RunnerspaceNewsView

2012 Results - Dale Regan Memorial Invitational

Published by DrBob
Apr 1 2012, 12:42 PM | 1096 views
PrintReport
Social
Images
Licensed to Half-Mile Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 3/31/2012 10:44 AM
                 Dale Regan Memorial Invitational - 3/30/2012                  
                                 Episcopal HS                                  
                               Jacksonville, Fl                                
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H#
============================================================================
Finals
  1 Burkett, Jasmine          10 Bolles HS              13.04      13.35   1 
  2 McKenith, Daija           10 Nease HS               13.10      13.43   1 
  3 Miller, Elizabeth         10 University C           13.26      13.51   1 
  4 O'Leary, Naomi            11 Bolles HS              13.40      13.59   1 
  5 Duffy, Sarah               9 Bolles HS              13.86      13.69   4 
  6 Chiedo, Ashleigh          12 Bishop Kenny           13.68      13.82   3 
  7 Snead, Destini             9 Harvest Comm           13.60      13.86   2 
  8 Javurek, Jenny            10 Bishop Kenny           13.65      13.93   3 
  9 Parker, Cassidy           10 Bishop Kenny           13.68      13.94   3 
 10 Thompson, Keni            -- Bolles HS              13.81      13.99   3 
 11 Wynter, Taylor             8 Episcopal Sc           14.04      14.02   5 
 12 Jaramillo, Laura          12 Bishop Kenny           13.47      14.05   2 
 13 Romero, Caroline           9 Bishop Kenny           13.61      14.07   2 
 14 Sampayo, Alexandra        10 Bishop Kenny           13.95      14.08   4 
 15 Morrell, Autumn            9 Episcopal Sc           13.84      14.09   4 
 16 Courtney, Cate            10 Episcopal Sc           13.44      14.11   1 
 17 Blaquiere, Katie          11 Bishop Kenny           14.00      14.14   4 
 18 Gallmore, Jayda           10 Trinity Chri           14.16      14.15   5 
 19 Still, Caroline            7 Episcopal Sc           14.30      14.17   5 
 20 Gushanas, Sarah           10 Bishop Kenny           14.08      14.44   5 
 21 Baltz, Melody              9 Trinity Chri           14.58      14.45   6 
 22 Pataky, Hannah             8 Bolles HS              14.76      14.57   7 
 23 Sevilla, Danielle         10 Nease HS               13.50      14.58   2 
 24 Starling, Lindsey          9 Bishop Kenny           14.20      14.59   5 
 25 Johnson, Keaton            8 University C           14.38      14.65   5 
 26 Lisante, Mary              9 Bolles HS              14.77      14.75   7 
 27 Ferman, Shira              9 Bolles HS              15.22      14.80   8 
 28 Brown, Claire             10 Episcopal Sc           14.91      14.81   8 
 29 Oakley, Caroline          11 Episcopal Sc           14.00      14.85   4 
 30 Fleck, Makayla               Parsons Christia                  14.93  16 
 31 Ausley, Frances            9 Bishop Kenny           14.68      14.94   6 
 32 Skinner, Gracie            8 Bolles HS              14.87      14.97   7 
 33 Dominquez, Carla          10 Bolles HS              14.74      15.04   6 
 34 Carpenter, Lexi           10 Bolles HS              14.82      15.10   7 
 35 Miller, Reagan             7 Christ's Chu           15.35      15.15   9 
 36 Cua, Janeca               -- Bishop Kenny           14.85      15.16   7 
 37 Wells, Alexis                Parsons Christia                  15.22  16 
 38 Swan, Janelle              9 Trinity Chri           15.72      15.37  10 
 39 Gilbert, Jazmeen           9 University C           14.99      15.39   8 
 40 Warton, Maddy             10 Bishop Kenny           15.28      15.40   9 
 41 Williams, Rachel           7 Harvest Comm           15.47      15.42  10 
 42 Strom, Laura               9 Bishop Kenny           15.42      15.44   9 
 43 Taazieh, Amanda           10 Bishop Kenny                      15.53  15 
 44 Hernandez, Julia           9 Bishop Kenny           16.02      15.70  12 
 44 Navarro, Vanessa          10 Bishop Kenny           15.48      15.70  10 
 46 Fetner, Talia             10 Bolles HS              15.14      15.71   8 
 46 Ryan, Marie                9 Bishop Kenny           15.48      15.71  10 
 48 McLendon, Ameris           8 University C           15.31      15.91   9 
 49 Gomar, Nickolle            9 Bishop Kenny           15.86      15.99  11 
 50 Buchanan, Bridget         10 Bishop Kenny           15.49      16.02  10 
 51 Azzouz, Farah             10 Bishop Kenny           15.90      16.09  11 
 52 Duguid, Jadyn              7 University C                      16.11  15 
 53 Corrales, Tatiana         10 Bishop Kenny           15.79      16.12  11 
 54 Chappano, Isabella         9 Bishop Kenny           15.99      16.17  12 
 55 Mamallapalli, Becky        8 University C           16.05      16.19  13 
 56 Guinn, Haley               9 Bishop Kenny           15.96      16.21  12 
 57 Sheffield, Lindsay        10 Bishop Kenny           15.78      16.30  11 
 58 Jubani, Dorina            10 Bishop Kenny           15.99      16.33  12 
 59 Harrison, Hope            10 Bishop Kenny           15.72      16.35  11 
 60 Kitay, Shira              10 Bolles HS              14.44      16.45   6 
 61 O'Brien, Lauren           12 Bishop Kenny                      16.47  15 
 61 Lewis, Cassidy             9 Bishop Kenny           16.06      16.47  13 
 63 Young, Alison             12 Trinity Chri           16.03      16.49  12 
 64 Helow, Katy               10 Bishop Kenny           17.43      16.53  14 
 65 Barkoskie, Rachel         10 Bishop Kenny           16.53      16.72  13 
 66 Tejeda, Lauren            10 Bishop Kenny           16.69      16.76  13 
 67 Mamallapalli, Jessica      9 University C           13.54      16.77   2 
 68 Widell, Corinne           12 Bishop Kenny           15.09      16.88   8 
 69 Mas, Catherine             9 Bolles HS              17.74      17.07  15 
 70 Thieman, Julie            12 Bishop Kenny           15.92      17.16  11 
 71 Roldan, Juliana           10 Bishop Kenny           17.44      17.31  14 
 72 Jones, Mikaela            11 Bolles HS              15.94      17.39  12 
 73 Pomar, Anne Arden          9 Bolles HS              17.34      17.81  14 
 74 Loiselle, Hailey           8 University C           17.84      17.99  15 
 75 RoDabaugh, Allison        10 Bishop Kenny           17.47      18.17  14 
 76 Mendoza, Maria            10 Bishop Kenny           18.16      18.86  15 
 
Girls 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Sieredzinski, Mary        11 Nease HS               26.03      27.14   1 
  2 Miller, Elizabeth         10 University C           27.52      27.58   1 
  3 McKenith, Daija           10 Nease HS               27.67      27.69   1 
  4 Markowski, Alyssa         12 Bishop Kenny           27.27      27.99   1 
  5 Chiedo, Ashleigh          12 Bishop Kenny           27.92      28.07   2 
  6 Romero, Caroline           9 Bishop Kenny           28.21      28.16   2 
  7 Schilling, Kayla          10 Bishop Kenny           28.79      28.25   3 
  8 Taggart, Kathryn          12 Bishop Kenny           27.50      28.41   1 
  9 Jackson, KiraFicka         9 University C           28.44      28.53   3 
 10 Jaramillo, Laura          12 Bishop Kenny           28.41      28.59   3 
 11 Morrell, Autumn            9 Episcopal Sc           27.80      28.71   1 
 12 Snead, Destini             9 Harvest Comm           28.49      28.83   3 
 13 Parker, Cassidy           10 Bishop Kenny           28.92      28.91   4 
 14 Courtney, Cate            10 Episcopal Sc           28.19      28.96   2 
 15 Cohen, Libby               7 Bolles HS              30.04      28.97   5 
 16 Wynter, Taylor             8 Episcopal Sc           29.24      29.10   4 
 17 Thompson, Keni            -- Bolles HS              29.49      29.13   5 
 18 Still, Caroline            7 Episcopal Sc           29.39      29.14   4 
 19 Stephens, Dinah            8 Episcopal Sc           29.01      29.35   4 
 20 Schloth, Brooke           10 Bishop Kenny           29.78      29.56   5 
 21 Mullens, Jordan            9 Episcopal Sc           28.04      29.65   2 
 22 Sampayo, Alexandra        10 Bishop Kenny           32.78      29.88   9 
 23 Tews, Zoe                  7 Harvest Comm           30.89      29.96   6 
 24 Chappano, Isabella         9 Bishop Kenny                      30.01  15 
 25 Lisante, Mary              9 Bolles HS              30.79      30.23   6 
 26 Starling, Lindsey          9 Bishop Kenny           31.34      30.34   7 
 27 Iglesias, Maria           10 Bishop Kenny           30.38      30.43   6 
 28 Mathis, Grace             -- Bolles HS              30.40      30.58   6 
 29 Dominquez, Carla          10 Bolles HS              31.94      30.60   8 
 30 Gushanas, Sarah           10 Bishop Kenny                      30.73  13 
 31 Williams, Rachel           7 Harvest Comm           31.66      31.23   8 
 32 McKinnery, Amber           9 Trinity Chri           32.38      31.29   9 
 33 Fleck, Makayla               Parsons Christia                  31.35  15 
 34 Brown, Claire             10 Episcopal Sc           30.99      31.42   7 
 35 Jeffcoat, Marena             Parsons Christia                  31.45  15 
 36 Ausley, Frances            9 Bishop Kenny           31.06      31.97   7 
 37 Ferman, Shira              9 Bolles HS              32.23      32.06   8 
 38 Navarro, Vanessa          10 Bishop Kenny                      32.19  14 
 39 Strom, Laura               9 Bishop Kenny                      32.31  14 
 40 Warton, Maddy             10 Bishop Kenny           32.47      32.43   9 
 41 Wells, Alexis                Parsons Christia                  32.48  15 
 42 Swan, Janelle              9 Trinity Chri           33.76      32.87  10 
 43 Taazieh, Amanda           10 Bishop Kenny                      32.92  13 
 44 Fetner, Talia             10 Bolles HS              32.44      33.27   9 
 45 O'Brien, Lauren           12 Bishop Kenny                      33.46  13 
 45 Azzouz, Farah             10 Bishop Kenny           34.40      33.46  10 
 47 Harrison, Hope            10 Bishop Kenny                      33.62  13 
 48 Hernandez, Julia           9 Bishop Kenny                      33.69  13 
 49 Gomar, Nickolle            9 Bishop Kenny                      33.71  14 
 50 Kitay, Shira              10 Bolles HS              31.34      33.75   7 
 51 Griffing, Kelsey          10 Bishop Kenny                      33.77  11 
 52 Thieman, Julie            12 Bishop Kenny           33.59      34.02   9 
 53 Guinn, Haley               9 Bishop Kenny                      34.12  15 
 54 Jubani, Dorina            10 Bishop Kenny           33.41      34.15   9 
 55 Lewis, Cassidy             9 Bishop Kenny                      34.19  15 
 56 Barkoskie, Rachel         10 Bishop Kenny           36.26      34.60  11 
 57 Sheffield, Lindsay        10 Bishop Kenny           35.60      34.62  11 
 58 Tejeda, Lauren            10 Bishop Kenny                      35.09  14 
 59 Mamallapalli, Jessica      9 University C           34.64      35.19  10 
 60 Mamallapalli, Becky        8 University C           34.32      35.38  10 
 61 Mas, Catherine             9 Bolles HS              36.75      35.60  11 
 62 Pomar, Anne Arden          9 Bolles HS              38.75      37.46  11 
 63 RoDabaugh, Allison        10 Bishop Kenny                      38.21  14 
 64 Mendoza, Maria            10 Bishop Kenny                      41.76  14 
 
Girls 400 Meter Dash
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Miller, Elizabeth         10 University C         1:01.60    1:01.20   1 
  2 Duffy, Rachel             10 Bolles HS            1:02.20    1:02.36   1 
  3 Markowski, Alyssa         12 Bishop Kenny         1:04.86    1:02.46   1 
  4 Mullens, Jordan            9 Episcopal Sc         1:03.71    1:03.11   1 
  5 Taggart, Kathryn          12 Bishop Kenny         1:03.47    1:03.96   1 
  6 Romero, Caroline           9 Bishop Kenny         1:05.25    1:04.09   1 
  7 Javurek, Jenny            10 Bishop Kenny         1:05.68    1:04.35   2 
  8 Holmberg, Isabella        10 Nease HS             1:07.19    1:05.68   2 
  9 Schloth, Brooke           10 Bishop Kenny         1:05.97    1:08.34   2 
 10 Hornsby, Maya              9 Harvest Comm         1:08.37    1:08.58   2 
 11 Iglesias, Maria           10 Bishop Kenny         1:08.76    1:09.12   3 
 12 Jeffcoat, Marena             Parsons Christia                1:11.52   5 
 13 Fitzgerald, Meghan        12 Bolles HS            1:17.62    1:13.68   4 
 14 Azzouz, Farah             10 Bishop Kenny         1:13.49    1:14.92   3 
 15 Fetner, Talia             10 Bolles HS            1:18.00    1:15.73   4 
 16 Duguid, Jadyn              7 University C         1:18.59    1:17.20   4 
 17 Griffing, Kelsey          10 Bishop Kenny         1:18.29    1:17.28   4 
 18 Mamallapalli, Jessica      9 University C         1:16.36    1:17.35   3 
 19 Crawford, Claire          11 Trinity Chri         1:12.00    1:19.21   3 
 20 Mamallapalli, Becky        8 University C         1:23.14    1:26.48   5 
 21 Wierenga, Brooke          -- University C         1:30.21    1:31.89   5 
 
Girls 800 Meter Run
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Burkett, Jasmine          10 Bolles HS            2:28.66    2:31.03  
  2 Campos, Isabella          11 Bishop Kenny         2:31.99    2:33.90  
  3 Reid, Bridget             10 Bishop Kenny         2:32.38    2:34.06  
  4 Hajda, Ally                7 Bolles HS            2:45.00    2:36.62  
  5 Woods, Payton             10 Trinity Chri         2:43.29    2:47.54  
  6 Sprague, Emily            11 Bolles HS            2:40.90    2:48.47  
  7 Todd, Molly                7 Bolles HS            2:45.00    2:49.77  
  8 Faulkner, Naiha           11 Bolles HS            2:38.50    2:56.14  
 -- Parliment, Lj              6 University C         2:34.83        DNF  
 
Girls 1600 Meter Run
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Griggs, Christine         12 Episcopal Sc         5:16.66    5:20.31  
  2 Wilson, Mackenzie          8 Episcopal Sc         5:15.28    5:29.90  
  3 Thyfault, Mary Kate       11 Bishop Kenny         5:32.28    5:34.36  
  4 Rice, Rachel              12 Bolles HS            5:18.07    5:34.98  
  5 Reid, Bridget             10 Bishop Kenny         5:42.35    5:37.39  
  6 O Riordan, Aoife           7 Bolles HS            5:28.82    5:38.01  
  7 Campos, Isabella          11 Bishop Kenny         5:23.11    5:43.70  
  8 Dannheim, Suzanne          8 Bolles HS            5:30.22    5:45.74  
  9 Hartless, Danielle        10 Bishop Kenny         5:49.86    5:47.51  
 10 Riley, Lexi                7 Episcopal Sc         5:50.00    5:51.36  
 11 Farah, Rawan               8 Bolles HS            5:42.48    5:52.63  
 12 Galant, Emily             10 Episcopal Sc         5:58.42    6:06.83  
 
Girls 3200 Meter Run
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Griggs, Christine         12 Episcopal Sc        11:26.29   11:46.93  
  2 Wilson, Mackenzie          8 Episcopal Sc        11:07.67   11:53.60  
  3 Kaczorowski, Macey        10 Bishop Kenny        12:20.69   11:59.39  
  4 Arnold, Lily              10 Bolles HS           11:48.72   12:02.15  
  5 DeHechavarria, Ashley      9 Bolles HS           12:27.02   12:15.91  
  6 Costa, Micayla            12 Bolles HS           12:23.19   12:32.44  
  7 Kennedy, Annie            10 Bishop Kenny        12:33.12   12:35.79  
  8 Woods, Payton             10 Trinity Chri        12:14.42   12:40.57  
  9 Rice, Rachel              12 Bolles HS           12:02.49   12:41.90  
 10 Pentaleri, Annie           7 Bolles HS           13:00.00   12:43.83  
 11 Farah, Dalya              12 Bolles HS           13:12.77   13:18.40  
 12 Parliment, Lj              6 University C        12:59.39   13:30.51  
 13 Hajda, Ally                7 Bolles HS           13:00.00   13:37.11  
 14 Greene, Katie             10 Bolles HS           13:00.00   13:38.19  
 15 O'Neill, Haley            10 Bishop Kenny                   13:38.84  
 16 Lewis, Natalie            10 Episcopal Sc        13:27.05   13:47.65  
 17 Himmeleich, Karli         11 Bishop Kenny        13:07.62   14:40.63  
 18 Goodwin, Casey             7 Episcopal Sc        15:00.00   15:20.87  
 -- O Riordan, Aoife           7 Bolles HS           13:00.00        DNF  
 
Girls 100 Meter Hurdles
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Sieredzinski, Mary        11 Nease HS               15.24      15.74   1 
  2 Cormier, Tanner            9 Bishop Kenny           16.35      16.07   1 
  3 Vandervelde, Nikki        10 Episcopal Sc           16.30      16.64   1 
  4 Hornsby, Mariah            9 Harvest Comm           17.29      17.14   2 
  5 Emamdie, Michelle         11 Nease HS               17.09      17.16   1 
  6 Durand, Ashley            12 Bolles HS              16.93      17.56   1 
  7 Frechette, Demi           12 Bolles HS              16.44      17.59   1 
  8 Acree, Alexandria         10 Bolles HS              18.12      17.74   2 
  9 Van Wieren, Corynn        12 Trinity Chri           17.89      18.33   2 
 10 Ramsier, Stephane          8 Bolles HS              18.41      18.53   2 
 11 Jackson, Meagan           10 Trinity Chri           18.86      18.74   2 
 12 Bonfield, Kaitlyn          9 Bolles HS              21.58      20.25   3 
 13 Le, Tiffany               10 Trinity Chri           20.55      20.31   3 
 14 Jay, Jordan               11 Episcopal Sc           19.00      20.83   3 
 
Girls 300 Meter Hurdles
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Vandervelde, Nikki        10 Episcopal Sc           49.00      48.75   1 
  2 Acree, Alexandria         10 Bolles HS              48.39      48.94   1 
  3 Hornsby, Mariah            9 Harvest Comm           51.30      51.30   1 
  4 Durand, Ashley            12 Bolles HS              48.72      51.31   1 
  5 Emamdie, Michelle         11 Nease HS               51.65      51.72   1 
  6 Cormier, Tanner            9 Bishop Kenny           51.91      52.44   2 
  7 Thyfault, Mary Kate       11 Bishop Kenny           52.00      53.01   2 
  8 Stokes, Lizzie             7 Episcopal Sc           54.20      53.57   2 
  9 Bonfield, Kaitlyn          9 Bolles HS              55.61      54.31   2 
 10 Ramsier, Stephane          8 Bolles HS              56.06      55.45   2 
 11 Jackson, Meagan           10 Trinity Chri           59.34      56.82   3 
 12 Jay, Jordan               11 Episcopal Sc           58.00      57.08   3 
 13 Van Wieren, Corynn        12 Trinity Chri           54.91      58.29   2 
 14 Barstow, Alexis           11 Trinity Chri           56.20      59.09   3 
 15 Le, Tiffany               10 Trinity Chri         1:00.64    1:01.63   3 
 
Girls 4x100 Meter Relay
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Bolles HS  'A'                                      52.35      51.94  
     1) Turnbach, Lindsay 11            2) Honig, Rachel 10               
     3) Turnbach, Emily 9               4) O'Leary, Naomi 11              
  2 Nease HS  'A'                                       51.53      52.77  
     1) Harris, Jada 11                 2) McKenith, Daija 10             
     3) Mitchell, Courtney 10           4) Sevilla, Danielle 10           
  3 Bishop Kenny HS  'A'                                52.91      52.98  
     1) Jaramillo, Laura 12             2) Chiedo, Ashleigh 12            
     3) Blaquiere, Katie 11             4) Parker, Cassidy 10             
  4 Bolles HS  'B'                                      54.35      54.29  
     1) Cohen, Libby 7                  2) Thompson, Keni --              
     3) Skinner, Gracie 8               4) Pataky, Hannah 8               
  5 Trinity Christian Academy (Jac  'A'                 55.99      56.17  
     1) Van Wieren, Corynn 12           2) Gallmore, Jayda 10             
     3) Baltz, Melody 9                 4) McKinnery, Amber 9             
  6 University Christian School  'A'                    56.09      56.59  
     1) Johnson, Keaton 8               2) Jackson, KiraFicka 9           
     3) McLendon, Ameris 8              4) Gilbert, Jazmeen 9             
 
Girls 4x400 Meter Relay
============================================================================
    School                                               Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Bolles HS  'A'                                    4:10.39    4:23.28   1 
     1) Honig, Rachel 10                2) Duffy, Rachel 10               
     3) Ungrady, Molly 12               4) Burkett, Jasmine 10            
  2 Bolles HS  'B'                                    4:16.39    4:26.08   1 
     1) Turnbach, Lindsay 11            2) Acree, Alexandria 10           
     3) Turnbach, Emily 9               4) Hartie, Amelia 9               
  3 Bishop Kenny HS  'A'                              4:26.11    4:29.03   1 
     1) Markowski, Alyssa 12            2) Taggart, Kathryn 12            
     3) Javurek, Jenny 10               4) Schloth, Brooke 10             
  4 Harvest Community School  'A'                     4:32.36    4:48.20   1 
     1) Hornsby, Mariah 9               2) Hornsby, Maya 9                
     3) Dunn, Alexandra 7               4) Snead, Destini 9               
  5 Trinity Christian Academy (Jac  'A'               4:46.00    5:05.81   2 
     1) Reddish, Victoria 12            2) Corrie, Melissa 9              
     3) Crawford, Claire 11             4) Lewis, Katherine 10            
  6 University Christian School  'A'                  5:37.43    5:11.43   2 
     1) Johnson, Keaton 8               2) Jackson, KiraFicka 9           
     3) McLendon, Ameris 8              4) Gilbert, Jazmeen 9             
  7 Bolles HS  'C'                                    4:35.00    5:12.40   2 
     1) See, Emily 8                    2) Mitsuhashi, Saran 8            
     3) Wallace, Emily 8                4) Griffin, Samantha 7            
 
Girls 4x800 Meter Relay
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Trinity Christian Academy (Jac  'A'              11:46.21   11:38.61  
     1) Reddish, Victoria 12            2) Woods, Payton 10               
     3) Lewis, Katherine 10             4) Zoller, Alexis 6               
 
Girls High Jump
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Drilling, Stacey          12 Bishop Kenny         5-04.00    5-05.00      1.65m 
  2 Muse, Ashle               10 University C         5-02.00    5-00.00      1.52m 
  3 Rice, Frannie              9 Bolles HS            5-00.00    5-00.00      1.52m 
  3 Harris, Jada              11 Nease HS             5-02.00    5-00.00      1.52m 
  5 Schilling, Kayla          10 Bishop Kenny         4-08.00    5-00.00      1.52m 
  6 Patterson, Sarah          12 Episcopal Sc         5-00.00    4-10.00      1.47m 
  7 Bailey, Erin              12 Bishop Kenny         4-08.00    4-08.00      1.42m 
  8 Stephens, Dinah            8 Episcopal Sc         4-04.00    4-06.00      1.37m 
  9 Rose, Madison             12 Bishop Kenny         4-08.00    4-06.00      1.37m 
 10 Barstow, Alexis           11 Trinity Chri         4-06.00    4-04.00      1.32m 
 10 Johnson, Megan            10 Episcopal Sc         4-06.00    4-04.00      1.32m 
 12 Brown, Claire             10 Episcopal Sc         4-02.00    3-10.00      1.16m 
 12 Simmons, Daziree           9 University C         3-10.00    3-10.00      1.16m 
 12 Young, Alison             12 Trinity Chri         4-00.00    3-10.00      1.16m 
 
Girls Pole Vault
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Smithwick, Emily          12 Episcopal Sc        11-06.00   10-09.00      3.27m 
  2 Rogers, Julia             12 Episcopal Sc        10-09.00    9-09.00      2.97m 
  2 Vandervelde, Nikki        10 Episcopal Sc         8-08.00    9-09.00      2.97m 
  4 Rice, Frannie              9 Bolles HS            9-00.00    9-03.00      2.81m 
  4 Stevens, Katarina         11 University C        10-06.00    9-03.00      2.81m 
  6 Thompson, Tatum            8 Episcopal Sc         9-08.00    8-09.00      2.66m 
  6 Mitchell, Courtney        10 Nease HS             8-06.00    8-09.00      2.66m 
  8 Widell, Corinne           12 Bishop Kenny         9-00.00    8-03.00      2.51m 
  9 Barstow, Alexis           11 Trinity Chri         7-02.00    7-03.00      2.20m 
  9 Lisante, Mary              9 Bolles HS            7-06.00    7-03.00      2.20m 
  9 Gushanas, Sarah           10 Bishop Kenny         6-06.00    7-03.00      2.20m 
 12 Meschia, Camille          11 Bishop Kenny         8-00.00    6-09.00      2.05m 
 13 West, Maggie               9 Episcopal Sc         6-02.00    5-03.00      1.60m 
 -- Malloy, Molly             10 Bishop Kenny         7-00.00         NH            
 
Girls Long Jump
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Sieredzinski, Mary        11 Nease HS            17-04.25   17-04.75      5.30m 
  2 Anthony, Elizabeth        12 Episcopal Sc        16-02.25   16-08.50      5.09m 
  3 Harris, Jada              11 Nease HS            16-04.00   16-08.25      5.08m 
  4 Smithwick, Emily          12 Episcopal Sc        15-10.50   16-02.75      4.94m 
  5 Burkett, Jasmine          10 Bolles HS           16-03.00   15-06.75      4.74m 
  6 Lafontant, Brianna        11 Ridgeview HS                   15-06.75      4.74m 
  7 Turnbach, Emily            9 Bolles HS           14-05.50   15-06.00      4.72m 
  8 Blaquiere, Katie          11 Bishop Kenny        14-11.00   15-03.50      4.66m 
  9 Mullens, Jordan            9 Episcopal Sc        14-09.50   15-01.50      4.61m 
  9 Jaramillo, Laura          12 Bishop Kenny        14-11.00   15-01.50      4.61m 
 11 Schilling, Kayla          10 Bishop Kenny        13-07.50   15-01.25      4.60m 
 12 Snead, Destini             9 Harvest Comm        14-10.00   14-06.50      4.43m 
 13 Jackson, KiraFicka         9 University C        14-08.25   14-05.50      4.40m 
 14 Ferman, Shira              9 Bolles HS           12-06.00   14-02.50      4.33m 
 14 Duffy, Rachel             10 Bolles HS           13-08.75   14-02.50      4.33m 
 16 Still, Caroline            7 Episcopal Sc        13-08.00   14-02.25      4.32m 
 17 Mathis, Grace             -- Bolles HS           13-06.00   13-11.00      4.24m 
 18 Duffy, Sarah               9 Bolles HS           14-06.25   13-10.00      4.21m 
 19 Stokes, Lizzie             7 Episcopal Sc        12-10.50   13-03.50      4.05m 
 20 Swan, Janelle              9 Trinity Chri        12-00.00   13-02.00      4.01m 
 21 Dominquez, Carla          10 Bolles HS           13-08.75   12-11.50      3.94m 
 22 McKinnery, Amber           9 Trinity Chri        12-07.50   12-08.75      3.87m 
 23 Wells, Alexis                Parsons Christia               12-06.25      3.81m 
 24 Miller, Reagan             7 Christ's Chu        13-00.00   12-03.50      3.74m 
 25 Hornsby, Mariah            9 Harvest Comm        14-06.00   11-10.50      3.61m 
 26 Reid, Bridget             10 Bishop Kenny        13-03.50   11-08.75      3.57m 
 27 Fleck, Makayla               Parsons Christia               11-04.00      3.45m 
 28 Richardson, Elizabeth      6 Trinity Chri        12-00.00   10-07.25      3.23m 
 -- McKenith, Daija           10 Nease HS            15-08.25       FOUL            
 
Girls Triple Jump
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Vandervelde, Nikki        10 Episcopal Sc        35-09.50   34-07.50     10.55m 
  2 Anthony, Elizabeth        12 Episcopal Sc        34-08.50   33-09.50     10.29m 
  3 Turnbach, Emily            9 Bolles HS           33-01.75   32-05.00      9.88m 
  4 Blaquiere, Katie          11 Bishop Kenny        32-04.00   32-05.00      9.88m 
  5 Acree, Alexandria         10 Bolles HS           33-02.00   31-07.50      9.63m 
  6 Barstow, Alexis           11 Trinity Chri        28-02.50   30-02.00      9.19m 
  7 Schilling, Kayla          10 Bishop Kenny                   30-01.50      9.18m 
  8 Rice, Frannie              9 Bolles HS           30-03.00   30-00.50      9.15m 
  9 Mathis, Grace             -- Bolles HS           27-05.00   29-11.00      9.11m 
 10 Hornsby, Maya              9 Harvest Comm        30-03.25   29-05.00      8.96m 
 11 Duffy, Rachel             10 Bolles HS           28-00.00   29-03.50      8.92m 
 12 Dominquez, Carla          10 Bolles HS           27-06.50   27-07.25      8.41m 
 13 Ferman, Shira              9 Bolles HS           28-01.50   27-03.75      8.32m 
 14 Gallmore, Jayda           10 Trinity Chri        27-07.50   26-04.00      8.02m 
 15 Duffy, Sarah               9 Bolles HS           29-03.50   25-09.50      7.86m 
 
Girls Shot Put
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Reiman, Victoria          12 Bolles HS           43-04.00   41-08.50     12.71m 
  2 Kavanagh, Keri            11 Nease HS            30-00.00   33-02.00     10.10m 
  3 Harris, Amber             10 Bishop Kenny        33-07.00   31-07.00      9.62m 
  4 Gillis, Julianne          11 Bolles HS           30-04.00   29-08.00      9.04m 
  5 Kavanagh, Kaitlin         11 Nease HS            29-11.00   28-04.00      8.63m 
  6 Fisher, Aja               -- Bolles HS           24-06.00   27-06.00      8.38m 
  7 Simmons, Daziree           9 University C        25-08.00   25-09.50      7.86m 
  8 Mitchell, Mickayla         9 Nease HS            24-02.00   25-00.50      7.63m 
  9 Young, Alison             12 Trinity Chri        25-06.00   24-04.00      7.41m 
 10 Johnson, Alexis           12 Trinity Chri        23-05.25   24-01.50      7.35m 
 11 Riner, Morgan             10 Trinity Chri        24-05.50   23-03.00      7.08m 
 12 Nobles, Gabby             10 Bishop Kenny        19-09.00   20-01.00      6.12m 
 13 Duguid, Jadyn              7 University C        17-08.00   18-01.50      5.52m 
 
Girls Discus Throw
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Reiman, Victoria          12 Bolles HS             137-05     125-00     38.10m 
  2 Gillis, Julianne          11 Bolles HS              94-05      93-01     28.37m 
  3 Harris, Amber             10 Bishop Kenny           97-03      87-07     26.69m 
  4 Kavanagh, Keri            11 Nease HS               97-04      85-02     25.95m 
  5 Mitchell, Mickayla         9 Nease HS            75-00.75      82-10     25.24m 
  6 Sears, Conner             12 Bolles HS              67-06      80-09     24.61m 
  7 Riner, Morgan             10 Trinity Chri           76-10      74-11     22.83m 
  8 Kavanagh, Kaitlin         11 Nease HS               80-02      74-07     22.73m 
  9 McKinnery, Amber           9 Trinity Chri           64-11      70-01     21.36m 
 10 Kostandarithes, Helen     10 Bolles HS              70-11      69-05     21.15m 
 11 Young, Alison             12 Trinity Chri           75-11      68-01     20.75m 
 12 Jameson, Ivy              12 Bolles HS              62-09      64-05     19.63m 
 13 Davuluri, Sweta           10 Bolles HS              64-06      64-02     19.55m 
 14 Nobles, Gabby             10 Bishop Kenny           73-08      64-01     19.53m 
 15 Signore, Nicole Del       -- Bolles HS              56-09      62-00     18.89m 
 16 Hamilton, Sarah           12 Bolles HS              60-00      54-09     16.68m 
 17 Duguid, Jadyn              7 University C        77-05.50      54-01     16.48m 
 18 Johnson, Alexis           12 Trinity Chri           42-07      47-07     14.50m 
 19 Griffin, Sarah            10 Bolles HS              63-04      41-07     12.67m 
 20 Loiselle, Hailey           8 University C                      40-06     12.34m 
 
Boys 100 Meter Dash
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Ways, Ceolamar            11 Nease HS               10.84      11.03   1 
  2 Blanchfield, Robert       11 Bishop Kenny           11.12      11.36   1 
  3 Lokey, Tyler              11 Baker County           11.02      11.50   1 
  4 Gordon, Earnest           10 Trinity Chri           11.77      11.60   2 
  5 Rose, Cody                10 Bishop Kenny           11.64      11.73   2 
  6 Barr, Chris                9 Trinity Chri           11.80      11.94   3 
  7 Scott, Isaiah             11 Bishop Kenny           11.83      12.00   3 
  8 Newbill, Dominique        12 Episcopal Sc           11.70      12.07   2 
  9 Alexander, Victor          9 Trinity Chri           11.98      12.08   4 
 10 Crowley, David            10 Trinity Chri           11.50      12.12   1 
 11 Brown, Chris               9 Episcopal Sc           11.90      12.13   4 
 12 Johnson, Samuel            9 University C           11.84      12.15   3 
 13 Favo, Quinn               12 Bishop Kenny           11.74      12.18   2 
 14 Tolliver, Kevin            9 Trinity Chri           11.70      12.19   2 
 15 Rogers, Robert            11 Baker County           11.80      12.20   3 
 16 Smith, Guy                12 Bishop Kenny           11.97      12.26   4 
 16 Bertoni, Chris            11 Bishop Kenny           12.14      12.26   5 
 18 Nelson, Tyler             12 Bishop Kenny           12.56      12.30   7 
 19 Dewees, Philp             10 Bolles HS              12.44      12.32   7 
 20 Parry, William            10 Bishop Kenny           11.90      12.35   4 
 21 Hamlin, Jeremiah          11 University C           11.77      12.37   2 
 22 Pixley, Sean              12 Bishop Kenny           12.16      12.39   5 
 23 Joseph, Andrew            12 Episcopal Sc           12.20      12.41   6 
 24 Ventenilla, Joseph        10 Bishop Kenny           12.11      12.43   5 
 25 Van Nuys, Nick            11 Bishop Kenny           12.19      12.49   5 
 26 Stalvey, Jacob             9 Baker County           11.85      12.53   3 
 27 Trinkle, Matt              9 Harvest Comm                      12.60  13 
 28 Tisdale, Ryan              9 University C           12.11      12.61   4 
 29 Langois, Trey              9 Bishop Kenny           12.27      12.65   6 
 30 Aleger, Nathan            11 Bishop Kenny           12.21      12.69   6 
 31 Smith, Austin             12 Bolles HS              12.85      12.73   9 
 32 Wnuk, Mark                11 Bishop Kenny           12.43      12.78   6 
 33 Bell, David                9 Bishop Kenny           12.35      12.79   6 
 34 McDougald, Korey          10 Bishop Kenny           12.57      12.84   8 
 35 Bunyi, Kyle               10 Bishop Kenny           13.09      12.88   9 
 36 Cramer, Nathan             9 Bishop Kenny           12.52      12.93   7 
 37 McGowan, Austin           11 Bishop Kenny           12.60      13.00   8 
 38 Flores, Patrick           12 Bishop Kenny           12.70      13.03   8 
 39 Myers, William            10 Bishop Kenny           12.94      13.07   9 
 40 Caro, Ian                  7 Christ's Chu           12.67      13.10   8 
 41 Gregory, Aaron             9 Episcopal Sc           12.50      13.13   7 
 42 Still, Jake                7 Episcopal Sc           12.97      13.26   9 
 43 Goreschak, David          -- Bolles HS              13.81      13.43  10 
 44 Sanchez, Alvaro            9 Bishop Kenny           12.89      13.45   9 
 45 Butler, Jeff              12 Bishop Kenny           12.79      13.51   8 
 46 Chatman, Kierston          9 Bishop Kenny           13.02      13.52   9 
 47 Whelan, Jack               7 Episcopal Sc           14.52      13.59  11 
 48 Palomo, Daniel            12 Bishop Kenny           13.97      13.60  10 
 49 Roberts, Connor            9 Harvest Comm                      13.72  13 
 50 Juego, Ezekial            10 Bishop Kenny           13.27      13.87  10 
 51 Boll, David                9 Bishop Kenny           13.51      14.18  10 
 52 Fannon, Logan              9 Bishop Kenny           13.96      14.34  10 
 53 Galant, Andrew             7 Episcopal Sc           14.36      14.74  11 
 54 Ponce, Joseph              9 Bishop Kenny           14.41      14.75  11 
 55 Schmidt, Joseph            8 Episcopal Sc           14.58      14.89  11 
 56 May, Max                   9 Bishop Kenny           15.10      15.24  12 
 57 Emory, Ryan                9 Bishop Kenny           15.02      15.32  11 
 58 Gibson, Olivier            6 University C           15.58      15.82  12 
 59 Roberts, Carson            7 Harvest Comm           17.02      16.93  12 
 
Boys 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Ways, Ceolamar            11 Nease HS               21.42      21.89   1 
  2 Johnson, Joshua            7 Bolles HS              22.59      22.63   1 
  3 Carter, Dexter             9 Bolles HS              22.87      22.82   1 
  4 Blanchfield, Robert       11 Bishop Kenny           22.79      22.95   1 
  5 Gordon, Earnest           10 Trinity Chri           23.70      23.40   2 
  6 Rose, Cody                10 Bishop Kenny           23.56      23.49   2 
  7 Revell, Milton            12 Bolles HS              23.84      23.57   2 
  8 Patterson, Keondre         9 Episcopal Sc           23.30      23.90   1 
  9 Lokey, Tyler              11 Baker County                      24.20  12 
 10 Brown, Chris               9 Episcopal Sc           24.02      24.27   3 
 11 Sikes, Mark               11 University C           23.93      24.36   2 
 12 Newbill, Dominique        12 Episcopal Sc           23.80      24.42   2 
 13 Barr, Chris                9 Trinity Chri           25.20      24.43   5 
 14 Johnson, Samuel            9 University C           24.29      24.46   3 
 15 Suneson, Abram            10 Bishop Kenny           24.43      24.47   3 
 16 Nelson, Tyler             12 Bishop Kenny           24.45      24.67   3 
 17 Tolliver, Kevin            9 Trinity Chri           24.85      24.69   4 
 18 Bertoni, Chris            11 Bishop Kenny           24.73      24.72   4 
 19 Joseph, Andrew            12 Episcopal Sc           24.00      24.75   2 
 20 Ventenilla, Joseph        10 Bishop Kenny           25.46      24.77   6 
 21 Chambers, Adrian          11 University C           25.21      24.83   5 
 22 Thompson, Cole            12 Bishop Kenny           24.28      24.85   3 
 23 Crowley, David            10 Trinity Chri           25.20      24.99   5 
 24 Rogers, Robert            11 Baker County           25.18      25.01   5 
 25 Langois, Trey              9 Bishop Kenny                      25.11  10 
 26 Smith, Guy                12 Bishop Kenny           25.47      25.14   6 
 27 Parry, William            10 Bishop Kenny           27.53      25.31   8 
 28 Pixley, Sean              12 Bishop Kenny           25.14      25.35   4 
 29 Crews, Brody               9 Baker County           25.23      25.42   5 
 30 Olorundo, Brian           11 Harvest Comm           25.71      25.46   6 
 31 Favo, Quinn               12 Bishop Kenny           24.51      25.62   4 
 32 Van Nuys, Nick            11 Bishop Kenny                      25.68  11 
 33 Bellingrath, Brad          9 Harvest Comm           25.54      25.69   6 
 34 Aleger, Nathan            11 Bishop Kenny           27.07      25.97   8 
 35 Trinkle, Matt              9 Harvest Comm           26.01      26.20   7 
 36 Chatman, Kierston          9 Bishop Kenny                      26.22  12 
 37 Still, Jake                7 Episcopal Sc           27.32      26.69   8 
 38 Caro, Ian                  7 Christ's Chu           26.15      26.83   7 
 38 Cramer, Nathan             9 Bishop Kenny                      26.83  10 
 40 Lawler, Corey             11 Baker County                      27.11  11 
 41 Wnuk, Mark                11 Bishop Kenny                      27.17  12 
 42 Gregory, Aaron             9 Episcopal Sc           25.20      27.27   5 
 43 O'Donnell, Kevin          11 Bishop Kenny           27.04      27.34   7 
 44 Flores, Patrick           12 Bishop Kenny           28.21      27.38   8 
 45 Whelan, Jack               7 Episcopal Sc           31.01      27.47   9 
 46 Juego, Ezekial            10 Bishop Kenny                      27.88  12 
 47 Boll, David                9 Bishop Kenny                      28.45  12 
 48 Butler, Jeff              12 Bishop Kenny                      28.55  13 
 49 Roberts, Connor            9 Harvest Comm           28.66      28.57   8 
 50 Fannon, Logan              9 Bishop Kenny                      28.63  12 
 51 Sanchez, Alvaro            9 Bishop Kenny                      28.79  11 
 52 Bell, David                9 Bishop Kenny                      29.49  11 
 53 Galant, Andrew             7 Episcopal Sc           30.62      29.64   9 
 54 Ponce, Joseph              9 Bishop Kenny                      30.74  13 
 55 May, Max                   9 Bishop Kenny                      30.80  10 
 56 Schmidt, Joseph            8 Episcopal Sc           31.13      30.86   9 
 57 Emory, Ryan                9 Bishop Kenny                      31.43  10 
 
Boys 400 Meter Dash
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Johnson, Joshua            7 Bolles HS              50.53      50.29   1 
  2 Suneson, Abram            10 Bishop Kenny           53.24      52.93   2  52.924
  3 James, Joshua             11 Trinity Chri           52.40      52.93   1  52.927
  4 Brown, Chris               9 Episcopal Sc           55.00      53.06   3 
  5 Thompson, Cole            12 Bishop Kenny           52.48      53.15   1 
  6 Rose, Cody                10 Bishop Kenny           54.11      53.26   3 
  7 Gibson, Aaron             11 Trinity Chri           52.50      53.49   1 
  8 Patterson, Kentre         11 Episcopal Sc           54.17      53.61   3 
  9 Walker, Collin             9 Episcopal Sc           53.00      53.98   2 
 10 Anderson, Christian       12 Trinity Chri           52.20      54.14   1 
 11 Ervin, Nicholas           12 Trinity Chri           52.70      54.44   2 
 12 Sikes, Mark               11 University C           53.51      55.03   2 
 13 Scott, Isaiah             11 Bishop Kenny           55.74      55.23   4 
 14 Patterson, Keondre         9 Episcopal Sc           54.00      55.70   3 
 15 Bellingrath, Brad          9 Harvest Comm           56.68      55.75   4 
 16 Fox, Logan                11 Baker County                      56.08   7 
 17 Nelson, Tyler             12 Bishop Kenny           56.45      56.17   4 
 18 Joseph, Andrew            12 Episcopal Sc           55.00      56.53   3 
 19 Van Nuys, Nick            11 Bishop Kenny           56.64      57.09   4 
 20 Ventenilla, Joseph        10 Bishop Kenny           57.05      57.71   5 
 21 McGowan, Austin           11 Bishop Kenny           59.37      58.30   5 
 22 Trinkle, Matt              9 Harvest Comm           56.98      58.43   5 
 23 Flores, Patrick           12 Bishop Kenny         1:03.30    1:02.81   6 
 24 Roberts, Connor            9 Harvest Comm         1:04.10    1:03.65   7 
 25 Fairchild, Grant           9 Harvest Comm         1:03.90    1:05.17   6 
 26 Rollins, Tommy            -- Baker County         1:06.51    1:05.52   7 
 27 Stewart, Gavin             8 University C         1:08.49    1:10.76   7 
 28 Price, Matthew            10 University C         1:11.93    1:12.38   7 
 29 McLendon, Maren            6 University C         1:01.17    1:18.34   6 
 
Boys 800 Meter Run
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Patterson, Kentre         11 Episcopal Sc         2:02.31    2:05.21  
  2 McCawley, P d             10 Episcopal Sc         2:06.65    2:05.27  
  3 Moenning, Taylor          11 University C         2:05.57    2:06.03  
  4 Dixon, Ari                 8 Bolles HS            2:20.00    2:11.27  
  5 Butcher, Matt              9 Baker County         2:14.20    2:11.51  
  6 Gay, Landon                9 Episcopal Sc         2:12.00    2:12.39  
  7 Wright, Shane             11 Bishop Kenny         2:09.68    2:13.07  
  8 Tucker, Andrew             9 Bishop Kenny         2:20.00    2:14.29  
  9 Morris, Cameron           12 Bolles HS            2:16.94    2:14.91  
 10 Cherry, James             12 Bolles HS            2:11.40    2:18.47  
 11 Aleger, Neil               9 Bishop Kenny         2:22.00    2:22.53  
 12 Allen, Andrew              9 University C         2:19.62    2:22.84  
 13 Hodgins, Ryan             12 Bishop Kenny         2:18.00    2:23.45  
 14 Odum, Isaac               12 Trinity Chri         2:21.65    2:24.17  
 15 Schreiner, Dylan          11 Bolles HS            2:21.10    2:24.26  
 
Boys 1600 Meter Run
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Maher, Patrick            12 Bishop Kenny         4:30.03    4:34.03  
  2 Morris, Matthew           12 Bolles HS            4:32.27    4:43.77  
  3 Moenning, Taylor          11 University C         4:45.64    4:45.02  
  4 Decker, Austin            10 Bolles HS            4:48.75    4:46.86  
  5 Kesslar, Michael          12 Bishop Kenny         4:47.27    4:46.91  
  6 Ferman, David             12 Bolles HS            4:43.37    4:48.03  
  7 Jaramillo, Sam            10 Bishop Kenny         4:59.95    4:52.44  
  8 Herrera, Felipe           10 Bolles HS            4:55.65    4:53.36  
  9 Costa, Josh                9 Bolles HS            4:51.60    4:54.34  
 10 Wagner, Tim               10 Bishop Kenny         5:09.55    4:55.31  
 11 Franco, Bradley            9 Bishop Kenny         5:00.27    4:55.97  
 12 Tucker, Fritz             12 Bishop Kenny         4:59.00    4:58.92  
 13 Crews, Kyle               11 Trinity Chri         5:01.00    5:01.46  
 14 Cherry, James             12 Bolles HS            5:08.77    5:02.34  
 15 Hickey, Johnathon         11 Bishop Kenny         5:05.00    5:03.12  
 16 Schreiner, Dylan          11 Bolles HS            5:10.00    5:10.92  
 17 Varnes, Kyle               9 Trinity Chri         5:10.00    5:13.73  
 18 Burke, Kyle               12 Bishop Kenny         5:12.95    5:26.67  
 
Boys 3200 Meter Run
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Harwood, Matthew          12 Episcopal Sc        10:15.00   10:05.16  
  2 Yarborough, David         10 Bishop Kenny         9:59.86   10:08.13  
  3 Perry, Zachary            11 Bishop Kenny        10:05.00   10:09.51  
  4 Barr, Michael             11 Bishop Kenny         9:57.41   10:26.53  
  5 Norton, Chris             11 Bishop Kenny        10:32.86   10:32.08  
  6 Vignutti, Cecil           12 Bishop Kenny        10:14.92   10:35.27  
  7 Sharpe, Alec              10 Bishop Kenny        10:58.72   10:40.20  
  8 Decker, Austin            10 Bolles HS           10:28.66   10:41.76  
  9 Herrera, Felipe           10 Bolles HS           10:29.68   10:42.36  
 10 Barr, David               10 Bishop Kenny        10:58.89   11:00.24  
 11 Butler, Rhett             10 Bishop Kenny        11:15.54   11:07.79  
 12 Crews, Kyle               11 Trinity Chri        11:00.00   11:13.01  
 13 Abate, Alek               11 Nease HS            11:10.04   11:18.38  
 14 Varnes, Kyle               9 Trinity Chri        11:21.00   11:34.64  
 15 Van Cleve, Tucker         10 Episcopal Sc        11:22.17   11:35.21  
 16 Grimes, Patrick           10 Episcopal Sc        12:02.02   11:36.53  
 17 Steinberg, Blake          11 Bolles HS           11:54.74   11:50.45  
 18 Williams, Jacob            9 Harvest Comm        11:51.00   11:52.00  
 19 Dorman, Jonathon           8 Harvest Comm        11:50.00   11:54.96  
 20 Davey, Austin             11 Trinity Chri        12:03.00   12:13.26  
 21 Lerner, Alec              10 Bolles HS           12:00.00   12:20.96  
 22 Nields, Isaiah             7 Harvest Comm        11:58.00   12:33.93  
 23 Berroteran, Hector        11 Trinity Chri        13:45.31   13:09.90  
 24 Horne, Ridge               9 Baker County                   13:13.38  
 25 Morgan, Brett             12 Bolles HS                      13:17.27  
 26 Weatherford, Matthew       9 Trinity Chri        13:49.59   13:17.60  
 27 Rawson, Brandon           10 Trinity Chri        13:54.10   13:29.02  
 28 Mann, Josiah               7 Trinity Chri        12:32.00   13:34.58  
 29 Adams, John               10 Baker County        14:27.40   14:45.63  
 30 Randall, Drew              7 University C        14:07.00   14:48.15  
 31 Brown, Nathan              9 Baker County        13:02.71   16:43.45  
 
Boys 110 Meter Hurdles
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Jeffers, Nathan           11 Bolles HS              16.25      15.79   1 
  2 Williams, David           12 Trinity Chri           16.10      16.03   1 
  3 Dixon, Jonathan            9 Bolles HS              17.02      16.50   1 
  4 Patrick, Brandon          12 Trinity Chri           16.70      16.53   1 
  5 Johnson, Trey             11 Bishop Kenny           15.16      17.28   1 
  6 Bateh, Joseph             11 Bishop Kenny           17.59      18.06   1 
  7 Jones, Stuart             12 Trinity Chri           17.72      18.92   2 
  8 Jackson, Valdez            9 Baker County                      19.59   3 
  9 Maybury, Ed               11 Bishop Kenny           19.91      20.45   2 
 10 Thomas, Kevin             10 Baker County           20.94      20.88   2 
 11 Hickman, Kolton            8 Trinity Chri           22.36      20.98   2 
 
Boys 300 Meter Hurdles
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Dixon, Jonathan            9 Bolles HS              43.53      43.04   1 
  2 Patrick, Brandon          12 Trinity Chri           44.89      44.39   1 
  3 Williams, David           12 Trinity Chri           45.20      46.13   1 
  4 Jones, Stuart             12 Trinity Chri           50.31      46.77   2 
  5 Smith, Austin             12 Bolles HS              49.00      47.29   2 
  6 Crews, Brody               9 Baker County           46.58      47.75   1 
  7 Houston, Gray             11 Bolles HS              48.24      47.87   2 
  8 Bateh, Joseph             11 Bishop Kenny           46.16      47.97   1 
  9 Maybury, Ed               11 Bishop Kenny           48.68      48.37   2 
 10 Butler, Rhett             10 Bishop Kenny           50.33      50.30   2 
 11 McKendree, Kody            9 Baker County                      50.42   3 
 12 Thomas, Kevin             10 Baker County           51.58      50.57   3 
 13 Hickman, Kolton            8 Trinity Chri           57.40      53.10   3 
 14 Barstow, Luke              8 Trinity Chri           51.30      54.01   3 
 
Boys 4x100 Meter Relay
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Trinity Christian Academy (Jac  'A'                 45.10      45.15  
     1) Gordon, Earnest 10              2) Alexander, Victor 9            
     3) Tolliver, Kevin 9               4) Barr, Chris 9                  
  2 Bishop Kenny HS  'A'                                45.09      45.16  
     1) Favo, Quinn 12                  2) Scott, Isaiah 11               
     3) Blanchfield, Robert 11          4) Bertoni, Chris 11              
  3 Baker County HS  'A'                                46.27      47.39  
     1) Lokey, Tyler 11                 2) Rogers, Robert 11              
     3) Lee, Falon 11                   4) Stalvey, Jacob 9               
  4 Bolles HS  'B'                                      50.80      50.20  
     1) Johnson, Roland --              2) Westbrook, Isiah 8             
     3) Goreschak, Eric 7               4)                                
 -- University Christian School  'A'                    45.40         DQ   out of lane
     1) Tisdale, Ryan 9                 2) Johnson, Samuel 9              
     3) Chambers, Adrian 11             4) Hamlin, Jeremiah 11            
 
Boys 4x400 Meter Relay
============================================================================
    School                                               Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Bolles HS  'A'                                    3:30.17    3:33.24   1 
     1) Morris, Matthew 12              2) Ferman, David 12               
     3) Morris, Cameron 12              4) Johnson, Joshua 7              
  2 Trinity Christian Academy (Jac  'A'               3:39.00    3:33.88   1 
     1) James, Joshua 11                2) Gibson, Aaron 11               
     3) Anderson, Christian 12          4) Ervin, Nicholas 12             
  3 Episcopal School of Jacksonvil  'A'               3:26.00    3:34.73   1 
  4 Bishop Kenny HS  'A'                              3:38.38    3:41.25   1 
     1) Thompson, Cole 12               2) Suneson, Abram 10              
     3) Parry, William 10               4) Langois, Trey 9                
  5 Bishop Kenny HS  'B'                              3:43.00    3:42.08   1 
     1) Maher, Patrick 12               2) Perry, Zachary 11              
     3) Barr, Michael 11                4) Kesslar, Michael 12            
  6 Bolles HS  'B'                                    3:40.17    3:43.21   1 
     1) Cherry, James 12                2) Kessler, Adam 11               
     3) Costa, Josh 9                   4) Dixon, Jonathan 9              
  7 Bishop Kenny HS  'C'                              3:48.00    3:47.84   2 
     1) Tucker, Fritz 12                2) Hickey, Johnathon 11           
     3) Yarborough, David 10            4) Jaramillo, Sam 10              
  8 University Christian School  'A'                  4:05.90    4:19.43   2 
     1) bass, hunter 9                  2) Wierenga, Drew 10              
     3) Lopez, Alex 10                  4) Durden, Jarius 6               
  9 University Christian School  'B'                  4:05.90    5:05.62   2 
     1) Stewart, Gavin 8                2) Price, Matthew 10              
     3) McLendon, Maren 6               4) Gibson, Olivier 6              
 
Boys 4x800 Meter Relay
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Trinity Christian Academy (Jac  'A'               8:58.00    9:02.31  
     1) James, Joshua 11                2) Gibson, Aaron 11               
     3) Anderson, Christian 12          4) Varnes, Kyle 9                 
  2 Episcopal School of Jacksonvil  'A'               9:02.12    9:05.29  
     1) Pina, Matthew 10                2) McCawley, P d 10               
     3) Gay, Landon 9                   4) Gimbel, Taylor 10              
  3 Baker County HS  'A'                              9:27.38    9:12.32  
     1) Rice, Ezra 12                   2) Butcher, Matt 9                
     3) Fox, Logan 11                   4) Collingwood-Gray, John 9       
  4 Baker County HS  'B'                             10:30.00   11:02.54  
     1) Jackson, Valdez 9               2) Givens, Reggie 9               
     3) McKendree, Kody 9               4) Raulerson, Rugger 9            
 
Boys High Jump
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Jones, Stuart             12 Trinity Chri         5-08.00    6-02.00      1.87m 
  2 Chan, Christian           11 Bishop Kenny         5-10.00    6-00.00      1.82m 
  3 Lee, Falon                11 Baker County         6-02.00    5-10.00      1.77m 
  4 Ferman, David             12 Bolles HS            5-08.00    5-08.00      1.72m 
  4 Houston, Gray             11 Bolles HS            5-08.00    5-08.00      1.72m 
  6 Jackson, Valdez            9 Baker County                    5-03.00      1.60m 
  6 Barr, Chris                9 Trinity Chri         5-06.00    5-03.00      1.60m 
  6 Conrad, Alan               9 Bishop Kenny         5-00.00    5-03.00      1.60m 
  9 Still, Jake                7 Episcopal Sc         5-00.00    4-09.00      1.44m 
 10 Galant, Andrew             7 Episcopal Sc         4-03.00    4-00.00      1.21m 
 
Boys Pole Vault
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Jeffers, Nathan           11 Bolles HS           12-06.00   13-03.00      4.03m 
  2 Glasser, Harry            10 Bolles HS           13-00.00   12-09.00      3.88m 
  3 Furris, Andrew            12 Episcopal Sc        11-08.00   12-09.00      3.88m 
  4 Kessler, Adam             11 Bolles HS           11-03.00   12-03.00      3.73m 
  5 Campbell, Dillon          12 Bishop Kenny        12-06.00   11-03.00      3.42m 
  5 Hered, Danny              12 Episcopal Sc        11-06.00   11-03.00      3.42m 
  7 Bell, David                9 Bishop Kenny        10-06.00   10-03.00      3.12m 
  8 Goreschak, David          -- Bolles HS            8-08.00    9-09.00      2.97m 
  9 Palomo, Daniel            12 Bishop Kenny         9-06.00    9-09.00      2.97m 
 10 Smith, Connor             12 Bolles HS            9-02.00    9-03.00      2.81m 
 10 Maybury, Ed               11 Bishop Kenny         9-00.00    9-03.00      2.81m 
 12 Burns, Luke               12 Trinity Chri        10-02.00    8-09.00      2.66m 
 13 Mayer, Kyle                9 Bishop Kenny         8-00.00    8-03.00      2.51m 
 -- Barstow, Luke              8 Trinity Chri        10-06.00         NH            
 
Boys Long Jump
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Carter, Dexter             9 Bolles HS           20-07.50   21-04.25      6.50m 
  2 Crowley, David            10 Trinity Chri        19-01.00   20-10.50      6.36m 
  3 Furris, Andrew            12 Episcopal Sc        19-02.00   20-00.50      6.10m 
  4 Jeffers, Nathan           11 Bolles HS           19-07.75   19-11.50      6.08m 
  5 Boone, Michael            10 Baker County        18-11.00   19-03.25      5.87m 
  6 Rogers, Robert            11 Baker County        18-10.00   19-01.75      5.83m 
  7 Smith, Guy                12 Bishop Kenny        18-03.00   18-09.00      5.71m 
  8 Favo, Quinn               12 Bishop Kenny        19-03.00   18-08.75      5.70m 
  9 Gordon, Earnest           10 Trinity Chri        18-06.75   18-02.75      5.55m 
  9 Tolliver, Kevin            9 Trinity Chri        19-07.25   18-02.75      5.55m 
 11 Bellingrath, Brad          9 Harvest Comm        19-03.00   17-11.25      5.46m 
 12 Stalvey, Jacob             9 Baker County        18-01.00   17-10.25      5.44m 
 13 Combs, Wesley              9 Baker County        18-00.00   17-09.75      5.42m 
 14 Burns, Luke               12 Trinity Chri        18-08.25   17-03.25      5.26m 
 15 Houston, Gray             11 Bolles HS           18-07.00   16-08.50      5.09m 
 16 Vaughn, Jonathon           8 Harvest Comm        18-02.00   16-07.75      5.07m 
 17 Caro, Ian                  7 Christ's Chu        17-11.00   16-07.50      5.06m 
 18 Dewees, Philp             10 Bolles HS           17-00.00   16-07.25      5.06m 
 19 Still, Jake                7 Episcopal Sc        14-05.00   15-09.25      4.80m 
 20 Dixon, Ari                 8 Bolles HS           16-00.00   15-03.00      4.64m 
 
Boys Triple Jump
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Ways, Ceolamar            11 Nease HS            44-05.25   45-04.50     13.83m 
  2 Boone, Michael            10 Baker County        40-04.25   42-00.00     12.80m 
  3 Combs, Wesley              9 Baker County        39-00.50   39-10.50     12.15m 
  4 Carter, Dexter             9 Bolles HS           43-03.50   39-03.00     11.96m 
  5 Jeffers, Nathan           11 Bolles HS           38-06.50   39-01.25     11.91m 
  6 Burns, Luke               12 Trinity Chri        35-00.00   36-07.50     11.16m 
  7 Lee, Falon                11 Baker County        37-02.00   35-10.25     10.92m 
  8 Goreschak, David          -- Bolles HS           31-05.50   31-09.00      9.67m 
 
Boys Shot Put
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Theus, John               12 Bolles HS           48-05.00   48-08.00     14.83m 
  2 Jefferson, Carl            9 Baker County        46-07.50   44-08.00     13.61m 
  3 Hadley, Rashodd           10 Baker County        49-04.00   44-06.50     13.57m 
  4 Heck, John                12 Bolles HS           44-03.50   43-02.00     13.15m 
  5 Carrol, Selwyn            12 Trinity Chri        41-02.00   42-10.00     13.05m 
  6 Tejada, Max               12 Bolles HS           45-10.00   41-11.50     12.78m 
  7 Lofton, Alex              -- University C        36-07.00   40-11.50     12.48m 
  8 Theus, Jeremiah           -- Bolles HS           33-00.00   39-11.00     12.16m 
  9 Dotson, Garrett           11 Baker County        39-08.50   39-08.00     12.09m 
 10 Perkins, Mark             11 Nease HS            38-06.00   39-01.50     11.92m 
 11 Quillen, Parker           11 Bishop Kenny        37-02.00   38-04.00     11.68m 
 12 Revell, Milton            12 Bolles HS           41-00.00   38-02.00     11.63m 
 13 Jordan, Anthony           11 Trinity Chri        34-02.50   36-11.00     11.25m 
 14 Anderson, Jamari           8 University C        36-04.50   36-06.00     11.12m 
 15 Stoutamire, Erick         10 Baker County        38-08.50   36-03.50     11.06m 
 16 Kelley, Chale             10 Bishop Kenny        37-03.00   33-09.50     10.29m 
 17 Hoffman, Bubba            -- Bolles HS           30-03.00   33-01.00     10.08m 
 18 Shaw, Dylan               11 Bolles HS           32-00.50   32-09.50      9.99m 
 19 Olorundo, Brian           11 Harvest Comm                   31-10.00      9.70m 
 20 Reagor, Hunt              10 Bishop Kenny        32-09.50   31-04.50      9.56m 
 21 Watkins, Darnay           11 Trinity Chri        28-09.00   31-01.50      9.48m 
 22 Harris, Reid               9 Bishop Kenny        32-00.00   30-09.50      9.38m 
 23 Fairchild, Grant           9 Harvest Comm        29-08.00   29-09.00      9.06m 
 24 Trigg, David               9 University C        28-05.00   29-01.00      8.86m 
 25 Calascione, Ryan           9 Bishop Kenny                   27-02.00      8.28m 
 26 Schuster, Taylor          10 Episcopal Sc        26-08.00   26-11.00      8.20m 
 27 Perry, Coleson             9 Bishop Kenny        29-00.00   24-10.50      7.58m 
 
Boys Discus Throw
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Carrol, Selwyn            12 Trinity Chri          141-09     155-10     47.49m 
  2 Heck, John                12 Bolles HS           54-04.50     141-10     43.23m 
  3 Theus, John               12 Bolles HS             128-09     129-06     39.47m 
  4 Jefferson, Carl            9 Baker County          100-05     117-05     35.78m 
  5 Reagor, Hunt              10 Bishop Kenny          100-00     108-04     33.02m 
  6 Hadley, Rashodd           10 Baker County          118-06     105-06     32.15m 
  7 Quillen, Parker           11 Bishop Kenny          104-10     103-04     31.49m 
  8 Harris, Reid               9 Bishop Kenny        87-02.75     102-03     31.16m 
  9 Collier, Will             12 Bolles HS             103-00     100-10     30.73m 
 10 Kinney, Jonathan          11 Baker County          107-08      99-01     30.20m 
 11 Long, Stephen             10 Bishop Kenny          115-08      97-11     29.84m 
 12 Lofton, Alex              -- University C          116-02      97-06     29.71m 
 13 Crews, Aaron              11 Baker County        06-04.50      96-07     29.43m 
 14 Carter, Jacob              9 Baker County        10-04.50      95-09     29.18m 
 15 Theus, Jeremiah           -- Bolles HS             110-02      93-05     28.47m 
 16 Anderson, Jamari           8 University C           93-09      91-04     27.83m 
 17 Evett, Brent              11 Baker County           95-00      89-01     27.15m 
 18 Jordan, Anthony           11 Trinity Chri           91-04      88-02     26.87m 
 19 Fairchild, Grant           9 Harvest Comm           86-04      86-08     26.41m 
 20 Watkins, Darnay           11 Trinity Chri           96-08      84-11     25.88m 
 21 Perry, Coleson             9 Bishop Kenny           84-01      84-05     25.73m 
 22 Hoffman, Bubba            -- Bolles HS              84-03      83-11     25.57m 
 23 Shaw, Dylan               11 Bolles HS              91-08      81-06     24.84m 
 24 Williams, Jacob            9 Harvest Comm           84-00      78-03     23.85m 
 25 Schuster, Taylor          10 Episcopal Sc                      74-04     22.65m 
 26 Ellenwood, Robert         11 Nease HS               89-02      73-10     22.50m 
 27 Heck, Charlie              9 Bolles HS           70-03.50      72-07     22.12m 
 28 Trigg, David               9 University C           66-02      68-11     21.00m 
 29 Martin, Charlie            8 Harvest Comm           80-00      67-03     20.49m 
 30 Olorundo, Brian           11 Harvest Comm        49-01.75      59-11     18.26m 


Post to:  
Post as: 
Hashtags: None
 
 
 
Switch to Full Version