RunnerspaceNewsView

2012 Results - East Coast Classic

Published by DrBob
Feb 28 2012, 05:45 PM | 1748 views
PrintReport
Social
Images
Licensed to Half-Mile Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 2/24/2012 10:01 PM
                        East Coast Classic - 2/24/2012                         
                            www.halfmiletiming.com                             
                             FPC: Bunnell, Florida                             
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash Varsity
===================================================================
Top 8 Advance by Time
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1   196 Daniels, Teahna      9 Dr. Phillips             12.44q  1 
  2   414 Jackson, Kadeidra   12 Gainesville              13.01q  2 
  3   114 Schmalz, Lyric       9 Colonial HS              13.20q  1 
  4   338 Damron, Gracie       9 Fleming Isla             13.34q  6 
  5   412 Hopkins, Briona     11 Gainesville              13.36q  4 
  6   470 Cesar, Zonnya       12 Matanzas HS              13.39q  4 
  7   100 Greene, Brya        11 Colonial HS              13.48q  3 
  8     5 Bolden, Brittany     9 Atlantic Coa             13.52q  3 
  9    18 Jones, Siera         9 Atlantic Coa             13.59   6 
 10   152 Gregory, Brianna    12 DeLand HS                13.66   7 
 11   350 Millican, Emma       9 Fleming Isla             13.67   5 
 12   637 Colubiale, Krista    9 Spruce Creek             13.71   6 
 13   481 Pearson, Morgan     12 Matanzas HS              13.73   6 
 14    63 Dixon, Ebony        10 Buchholz HS              13.88   1 
 15   239 Barney, Christen     9 Flagler Palm             13.99   3 
 15    14 Hare, Kayla         12 Atlantic Coa             13.99   7 
 17    68 Richardson, Breann   9 Buchholz HS              14.11   4 
 18  1189 Jackson, Kierra      9 Atlantic Coa             14.18   3 
 18   646 Lampert, Allison    12 Spruce Creek             14.18   5 
 20   357 Rembert, Mia        12 Fleming Isla             14.20   5 
 21    15 Holder, Temperance  11 Atlantic Coa             14.22   4 
 22   595 Carter, Tyra        11 Santa Fe HS              14.34   2 
 23   160 Moore, Markayla     11 DeLand HS                14.38   4 
 24   399 Bivins, Deja         9 Gainesville              14.40   6 
 25   249 Diloreto, Sarah     10 Flagler Palm             14.47   2 
 26   402 Brown, Shanice      12 Gainesville              14.51   7 
 27   661 Tolbert, Briana     11 Spruce Creek             14.54   7 
 28   466 Armster, Bre         9 Matanzas HS              14.55   2 
 29   166 Stevenson, Christi  11 DeLand HS                14.56   6 
 30   273 Williams, Ladeijah   9 Flagler Palm             14.62   5 
 31   274 Williams, Tierra    10 Flagler Palm             14.71   3 
 32   247 Davis, Aquila       11 Flagler Palm             14.76   1 
 33   263 O'Neal, Trinesha     9 Flagler Palm             14.80   5 
 34   230 DeLisle, Morgan      9 First Coast              14.85   7 
 35   631 Antonaccio, Gina     9 Spruce Creek             15.13   5 
 36  1190 Abramowitz, Rachel  12 Fleming Isla             15.24   2 
 37   476 Jenkins, Nadeja      9 Matanzas HS              15.37   3 
 38   242 Chambers, Brittany  11 Flagler Palm             15.52   4 
 39   264 Perez, Lilly         9 Flagler Palm             15.71   3 
 40   268 Tucker, Savannah     9 Flagler Palm             15.80   1 
 41   252 Farmer, Cheyenne    11 Flagler Palm             15.86   2 
 42    17 Jones, Chyna         9 Atlantic Coa             15.94   2 
 43   246 Crooms, Latisha     12 Flagler Palm             16.09   3 
 44   265 Pond, Kayla         11 Flagler Palm             17.63   7 
 --  1185 Lakus-Biggs, Kaley     Spruce Creek               DNS   1 
 --   534 Buczynski, Lauren   10 Orange City                DNS   7 
 --   151 Graham, Erin        11 DeLand HS                  DNS   7 
 --    67 Noble, Brijae       10 Buchholz HS                DNS   1 
 --   102 Johnson, Courtney   12 Colonial HS                DNS   5 
 --   532 Bradford, Cara      10 Orange City                DNS   6 
 --   568 White, Zakiya       11 Orange City                DNS   1 
 --   240 Burkley, Deja        9 Flagler Palm               DNS   4 
 --   553 Nutting, Olivia     10 Orange City                DNS   2 
 
Girls 100 Meter Dash Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1   196 Daniels, Teahna      9 Dr. Phillips             12.22  
  2   414 Jackson, Kadeidra   12 Gainesville              12.49  
  3   100 Greene, Brya        11 Colonial HS              13.01  
  4   114 Schmalz, Lyric       9 Colonial HS              13.05  
  5     5 Bolden, Brittany     9 Atlantic Coa             13.13  
  6   338 Damron, Gracie       9 Fleming Isla             13.55  
  7   412 Hopkins, Briona     11 Gainesville              13.98  
 --   470 Cesar, Zonnya       12 Matanzas HS                DNS  
 
Girls 200 Meter Dash Varsity
===================================================================
Top 8 Advance by Time
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1   196 Daniels, Teahna      9 Dr. Phillips             25.66q  4 
  2   414 Jackson, Kadeidra   12 Gainesville              26.17q  1 
  3    12 Franics, Chelsea    10 Atlantic Coa             27.26q  3 
  4   100 Greene, Brya        11 Colonial HS              27.41q  1 
  5   662 Tse, Megan          11 Spruce Creek             27.47q  5 
  6   397 Ashe, Payton        10 Gainesville              27.49q  5 
  7   412 Hopkins, Briona     11 Gainesville              27.56q  7 
  8   482 Pitts, Kaylyn       11 Matanzas HS              27.61q  5 
  9   350 Millican, Emma       9 Fleming Isla             27.83   8 
 10   640 Harris, Kristina     9 Spruce Creek             28.02   4 
 10   637 Colubiale, Krista    9 Spruce Creek             28.02   1 
 12   338 Damron, Gracie       9 Fleming Isla             28.03   4 
 13   490 Wells, Alexis       11 Matanzas HS              28.10   6 
 14   239 Barney, Christen     9 Flagler Palm             28.17   3 
 15   249 Diloreto, Sarah     10 Flagler Palm             28.70   3 
 16    65 Lindsey, Lamicah    10 Buchholz HS              28.82   1 
 17    62 Brown, Quiana       10 Buchholz HS              29.29   6 
 18    68 Richardson, Breann   9 Buchholz HS              29.46   7 
 19   357 Rembert, Mia        12 Fleming Isla             29.50   2 
 20   274 Williams, Tierra    10 Flagler Palm             29.81   8 
 21   273 Williams, Ladeijah   9 Flagler Palm             30.12   8 
 22   193 Brown, Joanique      9 Dr. Phillips             30.63   3 
 23   270 Warren, Cara         9 Flagler Palm             30.86   7 
 24   359 Shaw, Kristen        9 Fleming Isla             30.94   7 
 25   398 Bey, Eboney         12 Gainesville              30.96   1 
 26   244 Clark, Sophia        9 Flagler Palm             31.12   5 
 27   596 Delaney, Molly      10 Santa Fe HS              31.31   5 
 28   599 Irwin, Leah         10 Santa Fe HS              31.70   8 
 29    16 Jimerson, Dasha      9 Atlantic Coa             32.03   4 
 30   272 West, Faeythimani   10 Flagler Palm             32.19   3 
 31   476 Jenkins, Nadeja      9 Matanzas HS              32.77   8 
 32   252 Farmer, Cheyenne    11 Flagler Palm             32.84   4 
 33   240 Burkley, Deja        9 Flagler Palm             33.91   2 
 34   594 Barnes, Clarissa    10 Santa Fe HS              34.39   4 
 35   268 Tucker, Savannah     9 Flagler Palm             34.59   1 
 36   246 Crooms, Latisha     12 Flagler Palm             35.12   8 
 37   597 Freeney, Nicole     12 Santa Fe HS              35.18   6 
 --   103 knott, kristina     10 Colonial HS                DNS   2 
 --   102 Johnson, Courtney   12 Colonial HS                DNS   6 
 --   568 White, Zakiya       11 Orange City                DNS   8 
 --   562 Schultz, Hayley     10 Orange City                DNS   3 
 --   115 smith, Katurah      10 Colonial HS                DNS   8 
 --    17 Jones, Chyna         9 Atlantic Coa               DNS   2 
 --   646 Lampert, Allison    12 Spruce Creek               DNS   2 
 --  1185 Lakus-Biggs, Kaley     Spruce Creek               DNS   7 
 --    67 Noble, Brijae       10 Buchholz HS                DNS   6 
 --    28 Smith, Meshi        12 Atlantic Coa               DNS   7 
 --   243 Christian, Latasha  10 Flagler Palm               DNS   3 
 --   247 Davis, Aquila       11 Flagler Palm               DNS   4 
 --   241 Cade, Quiarra       10 Flagler Palm               DNS   2 
 --   262 Mcintosh, Diamond   10 Flagler Palm               DNS   2 
 --   264 Perez, Lilly         9 Flagler Palm               DNS   5 
 --   257 Johnson, Deja        9 Flagler Palm               DNS   7 
 --   554 Olmeda, Abigail     10 Orange City                DNS   6 
 --   148 Delgado, Rosalinda  11 DeLand HS                  DNS   6 
 --   557 Racine, Desiree     10 Orange City                DNS   1 
 --   480 Payne, Tsahai       11 Matanzas HS                DNS   7 
 --   166 Stevenson, Christi  11 DeLand HS                  DNS   5 
 
Girls 200 Meter Dash Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1   196 Daniels, Teahna      9 Dr. Phillips             25.90  
  2   414 Jackson, Kadeidra   12 Gainesville              26.36  
  3   100 Greene, Brya        11 Colonial HS              27.26  
  4    12 Franics, Chelsea    10 Atlantic Coa             27.77  
  5   482 Pitts, Kaylyn       11 Matanzas HS              27.93  
  6   662 Tse, Megan          11 Spruce Creek             28.09  
  7   412 Hopkins, Briona     11 Gainesville              28.88  
  8   397 Ashe, Payton        10 Gainesville              29.04  
 
Girls 400 Meter Dash Varsity
===================================================================
Top 8 Advance by Time
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1   640 Harris, Kristina     9 Spruce Creek           1:01.02q  3 
  2   114 Schmalz, Lyric       9 Colonial HS            1:01.65q  3 
  3   202 Joseph, Marly       10 Dr. Phillips           1:03.78q  4 
  4    65 Lindsey, Lamicah    10 Buchholz HS            1:04.58q  4 
  5   243 Christian, Latasha  10 Flagler Palm           1:05.08q  1 
  6   490 Wells, Alexis       11 Matanzas HS            1:05.21q  1 
  7   397 Ashe, Payton        10 Gainesville            1:05.22q  2 
  8   262 Mcintosh, Diamond   10 Flagler Palm           1:05.30q  2 
  9    28 Smith, Meshi        12 Atlantic Coa           1:06.05   5 
 10     4 Bass, Tekesha       -- Atlantic Coa           1:06.22   1 
 11   270 Warren, Cara         9 Flagler Palm           1:07.66   4 
 12   267 Thomas, Naomie      11 Flagler Palm           1:07.71   4 
 13   479 Paiz, Gabi          10 Matanzas HS            1:08.06   2 
 14   648 Leone, Stevie       12 Spruce Creek           1:08.23   5 
 15   597 Freeney, Nicole     12 Santa Fe HS            1:08.50   6 
 16   422 Williams, Omaria    10 Gainesville            1:09.53   6 
 17    62 Brown, Quiana       10 Buchholz HS            1:09.74   3 
 18   667 Wofford, Rachel     11 Spruce Creek           1:10.15   6 
 19   115 smith, Katurah      10 Colonial HS            1:10.26   1 
 20   547 Herrera, Alina      10 Orange City            1:10.51   5 
 21   486 Santos, Alyssa      10 Matanzas HS            1:11.25   5 
 22   468 Buchanan, Crystal    9 Matanzas HS            1:11.28   3 
 23   244 Clark, Sophia        9 Flagler Palm           1:12.60   4 
 24   106 O'Connor, Shannar    9 Colonial HS            1:13.12   2 
 25   272 West, Faeythimani   10 Flagler Palm           1:13.56   1 
 26   276 Wynn, Kacia         11 Flagler Palm           1:13.92   2 
 27   632 Barnes, Kendall      9 Spruce Creek           1:14.61   5 
 28   342 Hall, Claire        12 Fleming Isla           1:16.12   5 
 29   346 Kinlaw, Megan       10 Fleming Isla           1:18.06   4 
 30   245 Cote, Kaelyn         9 Flagler Palm           1:18.72   2 
 31   240 Burkley, Deja        9 Flagler Palm           1:19.10   6 
 32   268 Tucker, Savannah     9 Flagler Palm           1:22.21   4 
 33   599 Irwin, Leah         10 Santa Fe HS            1:34.94   6 
 --   345 Hart, Alyssa        12 Fleming Isla               DNF   3 
 --   343 Hall, Katherine      9 Fleming Isla               DNF   1 
 --   200 Hicks, Kimiah       10 Dr. Phillips               DNF   3 
 --   263 O'Neal, Trinesha     9 Flagler Palm               DNS   2 
 --   257 Johnson, Deja        9 Flagler Palm               DNS   6 
 --   264 Perez, Lilly         9 Flagler Palm               DNS   3 
 --   241 Cade, Quiarra       10 Flagler Palm               DNS   2 
 --    15 Holder, Temperance  11 Atlantic Coa               DNS   4 
 --    68 Richardson, Breann   9 Buchholz HS                DNS   1 
 --   542 Didulo, Krizzle      9 Orange City                DNS   5 
 --   408 Grantham, Bri'Anda   9 Gainesville                DNS   5 
 --   563 Stokes-Rodriguez,   12 Orange City                DNS   6 
 --   566 Trentham, Laykin    10 Orange City                DNS   6 
 --    96 Bey, Quimetria       9 Colonial HS                DNS   3 
 
Girls 400 Meter Dash Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1   397 Ashe, Payton        10 Gainesville            1:00.74  
  2   114 Schmalz, Lyric       9 Colonial HS            1:02.23  
  3    65 Lindsey, Lamicah    10 Buchholz HS            1:02.86  
  4   640 Harris, Kristina     9 Spruce Creek           1:03.48  
  5   202 Joseph, Marly       10 Dr. Phillips           1:04.71  
  6   262 Mcintosh, Diamond   10 Flagler Palm           1:04.93  
  7   243 Christian, Latasha  10 Flagler Palm           1:05.95  
  8   490 Wells, Alexis       11 Matanzas HS            1:07.77  
 
Girls 800 Meter Run Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1  1122 Ehrhardt, Tori      12 Spruce Creek           2:27.20  
  2   757 Chatman, Avery      10 Atlantic Coa           2:28.97  
  3  1124 Burns, Jennifer      9 Spruce Creek           2:29.11  
  4   886 Way, Paige          11 Flagler Palm           2:31.03  
  5  1123 Shamlou, Paxton     10 Spruce Creek           2:31.25  
  6   984 Armstrong, Olivia   12 Gainesville            2:34.05  
  7   747 Cooper, Destiny     10 Atlantic Coa           2:34.09  
  8   759 Nelson, Tiffany      9 Atlantic Coa           2:35.54  
  9   404 Cooper, Annie       11 Gainesville            2:36.47  
 10   861 Onyame, Amina       10 Dr. Phillips           2:36.57  
 11  1111 Menifee, Natasha     9 Santa Fe HS            2:38.83  
 12   798 Douglas, Asha        9 Colonial HS            2:40.20  
 13  1121 Volenec, Zoe        12 Spruce Creek           2:40.71  
 14   797 Newton, Genisis     11 Colonial HS            2:41.75  
 15   471 Deegan, Jessica     11 Matanzas HS            2:46.76  
 16   958 Bradley, Roneka     10 Gainesville            2:47.57  
 17   824 Feinbaum, Lizzy     11 DeLand HS              2:47.84  
 18   933 Todd, Paige         10 Fleming Isla           2:48.28  
 19   796 Pandolfo, Maria     12 Colonial HS            2:48.44  
 20   209 Zantt, Jasmine      11 Dr. Phillips           2:50.52  
 21   254 Halliday, Darien     9 Flagler Palm           2:55.56  
 22   826 Milford, Cayla      11 DeLand HS              2:55.63  
 23   276 Wynn, Kacia         11 Flagler Palm           2:56.68  
 24   347 Knox, Sydney         9 Fleming Isla           3:00.57  
 25   352 Newland, Jamie       9 Fleming Isla           3:00.82  
 26   469 Cardigan, Kaylee    12 Matanzas HS            3:02.37  
 27   245 Cote, Kaelyn         9 Flagler Palm           3:07.32  
 28   489 Thompson, Toni      11 Matanzas HS            3:12.37  
 29   603 Michel-Trapaga, Ma  10 Santa Fe HS            3:26.15  
 --   707 Kelley, Lisa        11 Warner Chris               DNS  
 --   708 Kelley, Megan        8 Warner Chris               DNS  
 --    29 VanAlstyne, Kaley   10 Atlantic Coa               DNS  
 --   486 Santos, Alyssa      10 Matanzas HS                DNS  
 --  1100 Buitrago, Daniela    9 Orange City                DNS  
 --   932 Fleck, Ryann        11 Fleming Isla               DNS  
 --  1101 Forrester, Brittan  10 Orange City                DNS  
 --  1061 Palelis, Mikaela    11 Orange City                DNS  
 --  1099 Daniels, Christen   10 Orange City                DNS  
 
Girls 1 Mile Run Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1   814 Perkinson, Emily    11 Colonial HS            5:29.75  
  2   849 Pena, Annais        12 Dr. Phillips           5:30.30  
  3   848 Johnson, Amber      11 Dr. Phillips           5:31.97  
  4  1167 Adona, Jocelin      12 Spruce Creek           5:36.30  
  5  1033 Loder, Hannah       11 Matanzas HS            5:40.38  
  6  1168 Strasser, Faith     12 Spruce Creek           5:46.15  
  7   813 Licht, Amy          10 Colonial HS            5:48.55  
  8  1121 Volenec, Zoe        12 Spruce Creek           5:49.65  
  9   815 Huyck, Chelsea      12 Colonial HS            5:53.27  
 10   344 Harry, Emily        12 Fleming Isla           5:54.78  
 11  1170 Bartell, Monet       9 Spruce Creek           5:56.55  
 12   795 Petigrew, Sara      11 Colonial HS            6:02.76  
 13   784 Leclear, Brielle    10 Buchholz HS            6:03.31  
 14   416 Sagul, Delaney      10 Gainesville            6:04.60  
 15   888 Davis, Josie         9 Flagler Palm           6:06.20  
 16    13 Garesio, Brittany   11 Atlantic Coa           6:11.48  
 17   334 Abood, Autumn       12 Fleming Isla           6:18.23  
 18   828 Pertler, Caroline   11 DeLand HS              6:20.62  
 19  1036 Foran, Gabby        10 Matanzas HS            7:06.54  
 --  1099 Daniels, Christen   10 Orange City                DNS  
 
Girls 3200 Meter Run Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1   850 Blake, Bridget      11 Dr. Phillips          11:01.16  
  2  1167 Adona, Jocelin      12 Spruce Creek          12:23.10  
  3   664 Volenec, Sydney      9 Spruce Creek          12:53.76  
  4   643 Kelly, Kaitlyn      12 Spruce Creek          12:56.82  
  5   659 Sullivan, Lindsey   10 Spruce Creek          13:15.85  
  6   208 Trinidad, Virnaliz  12 Dr. Phillips          13:17.50  
  7    99 Gerrard, Megan      11 Colonial HS           13:27.98  
  8   812 Rodriguez, Stephan  12 Colonial HS           13:28.79  
  9   491 Willis, Ashley      12 Matanzas HS           13:38.05  
 10   416 Sagul, Delaney      10 Gainesville           13:44.89  
 11    13 Garesio, Brittany   11 Atlantic Coa          13:50.19  
 12   251 Fallon, Kayleigh    12 Flagler Palm          13:52.69  
 13   415 Myers, Devon        10 Gainesville           13:57.61  
 14   828 Pertler, Caroline   11 DeLand HS             14:10.88  
 15   417 Uman, Sara          10 Gainesville           14:39.65  
 --   344 Harry, Emily        12 Fleming Isla               DNS  
 --   198 Dolengowski, Maddi  12 Dr. Phillips               DNS  
 --   969 Carlson, Aylena      9 Gainesville                DNS  
 
Girls 100 Meter Hurdles Varsity
===================================================================
Top 8 Advance by Time
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1   900 Neeper, Katie       12 Fleming Isla             16.91q  4 
  2   769 Cabell, Abreona     10 Atlantic Coa             17.43q  1 
  3  1151 Mathews, Jessica    12 Spruce Creek             17.51q  4 
  4   956 Hooper, Charlotte   12 Gainesville              17.96q  3 
  5   666 Walley, Jessica      9 Spruce Creek             18.17q  3 
  6   967 Williams, Crystal   11 Gainesville              18.34q  2 
  7   662 Tse, Megan          11 Spruce Creek             18.63q  4 
  8   846 Diaz, Sierra        11 Dr. Phillips             18.72q  3 
  9  1164 Palin, Tara         11 Spruce Creek             18.92   2 
 10   168 Wilder, Ashton      12 DeLand HS                18.95   1 
 11   605 Rembert, Akira      10 Santa Fe HS              19.12   2 
 12   882 Friday, Devonne     10 Flagler Palm             19.17   1 
 13   879 Hollins, Amari      -- Flagler Palm             19.24   2 
 14   809 Price, Sara         12 Colonial HS              19.28   1 
 15   192 Brinson, Alecia     11 Dr. Phillips             19.59   2 
 16   423 Woodard, Monteniqu  12 Gainesville              19.84   1 
 17   269 Turner, Emily       10 Flagler Palm             21.65   4 
 18   601 Karstrom, Lanie      9 Santa Fe HS              22.00   3 
 19   607 Stewart, Chloe      11 Santa Fe HS              22.06   4 
 20   266 Smith, Brie         11 Flagler Palm             22.51   2 
 21   860 Cook, Ariel         10 Dr. Phillips             28.27   3 
 22   405 Dixson, Kaliente    10 Gainesville              29.46   3 
 --   873 Laster, Quadreanna   9 Flagler Palm               DNF   1 
 --    95 Anu, Oriel          12 Colonial HS                 DQ   1  PushingHurdle
 --   742 Lane, Zana          12 Atlantic Coa               DNS   4 
 --   745 Sapp, Tiera         12 Atlantic Coa               DNS   3 
 --   859 Shaw, Kasandra      10 Dr. Phillips               DNS   4 
 --  1094 Rowand, Anna        12 Orange City                DNS   2 
 --  1069 Diana, Gabby        10 Orange City                DNS   4 
 --  1063 Crisan, Natalie     11 Orange City                DNS   3 
 --  1078 Crawford, Mckyla    11 Orange City                DNS   2 
 
Girls 100 Meter Hurdles Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1   769 Cabell, Abreona     10 Atlantic Coa             16.33  
  2   662 Tse, Megan          11 Spruce Creek             16.83  
  3   900 Neeper, Katie       12 Fleming Isla             16.94  
  4   956 Hooper, Charlotte   12 Gainesville              17.19  
  5   666 Walley, Jessica      9 Spruce Creek             17.33  
  6  1151 Mathews, Jessica    12 Spruce Creek             17.38  
  7   967 Williams, Crystal   11 Gainesville              18.16  
  8   846 Diaz, Sierra        11 Dr. Phillips             18.34  
 
Girls 300 Meter Hurdles Varsity
===================================================================
Top 8 Advance by Time
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1    95 Anu, Oriel          12 Colonial HS              49.22q  1 
  2  1150 McCrary, Jade       12 Spruce Creek             49.75q  4 
  3   956 Hooper, Charlotte   12 Gainesville              50.32q  2 
  4   882 Friday, Devonne     10 Flagler Palm             51.41q  3 
  5   900 Neeper, Katie       12 Fleming Isla             51.50q  5 
  6   846 Diaz, Sierra        11 Dr. Phillips             51.95q  1 
  7   744 Monds, Chelsa       12 Atlantic Coa             52.98q  3 
  8   809 Price, Sara         12 Colonial HS              53.10q  1 
  9   742 Lane, Zana          12 Atlantic Coa             53.37   2 
 10  1151 Mathews, Jessica    12 Spruce Creek             53.84   2 
 11  1043 Schmuck, Breanna    12 Matanzas HS              53.86   5 
 12   825 Jeanty, Kareen      12 DeLand HS                54.27   1 
 13   967 Williams, Crystal   11 Gainesville              54.70   3 
 14   192 Brinson, Alecia     11 Dr. Phillips             55.21   3 
 15   266 Smith, Brie         11 Flagler Palm             55.25   5 
 16   663 Uzzle, Samantha     11 Spruce Creek             55.67   2 
 17  1169 Thomas, Shelby      10 Spruce Creek             55.74   1 
 18   269 Turner, Emily       10 Flagler Palm             56.00   5 
 19   598 Golden, Nicole      10 Santa Fe HS              56.02   5 
 20   423 Woodard, Monteniqu  12 Gainesville              56.51   2 
 21   168 Wilder, Ashton      12 DeLand HS              1:00.81   5 
 22   860 Cook, Ariel         10 Dr. Phillips           1:01.60   2 
 23   605 Rembert, Akira      10 Santa Fe HS            1:04.00   3 
 24   352 Newland, Jamie       9 Fleming Isla           1:09.74   2 
 --   987 Blake, Tabresha     12 Gainesville                DNF   4 
 --   873 Laster, Quadreanna   9 Flagler Palm               DNS   4 
 --   768 Patterson, Kirby    10 Atlantic Coa               DNS   1 
 --   745 Sapp, Tiera         12 Atlantic Coa               DNS   4 
 --   859 Shaw, Kasandra      10 Dr. Phillips               DNS   1 
 --   879 Hollins, Amari      -- Flagler Palm               DNS   4 
 --  1078 Crawford, Mckyla    11 Orange City                DNS   3 
 --  1069 Diana, Gabby        10 Orange City                DNS   5 
 --  1072 Corner, Jessica     10 Orange City                DNS   4 
 --   603 Michel-Trapaga, Ma  10 Santa Fe HS                DNS   4 
 --  1071 Nieto, Gina         10 Orange City                DNS   3 
 
Girls 300 Meter Hurdles Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1    95 Anu, Oriel          12 Colonial HS              46.16  
  2   956 Hooper, Charlotte   12 Gainesville              47.59  
  3  1150 McCrary, Jade       12 Spruce Creek             48.43  
  4   882 Friday, Devonne     10 Flagler Palm             51.16  
  5   809 Price, Sara         12 Colonial HS              51.55  
  6   744 Monds, Chelsa       12 Atlantic Coa             52.09  
  7   846 Diaz, Sierra        11 Dr. Phillips             52.82  
  8   900 Neeper, Katie       12 Fleming Isla             53.46  
 
Girls 4x100 Meter Relay Varsity
===================================================================
Top 8 Advance by Time
    School                                              Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Atlantic Coast HS  'A'                                49.30q  1 
     1) 769 Cabell, Abreona 10          2) 18 Jones, Siera 9              
     3) 12 Franics, Chelsea 10          4) 745 Sapp, Tiera 12             
  2 Gainesville HS  'A'                                   50.51q  2 
     1) 402 Brown, Shanice 12           2) 412 Hopkins, Briona 11         
     3) 967 Williams, Crystal 11        4) 414 Jackson, Kadeidra 12       
  3 Spruce Creek HS  'A'                                  51.68q  1 
     1) 646 Lampert, Allison 12         2) 1164 Palin, Tara 11            
     3) 662 Tse, Megan 11               4) 637 Colubiale, Krista 9        
  4 Fleming Island HS  'A'                                52.25q  1 
     1) 348 Lauderdale, Alisah 12       2) 357 Rembert, Mia 12            
     3) 338 Damron, Gracie 9            4) 350 Millican, Emma 9           
  5 Matanzas HS  'A'                                      52.70q  2 
     1) 481 Pearson, Morgan 12          2) 470 Cesar, Zonnya 12           
     3) 480 Payne, Tsahai 11            4) 466 Armster, Bre 9             
  6 Dr. Phillips HS  'A'                                  52.90q  2 
     1) 196 Daniels, Teahna 9           2) 200 Hicks, Kimiah 10           
     3) 846 Diaz, Sierra 11             4) 193 Brown, Joanique 9          
  7 Flagler Palm Coast HS  'A'                            53.15q  2 
     1) 879 Hollins, Amari --           2) 239 Barney, Christen 9         
     3) 249 Diloreto, Sarah 10          4) 882 Friday, Devonne 10         
  8 Spruce Creek HS  'B'                                  53.22q  2 
     1) 1150 McCrary, Jade 12           2) 1151 Mathews, Jessica 12       
     3) 631 Antonaccio, Gina 9          4) 661 Tolbert, Briana 11         
  9 Gainesville HS  'B'                                   58.03   1 
     1) 1002 Hines, Ashley 9            2) 399 Bivins, Deja 9             
     3) 1004 Washington, Shavonne 10    4) 1005 Ellis, Keoni 10           
 -- Gainesville HS  'C'                                     DNS   1 
 -- Orange City University HS  'A'                          DNS   2 
     1) 1078 Crawford, Mckyla 11        2) 1079 Fisher, Marquisha 10      
     3) 532 Bradford, Cara 10           4) 568 White, Zakiya 11           
 -- Orange City University HS  'B'                          DNS   1 
     1) 1069 Diana, Gabby 10            2) 1070 Harty, Ali 10             
     3) 1071 Nieto, Gina 10             4) 1072 Corner, Jessica 10        
 
Girls 4x100 Meter Relay Varsity
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
Finals
  1 Gainesville HS  'A'                                   49.57  
  2 Atlantic Coast HS  'A'                                49.94  
  3 Dr. Phillips HS  'A'                                  51.02  
  4 Spruce Creek HS  'A'                                  51.65  
  5 Matanzas HS  'A'                                      52.19  
  6 Spruce Creek HS  'B'                                  53.52  
  7 Flagler Palm Coast HS  'A'                            53.54  
  8 Fleming Island HS  'A'                                54.47  
 
Girls 4x200 Meter Relay Varsity
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Atlantic Coast HS  'A'                              1:53.91   2 
     1) 769 Cabell, Abreona 10          2) 18 Jones, Siera 9              
     3) 15 Holder, Temperance 11        4) 744 Monds, Chelsa 12           
  2 DeLand HS  'A'                                      1:55.55   2 
     1) 151 Graham, Erin 11             2) 152 Gregory, Brianna 12        
     3) 165 Sheehy, Riley 9             4) 160 Moore, Markayla 11         
  3 Dr. Phillips HS  'A'                                1:56.56   2 
     1) 859 Shaw, Kasandra 10           2) 860 Cook, Ariel 10             
     3) 861 Onyame, Amina 10            4) 193 Brown, Joanique 9          
  4 Flagler Palm Coast HS  'A'                          1:59.28   2 
     1) 241 Cade, Quiarra 10            2) 274 Williams, Tierra 10        
     3) 257 Johnson, Deja 9             4) 873 Laster, Quadreanna 9       
  5 Gainesville HS  'A'                                 1:59.66   1 
     1) 987 Blake, Tabresha 12          2) 988 Cheek, Diamond 10          
     3) 989 Bryant, Derriyle 11         4) 398 Bey, Eboney 12             
  6 Spruce Creek HS  'B'                                2:00.84   1 
     1) 1133 Rolle, Anesia 10           2) 1176 Grossmann, Rachel 9       
     3) 1177 Guruvadoo, Kharina 9       4) 1178 Horvath, Emily 10         
  7 Spruce Creek HS  'A'                                2:01.96   2 
     1) 1133 Rolle, Anesia 10           2) 1134 Butters, Raven 9          
     3) 1135 Darrisaw, Connie 9         4) 1136 Lebo, Shyla 9             
  8 Fleming Island HS  'A'                              2:03.78   2 
     1) 924 Weldon, Kaley 9             2) 359 Shaw, Kristen 9            
     3) 901 O'Shea, Maleeh 9            4) 926 Sowinski, Marissa 9        
  9 Gainesville HS  'B'                                 2:11.17   1 
     1) 977 Bush, Na'Kayliah 10         2) 978 Cooper, Sherwayna 12       
     3) 979 Debose, Sabrina 11          4) 980 Armstrong, Sara 11         
 -- Orange City University HS  'A'                          DNS   2 
     1) 553 Nutting, Olivia 10          2) 534 Buczynski, Lauren 10       
     3) 554 Olmeda, Abigail 10          4) 1060 Stern, Mckenna 9          
 -- Orange City University HS  'B'                          DNS   1 
     1) 1079 Fisher, Marquisha 10       2) 532 Bradford, Cara 10          
     3) 1093 Pooler, Mikea 10           4) 1094 Rowand, Anna 12           
 
Girls 4x400 Meter Relay Varsity
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Colonial HS  'A'                                    4:17.31   2 
     1) 809 Price, Sara 12              2) 115 smith, Katurah 10          
     3) 798 Douglas, Asha 9             4) 114 Schmalz, Lyric 9           
  2 Atlantic Coast HS  'A'                              4:18.68   2 
     1) 757 Chatman, Avery 10           2) 18 Jones, Siera 9              
     3) 28 Smith, Meshi 12              4) 759 Nelson, Tiffany 9          
  3 Spruce Creek HS  'A'                                4:19.16   2 
     1) 1122 Ehrhardt, Tori 12          2) 667 Wofford, Rachel 11         
     3) 640 Harris, Kristina 9          4) 1124 Burns, Jennifer 9         
  4 Dr. Phillips HS  'A'                                4:22.06   1 
     1) 849 Pena, Annais 12             2) 202 Joseph, Marly 10           
     3) 200 Hicks, Kimiah 10            4) 846 Diaz, Sierra 11            
  5 Flagler Palm Coast HS  'A'                          4:25.07   2 
     1) 886 Way, Paige 11               2) 267 Thomas, Naomie 11          
     3) 262 Mcintosh, Diamond 10        4) 243 Christian, Latasha 10      
  6 Matanzas HS  'A'                                    4:27.67   2 
     1) 490 Wells, Alexis 11            2) 482 Pitts, Kaylyn 11           
     3) 1043 Schmuck, Breanna 12        4) 479 Paiz, Gabi 10              
  7 Gainesville HS  'A'                                 4:33.25   1 
     1) 956 Hooper, Charlotte 12        2) 422 Williams, Omaria 10        
     3) 958 Bradley, Roneka 10          4) 397 Ashe, Payton 10            
  8 DeLand HS  'A'                                      4:36.45   2 
     1) 823 Chavers, Darien 12          2) 824 Feinbaum, Lizzy 11         
     3) 825 Jeanty, Kareen 12           4) 152 Gregory, Brianna 12        
  9 Atlantic Coast HS  'B'                              4:38.70   2 
     1) 18 Jones, Siera 9               2) 742 Lane, Zana 12              
     3) 15 Holder, Temperance 11        4) 744 Monds, Chelsa 12           
 10 Colonial HS  'B'                                    4:42.72   2 
     1) 797 Newton, Genisis 11          2) 103 knott, kristina 10         
     3) 100 Greene, Brya 11             4) 106 O'Connor, Shannar 9        
 11 Spruce Creek HS  'B'                                4:55.69   1 
     1) 648 Leone, Stevie 12            2) 1144 Sacks, Rebecca 11         
     3) 1145 Knowles, Abigail 11        4) 1146 Sacks, Samantha 9         
 12 Fleming Island HS  'A'                              4:55.89   1 
     1) 342 Hall, Claire 12             2) 345 Hart, Alyssa 12            
     3) 900 Neeper, Katie 12            4) 901 O'Shea, Maleeh 9           
 13 Gainesville HS  'B'                                 4:58.98   1 
     1) 987 Blake, Tabresha 12          2) 988 Cheek, Diamond 10          
     3) 991 Brown, Rodnae 12            4) 408 Grantham, Bri'Anda 9       
 14 Fleming Island HS  'B'                              5:15.20   1 
     1) 947 Morgan, Alexis 10           2) 359 Shaw, Kristen 9            
     3) 901 O'Shea, Maleeh 9            4) 948 Thomas, Rebecca 9          
 -- Orange City University HS  'B'                          DNS   1 
     1) 1061 Palelis, Mikaela 11        2) 557 Racine, Desiree 10         
     3) 1063 Crisan, Natalie 11         4) 542 Didulo, Krizzle 9          
 -- Orange City University HS  'A'                          DNS   1 
     1) 547 Herrera, Alina 10           2) 553 Nutting, Olivia 10         
     3) 563 Stokes-Rodriguez, Alexis 12 4) 562 Schultz, Hayley 10         
 
Girls 4x800 Meter Relay Varsity
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Spruce Creek HS  'A'                               10:16.84  
     1) 1121 Volenec, Zoe 12            2) 1122 Ehrhardt, Tori 12         
     3) 1123 Shamlou, Paxton 10         4) 1124 Burns, Jennifer 9         
  2 Dr. Phillips HS  'A'                               10:21.31  
     1) 848 Johnson, Amber 11           2) 849 Pena, Annais 12            
     3) 850 Blake, Bridget 11           4) 202 Joseph, Marly 10           
  3 Atlantic Coast HS  'A'                             10:39.59  
     1) 767 Anekwu, Onisha 10           2) 757 Chatman, Avery 10          
     3) 759 Nelson, Tiffany 9           4) 13 Garesio, Brittany 11        
  4 Colonial HS  'B'                                   10:44.39  
     1) 812 Rodriguez, Stephanie 12     2) 813 Licht, Amy 10              
     3) 814 Perkinson, Emily 11         4) 815 Huyck, Chelsea 12          
  5 Santa Fe HS  'A'                                   10:59.03  
     1) 597 Freeney, Nicole 12          2) 596 Delaney, Molly 10          
     3) 598 Golden, Nicole 10           4) 1111 Menifee, Natasha 9        
  6 Spruce Creek HS  'B'                               10:59.88  
     1) 1167 Adona, Jocelin 12          2) 1168 Strasser, Faith 12        
     3) 1169 Thomas, Shelby 10          4) 1170 Bartell, Monet 9          
  7 Colonial HS  'A'                                   11:01.06  
     1) 795 Petigrew, Sara 11           2) 796 Pandolfo, Maria 12         
     3) 797 Newton, Genisis 11          4) 798 Douglas, Asha 9            
  8 Matanzas HS  'A'                                   11:06.62  
     1) 1033 Loder, Hannah 11           2) 471 Deegan, Jessica 11         
     3) 479 Paiz, Gabi 10               4) 1036 Foran, Gabby 10           
  9 DeLand HS  'A'                                     11:09.85  
     1) 823 Chavers, Darien 12          2) 824 Feinbaum, Lizzy 11         
     3) 825 Jeanty, Kareen 12           4) 826 Milford, Cayla 11          
 10 Buchholz HS  'A'                                   11:13.08  
     1) 783 Williamson, Ashley 12       2) 784 Leclear, Brielle 10        
     3) 785 May, Emmalee 10             4) 786 Allgeyer, Alexandra 10     
 11 Flagler Palm Coast HS  'A'                         11:16.27  
     1) 886 Way, Paige 11               2) 254 Halliday, Darien 9         
     3) 888 Davis, Josie 9              4) 276 Wynn, Kacia 11             
 12 Fleming Island HS  'A'                             11:30.03  
     1) 334 Abood, Autumn 12            2) 932 Fleck, Ryann 11            
     3) 933 Todd, Paige 10              4) 347 Knox, Sydney 9             
 13 Gainesville HS  'A'                                11:32.55  
     1) 404 Cooper, Annie 11            2) 422 Williams, Omaria 10        
     3) 958 Bradley, Roneka 10          4) 984 Armstrong, Olivia 12       
 14 Gainesville HS  'B'                                11:45.87  
     1) 969 Carlson, Aylena 9           2) 970 Jones, Aliyah 9            
     3) 971 Alfano, Sophia 9            4) 419 Watts, Kelsey 9            
 15 Fleming Island HS  'B'                             12:23.88  
     1) 731 Dimonda, Rachel 12          2) 347 Knox, Sydney 9             
     3) 358 Reynolds, Nadia 11          4) 361 Weaver, Kristen 9          
 -- Atlantic Coast HS  'B'                                  DNS  
     1) 29 VanAlstyne, Kaley 10         2) 767 Anekwu, Onisha 10          
     3) 768 Patterson, Kirby 10         4) 748 Dixon, Felica 9            
 -- Orange City University HS  'A'                          DNS  
     1) 1098 Saldana, Monserrat 11      2) 1099 Daniels, Christen 10      
     3) 1100 Buitrago, Daniela 9        4) 1101 Forrester, Brittany 10    
 -- Orange City University HS  'B'                          DNS  
     1) 566 Trentham, Laykin 10         2) 1083 Lewis, Brianna 11         
     3) 558 Rivas, Tanya 12             4) 1085 Shaver, Kyla 10           
 
Girls High Jump Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1   646 Lampert, Allison    12 Spruce Creek           5-02.00      1.57m 
  2    10 Dobbs, Bria         10 Atlantic Coa           5-00.00      1.52m 
  3   744 Monds, Chelsa       12 Atlantic Coa           4-10.00      1.47m 
  4   346 Kinlaw, Megan       10 Fleming Isla           4-10.00      1.47m 
  4   984 Armstrong, Olivia   12 Gainesville            4-10.00      1.47m 
  6   742 Lane, Zana          12 Atlantic Coa           4-10.00      1.47m 
  7   639 Gaines, Kristen     10 Spruce Creek           4-10.00      1.47m 
  8  1186 Belgrade, Courtney     Spruce Creek           4-08.00      1.42m 
  9   469 Cardigan, Kaylee    12 Matanzas HS            4-08.00      1.42m 
  9   157 Mallory, Kaylin     12 DeLand HS              4-08.00      1.42m 
  9  1111 Menifee, Natasha     9 Santa Fe HS            4-08.00      1.42m 
 12   145 Cornejo, Tarryn     12 DeLand HS              4-08.00      1.42m 
 13   408 Grantham, Bri'Anda   9 Gainesville            4-04.00      1.32m 
 13  1043 Schmuck, Breanna    12 Matanzas HS            4-04.00      1.32m 
 13   270 Warren, Cara         9 Flagler Palm           4-04.00      1.32m 
 13   269 Turner, Emily       10 Flagler Palm           4-04.00      1.32m 
 17   634 Burke, Kelsey       10 Spruce Creek           4-02.00      1.27m 
 17   958 Bradley, Roneka     10 Gainesville            4-02.00      1.27m 
 19   657 Sparger, Courtney   10 Spruce Creek           4-00.00      1.21m 
 --   422 Williams, Omaria    10 Gainesville                 NH            
 --   193 Brown, Joanique      9 Dr. Phillips                NH            
 --   607 Stewart, Chloe      11 Santa Fe HS                 NH            
 --   276 Wynn, Kacia         11 Flagler Palm                NH            
 --   859 Shaw, Kasandra      10 Dr. Phillips               DNS            
 --   533 Brooks, Gabrielle   12 Orange City                DNS            
 --  1070 Harty, Ali          10 Orange City                DNS            
 --   932 Fleck, Ryann        11 Fleming Isla               DNS            
 --  1093 Pooler, Mikea       10 Orange City                DNS            
 --   546 Harty, Rachel        9 Orange City                DNS            
 
Girls Pole Vault Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1   639 Gaines, Kristen     10 Spruce Creek           8-09.00      2.66m 
  2   145 Cornejo, Tarryn     12 DeLand HS              8-03.00      2.51m 
  3   630 Anderson, Kaley     11 Spruce Creek           7-09.00      2.36m 
  4   644 Koren, Shelby       10 Spruce Creek           7-09.00      2.36m 
  5   642 Jagger, Jackie       9 Spruce Creek           7-03.00      2.20m 
  6   146 Daskalakis, Vassil  12 DeLand HS              7-03.00      2.20m 
  7   108 Perkinson, Catheri  11 Colonial HS            7-03.00      2.20m 
  8   203 Myers, Kira         -- Dr. Phillips           6-09.00      2.05m 
  9   608 Tapia - Ruano, Kri  11 Santa Fe HS            6-03.00      1.90m 
  9   156 Lemes, Jessica      12 DeLand HS              6-03.00      1.90m 
 --   596 Delaney, Molly      10 Santa Fe HS                 NH            
 --   606 Segarra, Zita       11 Santa Fe HS                 NH            
 --   598 Golden, Nicole      10 Santa Fe HS                 NH            
 --   254 Halliday, Darien     9 Flagler Palm                NH            
 --   165 Sheehy, Riley        9 DeLand HS                   NH            
 --   409 Grroms, Madeline    12 Gainesville                 NH            
 --   266 Smith, Brie         11 Flagler Palm                NH            
 --   404 Cooper, Annie       11 Gainesville                DNF            
 --    29 VanAlstyne, Kaley   10 Atlantic Coa               DNS            
 --    13 Garesio, Brittany   11 Atlantic Coa               DNS            
 --   419 Watts, Kelsey        9 Gainesville                DNS            
 
Girls Long Jump Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1   667 Wofford, Rachel     11 Spruce Creek          17-03.00      5.25m 
  2     5 Bolden, Brittany     9 Atlantic Coa          16-07.00      5.05m 
  3   397 Ashe, Payton        10 Gainesville           16-02.00      4.92m 
  4   809 Price, Sara         12 Colonial HS           15-10.00      4.82m 
  5    12 Franics, Chelsea    10 Atlantic Coa          15-06.00      4.72m 
  6   466 Armster, Bre         9 Matanzas HS           15-05.50      4.71m 
  7   152 Gregory, Brianna    12 DeLand HS             15-04.00      4.67m 
  8   243 Christian, Latasha  10 Flagler Palm          15-01.00      4.59m 
  9   490 Wells, Alexis       11 Matanzas HS           15-00.50      4.58m 
 10  1005 Ellis, Keoni        10 Gainesville           14-11.00      4.54m 
 11   641 Hart, Kailyn        10 Spruce Creek          14-10.00      4.52m 
 12   637 Colubiale, Krista    9 Spruce Creek          14-08.50      4.48m 
 13   846 Diaz, Sierra        11 Dr. Phillips          14-03.00      4.34m 
 14   192 Brinson, Alecia     11 Dr. Phillips          13-11.00      4.24m 
 15   901 O'Shea, Maleeh       9 Fleming Isla          13-10.00      4.21m 
 15   481 Pearson, Morgan     12 Matanzas HS           13-10.00      4.21m 
 15   412 Hopkins, Briona     11 Gainesville           13-10.00      4.21m 
 18   599 Irwin, Leah         10 Santa Fe HS           13-05.00      4.08m 
 19  1188 Keeney, Alexis         Spruce Creek          13-04.00      4.06m 
 20   479 Paiz, Gabi          10 Matanzas HS           12-11.00      3.93m 
 21   160 Moore, Markayla     11 DeLand HS             12-10.00      3.91m 
 22   873 Laster, Quadreanna   9 Flagler Palm          12-09.00      3.88m 
 23   269 Turner, Emily       10 Flagler Palm          12-07.00      3.83m 
 24   268 Tucker, Savannah     9 Flagler Palm          12-03.00      3.73m 
 25   263 O'Neal, Trinesha     9 Flagler Palm          11-05.00      3.47m 
 26  1002 Hines, Ashley        9 Gainesville           11-00.00      3.35m 
 --   605 Rembert, Akira      10 Santa Fe HS               FOUL            
 --  1136 Lebo, Shyla          9 Spruce Creek              FOUL            
 --    63 Dixon, Ebony        10 Buchholz HS               FOUL            
 --   859 Shaw, Kasandra      10 Dr. Phillips              FOUL            
 --   350 Millican, Emma       9 Fleming Isla              FOUL            
 --   338 Damron, Gracie       9 Fleming Isla              FOUL            
 --   151 Graham, Erin        11 DeLand HS                  DNS            
 --   114 Schmalz, Lyric       9 Colonial HS                DNS            
 --   604 Perkins, Joni        9 Santa Fe HS                DNS            
 --    67 Noble, Brijae       10 Buchholz HS                DNS            
 --   784 Leclear, Brielle    10 Buchholz HS                DNS            
 --   103 knott, kristina     10 Colonial HS                DNS            
 --  1070 Harty, Ali          10 Orange City                DNS            
 --   546 Harty, Rachel        9 Orange City                DNS            
 --   336 Boswell, Courtne    10 Fleming Isla               DNS            
 --  1073 Talbert, Jenna      10 Orange City                DNS            
 --   202 Joseph, Marly       10 Dr. Phillips               DNS            
 --  1094 Rowand, Anna        12 Orange City                DNS            
 
Girls Triple Jump Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1   823 Chavers, Darien     12 DeLand HS             32-04.50      9.86m 
  2   984 Armstrong, Olivia   12 Gainesville           31-10.25      9.70m 
  3   192 Brinson, Alecia     11 Dr. Phillips          30-10.50      9.41m 
  4   667 Wofford, Rachel     11 Spruce Creek          30-07.00      9.32m 
  5   641 Hart, Kailyn        10 Spruce Creek          30-04.00      9.24m 
  6   481 Pearson, Morgan     12 Matanzas HS           30-02.00      9.19m 
  7  1002 Hines, Ashley        9 Gainesville           28-09.75      8.78m 
  8   359 Shaw, Kristen        9 Fleming Isla          27-04.00      8.33m 
  9   595 Carter, Tyra        11 Santa Fe HS           26-11.75      8.22m 
 10   423 Woodard, Monteniqu  12 Gainesville           25-07.50      7.81m 
 --   399 Bivins, Deja         9 Gainesville               FOUL            
 --   355 Pfile, Jordan        9 Fleming Isla              FOUL            
 --   745 Sapp, Tiera         12 Atlantic Coa               DNS            
 --   748 Dixon, Felica        9 Atlantic Coa               DNS            
 --   115 smith, Katurah      10 Colonial HS                DNS            
 --   747 Cooper, Destiny     10 Atlantic Coa               DNS            
 --  1188 Keeney, Alexis         Spruce Creek               DNS            
 --   151 Graham, Erin        11 DeLand HS                  DNS            
 --  1078 Crawford, Mckyla    11 Orange City                DNS            
 --   859 Shaw, Kasandra      10 Dr. Phillips               DNS            
 --  1073 Talbert, Jenna      10 Orange City                DNS            
 --  1070 Harty, Ali          10 Orange City                DNS            
 
Girls Shot Put Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1   600 Jenkins, Jalai      12 Santa Fe HS           34-01.00     10.38m 
  2   335 Alston, Angel        9 Fleming Isla          33-11.25     10.34m 
  3   341 Greene, Angie       11 Fleming Isla          33-11.00     10.33m 
  4    18 Jones, Siera         9 Atlantic Coa          30-03.75      9.23m 
  5    98 gabriel, gabriela   10 Colonial HS           29-07.75      9.03m 
  6    60 Acholonu, Ezioge    12 Buchholz HS           29-02.00      8.89m 
  7  1191 flagg, danetria        Santa Fe HS           27-06.50      8.39m 
  8  1192 calhoun, Kantrez       Santa Fe HS           27-03.50      8.31m 
  9   630 Anderson, Kaley     11 Spruce Creek          26-11.75      8.22m 
 10   261 McFadden, Alantra   11 Flagler Palm          26-10.50      8.19m 
 11   259 Lewis, Aliyah       12 Flagler Palm          26-07.00      8.10m 
 12   653 Reyes, Mackenzie    10 Spruce Creek          26-01.00      7.95m 
 13   420 White, Dessandria   12 Gainesville           25-09.75      7.86m 
 14   398 Bey, Eboney         12 Gainesville           25-08.25      7.82m 
 15    24 Olorunda, Brielle   10 Atlantic Coa          25-07.75      7.81m 
 16   357 Rembert, Mia        12 Fleming Isla          25-07.25      7.80m 
 17   636 Checkwicz, Miranda  12 Spruce Creek          25-06.50      7.78m 
 18   143 Apetz, Lauren       12 DeLand HS             25-06.25      7.77m 
 19   147 Davis, Chertericki  10 DeLand HS             25-05.75      7.76m 
 20   340 Gordon, Renae       12 Fleming Isla          25-03.75      7.71m 
 21     1 Abountayeh, Christ  12 Atlantic Coa          25-02.00      7.67m 
 22   256 Jackson, Christina  12 Flagler Palm          25-01.75      7.66m 
 23   645 Kryazis, Sloane     10 Spruce Creek          24-11.50      7.60m 
 24   275 Wright, Alice       12 Flagler Palm          24-10.00      7.56m 
 24   484 Robertson, Kendall  12 Matanzas HS           24-10.00      7.56m 
 26   260 Lewis, Brittany     11 Flagler Palm          23-07.25      7.19m 
 27   465 Alkhatib, Reem      11 Matanzas HS           23-06.50      7.17m 
 28   413 Hunter, Kaderian    12 Gainesville           23-00.25      7.01m 
 29   250 Fallon, Ashleigh    -- Flagler Palm          22-10.25      6.96m 
 29   473 Gilbert, Liz        12 Matanzas HS           22-10.25      6.96m 
 31   655 Schultz, Alexandra  10 Spruce Creek          22-00.25      6.71m 
 32    21 Mattews, Kenny      10 Atlantic Coa          21-04.00      6.50m 
 33   242 Chambers, Brittany  11 Flagler Palm          21-03.50      6.48m 
 34   149 Diaz, Samantha      11 DeLand HS             20-10.00      6.35m 
 35   265 Pond, Kayla         11 Flagler Palm          19-09.25      6.02m 
 36   407 Gonzalez, Guadalup  11 Gainesville           18-11.00      5.76m 
 --   199 Gray, Erica         11 Dr. Phillips               DNS            
 --   195 Cuyler, Keilithia   11 Dr. Phillips               DNS            
 --   206 Richardson, Shanic  12 Dr. Phillips               DNS            
 --   116 Tirado, Yamilex      9 Colonial HS                DNS            
 --   111 Pitt, Toniqua       12 Colonial HS                DNS            
 --   164 Reddick, Erica      12 DeLand HS                  DNS            
 --   536 Corkery, Brea       12 Orange City                DNS            
 --   550 Lillvis, Hanna      11 Orange City                DNS            
 --   467 Bell, Julianna      12 Matanzas HS                DNS            
 --   558 Rivas, Tanya        12 Orange City                DNS            
 --   247 Davis, Aquila       11 Flagler Palm               DNS            
 --   551 Mayer, Olivia       12 Orange City                DNS            
 
Girls Discus Throw Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1   335 Alston, Angel        9 Fleming Isla            108-02     32.96m 
  2   600 Jenkins, Jalai      12 Santa Fe HS             100-07     30.65m 
  3   636 Checkwicz, Miranda  12 Spruce Creek             99-10     30.42m 
  4   230 DeLisle, Morgan      9 First Coast           98-02.75     29.94m 
  5    98 gabriel, gabriela   10 Colonial HS              91-10     27.99m 
  6   231 Delisle, Whitney    12 First Coast              88-10     27.07m 
  7    27 Smith, Jaymee       11 Atlantic Coa             83-11     25.57m 
  8   143 Apetz, Lauren       12 DeLand HS             83-09.50     25.53m 
  9   488 Sovia, Liz          12 Matanzas HS              80-04     24.48m 
 10    18 Jones, Siera         9 Atlantic Coa          79-06.50     24.24m 
 11  1191 flagg, danetria        Santa Fe HS           76-08.50     23.38m 
 12   154 Huber, Alexus       10 DeLand HS                74-09     22.78m 
 13   418 Ware, Marcquelle     9 Gainesville           73-11.50     22.54m 
 14   471 Deegan, Jessica     11 Matanzas HS              72-05     22.07m 
 15   348 Lauderdale, Alisah  12 Fleming Isla          70-04.75     21.45m 
 16   645 Kryazis, Sloane     10 Spruce Creek             67-10     20.67m 
 17   159 Moore, Kim          10 DeLand HS             62-03.50     18.98m 
 18   356 Pfile, Rebekah      11 Fleming Isla          59-01.75     18.02m 
 19   654 Sala, Gabriela       9 Spruce Creek          58-10.25     17.93m 
 20   652 Pappas, Katina       9 Spruce Creek          56-11.75     17.36m 
 21   149 Diaz, Samantha      11 DeLand HS             54-06.50     16.62m 
 22   256 Jackson, Christina  12 Flagler Palm          53-10.50     16.42m 
 23    69 Welcome, Shanice    12 Buchholz HS           52-04.75     15.97m 
 24   485 Rodgers, Mary       12 Matanzas HS              50-08     15.44m 
 25   250 Fallon, Ashleigh    -- Flagler Palm          48-07.50     14.82m 
 26   473 Gilbert, Liz        12 Matanzas HS           45-03.50     13.80m 
 27   420 White, Dessandria   12 Gainesville           44-11.50     13.70m 
 28   413 Hunter, Kaderian    12 Gainesville              32-00      9.75m 
 29   407 Gonzalez, Guadalup  11 Gainesville           29-10.50      9.10m 
 --   548 Jones, Alyssa       11 Orange City                DNS            
 --   550 Lillvis, Hanna      11 Orange City                DNS            
 --   531 Batchelor, Katie    11 Orange City                DNS            
 --   536 Corkery, Brea       12 Orange City                DNS            
 --   206 Richardson, Shanic  12 Dr. Phillips               DNS            
 --   199 Gray, Erica         11 Dr. Phillips               DNS            
 --   242 Chambers, Brittany  11 Flagler Palm               DNS            
 --   116 Tirado, Yamilex      9 Colonial HS                DNS            
 --   111 Pitt, Toniqua       12 Colonial HS                DNS            
 --   195 Cuyler, Keilithia   11 Dr. Phillips               DNS            
 --   275 Wright, Alice       12 Flagler Palm               DNS            
 --   265 Pond, Kayla         11 Flagler Palm               DNS            
 --   340 Gordon, Renae       12 Fleming Isla               DNS            
 --   260 Lewis, Brittany     11 Flagler Palm               DNS            
 --   259 Lewis, Aliyah       12 Flagler Palm               DNS            
 --   261 McFadden, Alantra   11 Flagler Palm               DNS            
 
Boys 100 Meter Dash Varsity
===================================================================
Top 8 Advance by Time
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1    82 James, Antonio      10 Buchholz HS              11.15q  8 
  2   670 Atkins, Xavier       9 Spruce Creek             11.30q  1 
  3   127 Knott, Dereck       12 Colonial HS              11.58q  8  11.572
  4   380 Motes, Bryce        10 Fleming Isla             11.58q  5  11.576
  5   300 Gardner, Willie     11 Flagler Palm             11.60q  3 
  6    35 Chapplle, Jeremy    11 Atlantic Coa             11.63q  6 
  7   621 Presley, Trey       10 Santa Fe HS              11.67q  2 
  8    88 Rollins, Jarrys     12 Buchholz HS              11.72q  3 
  9    92 Tillman, Michael    11 Buchholz HS              11.73   5  11.722
 10   237 Simpson, Ryan       11 First Coast              11.73   6  11.728
 11    51 Montegomery, Richa  11 Atlantic Coa             11.77   7 
 12    55 Saxton, Rashad      -- Atlantic Coa             11.81   8 
 12    94 Williams, Kevin     12 Buchholz HS              11.81   7 
 14   673 Bazanos, Daniel     12 Spruce Creek             11.85   7 
 15   218 Gaines, Deonte'     10 Dr. Phillips             11.86   1 
 16   213 Brown, Marvin       11 Dr. Phillips             11.87   2 
 17    30 Allen, Darryl       10 Atlantic Coa             11.89   5 
 18   447 Webb, Rapheal       11 Gainesville              11.92   6 
 18   689 Loughry, Garrett    12 Spruce Creek             11.92   8 
 20   321 Roberson, Carlos    -- Flagler Palm             11.93   3 
 21   614 Jackson, Christoph  11 Santa Fe HS              11.95   4 
 22   171 Castle, Sean        12 DeLand HS                11.98   1 
 23   323 Robinson, Jimmie     9 Flagler Palm             11.99   4 
 24   364 Brown, Mike         10 Fleming Isla             12.07   2 
 25   279 Allen, Demond       11 Flagler Palm             12.11   6 
 26   173 Dorns, Jaquille     12 DeLand HS                12.13   3 
 26   703 Spence, Andrew       9 Spruce Creek             12.13   7 
 28   434 Jones, Damon        11 Gainesville              12.22   1 
 28   445 Walker, Hiram       11 Gainesville              12.22   2 
 30   617 Mack, Adrarius      10 Santa Fe HS              12.29   7 
 31   366 Crews, Ian          10 Fleming Isla             12.32   8 
 31   135 Pitt, Tony           9 Colonial HS              12.32   7 
 31   311 Lumpkins, De'Undre  10 Flagler Palm             12.32   6 
 34   619 Nelson, Maurice     10 Santa Fe HS              12.33   4 
 35   369 Foreman, Jared      11 Fleming Isla             12.34   5 
 36   499 Christie, Tyrique    9 Matanzas HS              12.45   5 
 37   717 Hicks, Khalil        9 Warner Chris             12.46   4 
 38   139 Rivera, Chris        9 Colonial HS              12.52   2 
 39   118 bynes, toby         10 Colonial HS              12.53   6 
 40   496 Booker, Raheem      11 Matanzas HS              12.55   2 
 41   306 Holmes, Jermaine    12 Flagler Palm             12.62   2 
 42   512 Leon, Richie        12 Matanzas HS              12.77   4 
 43   188 Wright, Javahal      9 DeLand HS                12.79   3 
 44   292 Davis, Jalen        10 Flagler Palm             12.83   3 
 45   325 Tassy, Caleb         9 Flagler Palm             12.90   1 
 46   530 Yentis, Freddi      12 Matanzas HS              12.91   1 
 47   305 Hollins, Ramone     11 Flagler Palm             13.02   4 
 48   235 Eiland, Jonathan    10 First Coast              13.12   6 
 49   715 Harris, John         9 Warner Chris             13.34   2 
 50   310 Leto, Daniel         9 Flagler Palm             13.43   6 
 51   430 Geter, James         9 Gainesville              13.51   1 
 52   308 Kelly, Tony         10 Flagler Palm             13.89   5 
 53   286 Campbell, Joe        9 Flagler Palm             14.22   8 
 54   329 Walker, Troy        10 Flagler Palm             14.96   7 
 --   460 Jackson, Daquan     12 Jacksonville               DNS   3 
 --   457 Beckworth, Torrenc  12 Jacksonville               DNS   7 
 --   572 Chin, Jonathon      11 Orange City                DNS   5 
 --   312 Maschio, Martin     11 Flagler Palm               DNS   8 
 --   456 Baker, Darian       11 Jacksonville               DNS   5 
 --   589 Stephans, Shaquill  12 Orange City                DNS   4 
 --   174 Dunn, Dontay        10 DeLand HS                  DNS   4 
 --   573 Diaz, Joshua        11 Orange City                DNS   8 
 --   579 Franks, Marquise    12 Orange City                DNS   3 
 
Boys 100 Meter Dash Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1   670 Atkins, Xavier       9 Spruce Creek             10.88  
  2    82 James, Antonio      10 Buchholz HS              11.04  
  3   127 Knott, Dereck       12 Colonial HS              11.29  
  3   621 Presley, Trey       10 Santa Fe HS              11.29  
  5   380 Motes, Bryce        10 Fleming Isla             11.51  
  6    35 Chapplle, Jeremy    11 Atlantic Coa             11.59  
  7   300 Gardner, Willie     11 Flagler Palm             11.68  
 --    88 Rollins, Jarrys     12 Buchholz HS                DNS  
 
Boys 200 Meter Dash Varsity
===================================================================
Top 8 Advance by Time
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1   219 Glover, Reggie      11 Dr. Phillips             22.29q  2 
  2   452 Young, Kenric       10 Gainesville              22.51q  5 
  3   670 Atkins, Xavier       9 Spruce Creek             22.66q  1 
  4    82 James, Antonio      10 Buchholz HS              22.89q  4 
  5   443 Thompson, Christop  11 Gainesville              22.91q  7 
  6   380 Motes, Bryce        10 Fleming Isla             23.39q  3 
  7   509 Haines, Isaiah      12 Matanzas HS              23.45q  7 
  8   124 Gloston, Jeremy     12 Colonial HS              23.54q  8 
  9   808 Gonzalez, Steven     9 Colonial HS              23.57   1 
 10   672 Bastian, Garrett    12 Spruce Creek             23.83   2 
 11   300 Gardner, Willie     11 Flagler Palm             23.89   4 
 12   623 Sams, Cecil         12 Santa Fe HS              23.90   6 
 13    75 Evans, Dontarian    10 Buchholz HS              23.91   3 
 14    92 Tillman, Michael    11 Buchholz HS              24.05   5 
 15   227 Thomas, Javon       10 Dr. Phillips             24.06   1 
 16   390 Strange, Christian  10 Fleming Isla             24.08   6 
 17   142 Wooden, Jovan       11 Colonial HS              24.19   3 
 18   279 Allen, Demond       11 Flagler Palm             24.31   2 
 19   445 Walker, Hiram       11 Gainesville              24.42   8 
 20    85 Lindsey, Brandon    12 Buchholz HS              24.45   6 
 21   299 Folk, Andrew        11 Flagler Palm             24.57   7 
 22   438 Prunty, Larry       11 Gainesville              24.58   8 
 23   703 Spence, Andrew       9 Spruce Creek             24.59   6 
 24   321 Roberson, Carlos    -- Flagler Palm             24.62   5 
 25   524 Thompson, James      9 Matanzas HS              24.75   7 
 26   521 Sousa, Christopher  -- Matanzas HS              24.84   9 
 27   434 Jones, Damon        11 Gainesville              24.94   7 
 27   691 Manetti, Patrick    12 Spruce Creek             24.94   6 
 29   229 Wyatt, Antonio       9 Dr. Phillips             25.09   2 
 30    31 Anderson, Kalin     12 Atlantic Coa             25.11   1 
 31   224 Mixon, Lamve        11 Dr. Phillips             25.12   9 
 32   376 Jordan, Donovan      9 Fleming Isla             25.16   9 
 33   173 Dorns, Jaquille     12 DeLand HS                25.19   4 
 33   134 O'Brien, Jonothan   11 Colonial HS              25.19   7 
 33   520 Sar, Justin         11 Matanzas HS              25.19   1 
 36   617 Mack, Adrarius      10 Santa Fe HS              25.33   3 
 37   306 Holmes, Jermaine    12 Flagler Palm             25.52   4 
 38   619 Nelson, Maurice     10 Santa Fe HS              25.59   4 
 39   325 Tassy, Caleb         9 Flagler Palm             25.91   1 
 40   305 Hollins, Ramone     11 Flagler Palm             26.12   5 
 41   292 Davis, Jalen        10 Flagler Palm             26.31   3 
 42   381 Newman, Brian       12 Fleming Isla             26.41   3 
 43   311 Lumpkins, De'Undre  10 Flagler Palm             26.56   5 
 44   235 Eiland, Jonathan    10 First Coast              27.12   2 
 45   304 Helfrich, Stephen   10 Flagler Palm             28.11   3 
 46   310 Leto, Daniel         9 Flagler Palm             28.63   9 
 47   308 Kelly, Tony         10 Flagler Palm             28.97   2 
 48   286 Campbell, Joe        9 Flagler Palm             29.68   9 
 49   329 Walker, Troy        10 Flagler Palm             31.69   4 
 --   188 Wright, Javahal      9 DeLand HS                  DNS   8 
 --   174 Dunn, Dontay        10 DeLand HS                  DNS   9 
 --   237 Simpson, Ryan       11 First Coast                DNS   9 
 --   278 Acton, Malik        10 Flagler Palm               DNS   8 
 --    41 Gadsden, Tavaris    11 Atlantic Coa               DNS   2 
 --    37 Davis, Jamel        11 Atlantic Coa               DNS   4 
 --    47 Mackey, Steven      11 Atlantic Coa               DNS   8 
 --   714 Harris, James       11 Warner Chris               DNS   6 
 --   307 Johnson, Alex       12 Flagler Palm               DNS   5 
 --   578 Foster, Marcellus   11 Orange City                DNS   8 
 --   326 Trampert, Matthias  10 Flagler Palm               DNS   1 
 --   463 Robinson, Clarence  11 Jacksonville               DNS   9 
 --   280 Amelius, Jordan     11 Flagler Palm               DNS   6 
 --   621 Presley, Trey       10 Santa Fe HS                DNS   5 
 --   579 Franks, Marquise    12 Orange City                DNS   8 
 --   582 Kruse, Tyler        12 Orange City                DNS   7 
 
Boys 200 Meter Dash Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1   452 Young, Kenric       10 Gainesville              22.18  
  2   219 Glover, Reggie      11 Dr. Phillips             22.21  
  3   443 Thompson, Christop  11 Gainesville              22.67  
  4    82 James, Antonio      10 Buchholz HS              23.24  
  5   380 Motes, Bryce        10 Fleming Isla             23.58  
  6   124 Gloston, Jeremy     12 Colonial HS              23.88  
  7   509 Haines, Isaiah      12 Matanzas HS              23.91  
 --   670 Atkins, Xavier       9 Spruce Creek                FS  
 
Boys 400 Meter Dash Varsity
===================================================================
Top 8 Advance by Time
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1   124 Gloston, Jeremy     12 Colonial HS              51.08q  1 
  2   175 Guire, Stefan       11 DeLand HS                52.00q  3 
  3    75 Evans, Dontarian    10 Buchholz HS              52.57q  6 
  4    47 Mackey, Steven      11 Atlantic Coa             52.76q  4 
  5   623 Sams, Cecil         12 Santa Fe HS              52.77q  3 
  6   142 Wooden, Jovan       11 Colonial HS              52.80q  1 
  7    83 Jones, Hannibal     11 Buchholz HS              52.91q  2 
  8    93 White, Dwight       12 Buchholz HS              52.92q  2 
  9   316 Mejias, Eric        11 Flagler Palm             53.61   6 
 10   705 Thayer, Jerry       12 Spruce Creek             53.62   1 
 11   313 Mathews, Turrel     11 Flagler Palm             53.70   7 
 12   495 Bembry, Nikko       11 Matanzas HS              53.74   7 
 13   692 McGirt, Eugene       9 Spruce Creek             54.50   6 
 14   134 O'Brien, Jonothan   11 Colonial HS              54.62   2 
 15    85 Lindsey, Brandon    12 Buchholz HS              54.64   6 
 16   317 Mutungu, Eddie      11 Flagler Palm             54.66   5 
 17   140 Simmons, Akeem       9 Colonial HS              54.97   7 
 18   299 Folk, Andrew        11 Flagler Palm             55.33   5 
 19   503 Finn, Kevin         12 Matanzas HS              56.23   6 
 19   519 Santana, Ty         12 Matanzas HS              56.23   7 
 21   523 Stanard, Dorian     12 Matanzas HS              56.47   1 
 22   211 Allen, Brandon      10 Dr. Phillips             56.80   5 
 23   368 Finelli, Mike       12 Fleming Isla             56.86   7 
 24   387 Reynolds, Joe       12 Fleming Isla             56.97   5 
 25   668 Anglin, Jonathan    11 Spruce Creek             56.98   2 
 26   693 McMillon, Tadarius  10 Spruce Creek             57.16   7 
 27   378 Lauderdale, Anthon  12 Fleming Isla             57.32   2 
 28   615 Jenkins, Andrew     12 Santa Fe HS              57.73   6 
 29   297 Epler, Alex         11 Flagler Palm             57.91   4 
 30   627 White, John         11 Santa Fe HS            1:00.63   1 
 31   620 Owens, Nicholas     10 Santa Fe HS            1:00.87   5 
 32   429 Francis, Ryan       12 Gainesville            1:00.94   4 
 33   435 McDuffie, Owen      10 Gainesville            1:02.41   2 
 34   304 Helfrich, Stephen   10 Flagler Palm           1:02.97   1 
 35   431 Graham, Lenterious  11 Gainesville            1:03.56   3 
 36   426 Clemmons, Malcolm   10 Gainesville            1:08.17   5 
 --   719 Newton, Nigel        7 Warner Chris               DNS   6 
 --   710 Carter, Cody         7 Warner Chris               DNS   5 
 --   587 Saint Preux, Steve  12 Orange City                DNS   5 
 --   569 Anderson, Deontrae   9 Orange City                DNS   4 
 --   310 Leto, Daniel         9 Flagler Palm               DNS   7 
 --   280 Amelius, Jordan     11 Flagler Palm               DNS   2 
 --   324 Ryan, Xavier        11 Flagler Palm               DNS   3 
 --   319 Owens, Trey         12 Flagler Palm               DNS   3 
 --    53 Possey, Jabari       9 Atlantic Coa               DNS   3 
 --    46 Lane, Trey          10 Atlantic Coa               DNS   4 
 --   278 Acton, Malik        10 Flagler Palm               DNS   4 
 --   462 McDowell, Jonntue   10 Jacksonville               DNS   4 
 --   459 Davis, Malik         9 Jacksonville               DNS   6 
 --   463 Robinson, Clarence  11 Jacksonville               DNS   3 
 --   329 Walker, Troy        10 Flagler Palm               DNS   7 
 --   326 Trampert, Matthias  10 Flagler Palm               DNS   1 
 --   362 Batchelor, Dillon   12 Fleming Isla               DNS   4 
 
Boys 400 Meter Dash Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1   175 Guire, Stefan       11 DeLand HS                50.69  
  2   124 Gloston, Jeremy     12 Colonial HS              50.73  
  3    47 Mackey, Steven      11 Atlantic Coa             51.77  
  4    93 White, Dwight       12 Buchholz HS              52.09  
  5    83 Jones, Hannibal     11 Buchholz HS              52.26  
  6   142 Wooden, Jovan       11 Colonial HS              52.40  
  7    75 Evans, Dontarian    10 Buchholz HS              52.64  
  8   623 Sams, Cecil         12 Santa Fe HS              55.25  
 
Boys 800 Meter Run Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1   817 Diodonet, Moise     12 Colonial HS            1:59.90  
  2  1117 Armor, James        12 Spruce Creek           2:01.90  
  3   789 Brown, Rashard      11 Buchholz HS            2:03.71  
  4  1118 Patton, Ryan        12 Spruce Creek           2:07.28  
  5   928 Eifert, Austin      12 Fleming Isla           2:08.40  
  6    77 Fisher, Ryan        11 Buchholz HS            2:09.44  
  7   864 Garrett, Alex       12 Flagler Palm           2:09.93  
  8  1037 Wilson, Kyle        12 Matanzas HS            2:11.19  
  9   927 Jackson, Matt       12 Fleming Isla           2:11.74  
 10   856 Taylor, David       10 Dr. Phillips           2:12.19  
 11  1051 Wells, Stephen       9 Matanzas HS            2:14.87  
 12   953 Wilson, Alexander   10 Gainesville            2:15.26  
 13   771 Harton, Austin      10 Atlantic Coa           2:15.42  
 14   133 Nathan, Nathan      11 Colonial HS            2:15.69  
 15   752 Mesidor, Alberony    9 Atlantic Coa           2:15.72  
 16   891 Ep, Simon           11 Flagler Palm           2:15.81  
 17   138 riegelmayer, zacha   9 Colonial HS            2:16.63  
 18   522 Sousa, Nick         12 Matanzas HS            2:16.69  
 19   322 Roberson, Tyrell    11 Flagler Palm           2:16.80  
 20   122 Diaz, Dakota        10 Colonial HS            2:18.62  
 21  1028 DaSilva, Brian      12 Matanzas HS            2:19.10  
 22   892 Wright, Josiah      10 Flagler Palm           2:20.69  
 23   214 Canty, Mark          9 Dr. Phillips           2:23.13  
 24   912 Olivera, Matthew     9 Fleming Isla           2:26.55  
 25   997 Roe, Benjamin       10 Gainesville            2:32.32  
 --  1132 Kometas, Zachary     9 Spruce Creek               DNS  
 --   444 Turner, Will        11 Gainesville                DNS  
 --  1054 Wagner, Conner      12 Orange City                DNS  
 
Boys 1 Mile Run Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1   801 Arroyo, Andres      11 Colonial HS            4:23.96  
  2   800 Ramirez, Raul       11 Colonial HS            4:35.11  
  3   854 Cunningham, Aj      12 Dr. Phillips           4:35.62  
  4  1148 Fabian, Michael     12 Spruce Creek           4:38.21  
  5   832 Pineiro, Keneth     10 DeLand HS              4:38.79  
  6   821 Licht, Caleb        11 Colonial HS            4:40.57  
  7   952 Sagul, Nate         12 Gainesville            4:44.03  
  8   702 Smith, Preston      10 Spruce Creek           4:44.33  
  9  1025 Allen, Cameron      11 Matanzas HS            4:45.14  
 10   677 Cole, Jacob         12 Spruce Creek           4:45.63  
 11   822 Hurd, Anthony       10 Colonial HS            4:47.85  
 12   684 Kameh, Tyler        11 Spruce Creek           4:48.74  
 13   234 Dannelly, Philip    12 First Coast            4:49.93  
 14    87 Monteau, Andrew     10 Buchholz HS            4:53.09  
 15   995 Barner, Adam        12 Gainesville            4:55.04  
 16  1049 Neu, Austin         12 Matanzas HS            4:58.18  
 17   862 Duffy, Kevin        12 Flagler Palm           5:02.05  
 --  1112 Herring, William    12 Santa Fe HS                DNS  
 --   857 Middleton, Julian   10 Dr. Phillips               DNS  
 --   929 Cooksey, Dan        11 Fleming Isla               DNS  
 --   855 Lawrence, Adam      10 Dr. Phillips               DNS  
 --   444 Turner, Will        11 Gainesville                DNS  
 --   954 Ward, Andrew        10 Gainesville                DNS  
 --   909 Jones, Isaac        11 Fleming Isla               DNS  
 
Boys 3200 Meter Run Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1   788 Godwin, Chris       12 Buchholz HS            9:38.52  
  2   221 Kruse, Logan        12 Dr. Phillips           9:53.79  
  3   854 Cunningham, Aj      12 Dr. Phillips          10:02.12  
  4   787 Hundersmarck, Ryan  12 Buchholz HS           10:08.25  
  5   502 Drumm, David        12 Matanzas HS           10:13.56  
  6   820 Decker, Cody        12 Colonial HS           10:14.88  
  7   677 Cole, Jacob         12 Spruce Creek          10:16.18  
  8   863 Carroll, Thomas     11 Flagler Palm          10:19.10  
  9   136 profitt, ramses     11 Colonial HS           10:19.85  
 10  1149 Kathman, Kyler      12 Spruce Creek          10:21.29  
 11   799 Lopez, Jared        12 Colonial HS           10:24.66  
 12   121 Decker, Kyle        10 Colonial HS           10:44.94  
 13   893 Vicens, Jan Carlo   11 Flagler Palm          10:49.44  
 14    87 Monteau, Andrew     10 Buchholz HS           10:51.75  
 15   234 Dannelly, Philip    12 First Coast           10:54.04  
 16   894 Garrett, Ashton      9 Flagler Palm          10:57.53  
 17   833 Russell, Brandon    10 DeLand HS             11:04.62  
 18   952 Sagul, Nate         12 Gainesville           11:14.05  
 19   890 Walbert, Brad       11 Flagler Palm          11:16.07  
 20   683 Intriago, Ryan      11 Spruce Creek          11:27.89  
 21   995 Barner, Adam        12 Gainesville           11:38.08  
 22   722 Cordero, Luis       10 Flagler Palm          11:42.15  
 23    32 Anderson, Tyler     12 Atlantic Coa          12:49.22  
 24   761 Gani, Zyan           9 Atlantic Coa          13:59.29  
 25    36 Cisneros, Kevin      9 Atlantic Coa          14:02.44  
 --   684 Kameh, Tyler        11 Spruce Creek               DNS  
 --   954 Ward, Andrew        10 Gainesville                DNS  
 
Boys 110 Meter Hurdles Varsity
===================================================================
Top 8 Advance by Time
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1  1125 McMillon, Terry     12 Spruce Creek             16.78q  1 
  2   960 Williams, Shamon    12 Gainesville              16.93q  3 
  3   331 Williams, Kadeem    11 Flagler Palm             17.09q  2 
  4   610 Devault, Christian  12 Santa Fe HS              17.95q  3 
  5   390 Strange, Christian  10 Fleming Isla             17.97q  2 
  6   688 Lester, Bobby       12 Spruce Creek             18.51q  3 
  7   696 Morris, Chris       12 Spruce Creek             19.24q  3 
  8   806 mendez, michael     12 Colonial HS              19.30q  1 
  9   676 Church, Garek       10 Spruce Creek             20.53   3 
 10   907 Keyes, Justin       12 Fleming Isla             20.68   3 
 11   376 Jordan, Donovan      9 Fleming Isla             20.76   1 
 12  1173 Middleton, Elijah   12 Spruce Creek             21.09   2 
 13   974 Pitman, Keith       10 Gainesville              23.04   1 
 --  1184 Critcher, Bentlee   11 Warner Chris               DNF   3 
 --   624 Sorensen, Christop   9 Santa Fe HS                DNS   1 
 --  1020 amos, Jemarruse     10 Jacksonville               DNS   2 
 --  1065 Buckles, James      12 Orange City                DNS   2 
 --   210 Alexander, Tevin    11 Dr. Phillips               DNS   2 
 --   228 Towles, Richard     10 Dr. Phillips               DNS   1 
 --  1096 Pierson, Chase      12 Orange City                DNS   1 
 --   593 Zalloum, Tyven      10 Orange City                DNS   3 
 --   574 Dunkley, Cameron    10 Orange City                DNS   2 
 
Boys 110 Meter Hurdles Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1  1125 McMillon, Terry     12 Spruce Creek             15.26  
  2   960 Williams, Shamon    12 Gainesville              16.01  
  3   331 Williams, Kadeem    11 Flagler Palm             16.03  
  4   688 Lester, Bobby       12 Spruce Creek             17.23  
  5   390 Strange, Christian  10 Fleming Isla             18.00  
  6   696 Morris, Chris       12 Spruce Creek             18.37  
  7   610 Devault, Christian  12 Santa Fe HS              20.29  
 --   806 mendez, michael     12 Colonial HS                DNF  
 
Boys 300 Meter Hurdles Varsity
===================================================================
Top 8 Advance by Time
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1   331 Williams, Kadeem    11 Flagler Palm             40.71q  3 
  2  1125 McMillon, Terry     12 Spruce Creek             41.40q  2 
  3   840 Durham, Tobias      12 Dr. Phillips             42.34q  1 
  4    73 Dixon, Theodore     12 Buchholz HS              43.30q  5 
  5  1131 Greggo, Anthony     10 Spruce Creek             43.42q  4 
  6   929 Cooksey, Dan        11 Fleming Isla             43.79q  2 
  7   171 Castle, Sean        12 DeLand HS                43.99q  1 
  8   960 Williams, Shamon    12 Gainesville              44.02q  1 
  9   907 Keyes, Justin       12 Fleming Isla             44.11   2 
 10    34 Braken, Jordan      11 Atlantic Coa             44.63   5 
 11   806 mendez, michael     12 Colonial HS              44.72   4 
 12   976 Thomas, Ladale      10 Gainesville              45.62   1 
 13   688 Lester, Bobby       12 Spruce Creek             46.19   3 
 14   696 Morris, Chris       12 Spruce Creek             46.53   3 
 15   937 Jones, Devin        10 Fleming Isla             47.94   2 
 16   974 Pitman, Keith       10 Gainesville              48.15   5 
 17   135 Pitt, Tony           9 Colonial HS              48.54   4 
 18   975 Welch, Richard      11 Gainesville              48.74   5 
 19   283 Bledsoe, Michael    10 Flagler Palm             49.38   2 
 20   938 Perry, Kyle         10 Fleming Isla             50.76   1 
 21   610 Devault, Christian  12 Santa Fe HS              52.06   3 
 22   233 Burell, Zachary     12 First Coast              53.72   1 
 --  1096 Pierson, Chase      12 Orange City                DNS   5 
 --   593 Zalloum, Tyven      10 Orange City                DNS   4 
 --    52 Phanor, Mitch       11 Atlantic Coa               DNS   5 
 --  1184 Critcher, Bentlee   11 Warner Chris               DNS   4 
 --   228 Towles, Richard     10 Dr. Phillips               DNS   4 
 --   210 Alexander, Tevin    11 Dr. Phillips               DNS   5 
 --  1008 Allen, Reggie       11 Jacksonville               DNS   3 
 --  1020 amos, Jemarruse     10 Jacksonville               DNS   3 
 --   312 Maschio, Martin     11 Flagler Palm               DNS   2 
 --   877 Cooper III, Sammie  11 Flagler Palm               DNS   4 
 --   574 Dunkley, Cameron    10 Orange City                DNS   1 
 --   583 Leon Rios, Jan      10 Orange City                DNS   2 
 --  1019 Sumlar, Keon        11 Jacksonville               DNS   3 
 
Boys 300 Meter Hurdles Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1   331 Williams, Kadeem    11 Flagler Palm             39.76  
  2   840 Durham, Tobias      12 Dr. Phillips             41.68  
  3    73 Dixon, Theodore     12 Buchholz HS              42.01  
  4   960 Williams, Shamon    12 Gainesville              42.41  
  5   171 Castle, Sean        12 DeLand HS                43.03  
  6  1131 Greggo, Anthony     10 Spruce Creek             43.31  
 --  1125 McMillon, Terry     12 Spruce Creek               DNS  
 --   929 Cooksey, Dan        11 Fleming Isla               DNS  
 
Boys 4x100 Meter Relay Varsity
===================================================================
Top 8 Advance by Time
    School                                              Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Gainesville HS  'A'                                   43.11q  1 
     1) 443 Thompson, Christopher 11    2) 452 Young, Kenric 10           
     3) 445 Walker, Hiram 11            4) 447 Webb, Rapheal 11           
  2 Buchholz HS  'A'                                      43.39q  2 
     1) 88 Rollins, Jarrys 12           2) 94 Williams, Kevin 12          
     3) 92 Tillman, Michael 11          4) 781 Youman, Tre'Von 12         
  3 Dr. Phillips HS  'A'                                  43.89q  1 
     1) 218 Gaines, Deonte' 10          2) 227 Thomas, Javon 10           
     3) 229 Wyatt, Antonio 9            4) 213 Brown, Marvin 11           
  4 Atlantic Coast HS  'A'                                43.93q  2 
     1) 31 Anderson, Kalin 12           2) 35 Chapplle, Jeremy 11         
     3) 51 Montegomery, Richard 11      4) 55 Saxton, Rashad --           
  5 Gainesville HS  'B'                                   44.50q  1 
     1) 961 Holmes, Freddy 11           2) 438 Prunty, Larry 11           
     3) 434 Jones, Damon 11             4) 964 Jelks, Antwar 12           
  6 Santa Fe HS  'A'                                      44.79q  3 
     1) 614 Jackson, Christopher 11     2) 621 Presley, Trey 10           
     3) 619 Nelson, Maurice 10          4) 617 Mack, Adrarius 10          
  7 Spruce Creek HS  'A'                                  45.47q  2 
     1) 1125 McMillon, Terry 12         2) 673 Bazanos, Daniel 12         
     3) 689 Loughry, Garrett 12         4) 672 Bastian, Garrett 12        
  8 Flagler Palm Coast HS  'A'                            46.03q  3 
     1) 300 Gardner, Willie 11          2) 305 Hollins, Ramone 11         
     3) 279 Allen, Demond 11            4) 323 Robinson, Jimmie 9         
  9 Spruce Creek HS  'B'                                  46.11   3 
     1) 1172 Cole, Jarrett 12           2) 1173 Middleton, Elijah 12      
     3) 691 Manetti, Patrick 12         4) 1174 Chowdhury, Inan 12        
 10 Warner Christian Academy  'A'                         46.71   2 
     1) 717 Hicks, Khalil 9             2) 1184 Critcher, Bentlee 11      
     3) 715 Harris, John 9              4) 714 Harris, James 11           
 11 Matanzas HS  'A'                                      47.27   2 
     1) 530 Yentis, Freddi 12           2) 520 Sar, Justin 11             
     3) 1023 Grimes, Kurt 12            4) 496 Booker, Raheem 11          
 12 Fleming Island HS  'B'                                47.40   1 
     1) 381 Newman, Brian 12            2) 949 Gonsalves, Charles 10      
     3) 366 Crews, Ian 10               4) 382 O'Shea, Nick 10            
 13 Gainesville HS  'C'                                   48.29   1 
 -- Fleming Island HS  'A'                                  DNF   2 
     1) 390 Strange, Christian 10       2) 380 Motes, Bryce 10            
     3) 364 Brown, Mike 10              4) 907 Keyes, Justin 12           
 -- Jacksonville Raines HS  'B'                             DNS   1 
 -- Jacksonville Raines HS  'A'                             DNS   3 
     1) 1010 Masline, Darius 12         2) 1011 Thomas, Frank 12          
     3) 463 Robinson, Clarence 11       4) 460 Jackson, Daquan 12         
 -- Orange City University HS  'A'                          DNS   3 
     1) 572 Chin, Jonathon 11           2) 582 Kruse, Tyler 12            
     3) 1096 Pierson, Chase 12          4) 589 Stephans, Shaquille 12     
 -- Orange City University HS  'B'                          DNS   3 
     1) 573 Diaz, Joshua 11             2) 578 Foster, Marcellus 11       
     3) 579 Franks, Marquise 12         4) 1077 Pearson, Shaheim 10       
 
Boys 4x100 Meter Relay Varsity
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
Finals
  1 Gainesville HS  'A'                                   42.75  
  2 Buchholz HS  'A'                                      42.88  
  3 Dr. Phillips HS  'A'                                  43.44  
  4 Atlantic Coast HS  'A'                                43.49  
  5 Santa Fe HS  'A'                                      44.02  
  6 Gainesville HS  'B'                                   44.32  
 -- Spruce Creek HS  'A'                                    DNF  
 -- Flagler Palm Coast HS  'A'                              DNF  
 
Boys 4x200 Meter Relay Varsity
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Dr. Phillips HS  'A'                                1:32.95   1 
     1) 840 Durham, Tobias 12           2) 219 Glover, Reggie 11          
     3) 227 Thomas, Javon 10            4) 213 Brown, Marvin 11           
  2 Matanzas HS  'A'                                    1:34.02   2 
     1) 509 Haines, Isaiah 12           2) 495 Bembry, Nikko 11           
     3) 1023 Grimes, Kurt 12            4) 523 Stanard, Dorian 12         
  3 Flagler Palm Coast HS  'A'                          1:34.91   2 
     1) 313 Mathews, Turrel 11          2) 316 Mejias, Eric 11            
     3) 297 Epler, Alex 11              4) 299 Folk, Andrew 11            
  4 Gainesville HS  'A'                                 1:35.00   2 
     1) 960 Williams, Shamon 12         2) 961 Holmes, Freddy 11          
     3) 962 Wilson, Kyeem 11            4) 438 Prunty, Larry 11           
  5 Spruce Creek HS  'A'                                1:38.06   2 
     1) 691 Manetti, Patrick 12         2) 1155 Bushelon, Jake 12         
     3) 1156 Dickerson, Tyrin 10        4) 1157 McMillon, Tremell 9       
  6 Atlantic Coast HS  'A'                              1:39.81   2 
     1) 35 Chapplle, Jeremy 11          2) 753 Hunt, Anthony 10           
     3) 53 Possey, Jabari 9             4) 756 Diederichs, Paul 10        
  7 Spruce Creek HS  'B'                                1:40.02   1 
     1) 1138 Bitts, Chandler 10         2) 1139 Bloomfield, Sam 10        
     3) 1140 Everett, Zach 11           4) 1141 Jacobson, Brett 9         
  8 Fleming Island HS  'B'                              1:40.35   1 
     1) 381 Newman, Brian 12            2) 368 Finelli, Mike 12           
     3) 387 Reynolds, Joe 12            4) 923 Repper, Cj 9               
  9 Fleming Island HS  'A'                              1:42.07   2 
     1) 382 O'Shea, Nick 10             2) 369 Foreman, Jared 11          
     3) 937 Jones, Devin 10             4) 938 Perry, Kyle 10             
 10 Gainesville HS  'B'                                 1:45.66   1 
     1) 431 Graham, Lenterious 11       2) 435 McDuffie, Owen 10          
     3) 1000 Danzy, Alphonso 12         4) 429 Francis, Ryan 12           
 -- Santa Fe HS  'A'                                        DNS   2 
     1) 623 Sams, Cecil 12              2) 614 Jackson, Christopher 11    
     3) 621 Presley, Trey 10            4) 619 Nelson, Maurice 10         
 -- Jacksonville Raines HS  'B'                             DNS   1 
     1) 1011 Thomas, Frank 12           2) 1015 Williams, Darian 12       
     3) 1008 Allen, Reggie 11           4) 459 Davis, Malik 9             
 -- Jacksonville Raines HS  'A'                             DNS   1 
     1) 1010 Masline, Darius 12         2) 463 Robinson, Clarence 11      
     3) 460 Jackson, Daquan 12          4) 457 Beckworth, Torrence 12     
 -- Orange City University HS  'A'                          DNS   1 
     1) 1065 Buckles, James 12          2) 573 Diaz, Joshua 11            
     3) 578 Foster, Marcellus 11        4) 579 Franks, Marquise 12        
 
Boys 4x400 Meter Relay Varsity
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Gainesville HS  'A'                                 3:25.95   3 
     1) 443 Thompson, Christopher 11    2) 452 Young, Kenric 10           
     3) 962 Wilson, Kyeem 11            4) 964 Jelks, Antwar 12           
  2 Colonial HS  'A'                                    3:26.48   3 
     1) 124 Gloston, Jeremy 12          2) 817 Diodonet, Moise 12         
     3) 134 O'Brien, Jonothan 11        4) 142 Wooden, Jovan 11           
  3 Flagler Palm Coast HS  'A'                          3:29.90   3 
     1) 313 Mathews, Turrel 11          2) 316 Mejias, Eric 11            
     3) 317 Mutungu, Eddie 11           4) 331 Williams, Kadeem 11        
  4 Spruce Creek HS  'A'                                3:30.64   3 
     1) 1117 Armor, James 12            2) 1118 Patton, Ryan 12           
     3) 705 Thayer, Jerry 12            4) 670 Atkins, Xavier 9           
  5 Buchholz HS  'A'                                    3:31.51   2 
     1) 88 Rollins, Jarrys 12           2) 93 White, Dwight 12            
     3) 85 Lindsey, Brandon 12          4) 789 Brown, Rashard 11          
  6 Atlantic Coast HS  'A'                              3:34.67   3 
     1) 749 Delgado, Dion 10            2) 750 Ealey, Leishawn 9          
     3) 751 Prier, Jabarri 10           4) 752 Mesidor, Alberony 9        
  7 Colonial HS  'B'                                    3:36.37   2 
     1) 806 mendez, michael 12          2) 140 Simmons, Akeem 9           
     3) 135 Pitt, Tony 9                4) 808 Gonzalez, Steven 9         
  8 Matanzas HS  'A'                                    3:37.64   3 
     1) 509 Haines, Isaiah 12           2) 521 Sousa, Christopher --      
     3) 495 Bembry, Nikko 11            4) 519 Santana, Ty 12             
  9 Spruce Creek HS  'B'                                3:41.84   1 
     1) 668 Anglin, Jonathan 11         2) 693 McMillon, Tadarius 10      
     3) 1131 Greggo, Anthony 10         4) 692 McGirt, Eugene 9           
 10 Flagler Palm Coast HS  'B'                          3:45.19   3 
     1) 862 Duffy, Kevin 12             2) 297 Epler, Alex 11             
     3) 864 Garrett, Alex 12            4) 280 Amelius, Jordan 11         
 11 Dr. Phillips HS  'A'                                3:46.52   2 
     1) 840 Durham, Tobias 12           2) 219 Glover, Reggie 11          
     3) 211 Allen, Brandon 10           4) 229 Wyatt, Antonio 9           
 12 Gainesville HS  'B'                                 3:46.62   2 
     1) 435 McDuffie, Owen 10           2) 974 Pitman, Keith 10           
     3) 975 Welch, Richard 11           4) 976 Thomas, Ladale 10          
 13 Matanzas HS  'B'                                    3:48.45   1 
     1) 1037 Wilson, Kyle 12            2) 1038 Rang, Tim 11              
     3) 1039 Blackford, John 10         4) 524 Thompson, James 9          
 14 DeLand HS  'A'                                      3:50.10   2 
     1) 171 Castle, Sean 12             2) 175 Guire, Stefan 11           
     3) 173 Dorns, Jaquille 12          4) 832 Pineiro, Keneth 10         
 15 Fleming Island HS  'A'                              3:53.21   2 
     1) 927 Jackson, Matt 12            2) 928 Eifert, Austin 12          
     3) 368 Finelli, Mike 12            4) 387 Reynolds, Joe 12           
 16 Fleming Island HS  'B'                              4:04.01   1 
     1) 378 Lauderdale, Anthony 12      2) 382 O'Shea, Nick 10            
     3) 389 Shoenfeld, Shawn 10         4) 945 Morgan, Graham 10          
 17 Atlantic Coast HS  'B'                              4:08.62   3 
     1) 771 Harton, Austin 10           2) 749 Delgado, Dion 10           
     3) 752 Mesidor, Alberony 9         4) 753 Hunt, Anthony 10           
 -- Orange City University HS  'A'                          DNS   2 
     1) 1053 Robb, Desmond 11           2) 1054 Wagner, Conner 12         
     3) 572 Chin, Jonathon 11           4) 587 Saint Preux, Steven 12     
 -- Dr. Phillips HS  'B'                                    DNS   1 
 -- Jacksonville Raines HS  'A'                             DNS   2 
     1) 463 Robinson, Clarence 11       2) 462 McDowell, Jonntue 10       
     3) 1008 Allen, Reggie 11           4) 459 Davis, Malik 9             
 -- Jacksonville Raines HS  'B'                             DNS   1 
     1) 1017 Abdullah, Amin 12          2) 1018 Bost, Devron 10           
     3) 1019 Sumlar, Keon 11            4) 1020 amos, Jemarruse 10        
 
Boys 4x800 Meter Relay Varsity
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Spruce Creek HS  'A'                                8:27.53  
     1) 1148 Fabian, Michael 12         2) 1117 Armor, James 12           
     3) 1118 Patton, Ryan 12            4) 1149 Kathman, Kyler 12         
  2 Colonial HS  'B'                                    8:32.19  
     1) 820 Decker, Cody 12             2) 821 Licht, Caleb 11            
     3) 817 Diodonet, Moise 12          4) 822 Hurd, Anthony 10           
  3 Colonial HS  'A'                                    8:36.73  
     1) 799 Lopez, Jared 12             2) 800 Ramirez, Raul 11           
     3) 801 Arroyo, Andres 11           4) 140 Simmons, Akeem 9           
  4 Buchholz HS  'A'                                    8:40.02  
     1) 787 Hundersmarck, Ryan 12       2) 788 Godwin, Chris 12           
     3) 789 Brown, Rashard 11           4) 83 Jones, Hannibal 11          
  5 Gainesville HS  'A'                                 8:48.33  
     1) 952 Sagul, Nate 12              2) 953 Wilson, Alexander 10       
     3) 954 Ward, Andrew 10             4) 444 Turner, Will 11            
  6 Flagler Palm Coast HS  'A'                          8:50.93  
     1) 862 Duffy, Kevin 12             2) 863 Carroll, Thomas 11         
     3) 864 Garrett, Alex 12            4) 317 Mutungu, Eddie 11          
  7 Fleming Island HS  'A'                              8:54.43  
     1) 927 Jackson, Matt 12            2) 928 Eifert, Austin 12          
     3) 929 Cooksey, Dan 11             4) 909 Jones, Isaac 11            
  8 Matanzas HS  'A'                                    8:59.29  
     1) 1025 Allen, Cameron 11          2) 522 Sousa, Nick 12             
     3) 521 Sousa, Christopher --       4) 1028 DaSilva, Brian 12         
  9 Dr. Phillips HS  'A'                                9:00.01  
     1) 854 Cunningham, Aj 12           2) 855 Lawrence, Adam 10          
     3) 856 Taylor, David 10            4) 857 Middleton, Julian 10       
 10 DeLand HS  'A'                                      9:09.93  
     1) 175 Guire, Stefan 11            2) 832 Pineiro, Keneth 10         
     3) 833 Russell, Brandon 10         4) 178 Lora, Kevin 10             
 11 Flagler Palm Coast HS  'B'                          9:11.72  
     1) 890 Walbert, Brad 11            2) 891 Ep, Simon 11               
     3) 892 Wright, Josiah 10           4) 280 Amelius, Jordan 11         
 12 Spruce Creek HS  'B'                                9:14.69  
     1) 1129 Reese, Skyler 12           2) 1130 Jaramillo, Craig 10       
     3) 1131 Greggo, Anthony 10         4) 1132 Kometas, Zachary 9        
 13 Matanzas HS  'B'                                    9:24.30  
     1) 1049 Neu, Austin 12             2) 1050 Laverne, Eric 12          
     3) 1051 Wells, Stephen 9           4) 1052 Rose, Spencer 12          
 14 Atlantic Coast HS  'A'                              9:32.53  
     1) 771 Harton, Austin 10           2) 749 Delgado, Dion 10           
     3) 772 Makovich, Zach 9            4) 751 Prier, Jabarri 10          
 15 Santa Fe HS  'A'                                    9:37.38  
     1) 1112 Herring, William 12        2) 615 Jenkins, Andrew 12         
     3) 1114 Gentry, Troy 10            4) 1115 Chandler, Balkcom 9       
 16 Gainesville HS  'B'                                 9:53.74  
     1) 433 Jones, Carlos 10            2) 995 Barner, Adam 12            
     3) 996 Ewing, Quennon 10           4) 997 Roe, Benjamin 10           
 17 Fleming Island HS  'B'                              9:54.70  
     1) 909 Jones, Isaac 11             2) 391 Switanek, Kaleb 9          
     3) 392 Tinkey, Joseph 9            4) 912 Olivera, Matthew 9         
 18 Atlantic Coast HS  'B'                             11:16.18  
     1) 761 Gani, Zyan 9                2) 751 Prier, Jabarri 10          
     3) 53 Possey, Jabari 9             4) 756 Diederichs, Paul 10        
 19 Warner Christian Academy  'A'                      12:30.34  
     1) 719 Newton, Nigel 7             2) 1180 Wilson, Chad 7            
     3) 1181 Johnson, Seth 7            4) 1182 Critcher, Rylee 8         
 -- Dr. Phillips HS  'B'                                    DNS  
 -- Orange City University HS  'A'                          DNS  
     1) 1086 Westfall, Christopher 11   2) 1087 Kelly, Dalton 10          
     3) 1054 Wagner, Conner 12          4) 1088 Corcoran, Patrick 10      
 -- Orange City University HS  'B'                          DNS  
 
Boys High Jump Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1   281 Austinskas, Marius  11 Flagler Palm           6-00.00      1.82m 
  2   279 Allen, Demond       11 Flagler Palm           5-10.00      1.77m 
  3   699 Perez, Daniel       12 Spruce Creek           5-10.00      1.77m 
  4    85 Lindsey, Brandon    12 Buchholz HS            5-08.00      1.72m 
  5   676 Church, Garek       10 Spruce Creek           5-08.00      1.72m 
  6   305 Hollins, Ramone     11 Flagler Palm           5-06.00      1.67m 
  7   510 Johnson, Chris      11 Matanzas HS            5-06.00      1.67m 
  8    41 Gadsden, Tavaris    11 Atlantic Coa           5-06.00      1.67m 
  9   517 Richardson, Darric  12 Matanzas HS            5-04.00      1.62m 
  9   704 Tadros, Andrew      10 Spruce Creek           5-04.00      1.62m 
  9   364 Brown, Mike         10 Fleming Isla           5-04.00      1.62m 
  9   181 Pangel, William      9 DeLand HS              5-04.00      1.62m 
  9    74 Epps, Diontre       11 Buchholz HS            5-04.00      1.62m 
 14   627 White, John         11 Santa Fe HS            5-02.00      1.57m 
 14   228 Towles, Richard     10 Dr. Phillips           5-02.00      1.57m 
 14   186 Tucker, Jacoby      10 DeLand HS              5-02.00      1.57m 
 17   512 Leon, Richie        12 Matanzas HS            5-00.00      1.52m 
 17   615 Jenkins, Andrew     12 Santa Fe HS            5-00.00      1.52m 
 17   295 Dunstan, Fred       11 Flagler Palm           5-00.00      1.52m 
 17   513 Mlinac, Madison      9 Matanzas HS            5-00.00      1.52m 
 --   923 Repper, Cj           9 Fleming Isla                NH            
 --   387 Reynolds, Joe       12 Fleming Isla                NH            
 --   938 Perry, Kyle         10 Fleming Isla                NH            
 --   753 Hunt, Anthony       10 Atlantic Coa                NH            
 --   227 Thomas, Javon       10 Dr. Phillips               DNS            
 --   210 Alexander, Tevin    11 Dr. Phillips               DNS            
 --   625 Teal, Evan           9 Santa Fe HS                DNS            
 --   700 Ranson, Jack        10 Spruce Creek               DNS            
 --   184 Smothers, Tedvin    11 DeLand HS                  DNS            
 --   447 Webb, Rapheal       11 Gainesville                DNS            
 --   290 Cox, Jayson         10 Flagler Palm               DNS            
 --   441 Taylor, J'Imari     -- Gainesville                DNS            
 --   592 Winent, Drew        12 Orange City                DNS            
 --   277 Acosta, Omar        11 Flagler Palm               DNS            
 --   581 Kinslow, Kevin      10 Orange City                DNS            
 
Boys Pole Vault Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1   128 Knott, Erick        12 Colonial HS           13-06.00      4.11m 
  2   331 Williams, Kadeem    11 Flagler Palm          12-00.00      3.65m 
  3   678 Davis, Kolby        11 Spruce Creek          11-06.00      3.50m 
  4   285 Boyd, Colton        10 Flagler Palm          11-00.00      3.35m 
  5   330 Warren, Caleb       11 Flagler Palm          11-00.00      3.35m 
  6  1187 Kulakowski, Will       Spruce Creek          10-06.00      3.20m 
  7   494 Barth, Brian        10 Matanzas HS           10-00.00      3.04m 
  8   671 Bartholomew, Sean   10 Spruce Creek           9-06.00      2.89m 
  8   382 O'Shea, Nick        10 Fleming Isla           9-06.00      2.89m 
 10   389 Shoenfeld, Shawn    10 Fleming Isla           9-06.00      2.89m 
 10   293 Duenas, Noah        10 Flagler Palm           9-06.00      2.89m 
 12   189 Youell, Jordan      10 DeLand HS              9-06.00      2.89m 
 12   309 Larocco, Aaron      12 Flagler Palm           9-06.00      2.89m 
 12   178 Lora, Kevin         10 DeLand HS              9-06.00      2.89m 
 15   522 Sousa, Nick         12 Matanzas HS            9-00.00      2.74m 
 16   612 Henry, Nathaniel    10 Santa Fe HS            8-06.00      2.59m 
 16   172 Costa, Adam         10 DeLand HS              8-06.00      2.59m 
 18   282 Bertrand, Andrew    10 Flagler Palm           8-00.00      2.43m 
 18   444 Turner, Will        11 Gainesville            8-00.00      2.43m 
 18   180 Michaelos, John     11 DeLand HS              8-00.00      2.43m 
 18   291 Crane, Chance       10 Flagler Palm           8-00.00      2.43m 
 22   388 Rhodes, Todd        10 Fleming Isla           7-06.00      2.28m 
 23   620 Owens, Nicholas     10 Santa Fe HS            6-06.00      1.98m 
 --   674 Bubb, Austin        11 Spruce Creek                NH            
 --   626 Valenica, Carlos    10 Santa Fe HS                 NH            
 --    44 Hughes, Jacob       12 Atlantic Coa               DNS            
 --   215 Collins, Gene       -- Dr. Phillips               DNS            
 --    33 Blaton, Colby       12 Atlantic Coa               DNS            
 --   303 Giancaspro, Jeff     9 Flagler Palm               DNS            
 --   433 Jones, Carlos       10 Gainesville                DNS            
 --   498 Cerveira, Matthew   10 Matanzas HS                DNS            
 --   394 Wilson, Dylan       12 Fleming Isla               DNS            
 
Boys Long Jump Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1   127 Knott, Dereck       12 Colonial HS           22-09.00      6.93m 
  2    92 Tillman, Michael    11 Buchholz HS           22-03.00      6.78m 
  3   300 Gardner, Willie     11 Flagler Palm          21-07.00      6.57m 
  4    41 Gadsden, Tavaris    11 Atlantic Coa          21-05.75      6.54m 
  5   447 Webb, Rapheal       11 Gainesville           20-07.00      6.27m 
  6   237 Simpson, Ryan       11 First Coast           20-05.00      6.22m 
  7    81 Ivey, Ahamad        11 Buchholz HS           20-02.50      6.15m 
  8    89 Scott, Kenneth      11 Buchholz HS           20-01.00      6.12m 
  9   877 Cooper III, Sammie  11 Flagler Palm          19-08.50      6.00m 
 10   428 Davis, Zacchaeus    12 Gainesville           19-05.50      5.93m 
 11    88 Rollins, Jarrys     12 Buchholz HS           19-04.50      5.90m 
 12   323 Robinson, Jimmie     9 Flagler Palm          19-01.00      5.81m 
 13   364 Brown, Mike         10 Fleming Isla          19-00.50      5.80m 
 14   756 Diederichs, Paul    10 Atlantic Coa          18-11.25      5.77m 
 15   227 Thomas, Javon       10 Dr. Phillips          18-06.00      5.63m 
 16   961 Holmes, Freddy      11 Gainesville           18-05.25      5.61m 
 17   703 Spence, Andrew       9 Spruce Creek          18-02.50      5.54m 
 18   324 Ryan, Xavier        11 Flagler Palm          18-02.25      5.54m 
 19   228 Towles, Richard     10 Dr. Phillips          18-00.50      5.49m 
 20  1000 Danzy, Alphonso     12 Gainesville           17-11.00      5.46m 
 21   229 Wyatt, Antonio       9 Dr. Phillips          17-09.50      5.42m 
 22   530 Yentis, Freddi      12 Matanzas HS           17-08.00      5.38m 
 23   526 Wallenberg, Will     9 Matanzas HS           17-06.00      5.33m 
 24   496 Booker, Raheem      11 Matanzas HS           17-05.50      5.32m 
 25   306 Holmes, Jermaine    12 Flagler Palm          17-04.75      5.30m 
 26   186 Tucker, Jacoby      10 DeLand HS             17-03.25      5.26m 
 27   181 Pangel, William      9 DeLand HS             17-00.75      5.20m 
 28   949 Gonsalves, Charles  10 Fleming Isla          16-10.50      5.14m 
 29   369 Foreman, Jared      11 Fleming Isla          16-09.50      5.11m 
 30   508 Guilbe, Jon          9 Matanzas HS           16-08.25      5.08m 
 31   139 Rivera, Chris        9 Colonial HS           16-06.00      5.02m 
 32   680 Flood, Nash          9 Spruce Creek          16-05.50      5.01m 
 33   292 Davis, Jalen        10 Flagler Palm          16-02.00      4.92m 
 --   923 Repper, Cj           9 Fleming Isla              FOUL            
 --   305 Hollins, Ramone     11 Flagler Palm              FOUL            
 --   573 Diaz, Joshua        11 Orange City                DNS            
 --  1065 Buckles, James      12 Orange City                DNS            
 --  1180 Wilson, Chad         7 Warner Chris               DNS            
 --   715 Harris, John         9 Warner Chris               DNS            
 --   719 Newton, Nigel        7 Warner Chris               DNS            
 --   700 Ranson, Jack        10 Spruce Creek               DNS            
 --   614 Jackson, Christoph  11 Santa Fe HS                DNS            
 --   576 Foley, Austin       10 Orange City                DNS            
 --   617 Mack, Adrarius      10 Santa Fe HS                DNS            
 --   321 Roberson, Carlos    -- Flagler Palm               DNS            
 --   319 Owens, Trey         12 Flagler Palm               DNS            
 --   325 Tassy, Caleb         9 Flagler Palm               DNS            
 --   299 Folk, Andrew        11 Flagler Palm               DNS            
 --   307 Johnson, Alex       12 Flagler Palm               DNS            
 --   459 Davis, Malik         9 Jacksonville               DNS            
 --   454 Allicock, Jamal     12 Jacksonville               DNS            
 --  1019 Sumlar, Keon        11 Jacksonville               DNS            
 --   184 Smothers, Tedvin    11 DeLand HS                  DNS            
 --   174 Dunn, Dontay        10 DeLand HS                  DNS            
 
Boys Triple Jump Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1   840 Durham, Tobias      12 Dr. Phillips          42-09.50     13.04m 
  2  1118 Patton, Ryan        12 Spruce Creek          42-08.50     13.01m 
  3   961 Holmes, Freddy      11 Gainesville           41-07.50     12.68m 
  4   877 Cooper III, Sammie  11 Flagler Palm          41-02.00     12.54m 
  5   614 Jackson, Christoph  11 Santa Fe HS           41-00.50     12.50m 
  6   693 McMillon, Tadarius  10 Spruce Creek          38-11.50     11.87m 
  7   615 Jenkins, Andrew     12 Santa Fe HS           38-09.00     11.81m 
  8  1125 McMillon, Terry     12 Spruce Creek          38-04.50     11.69m 
  9  1000 Danzy, Alphonso     12 Gainesville           37-10.50     11.54m 
 10   976 Thomas, Ladale      10 Gainesville           37-10.00     11.53m 
 11   380 Motes, Bryce        10 Fleming Isla          37-09.50     11.51m 
 12   523 Stanard, Dorian     12 Matanzas HS           37-07.50     11.46m 
 13   324 Ryan, Xavier        11 Flagler Palm          37-07.00     11.45m 
 14    31 Anderson, Kalin     12 Atlantic Coa          37-05.50     11.41m 
 15   618 Myers, Tyler        12 Santa Fe HS           36-10.00     11.22m 
 16   907 Keyes, Justin       12 Fleming Isla          35-06.00     10.82m 
 17   974 Pitman, Keith       10 Gainesville           35-01.00     10.69m 
 18   530 Yentis, Freddi      12 Matanzas HS           32-10.50     10.02m 
 19   518 Roberts, Andre      10 Matanzas HS           32-10.00     10.00m 
 20   366 Crews, Ian          10 Fleming Isla          32-06.00      9.90m 
 --   127 Knott, Dereck       12 Colonial HS               FOUL            
 --   316 Mejias, Eric        11 Flagler Palm              FOUL            
 --    73 Dixon, Theodore     12 Buchholz HS                DNS            
 --    89 Scott, Kenneth      11 Buchholz HS                DNS            
 --   714 Harris, James       11 Warner Chris               DNS            
 --    92 Tillman, Michael    11 Buchholz HS                DNS            
 --   307 Johnson, Alex       12 Flagler Palm               DNS            
 --    41 Gadsden, Tavaris    11 Atlantic Coa               DNS            
 --   454 Allicock, Jamal     12 Jacksonville               DNS            
 --   581 Kinslow, Kevin      10 Orange City                DNS            
 --   592 Winent, Drew        12 Orange City                DNS            
 --   574 Dunkley, Cameron    10 Orange City                DNS            
 
Boys Shot Put Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1   436 McGee, Dennis       12 Gainesville           54-01.50     16.49m 
  2   379 May, David          10 Fleming Isla          49-06.50     15.10m 
  3    58 Stone, Blake        12 Atlantic Coa          48-09.00     14.85m 
  4   697 Narozny, Keith      10 Spruce Creek          47-01.00     14.35m 
  5   690 Mack, Rodney        11 Spruce Creek          46-09.00     14.24m 
  6   675 Cameron, Austin     12 Spruce Creek          45-05.00     13.84m 
  7   622 Rembert, Leandre    11 Santa Fe HS           42-07.50     12.99m 
  8   449 Wesley, Jaylen      11 Gainesville           42-05.50     12.94m 
  9    59 Wright, Aundrey     12 Atlantic Coa          39-06.50     12.05m 
 10   363 Bonheur, Armondo    11 Fleming Isla          39-04.00     11.98m 
 11   616 Johnson, Damian     11 Santa Fe HS           39-00.00     11.88m 
 12   130 littleton, Garret   11 Colonial HS           38-04.00     11.68m 
 13    40 Ferrell, Travis      9 Atlantic Coa          38-03.00     11.65m 
 14   284 Bowens, Darrell     11 Flagler Palm          38-00.50     11.59m 
 15   525 Thompson, Travis    10 Matanzas HS           37-04.50     11.39m 
 16   506 Gonzales, Zach      10 Matanzas HS           36-08.50     11.18m 
 17   141 Tidwell, Ray        10 Colonial HS           36-07.50     11.16m 
 18   511 Kubiet, Alex        10 Matanzas HS           36-07.00     11.15m 
 19    90 Stalvey, Dustin Br  11 Buchholz HS           35-06.50     10.83m 
 20   238 Woods, Immanuel     11 First Coast           35-04.00     10.76m 
 20   430 Geter, James         9 Gainesville           35-04.00     10.76m 
 22   528 White, Shawn        12 Matanzas HS           35-02.00     10.71m 
 23   125 Hawks, Ricky        12 Colonial HS           34-10.50     10.62m 
 24   315 Mcintosh, Michael    9 Flagler Palm          34-08.00     10.56m 
 25   298 Epler, Daniel       11 Flagler Palm          33-11.50     10.35m 
 26   187 Tyrrell, Austin     11 DeLand HS             33-03.50     10.14m 
 27   318 Northrip, Garrett   10 Flagler Palm          32-09.50      9.99m 
 28   177 Lee, Chandler       12 DeLand HS             32-08.00      9.95m 
 28   686 Kent, Beau           9 Spruce Creek          32-08.00      9.95m 
 30   320 Prince, Dylan       12 Flagler Palm          30-11.00      9.42m 
 31   232 Bramer, Billy        9 First Coast           30-07.50      9.33m 
 32   332 Woodin, Stephen     10 Flagler Palm          28-08.00      8.73m 
 33   179 Mallory, Seth        9 DeLand HS             28-01.50      8.57m 
 34   169 Bobay, Jacob        10 DeLand HS             25-11.00      7.89m 
 35   395 Wojnar, Adam        10 Fleming Isla          25-09.00      7.84m 
 --   220 Gonzales, Marcos    12 Dr. Phillips               DNS            
 --   212 Bishop, Chris       11 Dr. Phillips               DNS            
 --   590 Torrez, Esteban     10 Orange City                DNS            
 --   588 Scott, Dennis       10 Orange City                DNS            
 --   119 Casas, Saul         12 Colonial HS                DNS            
 --    84 Kientz, Justin      12 Buchholz HS                DNS            
 --   716 Hasher, Randy       12 Warner Chris               DNS            
 --   713 Footman, Darren     12 Warner Chris               DNS            
 --   461 McClain, Eishawn    12 Jacksonville               DNS            
 --   458 Bynum, Kenneth      12 Jacksonville               DNS            
 --   314 McCall, Brayton     11 Flagler Palm               DNS            
 --   373 Jean, John          12 Fleming Isla               DNS            
 --   457 Beckworth, Torrenc  12 Jacksonville               DNS            
 --   575 Flanders, Conner    12 Orange City                DNS            
 --   584 Maultsby, Royce     12 Orange City                DNS            
 --   293 Duenas, Noah        10 Flagler Palm               DNS            
 --   287 Carey, Dylan        11 Flagler Palm               DNS            
 
Boys Discus Throw Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1   363 Bonheur, Armondo    11 Fleming Isla         136-11.50     41.74m 
  2   436 McGee, Dennis       12 Gainesville          136-02.50     41.51m 
  3   690 Mack, Rodney        11 Spruce Creek            132-08     40.43m 
  4   379 May, David          10 Fleming Isla         129-02.75     39.38m 
  5   130 littleton, Garret   11 Colonial HS             126-11     38.68m 
  6   390 Strange, Christian  10 Fleming Isla            124-03     37.87m 
  7   528 White, Shawn        12 Matanzas HS          120-08.50     36.79m 
  8    50 Milo, Connor        12 Atlantic Coa            116-09     35.58m 
  9    40 Ferrell, Travis      9 Atlantic Coa            113-03     34.51m 
 10    54 Sandlin, Justice    12 Atlantic Coa            112-11     34.41m 
 11   177 Lee, Chandler       12 DeLand HS               110-05     33.65m 
 12   697 Narozny, Keith      10 Spruce Creek            107-08     32.81m 
 13   238 Woods, Immanuel     11 First Coast          105-08.50     32.21m 
 14   616 Johnson, Damian     11 Santa Fe HS             102-09     31.31m 
 15    90 Stalvey, Dustin Br  11 Buchholz HS             100-00     30.48m 
 16   505 Gindin, Chase       -- Matanzas HS              99-01     30.20m 
 17   187 Tyrrell, Austin     11 DeLand HS             98-10.50     30.13m 
 18   141 Tidwell, Ray        10 Colonial HS           98-04.50     29.98m 
 19   675 Cameron, Austin     12 Spruce Creek             96-09     29.48m 
 20   330 Warren, Caleb       11 Flagler Palm             96-07     29.43m 
 21    58 Stone, Blake        12 Atlantic Coa             96-02     29.31m 
 22   701 Rittenour, Josh     11 Spruce Creek          95-05.50     29.09m 
 23   179 Mallory, Seth        9 DeLand HS             89-11.50     27.41m 
 24   233 Burell, Zachary     12 First Coast           89-06.25     27.28m 
 25   320 Prince, Dylan       12 Flagler Palm             89-01     27.15m 
 26   293 Duenas, Noah        10 Flagler Palm             89-00     27.12m 
 27   232 Bramer, Billy        9 First Coast              88-03     26.89m 
 28   169 Bobay, Jacob        10 DeLand HS                84-10     25.85m 
 29   449 Wesley, Jaylen      11 Gainesville           83-10.50     25.56m 
 30    76 Fisher, Kevin       10 Buchholz HS              82-07     25.17m 
 31   318 Northrip, Garrett   10 Flagler Palm          80-04.50     24.49m 
 32    86 Miller, matthew     11 Buchholz HS              77-01     23.49m 
 33   425 Bauer, Spencer      11 Gainesville              75-06     23.01m 
 34   291 Crane, Chance       10 Flagler Palm             74-07     22.73m 
 35   504 Gerlach, Jordan      9 Matanzas HS              71-00     21.64m 
 36   492 Accoo, DeVaughn     12 Matanzas HS           70-06.50     21.50m 
 37   298 Epler, Daniel       11 Flagler Palm          66-08.25     20.32m 
 38   315 Mcintosh, Michael    9 Flagler Palm             59-00     17.98m 
 39   332 Woodin, Stephen     10 Flagler Palm             57-10     17.62m 
 40   287 Carey, Dylan        11 Flagler Palm             56-10     17.32m 
 --   284 Bowens, Darrell     11 Flagler Palm               DNS            
 --   220 Gonzales, Marcos    12 Dr. Phillips               DNS            
 --   622 Rembert, Leandre    11 Santa Fe HS                DNS            
 --   716 Hasher, Randy       12 Warner Chris               DNS            
 --   713 Footman, Darren     12 Warner Chris               DNS            
 --   212 Bishop, Chris       11 Dr. Phillips               DNS            
 --   314 McCall, Brayton     11 Flagler Palm               DNS            
 --   570 Branch, Gabe        12 Orange City                DNS            
 --   373 Jean, John          12 Fleming Isla               DNS            
 --   577 Ford, Brandon        9 Orange City                DNS            
 --   588 Scott, Dennis       10 Orange City                DNS            
 --   575 Flanders, Conner    12 Orange City                DNS            
 
              Women - Varsity - Team Rankings - 18 Events Scored
===============================================================================
    1) Spruce Creek HS            176        2) Atlantic Coast HS         101   
    3) Colonial HS                 86        3) Dr. Phillips HS            86   
    5) Gainesville HS              85.50     6) Fleming Island HS          41.50
    7) DeLand HS                   33        8) Flagler Palm Coast HS      27   
    9) Santa Fe HS                 25       10) Matanzas HS                23   
   11) Buchholz HS                  9       12) First Coast Christian Sch   8   
 
                Men - Varsity - Team Rankings - 18 Events Scored
===============================================================================
    1) Spruce Creek HS            122.50     2) Colonial HS               101.50
    3) Gainesville HS              92        4) Buchholz HS                87   
    5) Flagler Palm Coast HS       85        6) Dr. Phillips HS            62   
    7) Fleming Island HS           45.50     8) Atlantic Coast HS          33   
    9) Matanzas HS                 23       10) Santa Fe HS                20.50
   11) DeLand HS                   18       12) First Coast Christian Sch   3 


Post to:  
Post as: 
Hashtags: None
 
 
 
Switch to Full Version