RunnerspaceNewsView

2011 Accepted Entries - Oregon Twilight

Published by ross
May 6 2011, 07:51 PM | 43150 views
PrintReport
Social
Images
Women 100 Meter Dash 
1 Black, Geronne Portland State 
2 Cunliffe, Hannah Seattle Speed Track Club 
3 Newson, Lauryn Oregon 
4 Youngblood, Jamesha Oregon 
5 Davidson, Alexandria Oregon 
6 Hurrel, Karlene Idaho 
7 Dorsett, P'Lar Portland State 
8 Roberts, Jennifer Clackamas CC 
ALTERNATES 
 Meusec, Lacey Western Oregon 
 Fuller, Tiara Clackamas CC 
 Wilson, Kimberly Unattached 
 Jackson, Shallyn Spokane CC 
 Garrett, Zhitaya Spokane CC 

Women 200 Meter Dash 
1 King, Karene Portland State 
2 Cunliffe, Hannah Seattle Speed Track Club 
3 Okodogbe, Chizoba Oregon 
4 Davidson, Alexandria Oregon 
5 Hurrel, Karlene Idaho 
6 Gosberry, Devin Oregon 
7 Williams, Michele Oregon 
8 Rhodes, Anaiah Portland State 
9 Pola, Lexi Western Oregon 
10 Meusec, Lacey Western Oregon 
11 Roberts, Jennifer Clackamas CC 
12 Feliz, Cheyenne Lewis & Clark 
13 Jackson, Shallyn Spokane CC 
14 Fuller, Tiara Clackamas CC 
15 Ledtke, Valle Western Washington 
16 Garrett, Zhitaya Spokane CC 

Women 800 Meter Run 
1 Vessey, Maggie New Balance 
2 Thomas, Latavia Nike 
3 Buckman, Zoe Unattached 
4 Kesselring, Anne Oregon 
5 Johnson, Lauren Nike 
6 Bishop, Melissa Windsor ON 
7 Roesler, Laura Oregon 
8 Hunter, Raeleen Windsor ON 
9 Friday, Becca Oregon 
10 Schaffer, Lauren Idaho 
11 McMahon, Emily Eugene Health & Performance 
12 Tremblay, Elizabeth Colorado 
13 Velvere, Liga Idaho 
14 Francis, Phyllis Oregon 
15 Greig, Sophie Unattached 
16 Martin, Bianca Bowerman AC 
B SECTION 
 Everetts, Janelle Western Oregon 
 Cummings, Stephenie Spokane CC 
 Applebee, Annan Western Oregon 
 Kurpe, Heather Windsor ON 
 Johnson, Rachael Western Washington 
 Hall, Keli Idaho 
 Hunt, Taylor Oregon State 
 Misterek, Dana Whitworth 
 Brown, Devon Portland 
 Keaveny, Elizabeth Portland 
 McDaniel, Rachel Spokane CC 
 Rozcicha, Amber Portland State 
 Jensen, Rachel Lane CC 
 Copenhagen, Laura Clackamas CC 
 Botsford, Mary Clackamas CC 
 Butcher, Meryl Western Oregon 

Women 1500 Meter Run 
1 Donahue, Erin Nike 
2 Felnagle, Brie Adidas 
3 Schappert, Nicole NYAC 
4 Areson, Jackie Nike 
5 Smith, Jordyn Bowerman AC 
6 Moore, Cori Portland 
7 Lucas, Julia OTC 
8 Kiser, Hannah Idaho 
9 Patrignelli, Megan Oregon 
10 Michel, Claire Oregon 
11 Crossman, Bronwyn Oregon 
12 Wallace, Taylor Oregon 
13 Oveson, Hayley Oregon State 
14 Kalbrener, Anna Idaho 
15 Mattox, Kimber Willamette 
16 Botti, Audrey Oregon State 
B SECTION 
 Fonk, Julia Unattached 
 Poblacion, Olivia Oregon State 
 Turner, Tonya Whitworth 
 Chesimet, Abby Oregon State 
 Keaveny, Elizabeth Portland 
 Macias, Jennifer Oregon State 
 Stangel, Krista Oregon State 
 Paradis, Emily Idaho 
 Nowlin, Taylor Oregon State 
 Lampi, Marsha Oregon State 
 Jensen, Rachel Lane CC 
 Jones, Erin Oregon State 
 Elliott, Mikel Spokane CC 
 Copenhagen, Laura Clackamas CC 
 Botsford, Mary Clackamas CC 
 McDaniel, Rachel Spokane CC 

Women 100 Meter Hurdles 
1 Gordon, Christie Unattached 
2 Vinson, Joenisha Portland State 
3 Rhodes, Rebecca Oregon 
4 Pearson, Lyndsay Oregon 
5 Ferrara, Olivia Oregon 
6 Johnson, Irene George Fox 
7 Bjornsson, Tanya Western Washington 
8 Reid, Kaitlyn Western Oregon 
ALTERNATES 
 Vander Meulen, Janna Western Oregon 
 Dezellem, Shayle Spokane CC 
 Villa, Mariah Clackamas CC 
 Miller, Brandi Willamette 
 McNairy, Michaela Clackamas CC 

Women 400 Meter Hurdles 
1 Velvere, Liga Idaho 
2 Pearson, Lyndsay Oregon 
3 Dencer, Camilla Oregon 
4 Mattila, Elizabeth Whitworth 
5 Reid, Kaitlyn Western Oregon 
6 Williams, Kiyah Portland 
7 Ferrara, Olivia Oregon 
8 Dezellem, Shayle Spokane CC 
ALTERNATES 
 Turner, Alyssa George Fox 
 Miller, Brandi Willamette 
 McNairy, Michaela Clackamas CC 
 Bekkedahl, Brooke Linfield 
 Fleming, Olivia George Fox 
 Alaimo, Lizzy George Fox 

Women 3000 Meter Steeplechase 
1 Franek, Bridget OTC 
2 Rudkin, Jane Bowerman AC 
3 Lee-Painter, Allix Oiselle 
4 Webb, Julia Run Portland 
5 Wallace, Taylor Oregon 
6 Butterworth, Alycia Idaho 
7 Winger, Jena Run Portland 
8 Nowlin, Taylor Oregon State 
9 Stanton, Holly Idaho 
10 Snawder, Erika Western Oregon 

Women 4x100 Meter Relay 
1 Oregon 
2 Portland State 
3 Spokane CC 
4 George Fox 
5 Clackamas CC 

Women Pole Vault 
1 Saxer, Mary Unattached 
2 Gergel, Melissa Oregon 
3 Monterola, Keisa Clackamas CC 
4 Dahlgren, KC Unattached 
5 Norvell, Elizabeth Unattached 
6 Ross, Kortney Oregon 
7 Roskelley, Jordan Oregon 
8 Street, Catherine Linfield 
9 Clark, Sammie Oregon 
10 Beard, Lindsay Lane CC 
11 Mariman, Katie Willamette 

Women Long Jump 
1 Skofstad, Amy Oregon 
2 Miller, Angie George Fox 
3 Vinson, Joenisha Portland State 
4 Nicholson, Mikeya Portland State 
5 Bjornsson, Tanya Western Washington 
6 Davison, Emily George Fox 
7 Roberts, Jennifer Clackamas CC 

Women Triple Jump 
1 Potter, Ashley Western Oregon 
2 Wilson, Kimberly Unattached 
3 Pietka, Maggie Oregon 
4 Roberts, Jennifer Clackamas CC 
5 Adkins, Rachael George Fox 
6 Davis, Katie Lane CC 
7 Retherford, Jacee Lane CC 

Women Shot Put 
1 Stevens, Sarah Shore AC 
2 Pressley, Jessica Shore AC 
3 Muffet, Ashley Unattached 
4 Davis, Adrienne Portland State 
5 LaBeaume, Anna Linfield 
6 Bobek, Laura Oregon 
7 Perry, Rachel Oregon 

Women Discus Throw 
1 Summers, Jere Unattached 
2 Anyanwu, Kelechi Unattached 
3 Bobek, Laura Oregon 
4 Carson, Shae Portland State 
5 Picknell, Hannah Oregon 

Women Hammer Throw 
1 Henry, Britney Adidas 
2 Smith, Loree NYAC 
3 Holt, Sarah Great Britain 
4 Sims, Caressa Unattached 
5 Hern, Kimery Club Northwest 
6 Cole, Sara Oregon 
7 Fogelstrom, Jill Oregon 

Women Javelin Throw 
1 Kreiner, Kim Nike 
2 Lyon, Dana USAF WCAP/NIKE 
3 Stam, Beth George Fox 
4 Gruszecki, Monika Western Washington 
5 Brunetti, Jordan Lane CC 
6 Powers, Carolanne Oregon 
7 Perry, Rachel Oregon 
8 Odle, Felicia Oregon 
   
Men 100 Meter Dash 
1 James, LaMichael Oregon 
2 Michener, Sam Idaho 
3 Kent, Jordan Unattached 
4 Parker, Keynan Oregon State 
5 Wheaton, Markus Oregon State 
6 St. Clair, Devin Spokane CC 
7 Dahl, Eric Unattached 
8 Tilley, Alex Western Washington 
9 Kongela, Dakarai George Fox 
10 Barner, Kenjon Oregon 
11 Mathis, Dior Oregon 
12 Thieleke, Korey Portland 
13 Jarvis, Dusty Lane CC 
14 Smith, Josh Oregon 
15 Laursen, Christian Oregon 
16 Peterson, Cody Spokane CC 
ALTERNATES 
 Rosenburg, Herman Portland State 
 Wordell, Spencer Spokane CC 
 Acosta, Patrick Unattached 
 Tolento, Eric Unattached 
 Johnson, Keelynn Clackamas CC 
 Taylor, Casey George Fox 
 Alexander, Bobby Western Oregon 
 McFadden, Donavan Western Oregon 
 Wilson, Kenneth Unattached 

Men 400 Meter Dash 
1 Kent, Jordan Unattached 
2 Harper, Bryan Oregon 
3 Stubbs, Chris Lane CC 
4 Kaino, Matt Western Oregon 
5 Latt, Jordan Lane CC 
6 Lightner, Nathan Portland State 
7 Winger, Paul Willamette 
8 Butcher, Matt Oregon 
9 Diamond, Peter Unattached 
10 Tolento, Eric Unattached 
11 Rosenburg, Herman Portland State 
12 Rial, Zach Clackamas CC 
13 Zeller, Chris Mt. Hood CC 
14 Torrellas, Patrick Portland 
15 Carpenter, Mike Idaho 
16 Hanson, Pono Portland 
ALTERNATES 
 Burningham, Landon Physiq Performance 
 Yakovich, Anthony Western Oregon 
 Nokes, Jason Spokane CC 
 Vuksich, Kyle Clackamas CC 
 Medrano, Elias Spokane CC 
 David, Toby Western Washington 
 St. Clair, Devin Spokane CC 
 Garcia, Ruben Clackamas CC 
 Spilsbury, Ryan Clackamas CC 

Men 800 Meter Run 
1 Novak, Robert NYAC 
2 Greer, Elijah Oregon 
3 Guyota, Boru Oregon 
4 Crisofulli, Tony Portland State 
5 Leslie, Cory Ohio State 
6 Petrocci, Matt Unattached 
7 Kasica, Steve Colorado 
8 Stanford, Travis Oregon 
9 Watson, Cole Oregon 
10 Dalton, Josh Idaho 
11 Clark, James Idaho 
12 Jorgensen, Jesse Spokane CC 
13 Biegner, Matthew Colorado 
14 Michel, Paul Boulder Running Company/Adidas 
15 Brown, Jasen Spokane CC 
16 Torrellas, Patrick Portland 
B SECTION 
 Kasler, Connor Western Oregon 
 Larson, Kyle Western Oregon 
 Morrison, Hank Oregon 
 Pierson, Seth Everett CC 
 Maxwell, Lester Linfield 
 Olsen, Chris Clackamas CC 
 Massari, Zach Western Oregon 
 Vuksich, Kyle Clackamas CC 
 Abraham, Nick Western Washington 
 Hopper, Dylan Western Washington 
 Hansen, Ryan Western Oregon 
 Sherier, Brandon Clackamas CC 
 Michel, Nik Spokane CC 
 VanDeBrake, Cody Spokane CC 
 Neal, Avery Pacific (Ore.) 
 Testa, Mickael Lewis-Clark 
 Powell, Larry Lane CC 
 Van Zandt, Jake UO Running Club 
 Garcia, Ruben Clackamas CC 
 Owen, Tyler UO Running Club 

Men 1500 Meter Run 
1 Leslie, Cory Ohio State 
2 Berkis, Anthony Windsor ON 
3 Michel, Paul Boulder Running Company/Adidas 
4 Dunbar, Trevor Portland 
5 Brosnan, Sean Bowerman AC 
6 Guyota, Boru Oregon 
7 Kipchumba, Alfred Portland 
8 Palmer, Trevor Bowerman AC 
9 Walters, Matt Windsor ON 
10 Watson, Cole Oregon 
11 Kellar, Adam Windsor ON 
12 Bassett, Jared Portland 
13 Weston, Dave Windsor ON 
14 Stanford, Travis Oregon 
15 Houseworth, Sean USAF WCAP 
16 Clark, James Idaho 
17 Parry, Trey Portland 
18 Wells, Cody Portland 
19 Stinson, Parker Oregon 
20 Winn, Daniel Oregon 
21 Reed, Chris Western Oregon 
22 Caulkins, Chase Portland 
23 Mercado, Danny Oregon 
24 Scoggin, Ken Oregon 
25 Jantzer, Elliott Oregon 
26 Hunt, Mitchell Unattached 
27 Klotz, Kenny Oregon 
28 Britt, Barry Idaho 
B SECTION for Men 1500 Meter Run 
28 Larson, Kyle Western Oregon 
29 Pierson, Seth Everett CC 
30 Redfield, Stefan Willamette 
32 Castillo, Leo Willamette 
33 Esparanza, Fernando Lewis-Clark 
34 Augustyniak, Walker Oregon 
35 Abraham, Nick Western Washington 
36 Shogren, Michael Western Oregon 
37 Fenley, Lukas Western Oregon 
38 Larson, Drew Everett CC 
39 Olsen, Chris Clackamas CC 
40 Brown, Anthony Spokane CC 
41 Berkner, Jacob Lane CC 
42 Brown, Jasen Spokane CC 
43 Jorgensen, Jesse Spokane CC 
44 Campbell, Casey UO Running Club 
45 Bywater, Johnny Everett CC 
46 Boosinger, John UO Running Club 
47 Michel, Nik Spokane CC 
48 Ralph, Brendan Portland 
49 VanDeBrake, Cody Spokane CC 
50 Williams, David Portland 

Men 3000 Meter Run 
1 Bruce, Ben OTC 
2 McNamara, Jordan OTC 
3 Wallis, Daniel Unattached 
4 Crabill, Alex UCLA 
5 Malde, Lars Erik Portland 
6 Burgess, Bryce Oregon 
7 DeJarnette, Ben Unattached 
8 Berkis, Anthony Windsor ON 
9 Weston, Dave Windsor ON 
10 Broderick, Kalpanatit Unattached 
11 Medhaug, Blake Western Washington 
12 Hopkins, Craig Portland 
13 Carpenter, Zachary Portland State 
14 McDonald, Charlie Portland 
15 Brown, Anthony Spokane CC 
16 Borg, Chris Portland 
17 Ralph, Brendan Portland 
18 Williams, David Portland 
19 Berkner, Jacob Lane CC 
20 Perez, Cesar Lane CC 

Men 110 Meter Hurdles 
1 Eaton, Ashton OTC 
2 Hersey, Eric Oregon 
3 Leddige, Luke Portland State 
4 Dillow, Nate George Fox 
5 Campbell, Brett Western Oregon 
6 Werner, Jordan Western Oregon 
7 Walker, Dominick Clackamas CC 
8 Arnold, Richard Lane CC 
ALTERNATES 
 Colignon, Evin Willamette 
 Rhodes, Kody Western Oregon 

Men 400 Meter Hurdles 
1 Wordell, Spencer Spokane CC 
2 Ratliff, James Clackamas CC 
3 Young, Zach Mt. Hood CC 
4 Villanueva, Phillip Western Washington 
5 Dillow, Nate George Fox 
6 Hanke, Robert Mt. Hood CC 
7 Hanson, Pono Portland 
8 Arnold, Richard Lane CC 
ALTERNATES 
 Rhodes, Kody Western Oregon 
 Pugsley, Clayton George Fox 

Men 3000 Meter Steeplechase 
1 Pifer, Stephen OTC 
2 Walters, Matt Windsor ON 
3 Roys, Donny Ohio State 
4 McIsaac, Christopher Bowerman AC 
5 Lawrence, John Portland State 
6 Donovan, Ben Willamette 
7 Snook, Brandon Western Oregon 
8 Brekke, Alex Idaho 
9 Costin, Tim Oregon 
10 Chapman, Ryan Western Oregon 
11 Brill, Eric Western Washington 
12 Endicott, Nathan Portland State 
13 Dudley, Tyler Whitworth 
14 Sprinkle, Dan Western Oregon 
15 Carter, Spencer Oregon 

Men 4x100 Meter Relay 
1 Oregon 
2 Spokane CC 
3 Clackamas CC 
4 Lane CC 

Men Distance Medley 
1 Oregon 
2 OTC 

Men High Jump 
1 Marconi, Danny Oregon 
2 Frick, Justin Oregon 
3 Gwacham, Obum Oregon State 
4 Johnson, Kyley Bowerman AC 
5 Lima, Frank Whitworth 
6 Tufa, Amin Oregon 
7 Johnson, Clay Unattached 
8 Winterer, Matt Portland 
9 Ojala, Kai George Fox 
10 Korsness, Jacob Clackamas CC 

Men Pole Vault 
1 Klas, Jeremy Unattached 
2 Pope, Lucas Idaho 
3 Juilfs, JJ Unattached 
4 Ouderkirk, Austin Oregon 
5 Quinn, Bryan Unattached 
6 Woods, Trevor Unattached 
7 Parker, Jordan Lane CC 
8 Hippler, Jared Clackamas CC 

Men Long Jump 
1 Eaton, Ashton OTC 
2 Schaudt, Brian Oregon 
3 Lane, Kyle Western Oregon 
4 Ferguson, Trevor Unattached 
5 Peterson, Cody Spokane CC 
6 St. Clair, Devin Spokane CC 
7 Rosenburg, Herman Portland State 
8 Pinkney, Tyler Oregon 

Men Triple Jump 
1 Ferguson, Trevor Unattached 
2 Kruse, Caleb Oregon 
3 Dircks, Manta Willamette 
4 Acree, Trent Clackamas CC 
5 Norris, Terry Lane CC 

Men Shot Put 
1 Elder, Ben Western Washington 
2 Slowey, Jason Western Oregon 
3 Wright, Samuel Whitworth 
4 Comito, Carter Whitworth 
5 Oppat, David Willamette 
6 Horn, Randall Oregon 
7 Clothier, Josh Willamette 

Men Discus Throw 
1 Ulrick, Drew Unattached 
2 Comito, Carter Whitworth 
3 Howard, Dave Bigfoot tc 
4 Cunningham, Donavon Idaho 
5 Horn, Randall Oregon 
6 Wright, Samuel Whitworth 
7 Elder, Ben Western Washington 
8 Bishop, Steve Unattached 
9 Walk, Miles Oregon 

Men Hammer Throw 
1 Mai, Michael US Army 
2 Paul, David TBD! 
3 Stray, Jordan Oregon 
4 Hoffman, Michael Western Washington 
5 Couette, Alex Whitworth 
6 Collins, Steve Willamette 
7 Norris, Cam Oregon 
8 Harris, Tanner Oregon 
9 Walk, Miles Oregon 
10 Skipper, Greg Unattached 

Men Javelin Throw 
1 Hostetler, Cyrus OTC 
2 Weidman, Ryan Bas Athletics 
3 Simmons, Michael Unattached 
4 Wolff, Alex Oregon 
5 Hymel, Alexander Whitworth 
6 Callahan, Tyler Mt. Hood CC 
7 Morrill, Westin Unattached 
8 Thompson, Michael Oregon 
9 Powell, Ethan Oregon 
10 Nelson, Britton Unattached 
11 Heidegger, Josh Oregon 

Mixed 3000 Meter Run Masters 
1 Cannon, David M Club Northwest 
2 Reitmann, Tom M Oregon TC Masters 
3 Spinney, Ed M Hackers RC 
4 Quint, Peter M Oregon TC Masters 
5 Livingston, Mike M Unattached 
6 Rogers, Sharon W Oregon TC Masters 
7 Tower, Alyssa W Club Northwest 
8 Frasier, Kori W Unattached 
9 Rice, Craig M Unattached 
10 Ashby, Christina W Club Northwest 
11 Davis, Erik M Bowerman AC 
12 Julian, Robert M Bowerman AC 
13 Farley, Robert M Bowerman AC 
14 Dodson, Tim M Bowerman AC 
15 Humble, Jason M Bowerman AC 
16 Yorges, Chris M Unattached 
17 Dudman, Joe M Team Red Lizard 
18 Hartman, Eric M Bowerman AC 
19 Kreuzpeintner, Thomas M Oregon TC Masters 

Mixed 400 Meter Dash Masters 
1 Granum, Michael M Unattached 
2 Ahearn, Gary M Oregon TC Masters 
3 Golly, Bob M Oregon TC Masters 
4 Knott, Sandra W Unattached 
5 Thompson, Marcia W Oregon TC Masters 

Men 400 Meter Dash Masters 
1 McCartin, Sean Eugene RC 
2 Hunter, Ted Three Rivers RR 
3 Coxe, Larry Unattached 
4 Hunt, Glen Unattached 
5 Stonkus, Arny Club Northwest 

Girls 1 Mile Run 
1 Allen, Kennedy Floyd Light MS 
2 Barton, Savannah Ruch 
3 Blakesly, Charlotte Seaside MS 
4 Boettner, Maddi Sisters MS 
5 Briggs, Maggie McKenzie 
6 Brinkley, Adeline Ruch 
7 Brooks, Olivia Cascade 
8 Chelberg, Kaitlyn Oak Harbor CS 
9 Conner, Lacey Portland Waldforf MS 
10 Cornett, Jessica High Desert 
11 Cornett, Megan High Desert 
12 Cramer, Phacelia Roosevelt 
13 DeMaria, Jamie Ruch 
14 Gilbert, Keri Meadow View 
15 Gore, Sam Meadow View 
16 Griffiths, Nicole Cedar Park 
17 Hanns, Haley Meadow View 
18 Hartmann, Delaney Mt. Tabor MS 
19 Johnson, Sierra McKenzie 
20 Jones, Ciara Sky View 
21 Kendrick, Rennie Winterhaven 
22 Landreth, Samantha Happy Valley 
23 Lange, Abigail High Desert 
24 Leavy, Katie St. Francis MS 
25 Moehl, Olivia Cascade 
26 Morgan, Destiny Cascade 
27 Morris, Haley Seven Oak MS 
28 Osborn, JJ Conestoga MS 
29 Palmer, Bridgett Laurel Ridge MS 
30 Pigg, Chloe Jacoby Creek MS 
31 Rodeheffer, Laura Oak Harbor CS 
32 Smith, Josie Broadway MS 
33 Standley, Madelynn Amity 
34 Stemple, Lela Ruch 
35 Stevenson, Emma Cascade 
36 Todd, Gracie Monroe 
37 Tsai, Sara Spencer Butte 
38 Vaternick, Marissa Conestoga MS 
39 Waller, Makayla Oak Harbor CS 
40 Wicker, Carolynn Oak Harbor CS 

Boys 1 Mile Run 
1 Asman-Prudell, Cole Ruch 
2 Baptiste, Jean The Madeleine School 
3 Bloomer, Riley Spencer Butte 
4 Book, Daniel Denver MS 
5 Clark, Logan North Whidbey MS 
6 Collins, David Amity 
7 Crawford, Joe Ruch 
8 Frerichs, Andrew Sherwood 
9 Grant, Connor Sherwood 
10 Grant, Spencer Sherwood 
11 Harbert, Alex Bryant ES 
12 Hoffman, Caleb High Desert 
13 Januik, Jackson Broadway MS 
14 Lavier, Zack Stoller MS 
15 Lowe, Jacob Ruch 
16 Lowe, Josh Ruch 
17 Lowe, Kaleb Ruch 
18 Lukens, Leo Cascade 
19 Martin, Riley Ruch 
20 Maton, Matt Cascade 
21 McPherson, Timonthy Ruch 
22 Mestler, Jackson Monroe 
23 Meyer, Juneau Broadway MS 
24 Milender, John McKinleyville MS 
25 Morrison, Chase Amity 
26 Newport, Kayleb Meadow View 
27 Parker, Camerson Holy Trinity MS 
28 Phillips, Logan St. Anthony's MS 
29 Powers, Dakota Home Connections 
30 Rae, Jason Cathedral MS 
31 Rae, Truman Cathedral MS 
32 Ragsdale, Michael Cascade 
33 Rayburn, Caleb Ruch 
34 Richard, RJ Jacoby Creek MS 
35 Rodeheffer, John Oak Harbor CS 
36 Scott, Hayden Weston MS 
37 Sims, Zac Fowler MS 
38 Slack, Travis Ruch 
39 Thompson, Daniel Cedar Park 
40 Thornton, Dakota Sky View 
41 Truax, Sam Holy Trinity MS 
42 Yearian, Jack St. Charles MS 
43 Young, Xavier Cascade 
44 Zeh, Tyler Cascade 

Women 4x100 Meter Relay Greek 
1 Delta Gamma 
2 Delta Delta Delta 
3 Pi Beta Phi 
4 Alpha Chi Omega 
5 Chi Omega 

Men 4x100 Meter Relay Greek 
1 Sigma Alpha Epsilon 
2 Phi Kappa Psi 
3 Sigma Nu 
4 Sigma Chi 
5 Delta Tau Delta 
6 Alpha Epsilon Pi 
7 Phi Delta Theta 
8 Kappa Sigma 


Post to:  
Post as: 
 
 
Switch to Full Version