-05.00     12.92m 
  2       Seigel, Grant       11 Gulliver              41-07.00     12.67m 
  3       Thomas, Stacy       11 Gulliver              40-05.00     12.31m 
  4       Edwards, Braynon    10 Gulliver              38-02.00     11.63m 
  5       Arnholt, Matthew    12 Gulliver              36-04.50     11.08m 
  6       Johnson, Thomas     11 Co Shores             35-11.50     10.96m 
  7       Ismer, William      11 Co Shores             35-03.00     10.74m 
  8       Gruba, Jack         10 Key West              34-08.00     10.56m 
  9       Diaz, Michael       09 Co Shores             32-06.00      9.90m 
 10       Estela, Zach        12 Archbishop C          30-05.00      9.27m 
 11       Rodriquez, Claudio  11 Key West              29-11.50      9.13m 
 12       Mulkeen, John       11 Co Shores             28-02.50      8.59m 
 --       Mora, Alexander     12 St. Brendan                 ND            
 --       Fayat, Chris        12 Archbishop C              FOUL            
 --       Ruble, Bobby        11 Key West                  FOUL            
 --       Brown, Anthony      10 Archbishop C              FOUL            
 
Event 13  Girls 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1       Rolle, Amanda       12 Ransom                   12.99Q  1.5  2 
  2       Page, Shelisa       12 Key West                 13.19Q -1.0  1 
  3       Dunn, Iris          11 Co Shores                13.28Q -1.1  3 
  4       Muller, Melanie     10 Gulliver                 13.10Q  1.5  2 
  5       Coleman, Courtinie  11 Key West                 13.35Q -1.1  3 
  6       Fryd, Sabine        11 Ransom                   13.86Q -1.0  1 
  7       Earl, Samantha       7 Gulliver                 13.40q  1.5  2 
  8       Schlessinger, Cris  10 Ransom                   13.75q -1.1  3 
  9       Johnson, Reiache    09 Key West                 13.80   1.5  2 
 10       Zito, Cara          10 Gulliver                 13.89  -1.1  3 
 11       Lownstein, Illana   11 Gulliver                 13.93  -1.0  1 
 12       Fernandez, Valenti   8 Carrolton                13.94  -1.1  3 
 13       Lopez, Adriana      09 Ransom                   13.95  -1.0  1 
 14       hurst, meca         11 Key West                 14.07   1.5  2 
 15       Beauperthuy, Crist  11 Carrolton                14.74  -1.0  1 
 16       Vizoso, Francesca    8 Carrolton                14.85  -1.1  3 
 17       Acosta, Andrea      10 St. Brendan              15.09  -1.0  1 
 18       Diaz, Carolina      11 Carrolton                15.32   1.5  2 
 
Event 13  Girls 100 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind
=====================================================================
Finals
  1       Page, Shelisa       12 Key West                 13.02  -1.6 
  2       Muller, Melanie     10 Gulliver                 13.13  -1.6 
  3       Rolle, Amanda       12 Ransom                   13.24  -1.6 
  4       Coleman, Courtinie  11 Key West                 13.29  -1.6 
  5       Dunn, Iris          11 Co Shores                13.39  -1.6 
  6       Earl, Samantha       7 Gulliver                 13.60  -1.6 
  7       Fryd, Sabine        11 Ransom                   13.88  -1.6 
  8       Schlessinger, Cris  10 Ransom                   13.97  -1.6 
Preliminaries
  9       Johnson, Reiache    09 Key West                             
 10       Zito, Cara          10 Gulliver                             
 11       Lownstein, Illana   11 Gulliver                             
 12       Fernandez, Valenti   8 Carrolton                            
 13       Lopez, Adriana      09 Ransom                               
 14       hurst, meca         11 Key West                             
 15       Beauperthuy, Crist  11 Carrolton                            
 16       Vizoso, Francesca    8 Carrolton                            
 17       Acosta, Andrea      10 St. Brendan                          
 18       Diaz, Carolina      11 Carrolton                            
 
Event 14  Boys 100 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind
=====================================================================
Finals
  1       Georges, Clive      12 Key West                 10.91   0.8 
  2       Reeves, Thomas      12 Gulliver                 11.40   0.8 
  3       Clark, Leroy        11 Archbishop C             11.63   0.8 
  4       Davis, Mitchel      10 Gulliver                 11.73   0.8 
  5       Sotolongo, Antonio  09 Gulliver                 11.93   0.8 
  6       Webley, Nick        11 Ransom                   12.18   0.8 
  7       Boyce, Michael      12 Co Shores                12.36   0.8 
  8       Weed, Zach          11 Ransom                   12.37   0.8 
  9       Escalante, Gabriel  12 Co Shores                12.67   0.8 
 
Event 15  Girls 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1       Page, Shelisa       12 Key West                 27.17Q -2.5  1 
  2       Crotty, Cassie      09 Ransom                   27.46Q -1.8  2 
  3       Muller, Melanie     10 Gulliver                 27.48Q -1.3  3 
  4       Rolle, Amanda       12 Ransom                   27.77Q -2.5  1 
  5       Sime, Amber         12 Ransom                   27.93Q -1.8  2 
  6       Coleman, Courtinie  11 Key West                 28.12Q -1.3  3 
  7       Johnson, Reiache    09 Key West                 28.28q -1.8  2 
  8       Fryd, Sabine        11 Ransom                   28.38q -1.3  3 
  9       Zito, Cara          10 Gulliver                 28.53  -1.8  2 
 10       Cullen, Caitlen     11 Carrolton                28.75  -1.8  2 
 11       Fernandez, Valenti   8 Carrolton                29.57  -2.5  1 
 12       Alvarado, Andrea    09 St. Brendan              29.65  -1.3  3 
 13       Lownstein, Illana   11 Gulliver                 29.79  -2.5  1 
 14       Vargas, Laura       11 Gulliver                 29.91  -1.8  2 
 15       Urquidi, Niki        8 Carrolton                30.82  -1.3  3 
 16       Dussaq, Natasha     12 St. Brendan              31.00  -2.5  1 
 17       Du Pond, Vivi       09 Carrolton                31.05  -2.5  1 
 18       Ward, Deshoneta     09 Key West                 31.05  -1.3  3 
 19       Acosta, Andrea      10 St. Brendan              31.26  -1.8  2 
 20       Juilano, Courtney   10 Co Shores                35.93  -1.3  3 
 
Event 15  Girls 200 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind
=====================================================================
Finals
  1       Muller, Melanie     10 Gulliver                 26.89  -2.2 
  2       Page, Shelisa       12 Key West                 27.24  -2.2 
  3       Crotty, Cassie      09 Ransom                   27.69  -2.2 
  4       Coleman, Courtinie  11 Key West                 27.80  -2.2 
  5       Sime, Amber         12 Ransom                   28.06  -2.2 
  6       Johnson, Reiache    09 Key West                 28.38  -2.2 
  7       Rolle, Amanda       12 Ransom                   28.39  -2.2 
  8       Fryd, Sabine        11 Ransom                   28.48  -2.2 
Preliminaries
  9       Zito, Cara          10 Gulliver                             
 10       Cullen, Caitlen     11 Carrolton                            
 11       Fernandez, Valenti   8 Carrolton                            
 12       Alvarado, Andrea    09 St. Brendan                          
 13       Lownstein, Illana   11 Gulliver                             
 14       Vargas, Laura       11 Gulliver                             
 15       Urquidi, Niki        8 Carrolton                            
 16       Dussaq, Natasha     12 St. Brendan                          
 17       Du Pond, Vivi       09 Carrolton                            
 18       Ward, Deshoneta     09 Key West                             
 19       Acosta, Andrea      10 St. Brendan                          
 20       Juilano, Courtney   10 Co Shores                            
 
Event 16  Boys 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  Wind H#
========================================================================
  1       Georges, Clive      12 Key West                 23.10Q -0.2  2 
  2       Huggett, Jackson    12 Gulliver                 23.64Q -0.1  1 
  3       Reeves, Thomas      12 Gulliver                 23.83Q -0.2  2 
  4       Azard, Jean         12 Key West                 24.59Q -0.1  1 
  5       Rivera Mendoza, Mi  11 Key West                 24.15Q -0.2  2 
  6       Clark, Leroy        11 Archbishop C             24.87Q -0.1  1 
  7       Moore, Quanzell     10 Key West                 24.23q -0.2  2 
  8       Armony, Alan        10 Gulliver                 24.64q -0.2  2 
  9       Webley, Nick        11 Ransom                   24.93  -0.1  1 
 10       Boyce, Michael      12 Co Shores                25.23  -0.2  2 
 11       Holt, Patrick       10 Co Shores                28.85  -0.1  1 
 12       Anderson, Alberto   09 Co Shores                29.18  -0.2  2 
 --       Campuzano, Edwin    11 Archbishop C               DNS  -0.1  1 
 --       Collins, Spencer    12 Ransom                     DNS  -0.1  1 
 
Event 16  Boys 200 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind
=====================================================================
Finals
  1       Georges, Clive      12 Key West                 23.18  -1.2 
  2       Reeves, Thomas      12 Gulliver                 23.35  -1.2 
  3       Huggett, Jackson    12 Gulliver                 23.44  -1.2 
  4       Clark, Leroy        11 Archbishop C             23.73  -1.2 
  5       Moore, Quanzell     10 Key West                 24.37  -1.2 
  6       Azard, Jean         12 Key West                 24.40  -1.2 
  7       Rivera Mendoza, Mi  11 Key West                 24.90  -1.2 
  8       Armony, Alan        10 Gulliver                 24.98  -1.2 
Preliminaries
  9       Webley, Nick        11 Ransom                               
 10       Boyce, Michael      12 Co Shores                            
 11       Holt, Patrick       10 Co Shores                            
 12       Anderson, Alberto   09 Co Shores                            
 --       Campuzano, Edwin    11 Archbishop C                         
 --       Collins, Spencer    12 Ransom                               
 
Event 17  Girls 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
Finals
  1       Sheppard, Nati      09 Ransom                 1:01.06   2 
  2       Cimo, Alexandra     10 Carrolton              1:03.97   2 
  3       Earl, Samantha       7 Gulliver               1:04.35   2 
  4       Fantis, Kaylee      10 Gulliver               1:04.70   2 
  5       Minnis, Tatyana      7 Carrolton              1:04.84   2 
  6       Schlessinger, Cris  10 Ransom                 1:06.79   2 
  7       Salguiero, Stephan  10 Ransom                 1:07.43   1 
  8       Kuznik, Katja       12 Ransom                 1:07.44   2 
  9       Du Pond, Vivi       09 Carrolton              1:08.50   2 
 10       Scavo, Arielle      11 St. Brendan            1:08.94   1 
 11       Allen, Megan        12 Gulliver               1:09.05   1 
 12       Zito, Tesi          10 Gulliver               1:09.61   1 
 13       Waterman, Caroline  12 Co Shores              1:12.30   1 
 14       Cantler, Kalley     09 Key West               1:13.99   1 
 15       Portal, Yoarne      09 Key West               1:19.76   1 
 
Event 18  Boys 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1       Georges, Clive      12 Key West                 48.96   3 
  2       Cooper, Markeith    11 Gulliver                 53.58   3 
  3       Sampedro, Leonardo  11 St. Brendan              54.33   3 
  4       Armony, Alan        10 Gulliver                 54.43   3 
  5       Melow, Nickolas     10 Gulliver                 55.21   3 
  6       Leon, Michael       11 Archbishop C             55.31   3 
  7       Cobb, Fred          11 Ransom                   56.06   2 
  8       Delorenzo, Nick     11 Key West                 56.25   3 
  9       Viguera, Hever      12 Co Shores                56.42   2 
 10       Moore, Quanzell     10 Key West                 58.76   1 
 11       Mora, Alexander     12 St. Brendan              58.78   1 
 12       Aguiar, Eric        11 St. Brendan              59.64   3 
 13       Johnson, Thomas     11 Co Shores              1:00.82   2 
 14       Mulkeen, John       11 Co Shores              1:01.59   2 
 15       Quiros, Carlos      11 Key West               1:02.65   1 
 16       De Villota, Luis    12 St. Brendan            1:03.60   1 
 --       Sheppard, Dominic   09 Gulliver                   DNS   1 
 --       Campuzano, Edwin    11 Archbishop C               DNS   2 
 --       Collins, Spencer    12 Ransom                     DNS   2 
 
Event 19  Girls 100 Meter Hurdles
========================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1       Dunn, Iris          11 Co Shores                16.89Q +0.0  3 
  2       Perez, Aliza        11 Ransom                   17.10Q -1.7  1 
  3       Pulido, Briana      12 Gulliver                 18.12Q -1.3  2 
  4       Brook, Stephanie    09 Ransom                   18.64Q -1.7  1 
  5       Appleeby, Ryann     10 Key West                 18.68Q +0.0  3 
  6       Dietrich, Racheal   11 Key West                 18.82Q -1.3  2 
  7       Scroggin, Christin  11 Gulliver                 18.81q -1.7  1 
  8       Beauperthuy, Crist  11 Carrolton                18.84q +0.0  3 
  9       Meland, Hallie      10 Ransom                   18.88  -1.3  2 
 10       Wiecjorek, Mallory  11 Co Shores                19.30  -1.3  2 
 11       Cosio, Sofia        11 Carrolton                19.38  -1.7  1 
 12       Martinez, Ashley    12 Gulliver                 19.43  -1.3  2 
 13       Bruce, Gaby         11 Carrolton                19.47  -1.7  1 
 14       Johansson, Paulina  09 Ransom                   19.99  +0.0  3 
 --       Spiegel, Lizzy      10 Carrolton                   DQ  -1.3  2  jewelry
 --       Nasser, Madison     10 Key West                   DNS  -1.7  1 
 --       Paprocka, Patrycja  10 Key West                   DNS  +0.0  3 
 
Event 19  Girls 100 Meter Hurdles
=====================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind
=====================================================================
Finals
  1       Pulido, Briana      12 Gulliver                 15.39  -0.2 
  2       Dunn, Iris          11 Co Shores                16.56  -0.2 
  3       Perez, Aliza        11 Ransom                   17.10  -0.2 
  4       Scroggin, Christin  11 Gulliver                 17.90  -0.2 
  5       Brook, Stephanie    09 Ransom                   18.00  -0.2 
  6       Appleeby, Ryann     10 Key West                 18.26  -0.2 
  7       Dietrich, Racheal   11 Key West                 18.56  -0.2 
  8       Beauperthuy, Crist  11 Carrolton                19.27  -0.2 
Preliminaries
  9       Meland, Hallie      10 Ransom                               
 10       Wiecjorek, Mallory  11 Co Shores                            
 11       Cosio, Sofia        11 Carrolton                            
 12       Martinez, Ashley    12 Gulliver                             
 13       Bruce, Gaby         11 Carrolton                            
 14       Johansson, Paulina  09 Ransom                               
 --       Spiegel, Lizzy      10 Carrolton                            
 --       Nasser, Madison     10 Key West                             
 --       Paprocka, Patrycja  10 Key West                             
 
Event 20  Boys 110 Meter Hurdles
=====================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind
=====================================================================
Finals
  1       Tafur, Alex         11 Ransom                   16.46  -0.3 
  2       Rosellio, Michael   11 Archbishop C             18.26  -0.3 
  3       Perez, Manny        10 Gulliver                 18.29  -0.3 
  4       Schnebly, Kody      11 Gulliver                 18.99  -0.3 
  5       Acosta, Christian   09 Archbishop C             20.01  -0.3 
  6       Muina, Antonio      10 Gulliver                 20.92  -0.3 
  7       Alduncin, Juan      10 Gulliver                 22.21  -0.3 
 --       Sanchez, Eddie      12 Archbishop C               DNS  -0.3 
 
Event 21  Girls 300 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1       Pulido, Briana      12 Gulliver                 47.59Q  2 
  2       Kanter, Alex        12 Ransom                   49.83Q  1 
  3       Perez, Aliza        11 Ransom                   51.07Q  1 
  4       Martinez, Ashley    12 Gulliver                 51.53Q  2 
  5       Cosio, Sofia        11 Carrolton                52.37Q  2 
  6       Bruce, Gaby         11 Carrolton                53.95Q  1 
  7       Brook, Stephanie    09 Ransom                   53.81q  2 
  8       Meland, Hallie      10 Ransom                   54.68q  1 
  9       Scroggin, Christin  11 Gulliver                 55.18   1 
 10       Spiegel, Lizzy      10 Carrolton                56.89   1 
 --       Dietrich, Racheal   11 Key West                   DNF   2 
 --       Paprocka, Patrycja  10 Key West                   DNS   2 
 --       Beauperthuy, Crist  11 Carrolton                  DNS   1 
 --       Nasser, Madison     10 Key West                   DNS   2 
 
Event 21  Girls 300 Meter Hurdles
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1       Pulido, Briana      12 Gulliver                 46.87  
  2       Kanter, Alex        12 Ransom                   49.83  
  3       Perez, Aliza        11 Ransom                   50.83  
  4       Martinez, Ashley    12 Gulliver                 51.80  
  5       Cosio, Sofia        11 Carrolton                53.58  
  6       Meland, Hallie      10 Ransom                   54.61  
  7       Brook, Stephanie    09 Ransom                   54.71  
 --       Bruce, Gaby         11 Carrolton                  DNS  
Preliminaries
  9       Scroggin, Christin  11 Gulliver                        
 10       Spiegel, Lizzy      10 Carrolton                       
 --       Dietrich, Racheal   11 Key West                        
 --       Paprocka, Patrycja  10 Key West                        
 --       Beauperthuy, Crist  11 Carrolton                       
 --       Nasser, Madison     10 Key West                        
 
Event 22  Boys 300 Meter Hurdles
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1       Rosellio, Michael   11 Archbishop C             44.00  
  2       Cubina, Alfredo     10 Ransom                   44.93  
  3       Tafur, Alex         11 Ransom                   45.20  
  4       Silva, Carlos       10 Gulliver                 45.76  
  5       Schnebly, Kody      11 Gulliver                 47.95  
  6       Escalante, Gabriel  12 Co Shores                48.37  
  7       Acosta, Christian   09 Archbishop C             51.42  
  8       Muina, Antonio      10 Gulliver                 51.88  
  9       Perez, Manny        10 Gulliver                 52.05  
 
Event 23  Girls 4x100 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Ransom Everglades  'A'                                51.24  
  2 Key West  'A'                                         51.71  
  3 Gulliver Prep  'A'                                    54.67  
  4 Carrolton  'A'                                        55.36  
  5 Coral Shores  'A'                                     55.46  
 
Event 24  Boys 4x100 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Key West  'A'                                         45.65  
  2 Coral Shores  'A'                                     47.76  
 -- Archbishop Carroll  'A'                                  DQ   zone violation
 -- Gulliver Prep  'A'                                       DQ   zone violation
 
Event 25  Girls 4x400 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Ransom Everglades  'A'                              4:05.38  
  2 Gulliver Prep  'A'                                  4:08.85  
  3 Carrolton  'A'                                      4:36.19  
  4 St. Brendan  'A'                                    4:37.33  
  5 Key West  'A'                                       4:45.28  
  6 Coral Shores  'A'                                   5:07.75  
 
Event 26  Boys 4x400 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Archbishop Carroll  'A'                             3:37.05  
  2 Gulliver Prep  'A'                                  3:41.27  
  3 Key West  'A'                                       3:41.34  
  4 Ransom Everglades  'A'                              3:51.01  
  5 St. Brendan  'A'                                    3:58.11  
  6 Coral Shores  'A'                                   4:14.00  
 
Event 27  Girls 4x800 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Ransom Everglades  'A'                              9:59.79  
  2 Carrolton  'A'                                     10:22.49  
  3 Gulliver Prep  'A'                                 10:25.79  
  4 Key West  'A'                                      10:35.68  
  5 St. Brendan  'A'                                   10:54.71  
  6 Coral Shores  'A'                                  12:18.59  
 
Event 28  Boys 4x800 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Ransom Everglades  'A'                              8:21.32  
  2 Archbishop Carroll  'A'                             8:24.19  
  3 Key West  'A'                                       8:47.91  
  4 Gulliver Prep  'A'                                  8:53.93  
  5 Coral Shores  'A'                                   9:36.65  
 
Event 29  Girls 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Archer, Lauren       8 Ransom                 2:21.40  
  2       Tarrau, Priscilla   12 Gulliver               2:23.90  
  3       Beecham, Cristina   12 Ransom                 2:24.88  
  4       Goldstein, Julie    10 Ransom                 2:34.44  
  5       Gonzalez, Kailey    10 Carrolton              2:36.36  
  6       Zumpano, Andrea      8 Carrolton              2:37.50  
  7       Gil, Marlee         12 Key West               2:37.78  
  8       Precht, Chandler    10 Gulliver               2:49.31  
  9       Bellion, Anouk      12 Co Shores              2:51.85  
 10       Cuppett, Taelor     12 Co Shores              2:52.50  
 11       Simkins, McKenzie   10 Gulliver               2:53.82  
 12       Synder, Carlee       8 Gulliver               2:55.08  
 13       Gonzalez, Gabriela  11 Carrolton              2:55.81  
 14       Lichtel, Alex       09 Key West               2:57.26  
 15       Nieves-Gonzalez, G  09 Co Shores              3:04.11  
 16       Johnston, Amanda    10 St. Brendan            3:09.79  
 17       Herlth, Kyia        09 Co Shores              3:14.07  
 --       Cornielle, Genesis  11 Archbishop C               DNS  
 --       Alcalde, Sashy      10 Archbishop C               DNS  
 --       Andris, Eleni       09 Ransom                     DNS  
 --       Minnis, Tatyana      7 Carrolton                  DNS  
 
Event 30  Boys 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Irigoyen, Bert      12 Ransom                 2:00.85  
  2       Monzon, Eli         12 Archbishop C           2:02.06  
  3       Smith, D'Andre      11 Archbishop C           2:02.12  
  4       Hoffman, Jack       12 Gulliver               2:09.63  
  5       Pino, Juan          10 Gulliver               2:12.63  
  6       Wagner, Everett     09 Key West               2:15.39  
  7       Tetour, David       12 Co Shores              2:15.66  
  8       DaCosta Gomez, Jos  11 Ransom                 2:17.18  
  9       Diaz, Matthew       09 Key West               2:18.26  
 10       Griffin, Kevin      10 Archbishop C           2:19.08  
 11       Awner, Evan         10 Ransom                 2:19.39  
 12       Correa, Gaby         8 Ransom                 2:19.40  
 13       Ito, Kai            11 Gulliver               2:20.49  
 14       Stern, Michael      09 Key West               2:22.60  
 15       Gonzalez-Quevedo,   10 Co Shores              2:33.12  
 16       Lietart, John       12 Co Shores              2:34.11  
 17       Ohayon, Anthony     10 Key West               2:35.09  
 18       Taylor, Maclen      09 Co Shores              2:51.33  
 
Event 31  Girls 1600 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Mc Coy, Joanna      12 Gulliver               5:12.45  
  2       Carpio, Nicole      12 Ransom                 5:24.37  
  3       Balcazar, Maria La  11 Carrolton              5:37.85  
  4       Kolisch, Niki        8 Carrolton              5:44.10  
  5       Nelson, Morgan      12 Key West               5:45.17  
  6       Barbosa, Kelly      12 St. Brendan            5:57.55  
  7       Miliken, Tristin    10 Key West               5:59.14  
  8       Sangiovanni, Gaby   09 Ransom                 6:00.02  
  9       Czerwinski, Liz     11 Key West               6:05.66  
 10       Logue, Julia        11 Ransom                 6:08.95  
 11       Savoie, Chloe       10 Key West               6:10.56  
 12       Burgos, Francesca   10 Ransom                 6:17.32  
 13       Gonzalez, Gabriela  11 Carrolton              6:22.16  
 14       Aristimuno, Clara   11 Gulliver               6:24.69  
 15       Keller, Allison     09 Gulliver               6:40.30  
 16       Cuppett, Makayla    10 Co Shores              6:56.58  
 17       Johnston, Amanda    10 St. Brendan            6:59.78  
 18       Pelaez, Rebecca     11 St. Brendan            7:00.65  
 19       Jamison, Sarah      12 Gulliver               7:08.50  
 20       Camejo, Nicole      12 St. Brendan            7:17.71  
 21       Stokes, Chloe       09 Co Shores              8:22.46  
 --       Cornielle, Genesis  11 Archbishop C               DNS  
 --       Kuhn, Jessy          8 Carrolton                  DNS  
 
Event 32  Boys 1600 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Irigoyen, Bert      12 Ransom                 4:34.25  
  2       Bergengruen, Jan    11 Ransom                 4:41.97  
  3       Correa, Gaby         8 Ransom                 4:44.64  
  4       Guzman, Brock       10 Key West               4:45.24  
  5       Friedman, Adam      10 Ransom                 4:45.78  
  6       Ramos, Austin       09 Gulliver               4:56.93  
  7       Chadwick, Steven    10 Co Shores              5:04.41  
  8       Hernandez, Alex     11 Gulliver               5:04.46  
  9       Aguiar, Eric        11 St. Brendan            5:10.18  
 10       Armand, Robert      09 Archbishop C           5:11.11  
 11       Hancock, Tyler      10 Key West               5:15.40  
 12       Finigan, Bobby      12 Key West               5:19.60  
 13       De Villota, Luis    12 St. Brendan            5:21.38  
 14       Dos Santos, Joachi  09 Gulliver               5:30.16  
 15       Brooks, Landon      11 Co Shores              5:38.91  
 16       Leal, Santiago      12 St. Brendan            5:39.02  
 17       Garcia, Danny       09 Gulliver               5:45.49  
 18       Hunter, Rion        09 Co Shores              5:53.89  
 19       Anderson, Hunter    09 Co Shores              6:13.44  
 --       Wilkerson, Zachary  11 Key West                   DNS  
 --       Ito, Kai            11 Gulliver                   DNS  
 --       Ortiz, Nick         10 Archbishop C               DNS  
 
Event 33  Girls 3200 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Mc Coy, Joanna      12 Gulliver              11:36.33  
  2       Ruan, Beatriz        7 Ransom                12:07.28  
  3       Kolisch, Niki        8 Carrolton             12:49.07  
  4       Nelson, Morgan      12 Key West              13:21.14  
  5       Gonzalez, Kailey    10 Carrolton             13:45.88  
  6       Logue, Julia        11 Ransom                14:09.45  
  7       Aristimuno, Clara   11 Gulliver              14:16.48  
  8       Cadena, Laura       10 Ransom                14:20.91  
  9       Dulin, Camille      09 Ransom                14:54.29  
 10       Pelaez, Rebecca     11 St. Brendan           14:58.74  
 --       Balcazar, Maria La  11 Carrolton                  DNF  
 --       Zumpano, Andrea      8 Carrolton                  DNF  
 
Event 34  Boys 3200 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Scola, Billy        12 Ransom                10:40.06  
  2       Guest, Connor       11 Ransom                10:44.34  
  3       Tomita, Aeschton    12 Key West              11:20.65  
  4       Ramos, Austin       09 Gulliver              11:34.08  
  5       Glauberman, Evan    09 Ransom                11:38.73  
  6       Dalton, Davis       11 Key West              11:50.79  
  7       Jimemez, Gabriel    10 Gulliver              12:11.01  
  8       Zimmerman, Rex      09 Co Shores             12:40.64  
  9       Brooks, Landon      11 Co Shores             12:44.45  
 10       Leal, Santiago      12 St. Brendan           12:48.76  
 11       Diaz, Michael       09 Co Shores             14:53.14  
 12       Ortiz, Nick         10 Archbishop C          16:21.81  
 --       Armand, Robert      09 Archbishop C               DNS  
 --       Hernandez, Alex     11 Gulliver                   DNS  
 --       Dos Santos, Joachi  09 Gulliver                   DNS  
 --       Lopez-Gonzalez, Ro  09 Key West                   DNS  
 
                    Women - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Ransom Everglades          238.50     2) Gulliver Prep             172   
    3) Key West                   120        4) Carrolton                  71.50
    5) Coral Shores                26        6) St. Brendan                22   
 
                    Men - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Gulliver Prep              157        2) Archbishop Carroll        120   
    3) Key West                   109        4) Ransom Everglades          98   
    5) Coral Shores                32        6) St. Brendan                10  

 
 
Post as: 
Hashtags: #fhsaa
 
 

Media

Videos (0)
View
+
Photos (0)
View
+
Articles (1)
View
+
Blogs (0)
View
+
 

Our Photos (0 of 0)

 

Our Blogs (0 of 0)

 

Our Videos (0 of 0)

 

Results